לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1316313,163 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות

הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית

x
הודעה מהנהלת הפורום

ממשלה חדשה - ישראל מרוצה

לחצו "המשך"

פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*גאווה יהודית

תקנון הפורום    http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=80638471

המשך >>

לצפיה ב-'לאחר שהנסיון עם היועץ המשפטי של הכנסת כשל,מחנה נתניהו מתגייס'
לאחר שהנסיון עם היועץ המשפטי של הכנסת כשל,מחנה נתניהו מתגייס
<< ההודעה הנוכחית
16/10/2019 | 11:43
43
13
לנסיון הבא על מנת למנוע מגנץ את קבלת המנדט:
מפיצים בימים האחרונים ביתר שאת את התרחיש של ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת על מנת לעשות דה לגיטימציה להענקת המנדט לגנץ מידי הנשיא.

כך נראית אחיזה בקרנות המזבח "במלוא תפארתה".

נתניהו לא יבחל בשום אמצעי בנסיונותיו להשאיר בידיו את השליטה על המהלכים הפוליטיים, את עצמו בלשכת ראש הממשלה ואת משפחתו במעון הרשמי של ראש הממשלה ברחוב בלפור.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מקווה שכבר אחרי החגים ולא יאוחר מסוף נובמבר יוגשו כתבי אישום'
מקווה שכבר אחרי החגים ולא יאוחר מסוף נובמבר יוגשו כתבי אישום
16/10/2019 | 14:18
2
5
פליליים (כל השלושה ללא שינוי פסיק אפילו), כנגד השרלטן המושחת מבלפור, מה שייאלץ אותו לצאת לנבצרות, למרות שהוא כבר לא ראש ממשלה נבחר שזכה שוב לאמון הציבור ולמנדט ציבורי שמאפשר לו להקים ממשלת שחיתות במדינת ישראל.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'זה לא ייאלץ אותו לצאת לנבצרות כל עוד לא תהיה ממשלה שבה יוסכם'
זה לא ייאלץ אותו לצאת לנבצרות כל עוד לא תהיה ממשלה שבה יוסכם
16/10/2019 | 14:31
1
7
שייצא לנבצרות.
החוק לא מחייב ראש ממשלה מכהן לצאת לנבצרות לאחר הגשת כתבי אישום.

הוא יכול להמשיך לכהן בממשלת מעבר גם לאחר הגשת כתבי אישום.
יכול להיות שזו התוכנית האמיתית שלו - גנץ לא יצליח להרכיב ממשלה, הזמן יעבור, אף אחד לא יצליח לגייס 61 חברי כנסת שיתמכו בו, הכנסת תפוזר אוטומטית ולפי חוק תוך 90 יום מהיום הזה יתקיימו בחירות נוספות כאשר נתניהו ממשיך לשבת בלשכת ראש הממשלה ולגור במעון ברחוב בלפור.

בעצם כעת מתקיים משחק בדיוק על זה - נתניהו שרוצה לשמור על כסאו ומעונו בכל מחיר מול גנץ, לפיד וליברמן שרוצים להוציא אותו מכסאו וממעונו.
השאלה היא עד כמה רחוק שלושתם מוכנים ללכת עבור זה.
לדעת נתניהו ורבים מתומכיו הם יהיו מוכנים ללכת אפילו עד להקמת ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת.
להערכתי ליברמן ושאר אנשי ישראל ביתנו, אנשי תל"ם בכחול לבן וגם חלק מאנשי חוסן לישראל ויש עתיד לא באמת מסוגלים להגיע עד לשם.

סביר להניח שבסוף זה ייגמר באחת משתי אופציות:
1. בחירות נוספות
2. הסכם ברגע האחרון שלפיו נתניהו ראשון ברוטציה ויוצא לנבצרות אם יוגשו כתבי אישום
אם הליכוד יתמיד בדבקותו בגוש ה-55 כנראה יקרה התרחיש הראשון. אם הליכוד ונתניהו יוותרו על הגוש, יש סבירות לא מבוטלת שיתקיים התרחיש השני מהסיבה שאם יוותרו על הגוש, ליברמן יטיל את כובד משקלו על כחול לבן להסכים לכך שנתניהו יהיה הראשון ברוטציה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לא תקום שום ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת'
לא תקום שום ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת
16/10/2019 | 14:44
3
זה הספין החדש של השרלטן המושחת נתניהו בגלל שלא נשארו למושחת השרלטן יותר ספינים. אבל גם הוא יודע היטב שזה לא יקרה.

המטרה בבחירות האחרונות היתה לעצור את נתניהו בכל מחיר מלהקים ממשלת שחיתות-חרדים-מתחרדים-משיחיים צרה שהיתההופכת לצרה צרורה על מדינת ישראל וכל אזרחיה ומסתיימת בהקמת מדינת הלכה חשוכה מפגרת דיקטטורית ונכשלת נוסח איראן שאותה היו מנהיגים האייטולות החרדים האנטי-ציוניים המתקראים מועצת חכמי התורה שמפרים את הדיבר השלישי בעל האזהרה המפורשת החמור מכל עשרת הדיברות ומעוותים את דת ישראל ומשתמשים בעיוות שלהם כקרדום לחפור בו כמו שהם עושם לכל צאן עדר מרעיתם שטופי המוחות מלידה. גם אם זה אומר שלא תקום ממשלה בישראל, זה עדיין עדיף מהתוכניות של נתניהו והחרדים עבור המדינה הזאת ואזרחיה, כולל בוחריו השפוטים שאפילו עוד לא מסוגלים לקלוט איזה גורל אכזרי הוא ושותפיו הטבעיים מתכננים עבורם ועבור המדינה הזאת רק בשביל להתחמק ממשפט וישיבה בכלא על שחיתותו. 
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כחול לבן ענו לך'
כחול לבן ענו לך
16/10/2019 | 19:25
38
9
הם אומרים שלא פוסלים ממשלת מיעוט,
אז אולי לא התכוונת להיות חלק מהגוש של עודה וטיבי, אבל אולי זה הולך ומתגשם.

