לאחר שהנסיון עם היועץ המשפטי של הכנסת כשל,מחנה נתניהו מתגייס

ליברמן הבטיח במפורש, לפני הבחירות ואחריהן, שלא יהיו בחירות

שלישיות.
אז, לגישתך, בחירות נוספות יהוו בגידה מצידו של ליברמן.

סטילהוק

New member
אני לא הצבעתי לליברמן, אני הצבעתי לגנץ וכחול-לבן

מה שליברמן עושה או לא עושה זו הבעיה של בוחריו שמולם הוא מפר או לא מפר את הבטחותיו. אני מצפה ממי שהצבעתי עבורו ושנתתי לו את קולי שימלא את הבטחותיו והתחייבויותיו לבוחריו. שהרי בשביל זה הצבעתי לו. אם הייתי רוצה רק שתקום ממשלה בכל מחיר הייתי יכול להצביע לכל מועמד אחר ואפילו לא להצביע בכלל.

צורי80

New member
אתה נשמע כמו הנציגים של ונצואלה וסודן במועצת זכויות האדם

שמתלוננים על כך שישראל מפרה את זכויות האדם.
הדברים שלך פשוט משעשעים.
מתי אתה מעביר הרצאה על דמוקרטיה בתוך מפלגות?

סטילהוק

New member
מה שמעניין שערביה מוסלמית צעירה הוכתרה כיורשת של נתניהו

אם כבר מישהו חשב ששפטל פרקליטו של הפושע הנאצי דמניוק לא יכול להיות יותר הזוי ממה שהוא כבר, בלי שום קשר לכך שמיום ליום הוא הולך ונראה כמו קריקטורה מהלכת, הוא מוכיח שהוא אפילו יותר הזוי כשהוא מכתיר בערוץ 20 ערביה מוסלמית צעירה שהגיעה לפריימריז של הליכוד משום מקום והצליחה בלי אפילו השקעה של שקל להשתחל לרשימת הליכוד לכנסת כיורשתו של נתניהו.

אז אמנם אם היית שומע את אותה ערביה מוסלמית היית חושב שאולי מדובר בנתניהו ממין נקבה, כי היא נשמעת כמו תקליט שבור ושרוט של נתניהו שמדקלמת אותו אחד לאחד, להוציא המשפט שכל הערבים רוצים להשמיד אותנו ושאנחנו חייבים להשמידם קודם, אך עדיין בהתחשב בעובדה שמדובר בערביה ועוד במוסלמית, אז להכתירה כיורשתו של נתניהו זה פשוט הזוי ברמות אפילו בשביל שפטל.

ואגב, בערוץ 20 כמובן שנמנעו מלעלות את הקטע המביך הזה מהאולפן הפתוח עם בועז גולן לארכיון שלהם.

למעלה