לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1316513,165 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות
 
הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות
 
הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 
x
הודעה מהנהלת הפורום

ממשלה חדשה - ישראל מרוצה

לחצו "המשך"

פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

 
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות
*גאווה יהודית
 
הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 
 

 

 

 

תקנון הפורום    http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=80638471

המשך >>

לצפיה ב-'129 רפובליקנים הצביעו ביחד עם הדמוקרטים נגד טראמפ'
129 רפובליקנים הצביעו ביחד עם הדמוקרטים נגד טראמפ
<< ההודעה הנוכחית
18/10/2019 | 06:00
11

129 רפובליקנים הצביעו ביחד עם הדמוקרטים נגד טראמפ שהולך ומאבד את זה
 

קיצו הפוליטי של הנשיא טראמפ שמוכיח שוב ושוב ושוב שהוא הפכפך, אימפולסיבי ולא יציב בדיעותיו, וע"י כך מסכן את ארה"ב ובטחונה ואת הקשרים עם בנות בריתה, הולך ומתקרב בצעדי ענק. אחרי שרשת פוקס ניוז פרסמה סקר שערכה שמצביע על כך שרוב הציבור האמריקאי תומך בתהליך הדחתו של טראמפ וחושב שהוא לא ראוי להמשיך ולכהן כנשיא ארה"ב לנוכח התנהלותו התככנית, הפחדנית והבוגדנית, שלא לאמר ההפכפכה והבלתי יציבה, כפי שיכולנו לראות כולנו במהלך החודש האחרון, וטראמפ תקף אותם בתגובה וטען שמדובר ברשת 0מולנית ששונאת אותו ומתנכלת לו מאז שנבחר לנשיא ארה"ב, באה עכשיו הצבעת הנגד המשותפת לדמוקרטים ולרפובליקנים על החלטתו המפגרת וחסרת האחריות של הנשיא צ'מברלין טראמפ לסגת ולאשר לרודן הטורקי מוסלמי נאצי אדולף ארדואן לפלוש לאיזור הכורדי בצפון מזרח סוריה ולערוך בו טיהור אתני ורצח עם ע"י טביחת הכורדים והחלפתם בכ 3.5 מיליון הפליטים הסונים שנמלטו לטורקיה בזמן מלחמת האזרחים הסורית.
 
בית הנבחרים גינה החלטת טראמפ לסגת מסוריה, 129 רפובליקנים תמכו בגינוי
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5608593,00.html
 
בית הנבחרים של ארצות הברית אישר ברוב גדול הצעת גינוי נגד החלטתו של הנשיא דונלד טראמפ להסיג את הכוחות מצפון סוריה, ולאפשר את התקיפה הטורקית נגד הכורדים. 354 נבחרים הצביעו בעד הגינוי, ואילו רק 60 הצביעו נגדועשרות נציגים מהמפלגה הרפובליקנית הצטרפו לעמיתיהם מהמפלגה הדמוקרטית, והצביעו בעד ההחלטה.

האם התנהלותו של טראמפ מצביעה על התמוטטות עצבים?
 
"העולם מביט בטראמפ בפה פעור בתדהמה"
 
טראמפ שימש מאז ומתמיד מטרה לביקורות נוקבות, בארה"ב ובעולם כולו, מאז שנכנס לבית הלבן לפני כמעט שלוש שנים. אבל הוא תפקד בתוך בועה שיצרו סביבו המחוקקים הרפובליקנים בשני בתי הקונגרס וערוץ החדשות פוקס ניוז. הם חיפו עליו ונתנו לו להאמין שממלכת הרשע של השמאל הגלובלי, יחד עם שוכני הביצה הוושינגטונית, ביתם של השרצים האליטיסטיים שחדרו לכל פינות הממשל, ותעשיית הפייק ניוז ובראשה "ניו יורק טיימס" ו-CNN, הם השועלים הקטנים שמחבלים בכרמי הנשיאות. מערכת הסטריאו בתוך הבועה הנשיאותית מזמזמת לו ללא הרף שרוב העם תומך בו ובקווי המדיניות שלו, ולעזאזל הסקרים של המדיה השקרנית.
 
אבל הבועה הזו מתחילה להתפקע עתה בגין התנערות טראמפ מהכורדים, השותפים הנאמנים של צבא ארה"ב במאבק נגד דאעש, שהקריבו יותר מ-11 אלף לוחמים למען האינטרס של ארה"ב ומדינות המערב האחרותמחוקקים רפובליקנים רבים, שמוסיפים להצדיק את התנהלות טראמפ באוקראינה, מפנים לנשיא עורף בגלל הבגידה בכורדים.
 
בהתפתחות מדהימה, הצטרפו 129 צירים רפובליקנים לכל עמיתיהם הדמוקרטים בבית הנבחרים והצביעו בעד החלטה בגנות הנסיגה האמריקאית מסוריה, סטירה מצלצלת לנשיא בעיצומו של משבר מדיניות החוץ החמור ביותר של ממשלו עד עתה. יתר על כן, למעלה מ-90 צירים רפובליקנים ערוכים עתה ליזום הצעת חוק שתאסור מכירת ציוד צבאי וטכנולוגי לטורקיה, מעבר לסנקציות שממשל טראמפ מאיים להטיל על אנקרה אם היא לא תשים קץ למתקפתה נגד הכורדים.
 