אין שום בעיה עם ח"כים ערבים, כל עוד הם מקבלים את מדינת ישראל כיהודית ודמוקרטית, וכמובן שהם מתנגדים לטרור משני צידי הקו הירוק ורואים בו פשע.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מי אמר? אתה מתכוון למה שעופר שלח אמר?'
מי אמר? אתה מתכוון למה שעופר שלח אמר?
16/10/2019 | 19:36
37
9
כחול לבן וליברמן בכוונה לא מוכנים לשחק לידיים של נתניהו שמפיץ ספינים.
אין להם כרגע סיבה להכחיש את מה שמלחיץ את נתניהו.
אבל היו דוברים אחרים בכחול לבן, למשל חילי טרופר, שאמר הערב שכחול לבן תקים רק ממשלת אחדות.
אז כל אחד יכול להתייחס למה שבא לו כ"כחול לבן ענו לך", אבל היחידים שמפיצים את התרחיש הזה הם נתניהו ותומכיו, כדי לעשות דה לגיטימציה להענקת המנדט לגנץ.

אני גם לא התכוונתי להיות חלק מהגוש של נתניהו וזה אולי יתגשם.
והאמת היא שמההתנהלות של נתניהו בשנתיים האחרונות אני חושש יותר מאשר מעודה ומטיבי.
כל יום נוסף של נתניהו רק מגביר את חששי מלאן הוא מסוגל להגיע באחיזה שלו בקרנות המזבח.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עולה כי האגף הניצי אכן לא מוכן להיות בגוש עם עודה-טיבי'
עולה כי האגף הניצי אכן לא מוכן להיות בגוש עם עודה-טיבי
16/10/2019 | 21:34
36
7
כמה ח"כים הודיעו שלא יציבעו עם הקואליציה אם תוקם ממשלת מיעוט,
אפשר לנחש שמדובר בהאוזר, הנדל, טרופר (לפי מה שכתבת) ואולי עוד מישהו.

אני בהחלט מברך אותם על כך,

כעת רק צריך שגנץ יאמר את זה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'למה צריך שגנץ יאמר את זה? כי נתניהו החליט לטרלל את כולם?'
למה צריך שגנץ יאמר את זה? כי נתניהו החליט לטרלל את כולם?
16/10/2019 | 21:39
35
8
אפילו לשקד ובנט כבר נמאס מההטרלות שלו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בכדי להבהיר לאן פניו מועדות רגע לפני שמקבל את המנדט מהנשיא'
בכדי להבהיר לאן פניו מועדות רגע לפני שמקבל את המנדט מהנשיא
16/10/2019 | 21:42
34
7
הוא רוצה לקבל מנדט מהנשיא,
אז שיגיד מה כוונותיו, לפני שהנשיא מחליט אם להטיל עליו את המלאכה, לא אחרי שכבר יהיה מאוחר מדי.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הנשיא יכול לדרוש ממנו אילו הבהרות שיראה צורך בהן'
הנשיא יכול לדרוש ממנו אילו הבהרות שיראה צורך בהן
16/10/2019 | 21:51
1
13
לא נתניהו יכתיב את ההבהרות שגנץ יצטרך לתת לנשיא.

למה בכלל גנץ צריך להתנהל לפי הספינים שנתניהו מפיץ?
טוב עושים גנץ וליברמן שמתייחסים לדברים האלה כספינים שאין צורך להתייחס אליהם.

בינתיים מי שקשר עצמו בכבלים בגוש/בלוק זה נתניהו.
גנץ עוד לא אמר דבר מעבר לכחול לבן. גם כחול לבן וגם ישראל ביתנו אפילו הכחישו שיש ביניהן תיאום. כלומר אפילו בלוק כחול לבן - ישראל ביתנו לא קיים.
הממשלה היחידה שכחול לבן מדברת עליה מיום הקמתה ועד היום זו ממשלת אחדות. מי שקפץ על עגלת האחדות רק אחרי שתוצאות הבחירות לא מאפשרות לו משהו אחר זה נתניהו.
גנץ לא צריך להוכיח שהמטרה שלו זו ממשלת אחדות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'צורי חושב שהמדינה כולה זה מרכז השחיתות/מרכז הליכוד'
צורי חושב שהמדינה כולה זה מרכז השחיתות/מרכז הליכוד
16/10/2019 | 23:07
3
שאגב, אפילו בו נתניהו לא נבחר ולא קיבל מנדט לא רק ציבורי, גם אפילו לא מפלגתי. כי בפעם האחרונה שבדקתי במתמטיקה פשוטה 500 זה אפילו לא רבע מחברי מרכז הליכוד. קרי לנתניהו אין שום לגיטימציה לעמוד בראש הליכוד, לא רק בראש המדינה. הפעם האחרונה שנתניהו נבחר ע"י רוב (85%) מתפקדי הליכוד היתה רק בשנת 2014., ועוד מול דני דנון ששימש כעלה תאנה להראות כאילו יש דמוקרטיה בבחירות לראשות הליכוד ובתמורה נתניהו מינה אותו לשגריר ושלח אותו כמה שיותר רחוק מישראל. ומאז השרלטן המושחת ביטל את הפריימריז לראשות הליכוד, שלא התקיימו כבר 5-6 שנים (אנחנו אוטוטו בשנת 2020).
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'רוצה דברים של גנץ? אז הנה הדלפה על דברים שאולי אמר:'
רוצה דברים של גנץ? אז הנה הדלפה על דברים שאולי אמר:
16/10/2019 | 22:08
31
5

