לספח את הבקעה בוודאי! אבל מה הקשר לחרדים?

לספח את הבקעה בוודאי! אבל מה הקשר לחרדים?

יען נתניהו אומר: "אם השחורים לא יהיו בקואליציה, אז לא נספח את בקעת הירדן"...
כמה בולשיט...
מר נתניהו, זה לא עובד ולא יעבוד.
כותרת יפה, אבל אין לה שום משמעות.

מר נתניהו מבין, אבל עושה עצמו לא מבין...
4 האופציות של הליכוד:
- ממשלת אחדות עם כחול לבן ללא השחורים ועם ליברמן
- ממשלת אחדות עם כחול לבן ללא ליברמן
- ממשלת ימין צרה ב"מחיר" ל"דא ליברמן מורחב מאוד".
- הליכה לבחירות בהן הליכוד צפוי בצדק להתרסק.

אם נתניהו יתמזמז עד מחר בצהריים, מכאן שנכון יעשה גנץ באם יסגור עם ליברמן ופרץ על הקמת ממשלה בתמיכת הערבים, ממשלה זמנית שכל יעודה הוא שנתניהו יילך להישפט ללא שום חסינות ומיד אח"כ לפנות לליכוד ולהגיד להם:
"או שאתם מצטרפים מיד לממשלת אחדות ללא נתניהו, או שאנחנו מפזרים את הכנסת לבחירות חדשות ואז תתרסקו".
זה מה שהכי מפחיד את נתניהו...

צורי80

New member
בשורה התחתונה אתה תומך בקואליציה עם טיבי ועודה

אם המשותפת לא יציבעו באופן פעיל עם הממשלה, היא תיפול.

פשוט לא יאומן, שתתמוך ברשימה שראשיה תומכים בשהדא, אבל סבבה, נשרת את העם מהאופוזיציה ואז נראה לכם שלא השתלמם לכם באיזור.

לא. אני תומך בלהסיר את המכשול לאחדות, להיפרד לשלום מנתניהו

ואם נתניהו לא מתאים את עצמו למערכת/מציאות ו/או לא נפרד מאיתנו בעצמו, מכאן שיש לבצע מהלכים כואבים כדי להפריד אותו מאיתנו ואז לכונן ממשלת אחדות.

הליכוד לא למד את לקח הבחירות האחרונות בה איבד כוח פוליטי רב.
אם הליכוד יילך לאופוזיציה, הבחירות תגענה מהר מאוד כשהוא הכי לא מוכן, יקרה לליכוד בדיוק מה שקרה/קורה למפלגת העבודה!!! ובצדק. אל לליכוד לאיים על הציבור בעניין, פשוט לא קונים את זה.

נתניהו מתנה את האחדות בשיתוף גורמים הקשורים לשחיתות ו/או טפילות/השתמטות/סחטנות בקואליציה.
לא יהיה!!!! תהיה אחדות ללא הגורמים השליליים האלו בקואליציה.
ואם נתניהו/ליכוד לא מבינים/משלימים עם זה, הציבור יגרום להם להבין/להשלים עם זה.

וכעת שאלה פשוטה:
נניח שליברמן פונה היום פומבית לראש הממשלה ואומר לו בזאת הלשון:
"מר נתניהו, מבחינת ישראל ביתנו האופציות שעומדות בפניך הן 2:
1. להצטרף לממשלת אחדות עם כחול לבן בתנאים של גנץ ללא השחורים, עם מפלגת ישראל ביתנו או בלעדיה, זאת האופציה הטובה ביותר ומכאן שגם המועדפת.
2. לעשות "דא ליברמן מורחב מאוד" ולהקים ממשלת ימין צרה. גם אופציה טובה מאוד אבל לה חיסרון אחד קטן, מדובר בפגיעה באגו של נתניהו.
אם עד שעות הערב לא תודיע לי על בחירת אחת האופציות, ח"כי ישראל ביתנו יתמכו בלית ברירה בממשלת מיעוט של גנץ בהימנעות הערבים.
לא תוכל לטעון בפני הציבור שלא קיבלת את ההזדמנות להחליט".

