ביטן רק מחזק את טענתי שהדמוקרטיה היחידה בליכוד היא דמוחרטא

סטילהוק

New member
ביטן רק מחזק את טענתי שהדמוקרטיה היחידה בליכוד היא דמוחרטא

דוד ביטן: "התמודדות סער טבעית, אבל הוא לא ינצח - זה הליך סרק"
https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-722301

חבר הכנסת מהליכוד התייחס לסיכוייו של הח"כ לזכות בפריימריז לראשות המפלגה, אם כאלה יתקיימו, וטען כי הסיכויים אפסיים, והוסיף כי הוא מתנגד למהלך כולו.

בדרך לפריימריז בליכוד? חבר הכנסת דוד ביטן, שנחשב לאחד הברומטרים העיקריים של הקורה במפלגת השלטון, התראיין הערב ל"קשת 12", וקרא שלא לקיים הליך בחירות לראשות המפלגה, וזאת בשל מה שהוא הגדיר כמעמדו הבלתי מעורער של ראש הממשלה בנימין נתניהו. על פי ביטן, קיום פריימריז יסיט אנרגיות חיוניות מכיוון הקמת ממשלה חדשה להליכים פנימיים במפלגה.

זה מפליא מישהו? כי אותי ממש לא.

סטילהוק

New member
ואגב עמוד, שים לב שמאז שכל החגיגה הדמוקרטית שצורי תמך בה

התבררה כלא יותר מעוד ספין של אדונו נתניהו צורי פשוט נאלם דום. ואל תתפלא אם עד נראה אותו אפילו יוצא כנגד כל התהליך "הדמוקרטי" הזה של הפריימריז. כי אם נתניהו אומר לבן אז צורי לבן, ואם נתניהו אומר שחור אז צורי שחור, ואם נתניהו אומר כולם קופצים מהגג, תשלים אתה את המשפט....

נו באמת, אתה כותב באמצע הלילה שצורי נאלם דום?

אנשים לא ישנים בפורום וזה בכלל טפשי לכתוב אחרי כמה שעות שמישהו נאלם או נעלם.
מצטער, אני לא שותף להתקפות שלך על צורי וזו זכותו המלאה לתמוך בנתניהו, לא פחות משזכותך להתנגד לו.

סטילהוק

New member
נו, הלילה עבר מזמן, שמעת ממנו משהו לגבי הספין של אדונו מאז?

תאמין לי שאני מכיר את צורי וגם את אדונו הרבה יותר טוב אפילו ממה שהם מכירים את עצמם.

מצטער, לא מאמין לאמירות שחצניות ורהבתניות כאלה

אתה יושב עם סטופר לצורי?
יש חיים מעבר לפורום. יום שישי היום. אנשים מתכוננים לשבת. אנשים עסוקים בעניינים שלהם, לא רק בתגובות לסטילהוק בפורום נידח בתפוז.
כל אחד יכתוב וישיב מה שירצה ומתי שירצה. וגם אם אדם בוחר לא להגיב זה בסדר גמור.
התגובות הללו שלך פשוט מגוחכות.

צורי80

New member
כמו תמיד, גם הפעם, אני באופן עצמאי תומך במה שנכון.

אני תומך בפריימריז לראשות הליכוד, גם אם נתניהו חזר בו.
אני חושב שזה טוב לליכוד וטוב לנתניהו.
ואם זה יקרה, אני מאוד מקווה שסער ואולי אחרים יצטרפו למירוץ.

צורי80

New member
וניכר שאינך מתמצא במיוחד במה שקורה בפורום

אחרת לא היית מקריא כלפי את דף המסרים הלא נכון.

אפילו סיפרתי לקוראים שאישתי תצביע לסער,
ספר לי עוד על שפוטים של ביבי.

סטילהוק

New member
כהרגלך בקדש ליכודניק, שום מילה על הספין המרושע של נתניהו

כמובן, כצפוי אתה תדבר על הכל חוץ מזה. למה? כי אצל הליכודניקים השפוטים בנתניהו לא נוגעים, הוא קדוש. לפחות סער בניגוד אליך ווליכודניקים כמוך,נראה שעדיין נשארו ביצים ועמוד שדרה לקרוא תיגר על נתניהו, למרות שלביבי בכלל לא היתה כל כוונה אמיתית לערוך פריימריז והכל נועד כבלון ניסוי כהגלו בקודש של האיש הכי שקרן, נוכל ורמאי מדינה. שעלי הוא בחיים לא יצליח לעבוד, כי אני קולט את הבלופים שלו מקילומטרים, עוד לפני שמישהו בכלל שם אליהם לב. ואני מכיר טוב מאוד את נתניהו אפילו יותר טוב ממה שהוא מכיר את עצמו וכל השפוטים שלו מכירים אותו.

צורי80

New member
ניכר שאתה בלחץ מהיכולת של הימין לשלוט.