"
גנץ לא פוסל את מתווה הנבצרות: המאמצים להקמת ממשלת אחדות של כחול לבן והליכוד טרם נשאו פרי וכבר נדמה היה שהגיעו למבוי סתום, אולם דברים שאמר יו"ר כחול לבן ונחשפו היום (רביעי) במהדורה המרכזית חושפים פתח אפשרי לקבלת המתווה שהציע הנשיא ריבלין. לפי מקורביו של גנץ, יו"ר כחול לבן אמר בהתייחסו לאפשרות של רוטציה עם נבצרות: "נאטום את האף, אבל יהיה לנתניהו תאריך תפוגה".
גנץ מקבל מהמתווה שהציע נשיא המדינה ראובן ריבלין את עיקרון הנבצרות, ובלבד שהמהות ברורה – אין שני ראשי ממשלה מקבילים, אלא יש ראש ממשלה אחד בפועל, ורה"מ נוסף תחת התואר "נבצר". נקודת הזמן של היציאה לנבצרות לא ברורה ויכולה להיות במועד הודעת היועמ"ש על כתב אישום, במהלך הליך החסינות או ביום תחילת המשפט של נתניהו.
מדבריו של גנץ עולה כי הוא אינו פוסל את נתניהו באופן פרסונלי, אלא פוסל את האפשרות לשבת עם ראש ממשלה המואשם בפלילים. לפי מקורביו אמר: "נשב כמה חודשים תחת נתניהו, נאטום את האף עם אטב לכמה חודשים, אבל בסוף יש לנתניהו תאריך תפוגה".
"
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'טעות גדולה של גנץ לתת לנתניהו הטובע גלגל הצלה'
טעות גדולה של גנץ לתת לנתניהו הטובע גלגל הצלה
16/10/2019 | 23:12
30
6
כשאין לו אפילו לגיטימציה לעמוד בראש הליכוד, כי לא נבחר ע"י מתפקדי הליכוד וגם לא ע"י רוב חברי מרכז הליכוד כמועמד הליכוד לראשות הממשלה כפי שמחייבת חוקת הליכוד שנתניהו ושפוטיו כנראה שמצפצפים גם עליה, כמו שצפצפו על הבוחרים ועל המצע הימני של מפלגתם ופשוט מחקו אותו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'זה לא גלגל הצלה לנתניהו אלא גלגל הצלה למדינה מפני בחירות'
זה לא גלגל הצלה לנתניהו אלא גלגל הצלה למדינה מפני בחירות
16/10/2019 | 23:19
28
6
נוספות.
כדי למנוע בחירות נוספות שיגרמו נזק גדול למדינה, צריך להתפשר גם על המשך כהונה של נתניהו כראש ממשלה לתקופה קצובה בזמן ובתנאי שייצא לנבצרות אם יוגש כתב אישום נגדו.
ויתור כזה של גנץ תמורת ויתור של נתניהו על גוש ה-55 זה הסדר שיש לקבל אותו.
וזה למעשה גם הבסיס של מה שליברמן מציע.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'א. נתניהו לא יוותר על גוש ה 55 כי הם השילד שלו ואתה יודע זאת'
א. נתניהו לא יוותר על גוש ה 55 כי הם השילד שלו ואתה יודע זאת
16/10/2019 | 23:35
27
5
וגנץ לא חייב שום דבר לנתניהו, אם כבר הוא חייב לבוחריו שבחרו בו לחסום את נתניהו מלהמשיך לכהן כראש ממשלה ולהרוס את המדינה, מה שהוא עשה בהצטיינות עד כה (הגירעון הכי גדול בתולדות המדינה (על פי נתניהו ושר האוצר חותמת הגומי שלו), המצב הבטחוני הכי מסוכן בתולדות המדינה (על פי דברי נתניהו עצמו), הכפייה הדתית החרדית הכי גדולה בתולדות המדינה, השחיתות והפשע הכי גדולים בתולדות המדינה). חוץ מזה עמוד, מי מבטיח לך שנתניהו בכלל יעמוד במילתו ואכן ייצא לנבצרות אם וכאשר יוגש כנגדו כתב אישום אם לא אפילו שלושה? תזכיר לי מתי בדיוק נתניהו הבטיח והתחייב למשהו וגם עמד במילתו? כי לי ממש לא זכור כזה מקרה בכל תולדות נתניהו. ומספיק לבדוק איך הוא נהג בבחירות האחרונות כשלא החזיר את המנדט לנשיא ופיזר את הכנסת. ואל תשכח שנתניהו דאג לחוקק חוק המאפשר לו כראש ממשלה (לא של ממשלת מעבר) להכריז מלחמה מתי שרק מתחשק לו וללא שו צורך באישור הכנסת ואפילו לא הממשלה...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הנבצרות תחוקק'
הנבצרות תחוקק
17/10/2019 | 00:31
26
4
האם אתה מעדיף בחירות שישאירו את נתניהו כראש ממשלת מעבר לפחות עוד חמישה חודשים ושאף אחד לא מבטיח שמשמעות תוצאותיהן לא תהיה המשך שלטון נתניהו לעוד מספר שנים?
גם אם לא מעניינים אותך הנזקים הכלכליים, החברתיים, הבטחוניים והמדיניים שייגרמו כתוצאה מבחירות נוספות, הנזק האפשרי של המשך שלטון נתניהו לעוד מספר שנים ללא בלמים וללא מעצורים ודאי צריך לעניין אותך.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ועל זה נאמר אשרי המאמין'
ועל זה נאמר אשרי המאמין
17/10/2019 | 01:29
25
4
לדעתי אתה נותן יותר מדי קרדיט לנתניהו שאמינותו, ובעיקר בשנים האחרונות, נמצאת עמוק מתחת לבלטות. מבחינתי לפחות הסיכוי שנתניהו יעמוד בהתחייבויותיו שואף לאפס, וגם אז תאמין לי שעדר שפוטיו יצדיקו אותו ואת הפרת התחייבויותיו. אבל בדבר אחד תהיה בטוח, נגמרו הימים שגוש החרדים-מתחרדים-משיחיים-מושחתים בראשות נתניהו מגיע יחד ל 61 מנדטים ומקבל אמון ציבורי ומנדט ציבורי להרכבת ממשלה. הדבר הזה כבר לא יקרה שוב לעולם. כך שלא משנה לכמה עוד סבבי בחירות נתניהו ומושחתיו יגררו אותנו לנצח בבחירות הם כבר לא ינצחו, כי רוב הציבור הישראלי התעורר וכבר לא שפוט של נתניהו וחבר מרעיו המושחתים ושותפיו הטבעיים האנטי-ציוניים המוצהרים שמטרתם להקים כאן מדינת הלכה חשוכה מפגרת דיקטטורית ונכשלת נוסח איראן במקום מדינת ישראל הדמוקרטית והציונית. וגם לראש ממשלת מעבר יש פקיעת תוקף ואין לו סמכויות כמו שיש לראש ממשלה שהציבור בחר בו ונתן לו מנדט ציבורי ואת אמונו. כך שגם התרחיש שאתה מעלה שנתניהו יכול להיות ראש ממשלת מעבר לנצח תלוש מהמציאות. כי בסופו של דבר אין לו שום מנדט ציבורי להמשיך ולכהן כראש ממשלה, אלא אם כן יגיע לפחות ל 61 מנדטים ביחד עם שותפיו הטבעיים והמשיחיים, מה שלא יקרה יותר כי לא ניתן לזה לקרות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני לא נותן קרדיט לנתניהו. אני נותן קרדיט לכחול לבן שיידעו'
אני לא נותן קרדיט לנתניהו. אני נותן קרדיט לכחול לבן שיידעו
17/10/2019 | 01:58
6
כיצד להבטיח קיום התחייבויות בהסכם.

