איך ראוי שנתניהו יתנהל היום?

איך ראוי שנתניהו יתנהל היום?

שלב א':
הסכמה עם גנץ על רוב להקמתה של וועדת כנסת שתדון בחסינותו, בתמורה לתאריך בחירות מוסכם, בחירות בהן נתניהו לא ישתתף.

שלב ב:
- אם הוועדה תסכים להעביר את ההצבעה לכנסת ושם יהיה רוב לחסינות והעניין יעבור מבחן בג"צ, מכאן שנתניהו יפרוש מהחיים הפוליטיים בכבוד יחסי, ללא משפט.
- אם נתניהו לא יעבור את ה"משוכות" האלו כך שיעמוד למשפט, מכאן שעליו להגיע לעסקת טיעון שבסיסה הודאה באישומים וחרטה וכמובן תשלום כספי כבד למדינה שהוציאה מיליונים רבים כדי להגיע ליום הזה.
בעצם, נתניהו צריך להישאר חסר כל, שיתחיל הכל מהתחלה וממש עושים לו טובה שזה רק זה.

אם לא יקרה אחד מהתהליכים האלו, סביר שנתניהו יורשע וגזר דינו יהיה חמור מאוד!!! כי הוא לכלך קשות על המערכת. קלון + מאסר + קנס כבד.
מוטב לנתניהו שלא יעשה את אותה הטעות אותה עשה קצב, הרי הוא לא פרסי...

ainy

New member
הלוואי עלי לקבל שוחד באלפי שקלים ולאחר מכן לקבל מתנה מהמדינה

אני מוכן לקבל שוחד נכבד אם בתמורה בעקבות הודאתי "הכנה" באשמה אקבל חנינה מהמדינה ....
כמה עמוק לתוך הביזיון וגועל הנפש צריך לרדת בפרשיות נתניהו ???

תגובות מהסוג הזה גורמות לי לרצות שנתניהו יישאר ראש הממשלה

רק כדי לעשות דווקא לאותם אנשים שמה שמעניין אותם זו פגיעה אישית בנתניהו.
בגלל אנשים כמוך יצרו עבור הרבה מאוד אנשים במדינה את הסיסמה "דווקא נתניהו".
אנשים כמוך מחזקים את נתניהו.

אתה חזק בלהטיף לאחרים מה לעשות ומה לא לעשות (ראה ערך הטפותיך לסטילהוק), אבל בליישם את הטפותיך על עצמך אתה חלש מאוד.

על מה אתה מדבר? מבחינתי שייצא זכאי! הלוואי, הכי טוב

אם זה לא עניין של "לא היה כלום", מכאן שברור שעליו לשלם! לא?
במקרה הזה אני מציע לנתניהו לעשות עסקת טיעון על פי הצעתי וכך ייצא הכי "בזול".
לדוגמה: ראה מקרה קצב.
אבל....
אם באמת הוא יודע בוודאות ש"לא היה כלום על פי חוק ולא על פי דעתו הפרטית, מכאן שברור שעליו ללכת להישפט ולצאת זכאי בדין.

ainy

New member
תגובות מהסוג הזה מלמדות עד כמה הידרדר האיש בהתנהגותו

לא מדובר בנתניהו האיש אלא בנתניהו המנהיג שלמרות שכל היריעה פרושה לעיני כל ממשיך להראות כי כל מה שמעניין אותו זה רק הוא ולא חשוב עד כמה קלוקלת הייתה התנהגותו.
&nbsp
אנשים המחזקים את נתניהו לאחר שהתברר כי מרוב שלא היה כלום יש המון צריכים לעשות חשבון נפש עם עצמם ועם ערכי היסוד שלהם ...

ערכי היסוד שלי לא כוללים להשאיר את נתניהו חסר כל

אם זה חשבון הנפש שאתה מתכוון, אז עשיתי חשבון נפש, ומצטער, לא קיבלתי תוצאה שצריך להשאיר את נתניהו חסר כל.

אני לא צריך להוכיח שאני מתנגד לנתניהו כראש ממשלה. אבל אני ממש לא שותף לאנשים שהחשבון שלהם מוביל לתוצאה שצריך להתנכל לנתניהו עד שיאבד את הכל.

ainy

New member
ערכי היסוד לא נועדו להשאיר אדם ללא דבר

אבל הם כן נועדו שלא לעודד ולהצדיק מי שנחשד בעבירות כאלו ואחרות ולא חשוב כלל מאיזה צד פוליטי הוא מגיע.
&nbsp
אני מאלה הגורסים כי מי שמבקש להיות מנהיג אין לו שום זכות יתר וחלות עליו חובות המנהיגות כולל נורמות התנהגות אישיות שאין בהן רבב.
&nbsp
אבל אני חושב שמי שעושה הכי הרבה נזק לנתניהו, זה נתניהו עצמו ...
&nbsp