נתניהו עושה מה שטוב לשלטון הימין, בשביל זה בחרנו אותו. לא בשביל שיקדם את האינטרסים של ממשלת שמאל-ערבים-חילונים.
לא לגמרי ברור לי למה נתניהו לא קידם פריימריז שהיו טובים עבורו.
אולי בכדי לסנדל את גנץ שיהיה חייב להציע לו רוטציה.

סטילהוק

New member
אתה מוכיח שוב שוב עד כמה אתה שפוט של נתניהו ליכודניק

ואין טעם להמשיך ולהכחיש, כי העובדות לגביך מדברות בעד עצמן. ואתה משנה את דעותך כמו שבשבת רוח לפי איך שנתניהו מחליט. אם לבן אתה לבן, אם שחור אתה שחור, ואם מחר אדונך נתניהו יורה לך לקפוץ מהגג תקפוץ בשמחה. גואל רצון פראייר מול נתניהו והשפוטים שלו בליכוד. כל בעלי הכתות בעולם צריכים לבקש ממנו שיעורים באיך להשפיט בני אדם ולהפוך אותם לעדר עיוור ושפוט שסר לכל מרותו.

בעוד כמה שנים, כשתצא מהשפיטות של נתניהו ותשתחרר לחלוטין מהאחיזה המוחית שיש לו עליך אתה תביט אחורה על התקופה שבה היית עדיין שפוט שלו ותקלוט עד כמה שפוט היית אז.

צורי80

New member
שוב, אתה מקריא את דף המסרים הלא נכון.

כמו שכתבתי לפני, גם עכשיו אני כותב שלדעתי רעיון הפריימריז כעת היה טוב ונכון, ולדעתי היה מחזק הן את הליכוד והן את נתניהו.
גם נידבתי את המידע שאישתי מתכננת להצביע לסער בפריימריז, (בעוד אני אצביע לנתניהו).

אבל אתה ממשיך להקריא את דף המסרים הלא נכון, במקום לפנות לממונים עליך ולבקש מהם דף מסרים שיהיה רלוונטי עבור הטענות שלי.

סטילהוק

New member
לי אין ממונים ואני לא עובד בשביל אף אחד

בניגוד אליך צורי, אני לא שפוט של איש. בניגוד אליך, לי יש דעה ומחשבה עצמאית, מה שאתה איבדת מזמן ליכודניק. ולך כנס לרשתות החברתיות, אלה של חבריך הליכודניקים, ותיווכח בעצמך איזה "כינויים" מריצים שם על גדעון סער ואיזה "איחולים" מאחלים לו. רק שלא תתבלבל בטעות שהגעת לעזה ושהכותבים הם אנשי חמאס מרוב העולב של רמת הכתיבה והרמה בכלל של הכותבים...

צורי80

New member
אתה מקריא כל הזמן מדף מסרים לא רלוונטי

זו לא חשיבה עצמאית, זו משימה מוגדרת מדי, שאתה לא שואל עליה שאלות.

אני לא יודע עם מי אתה נמצא ברשתות החברתיות, אני מוצא את עצמי רק במקומות בהם יש דיונים תרבותיים.

נתקעת עם מישהו שלא עונה להגדרות של דף המסרים שאתה מקריא, ואתה לא באמת יודע איך לאכול את זה.
אתה לא יודע איך לאכול מישהו שמצד אחד תומך בנתניהו, מצד שני מספר שאישתו דווקא תומכת בסער, מצד שלישי מגבה על פי רוב את המהלכים הפוליטים של נתניהו, מצד רביעי, לא מסכים עם כל דבר שלו ומותח עליו גם ביקורת כשיש לו.

בקיצור לא מישהו שנכנס לסטנדרט של דף המסרים הקלאסי.

אני ממליץ לך לעזוב את דף המסרים אחת ולתמיד ופשוט לעבור לדיון ענייני בלי הכפשות.

סטילהוק

New member
אני בניגוד אליך ליכודניק לא צריך שום דף מסרים

עוד לא נולד המניאק מהימין או מהמשמאל או מהמרכז שאני אשרת אותו בתשלום או בחינם. לי אין אדונים ואני לא שפוט שלאף אחד. אני חופשי ולא חייב לאיש דין וחשבון, מה שאתה ליכודניק שכחת מזמן מה זה להיות. היום אני נגד זה, מחר אם אני אחליט לנכון להיות נגד מישהו אחר שפגע במדינה ואזרחיה, עסק בשחיתות או הפר הבטחות לא תהיה לי שום בעיה לעשות זאת. בקיצור, בניגוד אליך ליכודניק, המצפון שלי נקי, כי אני יודע שאני תמיד אהיה בצד הטוב ולא בצד הפוגע. הדבר היחיד שמעניין אותי, שוב בניגוד אליך ליכודניק, היא אך ורק טובת מדינת ישראל ואזרחיה ושמירה על ביטחונה. וכל מי שמעז או ייעז לפגוע במדינת ישראל ואזרחיה או בביטחונה, אם תמורת כסף וטובות הנאה ואם מכל סיבה אחרת, איך אומר הדיבר השלישי בעשרת הדיברות? לא יינקה. לא מבחינתי בכל אופן.