ולגבי תוצאות בחירות - כולנו כבר צריכים ללמוד שאולי יודעים כיצד נכנסים לבחירות אבל אי אפשר לחזות כיצד יוצאים מהם.
כל כך הרבה פרמטרים, חלקם רגעיים, משפיעים על תוצאות בחירות שלא ניתן לחזות אותן מראש.
"לא יקרה שוב לעולם" כבר קרה כל כך הרבה פעמים בהיסטוריה, שכאשר כותבים את זה, אני רק חושש יותר שמה שלא יקרה שוב לעולם יקרה גם יקרה.

וגם אם לא יהיו 61 מנדטים לגוש תומכי נתניהו ותוצאות הבחירות יהיו דומות לתוצאות הבחירות האחרונות, אז נישאר במצב דומה ללא שום תועלת מבחירות נוספות.

ממשלת אחדות עם רוטציה, מלבד העובדה שזו ממשלה מתפקדת ולא ממשלת מעבר משותקת, גם קוצבת את כהונת נתניהו כראש ממשלה עד לנקודת זמן מוגדרת.

אני מעדיף ממשלה כזו על עוד בחירות שרוב הסיכויים שלא ישפרו את המצב הפוליטי הנוכחי אבל בודאות יגרמו למדינה נזקים כלכליים ומדיניים משמעותיים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'משיחיים זה רק תומכי מדינה פלסטינית בכניסה לגוש דן ונתב"ג.'
משיחיים זה רק תומכי מדינה פלסטינית בכניסה לגוש דן ונתב"ג.
18/10/2019 | 02:26
23
6
אל תבנה על זה שמצביעי המפלגה שעכשיו באופנה יגיעו בפעם השלישית להצביע לכם.
מפלגות "מרכז" מחזיקות בישראל מערכת בחירות אחת או שתיים, הן לא שורדות מערכת בחירות שלישית, כך היה תמיד* ולא צפוי להשתנות.

* חריג קטנצ'יק ויחיד היה כשקדימה הצליחה "לשרוד" עם קריסה מ-28 ל-2 במערכת בחירות שלישית ואז נעלמה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני יודע שאתה ואדונך בונים על זה ליכודניק, אתם רק שוכחים'
אני יודע שאתה ואדונך בונים על זה ליכודניק, אתם רק שוכחים
18/10/2019 | 04:48
12
5
דבר אחד: איום הקמת מדינת ההלכה של הגוש החרדי-מתחרד-משיחי יימשך גם בבחירות הבאות ובבחירות שאחריהן, ולא מדובר בהצבעת בעד, אם עוד לא קלטת, מדובר בהצבעת נגד, שזה טיבו של גוש חוסם, לחסום ולמנוע הקמת מדינת הלכה חשוכה מפגרת דיקטטורית ונכשלת נוסח איראן במדינת ישראל הדמוקרטית והציונית.

וזה ליכודניק יימשך כמה שצריך, עד אשר איום הקמת מדינת ההלכה יוסר לחלוטין ממדינת ישראל ואזרחיה. ולא משנה בכלל כמה מערכות בחירות נצטרך לעבור עד שזה יושג, ל 61 מנדטים הגוש החרדי-מתחרד-משיחי-מושחת בראשות אדונך השרלטן המושחת נתניהו כבר לא יגיע.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הסברתי לך, אבל אתה מתעקש על האובססיה'
הסברתי לך, אבל אתה מתעקש על האובססיה
18/10/2019 | 13:00
11
5
אולי בגלל שבסתר או אפילו בתת מודע את חש שפוט של זועבי.
משיחיזם זה לתמוך במדינה פלסטינית.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'במדינה פלסטינית תומך אדונך שנשא כבר 2 נאומים לגביה בבר אילן'
במדינה פלסטינית תומך אדונך שנשא כבר 2 נאומים לגביה בבר אילן
18/10/2019 | 13:41
10
4
בניגוד אליו וגם אליך ליקוקניק, שתומך אוטומטית בכל מה שאדונך תומך, אני מתנגד למדינה פלסטינית ותמיד התנגדתי. ומבחינתי זועבי לא צריכה להיות בכלל בכנסת, ובעיקר אחרי פרשת המרמרה, שלהזכירך אדונך התרפס אחריה בפני הרודן הטורקי מוסלמי נאצי ארדואן ושילם מיליונים מקופת המדינה למשפחות המחבלים שהוא שלח במרמרה ושפגעו בחיילי צה"ל. בושה וחרפה, תתביישו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה הצבעת למפלגה שרובה תומך במדינה פלסטינית'
אתה הצבעת למפלגה שרובה תומך במדינה פלסטינית
20/10/2019 | 00:55
9
3
ימני זה לא.
נתניהו ידע לבלף בזמן הנכון (של אובמה) ולומר שהוא תומך במדינה פלסטינית מפורזת בתנאים דימיוניים, אחר כך הוא ידע גם להגיד שבימיו לא תקום מדינה פלסטינית.