והסנאטור הרפובליקני לינדסי גראהם, ידידו האישי של טראמפ ושותפו למשחקי גולף, תקע אתמול סכין בגב של טראמפ: "אני מקווה שהנשיא ישנה את מה שהוא עשה. אעשה כל דבר כדי לעזור לו בכך, אך אני אהיה הסיוט הגדול ביותר שלו אם המצב לא ישתנה".
 
"לא אשב על הגדר כדי לראות כיצד טורקיה טובחת בכורדים, וכיצד איראן נכנסת לסוריה ונעשית חלום בלהות נוסף לישראל", הוא צייץ. "אני מאמין שאם הנשיא יוסיף להשמיע הצהרות (להצדקת מהלכיו בסוריה), יתרחש אסון שיהיה גדול יותר מהחלטת ברק אובמה לעזוב את עיראק".
 
אפילו בפוקס ניוזערוץ הבית של טראמפ, החלו לבצבץ ניצני מרי. רק באחרונה פרסם הערוץ תוצאות סקר שנערך ביוזמתו ושמראה כי המתמודדים הדמוקרטים המובילים היו מביסים את טראמפ לו הבחירות בארה"ב היו נערכות עתה
 
וכך, ביום ה-1,000 לנשיאותו, וכנראה בתחושה גוברת שאפילו תומכיו החזקים ביותר מתחילים להפנות לו עורף, יצא אתמול טראמפ למסע של ירי מילולי המוני בכל פורום אפשרי. בתוך כמה שעות הוא תקף את המדיה (כמובן) ואת הדמוקרטים (כמובן), את ראשי ה-FBI וקהיליית המודיעין לשעבר ג'יימס קומי, אנדרו מקייב, ג'יימס קלאפר וג'ון ברנאן ואת "זוג הנאהבים הגדול" ליסה פייג' ופיטר סטרוק, שלדבריו יזמו את חקירת מולר נגדו בכדי לבטל את תוצאות הבחירות.
 
הנשיא יצא נגד חברות נאט"ו והאיחוד האירופי. הוא תקף את גרמניה, צרפת וספרד. הוא תקף אפילו את אורחו בבית הלבן, נשיא איטליה, והדגיש כי איטליה מקדישה רק 1.1% מהתמ"ג שלה לצורכי ביטחון לאומי, במקום 2% "כנדרש". על הדרך הוא תקף גם את גוגל ואת אמזון והשתלח בחסידי התקינות הפוליטית, ששואפים לשנות את שם החג יום קולומבוס כדי לא לכבד את זכרו של ה"קולוניאליסט" הזה. הוא אפילו האשים את ברק אובמה בהתערבות בבחירות לנשיאות ב-2016, תאוריית קונספירציה שגוועה וקמה לתחייה ושאין לה שום בסיס.

ואולי התקיפה הטראמפאית הפוגענית ביותר הייתה נגד הכורדים, שאותם השליך הנשיא לכלבים בהחלטתו לסגת מסוריה. בשיחה עם כתבים אמר טראמפ כי "הכורדים אינם מלאכים" וכי בשבילם, "מלחמה זה דבר טבעי". הוא אמר כי מפלגת העובדים הכורדית, הידועה בראשי-התיבות PKK, היא "איום טרור גדול הרבה יותר מאשר דאעש".
 
ובהמשך התחולל עימות חזיתי עם ננסי פלוסי, יו"ר בית הנבחרים, וצ'אק שומר, ראש הסיעה הדמוקרטית בסנאט, שבאו לבית הלבן יחד עם מחוקקים דמוקרטים ורפובליקנים אחרים כדי לקבל תדרוך על המצב בסוריה.
 
הדברים החלו להידרדר במהירות. כאשר שומר הזכיר שג'יימס מאטיס, שר ההגנה לשעבר, פרש בגלל התנגדותו לנטוש את סוריה, הגיב טראמפ בחימה: "אין גנרל אחר שקיבל שבחים רבים כל-כך ללא הצדקה כמו הגנרל הזה. אתם יודעים למה? כי הוא לא היה קשוח מספיק. אני כבשתי (כך במקור) את דאעש. מאטיס אמר שזה יימשך לפחות שנתיים. אני תפסתי אותם (כך במקור) בחודש אחד".
 
פלוסי אמרה לנשיא כי הצבא הרוסי נחפז למלא את החלל שהותירו אחריהם הכוחות האמריקאים בנסיגתם המהירה מסוריה. "פוטין תמיד רצה אחיזת רגל במזרח התיכון", היא ציינה. "המצב הוא שכל הדרכים שאתה קשור אליהן מוליכות לפוטין".
 
לעומת זאת, במשך כל היום הארוך הזה לא תקף טראמפ את כל המטרות האפשריות. הוא נמנע, למשל, מלתקוף את טורקיה וציין כי אנקרה דווקא משלמת כסדר את כל הכספים שהיא חייבת לנאט"ואפשר גם לסמוך על סוריה, רוסיה ואיראן שידעו כיצד להמשיך את המאבק נגד דאעש, הוא אמר.

 
 
מפלגת הליכוד >>

הודעות אחרונות

18:23 | 17.11.19 עמוד השדרה
13:03 | 17.11.19 פוקסי99
09:17 | 17.11.19 צורי80
07:40 | 17.11.19 סטילהוק
03:08 | 17.11.19 עמוד השדרה
16:09 | 16.11.19 עמוד השדרה
19:52 | 15.11.19 עמוד השדרה
12:03 | 15.11.19 עמוד השדרה
07:37 | 15.11.19 עמוד השדרה
02:32 | 15.11.19 סטילהוק
01:50 | 13.11.19 סטילהוק
00:39 | 13.11.19 עמוד השדרה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