צורי80

New member
זה כל כך בולט שאפילו פעם אחת לא הרמת את הראש מדף המסרים

הטענות שלך ניבנו עבור אותם מקומות שאתה גולש בהם וסיפרת על הקללות.
גם הכתיבה שלך פחות מכובדת מהממוצע כאן.

שים את דף המסרים בצד ותקרא מה אני כותב, לא מה דף המסרים שלך אומר שאני כותב.

סטילהוק

New member
בפעם האלף ליכודניק, דף המסרים היחיד בראש שלך

אתה נולדת עם סף מסרים צמוד ולכן טועה לחשוב שכולם כמוך. בדיוק כפי שאתה טועה לחשוב שכולם תומכים בשחיתות ומצדיקים מעשי שחיתות כמוך. אז כדאי שתתעורר ותצא מהבועה שאתה חי בה, כי ממש לא כולם כמוך. ויש עדיין גם אנשים עם דעה ומחשבה משלהם שלא זקוקים לשום דף מסרים או אדונים שישפיטו אותם ויצרפו אותם לעדר העיוור שלהם. כך שאל תטיל אתממיךעל אחרים ליכדניק. כי מה ששלך זה שלך ורק שלך. אתה בחרת בדרך השפיטות מרצון ולא אני.

צורי80

New member
העובדות לא יבלבלו אותך אף פעם, לא כך את שאר הגולשים.

אין לאף אחד דף מסרים של תמיכה בנתניהו, ותמיכה מקבילה דווקא בסער.
חייבים להיות בראש הכי פתוח בשביל לכתוב שאני תומך בנתניהו ואישתי בסער.

אתה לעומת זאת, אומר בדיוק את המסרים הפשוטים והקלישאתיים של "אתם הליכודניקים עדר..." שלא עולים בקנה אחד עם ההודעות שלי.

בקיצור, ישפטו הגולשים מי מבין שנינו מקריא מדף מסרים.

סטילהוק

New member
זה בגלל שכנראה אשתך פרגמטית ורציונלית ולא משיחית שפוטה כמוך

ובניגוד אליך לא חיה בתחושה שאם נתניהו ימות מחר גם היא וכל משפחתה ימותו, כמו שאתה חי בתחושה הזאת. אף לא אתפלא כלל אם היא עצמה העירה לך לא פעם ולא פעמיים שאתה מחזיק מנתניהו יותר מדי, לפחות כמו אל. בכל אופן, אשתך נשמעת לי אשה מעניינת והרבה יותר ליבראלית ורציונלית ממך. כולם פה כבר אמרו לך שאתה שפוט של נתניהו, לא רק אני. ולא צריך שום דף מסרים בשביל להבחין בזה. עצם זה שאתה מסכים ותומך בכל מה שהוא אומר או עושה, כולל מעשי שחיתות, ואפילו הרחקת וטענת שגם אם יימצא אשם בשחיתות ואפילו בפרשת הצוללות שעליה למרות שהוא חתום בשמו עליה ועל מכתב האישור להעביר למצרים צוללות גרעין שיכולות להיות מופנות כלפינו ביום מן הימים אם יתחלף שם המשט למשטר עויין לישראל, אתה עדיין תמשיך לתמוך בו ולהצדיקו, מילים שלך עצמך, הרבה לפני שני סבבי הבחירות האחרונות, וזה מוכיח שאתה שפוט של נתניהו. רק עיוור לא יבחין בזאת וזה שאתה עדיין למרות הכל מתכחש להיותך שפוט של נתניהו רק מוכיח שמצבך אפילו הרבה יותר גרוע מבחינת שפיטות ממה שאתה חושב, כי מי שלפחות מודה בהתמכרותו נמצא בחצי הדרך להיגמל ממנה. אך מי שאפילו לא מודה ואף גרוע מזה, מתכחש להתמכרותו, לא נמצא אפילו באלפית הדרך להיגמל מזה.

צורי80

New member
לא הייתי מספר עליה אם הייתי מתוך דף מסרים, ואתה ההיפך

לא הייתה מפספס את זה, אם הייתה ללא דף מסרים.
הסיבה שזה לא מנע ממך לכתוב מה שכתבת, זה שיש לך תגובות לפי סטיגמה שנקבע מראש.

סטילהוק

New member
לא טענתי שאתה עם דף מסרים, טענתי שאתה שפוט של נתניהו

וממש לא צריך דף מסרים בשביל להיות שפוט של נתניהו. אם כבר נהפוכו, דווקא נתניהו לא צריך לשלם לשפוטיו, הם שפוטים בחינם, מי שנתניהו כן משלם להם, כמובן שלא מכיסו הפרטי, אלא כהרגלו בקודש מקופת המדינה, זה דווקא כאלה שפחות שפוטים שלו, אך בשביל כסף וטובות הנאה הם יימכרו את אמא שלהם ואבא שלהם והילדים שלהם לעבדות, אז לא מפליא כלל שגם מוכנים לשמש מושחתים בתשלום.

למעלה