אתה הצבעת למפלגה שרובה בעד מדינה פלסטינית, אז אל תספר לנו שאתה ימני.

זה שתפזר שקרים רק יגחיך אותך, כי הדברים כתובים שחור על גבי לבן בפורום,
אני הבעתי התנגדות למדינה פלסטינית גם אחרי נאום בר אילן.
יתכן שהשקרים האלה נובעים מהאובססיה נגד הליכוד והמחנה הלאומי ובעד המשותפת והשמאל-מרכז.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'תמשיך לשקר לעצמך ליכודניק, אבל אל תכניס לי ולאחרים שקרים לפה'
תמשיך לשקר לעצמך ליכודניק, אבל אל תכניס לי ולאחרים שקרים לפה
20/10/2019 | 02:13
8
6
מעולם לא הצבעתי למפלגה שרובה בעד מדינה פלסטינית, העדפתי שלא להצביע בכלל מאשר להצביע למפלגה כזאת. בדיוק כמו שאני מעדיף לא להצביע בכלל מאשר להצביע לליכוד ושותפיו הטבעיים החשוכים והאנטי-ציוניים שבעד הקמת מדינת הלכה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עכשיו אתה משקר לעצמך. הצבעת לכחול לבן?'
עכשיו אתה משקר לעצמך. הצבעת לכחול לבן?
20/10/2019 | 12:06
7
6
בכחול לבן אכן יש רוב לתומכים בהקמת מדינה פלסטינית, גם אם הם מעדיפים לא לומר במפורש את המונח הזה.
אולי מה שמטעה אותך זו העובדה שכיום בכלל הרוב במדינה לא מאמינים שיש עם מי להגיע להסדר שבמסגרתו תוקם מדינה פלסטינית, אבל זה לא אומר שאין רוב שתומך עקרונית בהקמת מדינה כזו. בכחול לבן יש רוב כזה.
אני גם לא בטוח שיעלון, הנדל והאוזר מתנגדים להקמת ישות פלסטינית כזו או אחרת. 
הכל שאלה של התנאים והנסיבות.
אין בכחול לבן אף תומך מוצהר (וכנראה גם לא מוצהר) בסיפוח של כל שטחי יהודה ושומרון ובמדינה אחת מהים עד הירדן.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כחול-לבן לא אמרה שום דבר על שתי מדינות לשני עמים בשני הסבבים'
כחול-לבן לא אמרה שום דבר על שתי מדינות לשני עמים בשני הסבבים
20/10/2019 | 18:14
6
6
לא נראה לי שגנץ בעד מדינה פלסטינית, אם כבר ביבי הרבה יותר בעד (שני נאומי בר-אילן אינם משאירים שום מקום לספק+מחיקת המצע המפלגתי הימני של הליכוד המתנגד למדינה פלסטינית)

חוץ מזה, אני סומך על הערבים הרבה יותר מעל כל היהודים גם יחד שיידחו כל הסכם וכל הצעה שתוגש להם, ויתעקשו שבלי חלוקת ירושלים וחזרת הפליטים (סופה של מדינת ישראל) לבתיהם בתוך המדינה לא יהיה שום הסכם. ולכן לגבי זה ממש אין מה לדאוג. מה שכן יש לדאוג זה לתוכניות התנתקות חד-צדדיות כפי שעשה הליכוד של שרון ונתניהו שחתומים שניהם על ההתנתקות והצביעו שניהם גם בממשלה וגם בכנסת עליה. אבל הסכם דו-צדדי בינינו לבינם לא יהיה לעולם.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כחול לבן לא אומרת שתי מדינות כי זה לא פופולרי'
כחול לבן לא אומרת שתי מדינות כי זה לא פופולרי
20/10/2019 | 18:35
5
5
"ניזום ועידה אזורית עם מדינות ערב השואפות ליציבתות, ונעמיק את תהליכי ההיפרדות מהפלסטינים תוך שמירה בלתי מתפפ שרת על האינטרסים הביטחוניים של מדינת ישראל ועל חופש הפעולה של צה"ל בכל מקום. "

כל אחד יפרש לעצמו למה הכוונה ב"נעמיק את תהליכי ההיפרדות מהפלסטינים" ומה התכלית של "ניזום ועידה אזורית עם מדינות ערב השואפות ליציבות".
וכן מה "היסוד המדיני" שכחול לבן מציינת במצע שלה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כמו שכבר אמרתי, אני סומך יותר על הערבים מאשר על כל היהודים'
כמו שכבר אמרתי, אני סומך יותר על הערבים מאשר על כל היהודים
20/10/2019 | 20:09
4
6
גם יחד, שהם לא יקבלו שום עסקה ושום הסכם שלום, שלא כולל את חלוקת ירושלים והחזרת מיליוני הפליטים ל"בתיהם" בתוך מדינת ישראל הריבונית בתוך תחומי הקו הירוק. ולכן אין בכלל מה לדאוג, כי מדובר בהימור בטוח שאם היה ניתן להמר כך בלוטו הייתי כבר מזמן מיליארדר.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'היום הסכנה להתנתקות היא מצד כחול לבן'
היום הסכנה להתנתקות היא מצד כחול לבן
22/10/2019 | 12:09
3
5
הליכוד מבין שאין סכנה של מדינה דו לאומית. שהזמן עובד לטובתנו ואין שום סיבה לעשות צעדים חד צדדיים שכוללים ויתור על שטח.
כחול לבן לעומת זאת לא חושבים שהזמן עובד לטובתנו, ולכן הם יאלצו לעשות מהלכים חד צדדיים של "היפרדות", כי הערבים לא מתכוונים להגיע להסדר.