סטילהוק

New member
חסר כל הוא לא יישאר בכל מקרה, גם אם ייכנס לכלא וגם אם לא

לבן אדם יש עשרות מיליוני דולרים בארץ ועוד יותר מזה במקלטי מס בחו"ל. שלא לדבר בכלל על כך שאין לו אפילו ארנק והוא לא הוציא שקל מכיסו במשך עשרות שנים, אם בכלל. מה שכן, אם יימצא אשם בפלילים אחרי כל הטררם שעשה וגרירת המדינה לשלושה מערכות בחירות יקרות ומיותרות רק בשביל לדחות את משפטו ולנסות להשיג חסינות בכל מחיר, שלא לדבר בכלל על נאומי ההסתה נגד מערכת החוק והמשפט בישראל רק בגלל שנתפס והואשם, על המדינה לבטל לו את כל הפנסיות וההטבות הן כלוחם והן כפוליטיקאי, על כל המשתמע מכך. אבל דבר אחד בטוח, גם בלעדיהן לנתניהו ממש לא חסר כסף ולא ייחסר כסף.

אם אתה לא יכול להוכיח את טענתך, סביר שאתה שקרן

מדובר בדיון רציני שבעיקרון לא מיועד למשתתפים לא רציניים כפי שאתה מתנהל בהודעותיך האחרונות.
או ש"תעלה מדרגה", או שפשוט תלך לעזה אל בני מינך...

סטילהוק

New member
מי אמר שאני לא יכול?

דירוג הפוליטיקאים העשירים 2019: "נתניהו שווה 50 מיליון שקל"
https://www.themarker.com/news/politics/1.6962260

דירוג פורבס מספק משנה תוקף לקביעתו של מבקר המדינה כי ראש הממשלה אמיד מספיק כדי לממן את הוצאות הגנתו המשפטית - ומעלה שוב את חידת הונו של שר הרווחה חיים כץ ■ ומי הפוליטיקאי ששווה כחצי מיליארד שקל?

וזה רק מהחשבונות שהוא הצהיר לגביהם ויודעים עליהם, לא כולל את כל החשבונות שהוא לא הצהיר לגביהם ולא יודעים עליהם.

להזכירך, בהיותו שר אוצר, נתניהו החליט להעלות מיסים לכל אזרחי המדינה, כי דאג כבר קודם להעביר למקלטי מס בחו"ל את רוב כספו, וזאת כדי שהמיסים שהוא עומד לעלות לכל אזרחי המדינה לא יפגעו בו ושהוא לא יצטרך לשלם יותר מס, כפי שקבע אז שר האוצר נתניהו (קרי הוא עצמו) לכל שאר אזרחי המדינה.

נתניהו ניהל חשבון בנק במקלט מס בחו"ל
https://www.news1.co.il/Archive/001-D-342975-00.html

ניהל את החשבון באי ג'רזי, בתקופת הפרישה מהפוליטיקה וסבב ההרצאות שהניב לו מיליונים, אך החשבון היה בשימוש גם בתקופת כהונתו כשר חוץ שילם לעורכי דינו, ליועציו ולראש הלשכה מהחשבון

ראש הממשלה בנימין נתניהו ניהל חשבון בנק באי ג'רזי, מקלט מס, בשנים 1999 עד 2003. כך חשפה (יום ד', 15.1.14) העיתונאית לילך ויסמן בעיתון גלובס.

בשנים שלאחר כהונתו הראשונה של נתניהו כראש הממשלה, בזמן שקיבל כסף רב עבור מתן הרצאות ברחבי העולם, הוא החזיק חשבון ברויאל בנק אוף סקוטלנד בג'רזי. יש לציין, כי חשבונות בנק במקלטי מס הם חוקיים בישראל, כל עוד הם דווחו לרשויות המס.

עם זאת, על-ידי פתיחת חשבון במקלט מס, נתניהו נמנע מרפורמת המס שהוא עצמו הנהיג, אשר נחקקה בזמן שהוא היה שר האוצר. החשבון היה בשימוש גם בזמן שנתניהו כיהן כשר חוץ. מדד המרכזים הפיננסיים העולמיים דירג את ג'רזי כמקלט המס הטוב בעולם בשנת 2010.

נתניהו שילם לעורכי דינו, ליועצי התקשורת שלו ולראש לשכתו מחשבון זה בזמן שהיה בתקופת הפרישה מהפוליטיקה. ראש הממשלה גם העביר כספים מג'רזי לחשבון אחר שנוהל על-ידי בית ההשקעות ליהמן ברדרס ב-2002, על-פי מסמכים שהשיגה וייסמן, אשר נחתמו על-ידי נתניהו.

למעלה