האם אנחנו הולכים לקראת "דא דרעי"?

סטילהוק

New member
רק ליכודניק מחשיב חרדים פראזיטים אנטי-ציוניים לעם

אפסים שלא מביאים שום תועלת למדינה וסוחטים את הקופה הציבורית של כולנו, בזמן שהם הולכים ומתרבים ומפיצים את כפייתם הדתית לכל עבר. אפסים שצריך לשלול מהם את כל הזכויות כולל הזכות לבחור ולהיבחר, עד שהם לא יתחילו למלא גם חובות כמו כל אזרח אחר במדינה.

צורי80

New member
היהדות קובעת מיהו יהודי, לא אני או אתה

יהודי הוא מי שנולד לאם יהודיה או שקיבל את אלוהי ישראל והתגייר.
אפשר לאהוב את היהדות ואפשר שלא, אבל זה הקריטריון ליהדות.
מי שלא עומד בקריטריון הזה אינו יהודי, ומי שעומד בקירטריון הזה הוא יהודי.
זה לא תלוי בשום דבר כמו הקופה הציבורית או שירות בצבא.

סטילהוק

New member
כנראה שאתה ממש מזלזל ביהדות, באלוהים ובדת ישראל ליכודניק

שאחרת היית יוצא נגד העיוות החרדי וחילול הדיבר השלישי בעל האזהרה המפורשת היחידה מבין כל עשרת הדיברות בדת ישראל המקורית שרשומה בספר התנ"ך, ובטח לא מחשיב אפסים שמרשים לעצמם לעבור על הדיבר השלישי ולעוות את דברי אלוהים ואף לדבר בשמו כשותפיך הטבעיים ליכודניק מתחרד. דבר אחד תזכור ליכודניק, מי שעובר על הדיבר השלישי ומדבר בשם אלוהים, קרי נושא את שמו לשווא, לא יינקה ונשמתו הארורה תישרף לנצח נצחים באש הגיהנום.

צורי80

New member
אתה פשוט כותב דברים לא קשורים, בטח לא ליהדות.

הדיבר השלישי אומר שאסור להגיד את השם המיוחד של אלוהים,
לא קשור לשום דבר אחר שציינת.

וזה בכלל לא קשור לכך שהחלטת שהחרדים אינם יהודים, על אף שלפי היהדות - יהודי הוא מי שנולד לאם יהודייה או קיבל על עצמו את אלוהי ישראל והתגייר.

סטילהוק

New member
זה מה שתרגמו החרדים כדי שיוכלו להפר חופשי את הדיבר השלישי

אך זה ממש לא הפירוש התנ"כי של הדיבר השלישי, ואני ממליץ לך שאם אתה לא רוצה שגורלך יהיה כגורלם של מפירי הדיברהשלישי בעל האזהרה המפורשת, לחקור ולהעמיק לגבי הדיבר השלישי ופירושו.

יהודי לא מעוות את דת ישראל ומדבר בשם אלוהים ומטיף את שקריו וגחמותיו כאילו היו דברי אלוהים חיים, רק חרדי נוהג כך. ולכן מבחינתי הוא לא יהודי.

אם אתה מעוניין להפוך את פורום הליכוד לפורום מד"ב... נחמד

אבל דרעי, פניו כנראה לכלא, כך גם ליצמן, כך גם נתניהו, זאת על פי התרשמותי ממסקנות המשטרה והפרקליטות.

נתניהו הוא זה שקיבל את המינוי להרכיב ממשלה, כאשר בעבר הלא רחוק נכשל במשימה זאת כאשר היו לרשותו 60 מנדטים, כעת הוא מתיימר להצליח כשלרשות רק 55....

ליברמן להבדיל מנתניהו שומר על עקביות שבסיסה:
לא רוצים אותי כפי שאני, אז אני לא חלק.
יען: אין "דא ליברמן" בממשלת אחדות לאומית חילונית, אני באופוזיציה.

מה שאני הוכח במבחן המציאות מ 2 הכיוונים! יציאה והמנעות מכניסה.
מכאן שכל אענה אחרת בהתייחס להתנהלות ליברמן מהווה בולשיט שלא אמור לעשות רושם על אף אחד.

למעלה