רק מי שבשמאל יכול לתמוך בכחול לבן, כי זו המשמעות של שלטון של גוש שמאל-ערבים-מרכז.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הליכוד מבין רק מה שנתניהו רוצה שהוא "יבין" כי זה משרת אותו'
הליכוד מבין רק מה שנתניהו רוצה שהוא "יבין" כי זה משרת אותו
22/10/2019 | 19:21
2
5
ולשפוטים של נתניהו אין בכלל שום דעה ומחשבה עצמאית משלהם, כי הם עדר של שפוטים עיוורים שסוגדים למנהיג ואוכלים כל מה שהוא מוכר להם, למרות שהפר כל הבטחה שהבטיח ושיקר כבר אינספור פעמים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה מזמר את המסרים של ליברמן, מה עוד יש לך לומר על שפוטים?'
אתה מזמר את המסרים של ליברמן, מה עוד יש לך לומר על שפוטים?
23/10/2019 | 00:24
1
2
זה שאתה לא מודע לכך שהזמן פועל לטובתנו, זו בעיה שלך.
אבל לא רק שלך, אותם אלה שלא מודעים לכך עלולים להביא לנסיגות חד צדדיות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הזמן ממש לא פועל לטובתכם ליכודניק'
הזמן ממש לא פועל לטובתכם ליכודניק
23/10/2019 | 02:39
3
ואם הולכים לסבב בחירות שלישי הוא יהיה רק באמצע מרץ 2020 שעד אז כבר יוחלט אם להגיש את כתבי האישום הפליליים נגד אדונך נתניהו, ועל פי הסקרים מצבכם לא יהיה שונה מהיום, וגם ממש לא בטוח שנתניהו יוכל להיבחר אם יוגשו נגדו 3 גתבי אישום פליליים. שא לדבר בכלל שיצטרך לעבור הפעם בחירות פנימיות אמיתיות ולא מזוייפות כדי להיבחר על באמת ולא בכאילו לראשות הליכוד.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הם בטוח לא יגיעו להצביע לנתניהו'
הם בטוח לא יגיעו להצביע לנתניהו
18/10/2019 | 09:17
9
7
מספר תומכי נתניהו נמצא בנסיגה.
כל עוד נתניהו עומד בראשות הליכוד ובראשות גוש המכנה עצמו "המחנה הלאומי", המצב של כחול לבן די יציב.
ולאחר עידן נתניהו, ממילא התפקיד ההיסטורי של כחול לבן במתכונת הנוכחית שלה די יסתיים.
כחול לבן הוקמה למטרה אחת: לגרום להחלפת נתניהו.

והתיאור שלך לגבי מפלגות המרכז לא ממש נכון כי יש עתיד מחזיקה מעמד הרבה יותר ממה שאתה צפית לה. כמו כן אי אפשר להשוות מערכות בחירות שההפרש ביניהן הוא שנים למערכות בחירות שההפרש ביניהן הוא מספר חודשים מועט.
למעשה כל שנת 2019 היא מערכת בחירות אחת מתמשכת.

ועוד דבר - מפלגות מרכז מתחלפות אבל מצביעי המרכז שרירים וקיימים כבר הרבה שנים. כך שמבחינת הבוחרים ולא הנבחרים - המרכז שריר וקיים ולא צפוי להיעלם.

לאחר עידן נתניהו, סידור מחדש הגיוני של המערכת הפוליטית יהיה איחוד של יש עתיד עם ישראל ביתנו (כאשר חלקים מיש עתיד כמו עופר שלח ויעל גרמן אולי ימצאו את דרכם למחנה הדמוקרטי), איחוד של חוסן לישראל עם מפלגת העבודה - גשר ותל"ם תצטרך להחליט על עתידה ולבחור בין חזרה לחיק הליכוד לבין המשך החיבור עם חוסן לישראל.
אבל כל עוד נתניהו נמצא במרכז העניינים של המערכת הפוליטית סידור המערכת לפי "רק ביבי" ו"רק לא ביבי" יימשך. וכך גם חלוקת המצביעים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בדיוק '
בדיוק
18/10/2019 | 10:07
8
5
אבל צורי לא מבין את זה, כי הוא עדיין חי בקונספציה שאנחנו בשנת 2010, ולא מבין שאנחנו כבר אוטוטו בשנת 2020 ושהציבור הישראלי ברובו, ובעיקר המרכז החילוני ליבראלי ציוני ופרגמטי כבר לא קונה את אשליית נתניהו כמו הליכודניקים השפוטים שלו שלא משנה מה יעשה להם ימשיכו להצביע לו. למרות שכפי שאפשר כבר לראות גם בתוכם מתחילים לצוץ כבר סדקים. גם סער שהכריז שוב על מועמדותו לפריימריז בטענה שלא יעזור לכל משמיציו (שפוטים מטעם נתניהו), אם יהיו פריימריז הוא מתכוון להתמודד בהם, וגם כץ שערך בסוכות אפשר לאמר את כנס קמפיין הבחירות לראשות הליכוד הראשון שלו לאחרי תקופת נתניהו, שאף הוא כבר מריח שהולכת ומתקרבת, למרות שגם הוא וגם סער נזהרים במילותיהם...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'צורי מבין את זה לא פחות מאיתנו'
צורי מבין את זה לא פחות מאיתנו
18/10/2019 | 10:21
7
5
אבל אתה מעדיף להתמקד רק בהיבטים מסויימים בדברים שצורי כותב ולהתעלם מדברים אחרים.

