בית משפט בהודו פסק לכבד את הייעוד הראשוני של מקום קדוש

צורי80

New member
בית משפט בהודו פסק לכבד את הייעוד הראשוני של מקום קדוש

מקום שהיה קדוש להינדים ולפני כמה מאות שנים נבנה בו מסגד יחזור להיות בשליטה דתית של ההינדים.

ישראל צריכה בפוליטיקה חכמה גם כן להגיע לזה בהר הבית.

סטילהוק

New member
תגיד את זה לאדונך נתניהו שויתר על הר הבית לוואקף המוסלמי

כולנו זוכרים היטב איך אדונך נכנע לוואקף המוסלמי בפארסת המגנומטרים והעביר להם את השליטה בהר הבית, בדיוק כמו שנכנע לחמאס, בדיוק כמו שנכנע לארדואן, בדיוק כמו שנכנע לטרור ושיחרר אלפי מחבלים רצחניים עם דם על הידיים, כולל את מנהיג החמאס הנוכחי סינוואר והרוצח המתועב מטבח חיילי המילואים בראמללה.

צורי80

New member
אני אומר את זה לכולם, לך, לאדונך נתניהו, לגולשים.

נתניהו הוא אדונך, כי הוא ראש הממשלה שלך, גם אם לא תרצה.

סטילהוק

New member
נתניהו לא היה ולא יהיה אדוני לעולם ליכודניק

ובכלל לי אין אדונים ולא היו ולא יהיו לעולם אדונים. בניגוד אליך ליכודניק, אני לא שפוט של אף אחד ולא נמצא בכיס של אף אחד.

ומצטער מאוד אך נתניהו גם לא ראש ממשלה, אין לו מנדט ציבורי ואפילו לא מנדט מפלגתי. וזה משנת 2014, הפעם האחרונה שהיה לו מנדט כזה.

צורי80

New member
נתניהו הוא ראש ממשלתך ואדונך, גם אם אתה לא אוהב את זה

בניגוד לראשי המפלגה שלך,
הוא נבחר במוסדות המפלגה.
כמו ארדואן שמטיף לישראל על זכויות אדם, אתה מטיף לליכוד על דמוקרטיה.

סטילהוק

New member
שקר, הוא לא נבחר אפילו במוסדות המפלגה

אלא אם כן אתה קורא ל 500 מתוך 3300 חברי מרכז רוב. כנראה שחשבון זה לא הצד החזק שלך ליכודניק. נתניהו לא קיבל שום מנדט להיות ראש ממשלה מאז פיזור הממשלה שבראשה הוא עמד בתחילת 2019 שאנחנו אוטוטו בסיומה. לגבי ראשות הליכוד, לנתניהו אדונך ליכודניק אין שום מנדט מפלגתי חוקי מאז שנת 2014 לעמוד בראש הליכוד. לא מהתמפקדים ולא מממרכז הליכוד. ואם תבדוק את חוקת המפלגה שלך הליכוד, תגלה בעצמך שעל פי חוקת הליכוד על מי שעומד בראש המפלגה לקבל מנדט מפלגתי להמשיך ולעמוד בראש המפלגה, מה שאין לאדונך נתניהו כבר משנת 2014, שבה הוא נבחר מול חותמת הגומי דנון, ומאז הוא לא נבחר שוב ליו"ר הליכוד, לא ע"י המתפקדים וגם לא ע"י רוב חברי מרכז של הליכוד.

צורי80

New member
אומנם לא עשינו פריימריז כמו אצלכם...

בקרב ארבעת המתפקדים,

אבל מוסדות הליכוד בחרו בנתניהו שוב ושוב.

ארדואן רוצה טיפים איך להטיף למשהו שהוא בעצמו לא עושה,

הצעה ממני, זה באמת נשמע פתטי.

סטילהוק

New member
אם אתם שמים פס על החוקה של המפלגה שלכם תמחקו גם אותה

הדמוקרטיה אצלכם היא רק מצג שווא כלפי חוץ, כשלמעשה כל המדינה כבר יודעת שמדובר בדמוחרטא, ושאף אחד אצלכם לא באמת יכול להיבחר לראשות המפלגה חוץ מנתניהו. אז למה להמשיך ולהציג את עצמכם כמפלגה דמוקרטית אם אתם לא?

אבל זה לא מפליא אותי כלל ליכודניק, שמי ששמים פס על חוקי המדינה, שמים גם פס על חוקת המפלגה שלהם עצמה ומתעלמים לחלוטין מחוקתה. אז פשוט תמחקו אותה כמו שמחקתם את המצע הימני-ציוני שלכם, או תחליפו אותה בזו של יהדות התורה שותפתכם הטבעית האנטי-ציונית המוצהרת או זו של מפלגת הבעת' בסוריה. כי ככה בדיוק נראית הליכוד היום, מפלגה של דיקטטור אחד שכל השאר חותמות גומי שלו ורועדים מפחד מלהשמיע את דעתם האמיתית לגביו והתנהלותו.

למעלה