לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1316413,164 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות
 
הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות
 
הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 
x
הודעה מהנהלת הפורום

ממשלה חדשה - ישראל מרוצה

לחצו "המשך"

פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

 
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות
*גאווה יהודית
 
הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 
 

 

 

 

תקנון הפורום    http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=80638471

המשך >>

לצפיה ב-'טור מעניין ונוקב של מנחם רהט באתר ערוץ 7:'
טור מעניין ונוקב של מנחם רהט באתר ערוץ 7:
<< ההודעה הנוכחית
07/11/2019 | 09:32
2
7
 
"
תסמונת האישה המוכה
המשבר הפוליטי מחייב החלפת דיסקט בחשיבה הציונית-דתית: פרידה מחיבוק הדוב של נתניהו והתנתקות מהקשר הגורדי עם החרדים שעושים הכל להשפלת הציונות הדתית
 
1.
316 יום כבר חלפו מאז שהחלה מדינת ישראל לפעול מכוח האינרציה, ללא ממשלה נבחרת שמוסמכת לקדם את ענייניה. הכל תקוע. גוש הימין על 55 ח"כיו מתבצר בצד האחד, וגוש המרכז-שמאל על 52 ח"כיו בצד האחר, ו-13 הערבים בתווך – וממשלה אין. 
ניתן אולי לפרוץ את המבוי הסתום עם בחירות נוספות, שלישיות, אבל זו אינה אופציה הגיונית. ראשית, כי זהו מהלך בזבזני ומופקר בעליל. ושנית, מי ערב לנו שמצב התיק"ו לא יחזור על עצמו? האם נלך אז גם לבחירות בפעם הרביעית והחמישית וכן הלאה?
נדרשת איפוא חשיבה מחוץ לקופסה, שתשבור את מעגל השוטים שאנו שרויים בו. משהו נועז שיפרוץ את החשיבה המקובעת, את המסגרות העבשות, שכולנו, ובראשנו הפוליטיקאים, נתונים בתוכן.
2.
והפתרון הסביר ביותר, ההגיוני ביותר ואפילו הצודק ביותר, הוא פרישת סיעות הציונו"ד: הימין החדש והבית היהודי, מגוש ה-55 העקר, וחבירה לקואליציה בראשות בני גנץ. 
נשמע מהפכני? מנוגד למאוויי הבוחר הציוני-דתי? 
אכן. הבוחר הציוני דתי קשר עצמו בקשר גורדי לנתניהו. עבד נרצע. "רק ביבי". וזאת למרות נסיונותיו הבלתי נלאים של נתניהו להכות בו ללא רחם, בדרכו ליעד הנכסף - מחיקת מפלגות הציונות הדתית. הבוחר ממחנה הציונות הדתית, שהוא בדרך כלל אדם רציונלי, משחק מול נתניהו את תפקיד האישה המוכה, האסקופה הנדרסת. ככל שיחבוט בו, תגבר מחוייבותו כלפי 'הקוסם'.  
3.
הפארסה הזו נמשכת מאז ומקדם. כבר ב-2014, כשנתניהו נפגש עם מוזס, דרש נתניהו לא רק להיטיב עימו, אלא גם לרמוס את בנט והבית היהודי: "המטרה שלי בבחירות היא להוריד את בנט מתחת ל-15 מנדטים". וכשנשאל לדעתו על הושבת בנט במשרד הביטחון, השיב 'הקוסם': "אם יהיה מועמד שמאל, יותר קל". הבנתם את זה, ציונים דתיים יקרים? אהוד ברק עדיף בעיניו על נציג שלכם. לקרוא ולא להאמין.  
נתניהו לא הסתפק בכך. הוא גייס את 'ישראל היום' למערכה נגד בנט ושקד. הביביתון אף מינה כתב מיוחד להכפשת בנט-שקד והבית היהודי. והכל כדי למחוק את מפלגת הציונות הדתית.
וזה לא הכל. בראשית 2013 שיגר שליח של נתניהו מסר אס.אם.אס לעורך אתר וואלה, שהודלף בינואר 2019. השליח ביקש לפתוח במסע טינוף כנגד אביו של בנט. במה כבר אפשר היה ללכלך את האיש התמים הזה? בנט האב, מסתבר, השתתף ב-1995 בהפגנה נגד אוסלו, והשליח מטעם נתניהו הציע במסר "לבדוק בתמונות מההפגנה נגד רבין בצומת כפר שמריהו, ותמצא שבנט האב כמעט פגע פיזית ברבין בעת חנוכת הצומת. צריך לחשוף שמן הבית הזה מגיע נפתלי בנט".  