צורי תומך בנתניהו וזה בסדר גמור, אבל אי אפשר לומר שהוא לא מבין את המציאות הפוליטית כיום.
רק אתמול בערב צורי כתב הודעה שמנוגדת להתנהלות הנוכחית של נתניהו.
צורי מנסה לתמרן לטובת שימור הנהגת נתניהו גם בעת הזו ומצד אנשים שסבורים שנתניהו הוא המנהיג הטוב ביותר לישראל גם כיום זה בדיוק מה שהם צריכים לעשות.

אתה מנסה לעשות דה לגיטימציה לתמיכה בנתניהו והדה לגיטימציה הזו לא פחות חמורה מהדה לגיטימציה שנתניהו עושה למתנגדיו.
זה בסדר גמור לתמוך בנתניהו, כפי שזה בסדר גמור להתנגד לנתניהו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני לא מנסה לעשות דה לגיטימציה לאף אחד'
אני לא מנסה לעשות דה לגיטימציה לאף אחד
18/10/2019 | 10:45
6
5
אך מה שאתה לא מבין וגם צורי כנראה שלא, זה שלתמוך במנהיגך זה בסדר, אבל לא כשזה בכל מחיר, כי אז זו כבר לא תמיכה, זה להיות שפוט שלו. יש גבול כמה אפשר לתמוך במנהיג. ויש הבדל אדיר של שמים וארץ בין לתמוך במנהיג ולהפוך לשפוט שלו. אני למשל לא אתמוך בגנץ או בכל מנהיג אחר לצורך העניין בכל מחיר. יש גבול לעד כמה אני מוכן לתמוך במנהיג ולהצביע לו. ואני אגיד לך אפילו יותר מזה, בי אם בוגדים אפילו פעם אחת זו פעם אחת יותר מדי, והמבין יבין...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני לא רואה "בכל מחיר" בהודעות של צורי'
אני לא רואה "בכל מחיר" בהודעות של צורי
18/10/2019 | 10:49
5
5
אני דווקא רואה בהודעות שלך "בכל מחיר" לסלק את נתניהו עכשיו ומייד.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בוא אני אשאל אותך שאלה ותענה לי בכנות'
בוא אני אשאל אותך שאלה ותענה לי בכנות
18/10/2019 | 10:59
4
6
אם אתה מצביע למישהו כי אתה לא רוצה שמישהו אחר יהיה ראש ממשלה, ואותו מישהו שהצבעת לו לוקח את הקול שלך ומשתמש בו ונותן אותו לאותו אחד שלא רצית שיהיה ראש ממשלה ולכן הצבעת לאותו מישהו שהתחייב בפני בוחריו שהוא לא יהיה, האם לא תראה בזה בגידה? כי אני רואה בזה את האמא של כל הבגידות. מבחינתי, לקחת את הקול שלי ולהשתמש בו ההיפך הגמור ממה שהתכוונתי שישתמשו בו זו בגידה. ואגב, לא רק לגבי נתניהו, גם לגבי טיבי או עודה ודומיהם.

ותאמין לי שאם נתניהו היה לוקח למשל את הקול של צורי ומשתמש בו כדי להפוך את טיבי לראש ממשלה, גם צורי היה רואה בזה בגידה וספק רב אם היה סולח לו על זה, עם כל כמה שהוא שפוט שלו. כי כשצורי מצביע בקלפי לנתניהו הוא רוצה את ביבי ולא את טיבי ראש ממשלה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בפוליטיקה יש רצוי ויש מצוי. תוצאות הבחירות הן כאלה שלא'
בפוליטיקה יש רצוי ויש מצוי. תוצאות הבחירות הן כאלה שלא
18/10/2019 | 12:11
1
4
מאפשרות לנתניהו להקים ממשלה ללא גנץ ולא מאפשרות לגנץ להקים ממשלה ללא נתניהו.
לכן אני לא רואה בהסדר של ממשלה עם רוטציה שבה כהונתו של נתניהו קצובה ויש מועד מוגדר לסיום כהונתו כבגידה. רחוק מאוד מכך.
גם צורי לא רואה בממשלת רוטציה שבחלקה גנץ יהיה ראש ממשלה כבגידה מצד נתניהו.

אתה רק ממחיש את ה"בכל מחיר" שייחסתי לך. אתה מוכן שהמדינה תמשיך להיות בסאגה מתמשכת של מערכות בחירות שמזיקות לה ומשתקות את המערכות הפוליטית והממלכתית שלה, רק כי אתה רוצה שנתניהו יסתלק עכשיו ומייד.
אבל אפילו את המטרה הזו לא תשיג אם יהיו עוד ועוד בחירות.

ההליכה שלך למחוזות השימוש במילה "בגידה" בהקשר הזה זה בדיוק ה"בכל מחיר" שלך.
אצל צורי אין את זה.

תזכור מה הסיסמה של כחול לבן: "המדינה לפני הכל", כולל לפני סילוק נתניהו עכשיו ומייד.

