מקווה שלבני תרוץ עם מפלגת התנועה לבד, ללא חיבורים

צורי80

New member
מקווה שלבני תרוץ עם מפלגת התנועה לבד, ללא חיבורים

הגיע הזמן שהיא תעשה לביתה.

אני מעריך שהיא לא תעשה את זה ללא חיבור עם גורם נוסף מסיבות

כלכליות.
אבל "התנועה" שלה יכולה להיות פלטפורמה עבור מישהו שכעת נמצא מחוץ למערכת הפוליטית ומאוד מעוניין לחזור אליה. ראש האופוזיציה מטעם עצמו.
אהוד ברק

אגב, לא בטוח את מי הפיצול הזה ישלח הביתה מהר יותר - את ציפי לבני או את אבי גבאי, שהוא עצמו היה "שתול" של ברק במפלגת העבודה ולאחר שנבחר הפנה עורף לפטרונו.
אבי גבאי לא שונה בהרבה מציפי לבני בפוליטיקה. גם הוא טרמפיסט. הוא תפס טרמפ על כחלון וכשנמאס לו מצא את מפלגת העבודה כגוף נוח לרכב על הגב שלו.
כשיימאס לו ממפלגת העבודה יקפוץ למפלגה אחרת.
היא רק פלטפורמה עבורו, אבל הוא בחר בפלטפורמה מקרטעת שהולכת ונכחדת.

הפיצול הזה לא יניב למפלגת העבודה מנדטים. הוא רק מבטיח שהשאריות שעוד יישארו לה יחולקו כולן בין חברי מפלגת העבודה, ללא שותפות עם חברי "התנועה". זו כנראה אחת הסיבות לפיצול הזה.

מי שיכולים להיות מרוצים מהפיצול הזה הם יאיר לפיד ובני גנץ.

ainy

New member
אבי גבאי הוא הטעות הקשה של מפלגת העבודה

אבי גבאי נבחר רק בגלל יריבויות תפלות בין חברי הכנסת של מפלגת העבודה.
כלל איני מבין כיצד לאחר זמן קצר כל כך מאז שהצטרף אליה הפך להיות היו"ר של מפלגת העבודה.
עד היום איני יודע מה באמת דעותיו והאם הן כשל מפלגת העבודה.
הצורה הבוטה, הברוטלית והמשפילה בה "התגרש" מציפי לבני לא תביא לו ולמפלגת העבודה אוהדים, לו הייתי איש מפלגת העבודה רק בשל התנהגות שכזו לא הייתי מצביע עבורה אם הוא יעמוד בראשה.
ועל טעויות, כמו שאומרים, משלמים ....

גבאי הופך את מפלגת העבודה ל"כולנו" של השמאל

ויש לו שני שותפים שהדרך הזו מתאימה להם - שלי יחימוביץ ואיציק שמולי.

יש כיום שלוש מפלגות "כולנו" - "כולנו" של כחלון בימין, המפלגה של אורלי לוי-אבקסיס במרכז ומפלגת העבודה בראשות גבאי בשמאל.
שלוש מפלגות נישה חברתיות.

גבאי שם את החותמת הסופית על היעלמותה של מפלגת העבודה כמפלגת שלטון פוטנציאלית. מפלגת העבודה לא תחזור יותר להיות מפלגת שלטון.
ולכן ההכרזות ההזויות שלו שזה נתניהו או הוא ושהוא מתמודד לראשות הממשלה מגוחכות.
הסיכויים של גבאי להיות ראש ממשלה שווים לסיכויים של כל מי שכותב בפורום הזה להיות ראש ממשלה. הסיכויים של צורי80 אולי גבוהים יותר משל גבאי.

Robert Peterson

New member
לבני - הילרי הישראלית. כל צד שאליו מצטרפת מפסיד

שתרוץ וכמה שאפשר חזק- החוצה !
עם כל החברה של חולי FALASTIN
לא רוצים אותם
הם לא מייצגים בעיניי ובעיניי רבים אחרים לא אלטרנטיבי יותר טובה , לא צדק , לא שלום , לא קידמה ולא דמוקרטיה - כמו שהבולשביקים הרוסים הצהירו על עצמם
RP

למעלה