אבל הציונות הדתית המוכה והמושפלת ממשיכה להושיט את הלחי השניה, גם היום, ולתמוך ב'גוש הימין' – שם הזוי לתעתוע פוליטי, שבראשו אריה דרעי גדול תומכי אוסלו, ונתניהו תומך הגירוש מגוש קטיף, מחזיר חברון, מקפיא הבניה גם  בירושלים, שנכנע בפני ירדן והוואקף, ואפילו את חאן אל אחמר אינו מוכן לפנות. 
4.
מלחמתו של נתניהו במפלגות הציונות הדתית נמשכת זה עשור ויותר, שבמהלכו פעל בשליחותן של ש"ס ויהדות התורה, לדחיקת הציונות הדתית מכל עמדת ההשפעה. למשל ברבנות הראשית ובמשרד הדתות, שהפכו למעוזי ש"ס ויהדות התורה. רבנים מהציונות הדתית שכל חטאם הוא שהם מעודדים שירות בצה"ל ואהבה למדינת ישראל, הושלכו מתוכם ככלי אין חפץ, לטובת רבנים ש"ס'ניקים ואגודאים.
כך למשל פעלו אנשי נתניהו – כן, אנשי נתניהו - למניעת בחירת הרב יעקב אריאל לכהונת הרב הראשי האשכנזי, ועשו הכל למינויו של יקיר החרדים הרב יונה מצגר לכהונת הרב הראשי, וזאת כדי להגחיך את הציונות הדתית עם אדם שסיים דרכו בכלא – והכל כדי שלא יכהן חלילה שליח אמת של הציונות הדתית כרב הראשי.
5.
השיא היה בבחירות האחרונות לרבנות הראשית, שבהן התגייס נתניהו לדחיקת הציונות הדתית מכל עמדת השפעה במוסד שכוננה הציונות הדתית. הרב שמואל אליהו היה במרחק נגיעה מכהונת הראשל"צ, וגם לרב דוד סתיו היו סיכויים לא רעים בהתמודדות על כהונת הרב הראשי האשכנזי. אבל נתניהו ואנשיו התגייסו כאיש אחד לימין ש"ס ויהדות התורה, לסיכול בחירת הרבנים הציונים. כשצלחה המזימה, הצטרף נתניהו אישית לחגיגות הניצחון על הציונות הדתית. 
מעין זה אירע גם בערים השונות בארץ. בטבריה, למשל, הוביל במירוץ לכהונת רב העיר הרב יעקב דידי, מן הציונות הדתית, אישיות נערצת על תושבי העיר, אבל ציוני דתי, שאינו שייך לחוג משפחת יוסף. מולו הריץ אריה דרעי, בתמיכת הליכוד, את הרב בוחבוט, מבני ברק, שהוא מינוי של הרב שלום כהן, שכידוע טוען שחובשי הכיפות הסרוגות הן עמלק.
6.
כך גם במירוץ לקבלת כושר לדיינות ומינויי דיינים חדשים בשנים האחרונות. רובם המכריע נתמכי ש"ס ויהדות התורה. והכל בחסות ועידוד אנשי נתניהו והליכוד, שנותנים ידם לדחיקת הציונות הדתית מעמדות ההשפעה. הציונות הדתית טובה רק לשלוח את בניה להתיישבות ולצבא (גם שם נעצר קידומם, למרות ששר הביטחון יכול היה לשים קץ לקיפוח). שוב הוכח שהתמיכה בנתניהו לא הועילה, ובדרך כלל גם הזיקה. 
איווט ליברמן כבר למד את הפרק הזה במערכת היחסים שלו עם נתניהו. הוא הבין שנתניהו עשה הכל למען מחיקתו, ובהזדמנות המתאימה פרע את החשבון בתרגיל שנתניהו לא ישכח לעולם. ליברמן לימד את נתניהו שלכל מטבע יש שני צדדים, ותמיד יש חשבונאות של עובר ושב. 
בטוח שלחרדים נתניהו לא היה מעז לעולל אפילו אחוז אחד מכל אלה. על כן הגיע הזמן להתנהלות מושכלת: לחדול מהושטת הלחי השנייה, וליזום מהלך להשבת הציונות הדתית לקידמת הבמה, באמצעות חבירה לכחול לבן, מה שעשוי גם עשוי למתן מאוד את לפיד. גנץ ויעלון לא יהיו גרועים יותר מנתניהו. לציונות הדתית אין מה להפסיד, מלבד את כבליה. די להיות אסקופה הנדרסת.
"
 