מה לדעתך צריכה להיות תשובת נתניהו/ליכוד?

צורי80

New member
אתם לא מאיימים עלינו, להיפך

אני לא יודע אם נתניהו מבין את זה או לא, אבל הדבר הטוב ביותר שיכול להיות עבור הימין והליכוד זה שליברמן, הערבים וגנץ יקימו ממשלה.
ללא הערבים שיצביעו באופן פוזיטיבי לממשלה, לא יהיה רוב, ליברמן+מרכז+שמאל = 52.
הם חייבים לפחות עוד 4 ח"כים ערבים שיתמכו בממשלה הזאת.
הח"כים הערבים יסכימו, אבל בתמורה ל-דא טיבי-עודה מורחב.
הליכוד יחכך ידיים בהנאה ויחכה בסבלנות פחות משנה לבחירות הקרובות, ואז ליברמן וכחול לבן יתרסקו.

יש דבר שליברמן כן יכול להגיד לליכוד, שהוא הולך לבחירות אם לא עושים את אחת משתי האופציות שכתבת,
ואז כמו שאמרתי הליכוד קצת בבעיה, כי בחירות טובות לשמאל בשלב זה.
במקרה כזה, מבין האופציות שהזכרת,
תלוי האם גנץ יסכים להקפיא את ההליכים המשפשטיים של נתניהו ל-4 שני בתמורה ללהיות ראשון ברוטציה? האם הוא ידרוש קווי יסוד חילוניים או כאלה שמתאימים למצביעי הליכוד? האם הוא יתמוך בסיפוח בקעת הירדן ובנייה בהתיישובת ממזרח לגדר ההפרדה?
מצד שני, האם ליברמן יסכים קידום של חוק חסינות או משהו דומה לו? האם הוא ידרוש דרישות של 8 מנדטים או של 30 מנדטים. האם הוא ידרוש הקלות בהגירה ובגיור? האם הוא יתמוך בהחזרת סמכויות בית המשפט כמו שהיה עד 92?

בקיצור, אם האופציה השלישית היא ממשלת ליברמן-ערבים - שום התפשרות.
ואם היא בחירות, יש מקום להתפשרות וצריך לראות איזו מבין שתי האופציות הראשונות מצריכות התפשרות קטנה יותר.

זה הדבר הטוב ביותר עבור הימין והליכוד אבל לא עבור נתניהו

אישית, בגלל המצב המשפטי שלו.
האינטרסים של הליכוד ושל הימין היום לא זהים לאלה של נתניהו.
נתניהו מבחינתו צריך להישאר ראש ממשלה בכל מחיר.
מבחינתו, אפילו ראש ממשלת מעבר שנה-שנתיים-שלוש, העיקר להישאר בסטטוס של ראש ממשלה מכהן.
לנתניהו אין בעיה שיהיו בחירות כל חצי שנה עד לפסק דין חלוט, אם יועמד לדין.

צורי80

New member
נתניהו לא מרוויח כלום מהיותו ראש ממשלה

זה פייק ניוז של השמאל.
כל עוד לא מחוקקים חוק חסינות, מעמדו המשפטי לא משתנה אם הוא נשאר ראש ממשלה או לא.

אם באמת הייתי צריך לבחור בין טובת הימין לטובת נתניהו, כמובן שהייתי בוחר בטובת הימין,
ולא יעזרו כל דפי המסרים שאיזה גורם מנסה להכניס לפורום.

ודאי שמצבו המשפטי משתנה

אם הוא לא ראש ממשלה הוא לא יכול לכהן כשר תחת כתב אישום.
אם הוא לא ראש ממשלה ויש כתב אישום הוא יישפט בבית המשפט המחוזי בתל אביב במעמד שופט יחיד.
אם הוא ראש ממשלה ויש כתב אישום הוא יישפט בבית המשפט המחוזי בירושלים במעמד שלושה שופטים.

ואני מאוד מאוכזב שבתגובה לדברים שלי אתה כותב על דפי מסרים שאיזה גורם מנסה להכניס לפורום.

