"רגיעה"... למי זה טוב, למי לא?

"רגיעה"... למי זה טוב, למי לא?

מה המשמעות של "רגיעה"?
- תקופת זמן בה ישראל לא תוקפת/נתקפת.
- תקופה בה האויב מתחמש ברקטות, תקופה בה ישראל מתחמשת כנגד הרקטות.

כל רקטה שתהיה בידי האויב, יש לה רק כתובת אחת!!! "מטרה ישראלית".
לא תהיה רקטה אחת שתישאר במחסנים, זה רק עניין של זמן עד שאוייבנו יקבלו החלטה לירות אותה על מטרה ישראלית.

מכאן יוצא שהאזרח הישראלי לא מרוויח מה"רגיעה", התשלום הוא אותו התשלום.

אבל...
אם מנהיגי הצדדים בוחרים על "רגיעות" מעת לעת, מכאן שיש כאן מישהו שמרוויח!!!
לדעתי מדובר ב"מעאכרים" שבמקרה הם גם מקורבים, בשני הצדדים.
יש כאלו שמתעשרים מאוד על חשבון ייצור/הברחה של רקטות, יש במקביל כאלו שמתעשרים מאוד מיבוא/ייצור של מיגון מפני הרקטות...
וסביר שהמתעשרים האלו הינם מקורבים למנהיגים ב 2 הצדדים...
ומאיפה מגיעים הכספים לשלם לאותם ה"מקורבים?, כמובן! מכספי משלמי המיסים.
לסיכום: מטרת ה"רגיעה" הינה פשוט להעביר כסף מהקופה הציבורית אל כיסם של ה"מקורבים", ב 2 הצדדים.

להלן ריטואל שמסביר את ההתפתחות:
צה"ל מודיע לשר הביטחון (שעד לא מזמן היה ראש הממשלה) שידוע לו על מפקדה/מפעל בהם מיוצרות רקטות או מתקבלים בהם החלטות לירות רקטות כמובן על מטרות ישראליות. צה"ל כמובן מבקש אישור להשמיד את אותה תשתית הטרור.
ואז...
שר הביטחון (שעד לא מזמן היה ראש הממשלה) אוסר!!! אוסר על צה"ל להשמיד את התשתית ולמה?
כדי שהתשתית תנפיק יריר אקטות על ישראל?
ולמה?
כדי שאז המעאכרים המקורבים ירוויחו ב 2 הצדדים.
ואז...
לאחר שהמפעל סיים את ייצור הרקטות ובעצם הוא נטוש, ניתנת ההוראה "להוריד" אותו, יען להגיד "עשינו משהו"...

נסכם:
אין ספק שלישראל יש צבא שיש לו את כל הכלים והידע וכוח האדם והצדק כדי להכריע את האויב ובכך לסיים את הלחימה לעד.
ברגע שהעובדה הזאת ידועה וראש הממשלה נמנע מלקבל את ההחלטה להורות על ביצוע ההכרעה, מתעורר חשד!!! בצדק...

אם למישהו ישנו הסבר הגיוני לסיבה בגללה נתניהו נמנע מלקבל את ההחלטה להורות לצה"ל להכריע, שיקום ויגיד.
ואם אין כזאת סיבה, מכאן שעליו לחשוד שההחלטות שמקבל ראש הממשלה בעניין אינן ענייניות.

בבחירות הבאות, מצביעים רק למפלגות שתאמרנה באופן ברור: "הכרעה".
כי "הכלת הטרור", משמעותו עוד ועוד ועוד ועוד טרור שיילך וישתפר ביכולותיו וכמובן יזיק לנו יותר.

פעם הייתי בין אלו שצעקו "אל תתנו להם רובים" ו"רקטות יגיעו לאשקלון ואשדוד".
ייחסו לנו היותנו "מהלכי איימים", ו"אויבי השלום" ו"אנשי האתמול"...
היום אני צועק: "אל תכילו את הטרור! לא לרגיעה. בקרוב נראה מתקפת של אלפי רחפנים מתפוצצים שינחתו בצמתים/פקקים הומי אדם ובנוסף בריכוזים הומי אדם".
מקווה שהיום יקשיבו לי ולדומים לי, לפני שיהיה מאוחר מדי...

נתניהו, נכשלת! התנהלותך חשודה ומסוכנת.

סטילהוק

New member
זה בדיוק מה שטענתי כבר הרבה מאוד זמן לגבי כל העניין הזה

ובכלל, העברת מזוודות עם עשרות מיליוני דולרים על בסיס שבועי, שזה מיליארדי דולרים בסכום מצטבר, מאפשר לחמאס להגדיל את צבאו, להתחמש ולשכלל את טווח הטילים שלו. שלא לדבר בכלל על כל החומרי בנייה והייצור ששולחים להם במקביל לכסף, והסולר והדלק שמשמשים אותם לשיגורי הטילים.

אני לא רואה מצב של הכרעה צבאית בעזה כל עוד נתניהו ראש ממשלה, ואני לא רואה פיתרון אחר שישים סוף לאיום על מדינת ישראל ואזרחיה מעזה מלבד הכרעה צבאית בעזה. וככל שנדחה אותה יותר מאוחר ככל שיהיה יותר קשה עד אפילו בלתי אפשרי להגיע להכרעה הצבאית מול עזה. והצעד הראשון של הכרעה כזאת היא פשוט להפסיק לשלוח להם מזוודות עם כסף ולסגור להם את השיבר.

למעלה