האם לטור הזה ,שנמצא כעת בראש האתר, מטרה להכשיר מהלך פוליטי מפתיע?
הטור הזה די מסתדר עם ההתנהלות של בנט בימים האחרונים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'וטור תגובה של שלמה פיוטרקובסקי באותו אתר:'
וטור תגובה של שלמה פיוטרקובסקי באותו אתר:
07/11/2019 | 15:09
5
"
אסור להתנתק מהחרדים
רעיון העוועים של הצטרפות לממשלת גנץ-לפיד-ליברמן בלי הליכוד ובלי החרדים עלול לעלות לציונות הדתית במחירה של התנתקות נוספת. דעה
 
1. בימים האחרונים נשמעים יותר ויותר קולות במגזר שקוראים למפלגות הציונות הדתית (כן, 7 מנדטים ו-3 מפלגות, זה בהחלט פתטי כמו שזה נשמע) להצטרף לממשלה בראשות בני גנץ.
הטענה, שנשמעת גם במאמרים שפורסמו באתר הזה, היא שהציונות הדתית לא צריכה לקשור את גורלה לא בגורלו של בנימין נתניהו ולא בגורלם של החרדים.
על פי הטענה הזו, הציונות הדתית צריכה לעשות מה שטוב לה ומה שטוב למדינה, ובמקרה הזה זה אומר לפרק את גוש ה-55 ולהיכנס לממשלה בראשות בני גנץ.
2. נתחיל קודם ממה שטוב למדינה. אם למישהו נדמה שבנקודת הזמן הזו מה שמדינת ישראל צריכה זה ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים ובראשות בני גנץ, עם פרץ-בנט-סמוטריץ' כחותמת כשרות, אז אני גם רוצה לדעת איזה חומר הוא לקח, זה בהחלט מסקרן.
הרי גם הממשלה הבלתי אפשרית של המחנה הדמוקרטי-עבודה-גנץ לפיד-ליברמן ומפלגות הציונות הדתית לא שווה 61 מנדטים. היא שווה במקרה הכי אופטימי 58 מנדטים.
בשביל שממשלה כזו תוכל להצליח הערבים צריכים לפחות להימנע. מה מוכנים אלו הקוראים להקים ממשלה כזו לשלם לערבים תמורת ההימנעות הזו? הרי שום דבר בפוליטיקה לא בא בחינם. אז אתם באמת משוכנעים שממשלה כזו טובה למדינת ישראל?
שלא לדבר על השאלה האם ממשלה כזו בכלל תוכל לתפקיד. אתם בכלל מתארים לעצמכם איך נראה שולחן ממשלה שסביבו יושבים גם ניצן הורוביץ וגם בצלאל סמוטריץ'? זה מה שמדינת ישראל זקוקה לו?
3. ועכשיו ברשותכם כמה מילים על הציונות הדתית ומה שהיא זקוקה לו. "חבר אני לכל אשר יראוך ולשמרי פקודיך", אמר דוד המלך בתהילים. גם כשעושים פוליטיקה ובפוליטיקה מן הסתם לא כל המהלכים הם תמיד אידיאליים לחלוטין, צריך לזכור למי מתחברים קודם ולמי אחר כך.
זה נכון אידיאלית, אבל זה נכון גם פרקטית. הברית עם הליכוד והחרדים היא חגורת הביטחון של הציונות הדתית ושל ההתיישבות ביהודה ושומרון. מה"חברים" במפלגות האחרות הציונות הדתית תמיד ספגה רק בגידות.
מי פגע בשירות הלאומי? מי עשה הכל כדי לחסל את מפעל ישיבות ההסדר? את מי מעולם לא עניין עתיד ההתיישבות ביהודה ושומרון? מי שרוצה לפגוע בברית עם הליכוד והחרדים חייב לזכור שאין בגידות חד צדדיות. מי שבוגדים בו יבגוד תמיד בחזרה.
4. זה נשמע לכם כמו איום סרק חסר ממשות? אולי כדאי להיזכר בתכנית ההתנתקות. לתכנית ההתנתקות הגיעה הציונות הדתית אחרי שהיא בגדה בחרדים והצטרפה לממשלת ליכוד-שינוי שאליה לא ניתן לחרדים להצטרף.
ההצטרפות הזו, שנראתה בזמן אמת כמו מהלך פוליטי מבריק ומתבקש, עלתה לציונות הדתית במחירה של תכנית ההתנתקות. כי ברגע האמת זכרו אנשי יהדות התורה מי זרק אותם לכלבים ואפשר לקצץ על לעפר את קצבאות הילדים.
בזמן אמת, אם תעמוד על הפרק תכנית התנתקות שניה, לא גנץ, לא לפיד ובטח שלא ניצן הורוביץ, יהיו אלו שיעזרו לסכל אותה. אם הציונות הדתית תעניק את תעודת ההכשר למהלכים האנטי-דתיים של קואליציית גנץ-לפיד-ליברמן-הורוביץ, שללא ספק תפגע בדמותה היהודית הציבורית של המדינה, היא תוכל לבוא אחר כך בטענות רק לעצמה.
"
 