אז אני מצהיר כאן בפומבי שחור על גבי לבן: אם אתה באמת סבור שאני כותב לפי דפי מסרים ובהשפעת או שליחות גורמים אחרים, אשמח שתאמר לי זאת במפורש ובאותו רגע אפסיק לכתוב בפורום לחלוטין.
ובבקשה תכתוב את זה על גבי הפורום ולא במסר אישי, מכיוון שמשום מה אני כבר חודשים לא מצליח להיכנס לתיבת המסרים האישית.

צורי80

New member
מתנצל שלא הייתי ברור, לא עליך דיברתי!

ממש לא התכוונתי להודעות האיכותיות שלך.
אני מדבר על ההודעות שטוענות שאני שפוט של נתניהו ושאני מצדיק כל מה שהוא אומר.

מספיק לעקוב מעט אחרי הפורום בכדי לראות שאני ממש לא אומר אמן אחרי כל מה שנתניהו אומר או עושה.
אבל נראה שמישהו מנסה לטפטף כאילו תומכי נתניהו הם אנשים ללא חשיבה עצמאית.

"הליכוד יחכך ידיים בהנאה ויחכה בסבלנות"... ממש תת רמה

מחד טוען הליכוד/נתניהו שמדובר באסון למדינת ישראל, מאידך אתה טוען ש"הליכוד ייהנה" מה"אסון" לשיטתו...
במילים אחרות: טובת המדינה היא לא האינטרס העליון של המפלגה!!! העיקר זה "ליהנות"... תת רמה של ממש וזה מה שרואה הציבור מהליכוד, התשלום יגיע... ובצדק.

ואם תקום "ממשלת אסון" כזאת, נראה לי שהציבור "יחכך ידיו בהנאה" לראות את נתניהו הולך להישפט והליכוד נכנס לקרבות אישיים על הירושה ואז, כשהליכוד יהיה הכי לא מוכן, גנץ יפזר את הכנסת לבחירות...
הליכוד הוא זה שיתרסק!!!! ואם זה לא ברור לך, מצבך/מצבו של הליכוד ממש גרוע... שוב מהמרים עם סיכויי הצלחה נמוכים, אבל הפעם ההימור הוא על הבית... בדיוק כפי שמפלגת העבודה הימרה ונפגעה.

לא יתחיל שום מו"ם מעשי עם הליכוד כל עוד הליכוד לא יפרק את השותפות עם השחורים. לא רוצים בקואליציה גורמים הקשורים לשחיתות, גם לא טפילות/השתמטות/סחטנות! העידן הזה נגמר.
עניין הקפאת המשפט של נתניהו הוא לא קביל, בולשיט של ממש.
שיילך לשיפוט, לשיטתו לא יהיה כלום כי אין כלום כי לא היה כלום ואז אחרי שנתיים יוכל לחזור להיות ראש ממשלה.

מה שאתה כמו כל הליכוד וגם נתניהו צריכים להבין הוא ש: "דא ליברמן יהיה!!! גם אם ליברמן לא יהיה חלק מהקואליציה, כי אלו הן גם העמדות של מפלגת כחול לבן. זה מה שרוצה רוב הציבור בישראל וכמובן שזה מה שטוב לישראל.

צורי80

New member
אני לא מסכים עם נתניהו שזה בהכרח יהיה אסון גדול.

כל עוד שמדובר בזמן קצר של כמה חודשים, תחת שלטונו של טראמפ, זה יצור נזק קטן וכנראה הפיך.
אבל ליברמן ירד מהרעיון של ממשלת מיעוט.

לא היתה כוונה כזאת אף פעם, זאת היתה המצאה של הליכוד.

המצאה כמו לייחס לליברמן היותו שמאל...
אז כעת בבחירות הקרובות הליכוד לא יוכל לטעון שליברמן שמאל, גם לא יכול לטעון שגנץ שמאל! אז מה יטען הליכוד בבחירות?
"אנחנו ימין! אבל אנחנו תומכים אחראים לפרוטקשיין/הכלת טרור.
אנחנו ימין! אבל מעדיפים טפילים/סחטנים/משתמטים על לוחמים/יצרנים.
לא יהיה כלום, כי אין כלום, כי לא היה כלום"...