אתה רוצה הכל או לא כלום ובפוליטיקה אין את זה.
נתניהו, הליכוד, שותפיו בימין ומצביעיהם רצו קואליציית ימין ללא ישראל ביתנו ובשביל זה הלכו לבחירות נוספות. איזו תוצאה הם קיבלו?
מי שירצה ללכת לבחירות נוספות בתקווה שגנץ יוכל להקים ממשלת אחדות חילונית ללא נתניהו, יקבל בסוף את נתניהו כראש ממשלת ימין לעוד 3-4 שנים.
וזו ודאי תהיה "בגידה" הרבה יותר גדולה מבחינתך אם אפשר למנוע את זה כעת.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'חחח... בהסדר של ממשלה עם רוטציה שבה כהונתו של נתניהו קצובה?'
חחח... בהסדר של ממשלה עם רוטציה שבה כהונתו של נתניהו קצובה?
18/10/2019 | 13:54
3
אתה באמת עד כדי כך תמים עמוד שאתה מאמין שנתניהו יסכים להסדר של ממשלה עם רוטציה שבה כהונתו תהיה קצובה ושיהיה מועד מוגדר לסיום כהונתו? איפה היית כל השנים האלה שנתניהו הפר כל הסכם שחתם עליו? האם אני צריך להזכיר לך מה קרה ללפיד שקנה את המניפולציות של נתניהו וחבר מרעיו, נפל במלכודת הדבש שטמן לו השרלטן השקרן מבלפור, נהפך לחותמת הגומי שלו באוצר, הוציא לפועל את כל הגזרות הכלכליות (כשהוא מבטיח לבוחריו שזה רק זמני ונועד לטובתם ושבעוד שנתיים הם יקבלו פי שניים מזה), ובעקבות זאת איבד לפחות חצי, אם לא אפילו יותר מבוחריו? וזה לא שלא ניסיתי הזהירו שלא יתפתה להיכנס לממשלת נתניהו כי נתניהו טומן לו מלכודת, כשלפיד התארח בפורום אקטואליה, ניסיתי, אך הוא גיחך וצחק וטען שאין מצב כזה. וראינו בסוף כולנו מה קרה ומי צדק. שלא לדבר בכלל על כל החוקים האזרחיים של דת ומדינה שחוקקה אותה ממשלת נתניהו-לפיד ובנט שלא נשאר מהם כלום, היום כי מיד אחרי פיטורי לפיד נתניהו חבר חזרה לחרדים הפארזיטים האנטי-ציוניים החשוכים שותפיו הטבעיים, כהגדרתו, ודאג למחוק את כל החוקים שחוקקו באותה ממשלה וכל מה שנשאר זה רק הגזירו הכלכליות שהוציא לפועל לפיד כשר אוצר ששימש חותמת גומי של נתניהו. והאם אני צריך להזכיר לךמה קרה לכחלון ולמפלגתו ששימש חותמת גומי של נתניהו? אפילו בנט ושקד, למרות שנראה שהם מקרה אבווד ושפוטים של נתניהו עד הסתלקותו הסופית מהזירה הפוליטית, למודי ניסיון כואב מלסמוך על נתניהו ועל הסכמים איתו. למעשה לא זכור לי אפילו הסכם אחד שנתניהו חתם עליו וקיים אותו במלואו עד הסוף. לא קיים כזה דבר.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ליברמן הבטיח במפורש, לפני הבחירות ואחריהן, שלא יהיו בחירות'
ליברמן הבטיח במפורש, לפני הבחירות ואחריהן, שלא יהיו בחירות
18/10/2019 | 12:20
1
4
שלישיות.
אז, לגישתך, בחירות נוספות יהוו בגידה מצידו של ליברמן.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני לא הצבעתי לליברמן, אני הצבעתי לגנץ וכחול-לבן'
אני לא הצבעתי לליברמן, אני הצבעתי לגנץ וכחול-לבן
18/10/2019 | 14:18
3
מה שליברמן עושה או לא עושה זו הבעיה של בוחריו שמולם הוא מפר או לא מפר את הבטחותיו. אני מצפה ממי שהצבעתי עבורו ושנתתי לו את קולי שימלא את הבטחותיו והתחייבויותיו לבוחריו. שהרי בשביל זה הצבעתי לו. אם הייתי רוצה רק שתקום ממשלה בכל מחיר הייתי יכול להצביע לכל מועמד אחר ואפילו לא להצביע בכלל.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה נשמע כמו הנציגים של ונצואלה וסודן במועצת זכויות האדם'
אתה נשמע כמו הנציגים של ונצואלה וסודן במועצת זכויות האדם
18/10/2019 | 02:17
5
שמתלוננים על כך שישראל מפרה את זכויות האדם.
הדברים שלך פשוט משעשעים.
מתי אתה מעביר הרצאה על דמוקרטיה בתוך מפלגות?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מה שמעניין שערביה מוסלמית צעירה הוכתרה כיורשת של נתניהו'
מה שמעניין שערביה מוסלמית צעירה הוכתרה כיורשת של נתניהו
16/10/2019 | 20:00
8
אם כבר מישהו חשב ששפטל פרקליטו של הפושע הנאצי דמניוק לא יכול להיות יותר הזוי ממה שהוא כבר, בלי שום קשר לכך שמיום ליום הוא הולך ונראה כמו קריקטורה מהלכת, הוא מוכיח שהוא אפילו יותר הזוי כשהוא מכתיר בערוץ 20 ערביה מוסלמית צעירה שהגיעה לפריימריז של הליכוד משום מקום והצליחה בלי אפילו השקעה של שקל להשתחל לרשימת הליכוד לכנסת כיורשתו של נתניהו.

אז אמנם אם היית שומע את אותה ערביה מוסלמית היית חושב שאולי מדובר בנתניהו ממין נקבה, כי היא נשמעת כמו תקליט שבור ושרוט של נתניהו שמדקלמת אותו אחד לאחד, להוציא המשפט שכל הערבים רוצים להשמיד אותנו ושאנחנו חייבים להשמידם קודם, אך עדיין בהתחשב בעובדה שמדובר בערביה ועוד במוסלמית, אז להכתירה כיורשתו של נתניהו זה פשוט הזוי ברמות אפילו בשביל שפטל.

ואגב, בערוץ 20 כמובן שנמנעו מלעלות את הקטע המביך הזה מהאולפן הפתוח עם בועז גולן לארכיון שלהם.
מפלגת הליכוד >>

הודעות אחרונות

19:41 | 14.11.19 עמוד השדרה
13:24 | 13.11.19 סטילהוק
03:43 | 13.11.19 סטילהוק
01:50 | 13.11.19 סטילהוק
00:39 | 13.11.19 עמוד השדרה
12:14 | 12.11.19 סטילהוק
10:01 | 12.11.19 סטילהוק
05:30 | 12.11.19 עמוד השדרה
23:34 | 11.11.19 צורי80
20:29 | 11.11.19 סטילהוק
17:26 | 10.11.19 סטילהוק
11:28 | 10.11.19 עמוד השדרה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