פינג פונג הדעות הזה מעיד שכנראה מתחולל משהו מאחורי הקלעים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'את תסמונת האשה המוכה של שקד העלתי כבר לפני חודש'
את תסמונת האשה המוכה של שקד העלתי כבר לפני חודש
08/11/2019 | 03:12
4
לציונות הדתית יש הצתה מאוחרת, הם מגיעים למסקנות שאני כבר הגעתי מזמן. כל מה שנכתב במאמר הזה של ערוץ 7 יכולתי לספר להם כבר לפני חודש ואפילו הרבה יותר. השאלה מה הם יעשו עם זה, לנוכח תהליך ההתחרדות ההולך וגובר בקרבם, מה שרק מקרב אותם יותר ויותר להפוך לאותם חרדים פראזיטים, משתמטים ואנטי-ציוניים שעליהם מדובר. הציונות הדתית בישראל שהפכה, כפי שציין כותב המאמר הזה, ובצדק "עבד נרצע" והייתי אף מוסיף "ושפחה חרופה" של נתניהו וחבר מרעיו המושחתים ושותפיו הטבעיים האנטי-ציוניים, מבצעת לעצמה חראקירי ומאבדת את עצמה לדעת, כמו כל שפוט שטוף מוח שמתאבד למען אדונו השרלטן שוטף המוחות. ולכן רוב הסיכויים שהם לא יעשו כלום לגבי זה וימשיכו לשמש כעבדים נרצעים וכשפחות חרופות של נתניהו השרלטן וחבר מרעיו המושחתים ושותפיו הטבעיים החשוכים והאנטי-ציוניים המוצהרים, שימשיכו להכות בהם, לבגוד בהם ולנגב איתם את הרצפה, ובמיוחד שרה שהתחביב שלה העיקרי לעשות ספונז'ה עם הסמרטוטים חסרי הביצים ועמוד השדרה של בעלה נתניהו.
מפלגת הליכוד >>

הודעות אחרונות

07:40 | 17.11.19 סטילהוק
03:08 | 17.11.19 עמוד השדרה
16:09 | 16.11.19 עמוד השדרה
19:52 | 15.11.19 עמוד השדרה
12:03 | 15.11.19 עמוד השדרה
07:37 | 15.11.19 עמוד השדרה
02:32 | 15.11.19 סטילהוק
19:41 | 14.11.19 עמוד השדרה
13:24 | 13.11.19 סטילהוק
03:43 | 13.11.19 סטילהוק
01:50 | 13.11.19 סטילהוק
00:39 | 13.11.19 עמוד השדרה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