הליכוג הולך להתרסק! וטוב שיש את ישראל ביתנו שתקבל את המנדטים ולא השמאל...

צורי80

New member
התרעתי שבחירות טובות לגוש השמאל-ערבים-מרכז

הליכוד לא יתרסק, וכך גם לא המחנה הלאומי.
אבל הוא בהחלט יכול לאבד 2-3 מנדטים שיהיו קריטיים.

אין גוש "שמאל/ערבים/מרכז", עוד המצאה של נתניהו

יש שמאל, יש ערבים, יש מרכז, יש ימין.
הליכוד "ימין" רק תדמיתית! תדמית שכבר מרוסקת ותתרסק עוד.
המציאות לפיה הליכוד מנהיג פרוטקשיין/הכלת הטרור לא משתלבת עם הנסיון להראות שמדובר ב"ימין".

גם מפלגת העבודה לא האמינה שתגיע לשפל שאליו בצדק הגיע, בדיוק אותו התהליך יעבור הליכוד בגלל אותה הסיבה.
אם הליכוד לא ישתנה, יען ינטוש את הקשר התמוה עם גורמים טפילים/סחטנים/משתמטים, הליכוד יתרסק!!! עם נתניהו או בלעדיו.
בדיוק כפי שהשמאל לא התנתק מעניין פיקציית הנרטיב הפלשתיני...

יש לליכוד 21 ימים לנסות להציל את עצמו מפני התהום אליו מוביל נתניהו את המפלגה.
שעון החול עובד....

צורי80

New member
ההבטחה שלך שהליכוד יתרסק מזכירה את ההבטחות הקודמות שלך.

שמיד אחרי הבחירות ישלפו סכינים נגד נתניהו.
שאחרי שגנץ יכשל הליכוד ימליך את ליברמן.

אז הליכוד יכול להיות רגוע.

או ההבטחה שלי שמפלגת העבודה תתרסק...

הסיבות הן אותן הסיבות.
זה שלא נשלפו הסכינים מול נתניהו בליכוד, זאת תעודת עניות לליכוד!
וזה גם מה שבצדק יירסק את הליכוד.

הליכוד מהמר על קיומו!
ועל מה?
על תמיכה ב"סביר מושחתים" ועל תמיכה בטפילים/סחטנים/משתמטים.
שווה?

צורי80

New member
אני לא יודע מה הבטחת לפני עשור, אני יודע מה אמרת לאחרונה

טעית בגדול בהערכות שלך,
לא הצלחת לקרוא את המפה.
גם עכשיו אתה לא מצליח לקרוא את המפה.

הדיון לא עלי. נתניהו לא השיג את ה 61, כבר אז היה צריך ללכת..

נכשל, זה הכל.
המפה מאוד פשוטה:
אם זה נראה כמו ברווז ונשמע כמו ברווז, זה ברווז!!!!!
יען אם ההמשטרה חקרה ומצאה והפרקליטות חקרה ומצאה והיועץ המשפטי חקר ומצא שיש בסיס ראייתי להרשעת נתניהו בפלילים, מכאן שבסבירות גבוהה מאוד נתניהו מושחת!!! ולצערי אתה תומך באחד כזה.

אתה מזכיר ךי את הזמר הזה שהיה שר על דרעי: "הוא זכאי"...
די כבר, כבד את עצמך

צורי80

New member
הדיון בהחלט גם עליך, אחרי ששגית בעשרות או מאות הודעות

אולי חשבת שאם במשך כמה שבועות לא כתבת שכחנו את ההערכות השגויות שלך שהופיעו בעשרות או מאות הודעות,
אבל לא, לא שכחנו.

נתניהו נרדף בשל העובדה שלא ביצע ויתורים ביו"ש, גם אם יהיה נגדו פסק דין חלוט.
ואני מציע שתפסיק לעלות את טיעון השחיתות כל עוד אתה תומך ברשימה שכמה ממנה הורשעו בפלילים.

למעלה