ככה צריך להיות, הוצאות להורג, בלי בג"ץ ובלי בצלם.

צורי80

New member
ככה צריך להיות, הוצאות להורג, בלי בג"ץ ובלי בצלם.

עונש מוות למחבלים יהיה אות מתה בספר החוקים, ולא תצא אף פעם לפועל.

את המחבלים יש להוציא להורג מיד, בלי להתחיל לדון עם כל מיני גופים, תחת זכוכית המגדלת של אירוגונים למען זכויות אדם כל עוד אינו יהודי, במימון זר.

אם עם ישראל איבד יהודי, מתמטית, האוייב חייב לאבד לפחות אדם אחד, לא יכול להיות שיהיה לאוייב רווח מספרי.

ainy

New member
מחבל הוא מחבל ואם יש להרוג מחבל אז גם מחבל יהודי צריך להרוג

מחבל יהודי הוא חולירע בדיוק כמו מחבל שאינו יהודי.
צריך גם להרוס את הבית של המחבלים היהודים כחלק מההרתעה!!!

צורי80

New member
ממש לא

כשמדברים על "טרור יהודי", צריך לחזור לשנות התשעים אם רוצים למלא כף יד אחת בדוגמאות.
לא מדובר בתופעה, ולכן אין צורך להשתמש בכלים חמורים אלו.

ainy

New member
ממש כן

מעשה טרור הוא מעשה טרור ולא משנה מאיזה צד הוא בא.
בין אם מדובר במעשה טרור אחת לשנה או אחד לחודש, או אחת לעשר שנים, המעשה הוא אותו המעשה והעונש צריך ואפילו חייב להיות זהה!!!
&nbsp
ואגב, אין צורך לכתוב "טרור יהודי", תשתמש במונח בשמו האמיתי.
&nbsp
ואוסיף עוד דבר, אני מצפה מכוחות הביטחון שישקיעו אותה אנרגיה, סבלנות, תחכום, נחישות והליכה עד הסוף כאשר הם חוקרים את הטרוריסטים היהודים למיניהם.
מבית המשפט אני מצפה שכשם שהוא מאשר הריסת בתי מחבלים לא יהודים כך יאשר גם הריסת בתי טרוריסטים כן יהודים.
&nbsp
כך או כך, מוסרית עם ישראל הולך ומדרדר עקב שליטתו רבת השנים על עם אחר והגזענות שבו הולכת ומרימה ראש.

צורי80

New member
אני בצד של הישראלים, אתה בצד של האו"ם?

מה שהוא מכת מדינה צריך לקבל יחס אחר מאשר מה שהוא לא מכת מדינה.
אני בכלל לא מדבר על הפניית זמן ומשאבים של השב"כ למצוא נערים שמרססים גראפיטי, שזה ביזבוז והקטנת משאבים להצלת יהודים, שזה לא יעלה על הדעת.
השב"כ השקיע מעל ומעבר בחקירות הבודדות כל כך שהיה באמת זקוק לעשות (דומא - שלא בטוח נעשה על ידי יהודים, ואבו חדיר).

אנחנו סופר מוסריים, אפילו אובר-מוסריים, מה שגורם למוות מיותר של חיילים לא פעם. היחס לערבים ממש ממש לא גזעני ביחס לכמות הסבל שעם ישראל קיבל מהם. כל עם אחר היה פי אלף יותר גזעני אם היה מותקף כל כך הרבה זמן ובכזו אינטנסיביות.

ainy

New member
עצם היותך בצד של ישראל אין פירושו רישיון להתקרנפות מוסרית

וכבר אמרו חז"לינו כי דין פרוטה כדין מאה, ולא במקרה.
&nbsp
מלחמתך בעד "החייל הגיבור" אלאור אזריה היא אות ומופת למוסר הנורא אליו הידרדרו רבים בתוכנו עקב המצב הנוכחי בו ישראל שולטת על עם אחר בכוחה הצבאי תוך מתן כמעט חסינות לשגיונות של אספסוף המרשה לעצמו להשתולל בשם הדת.
&nbsp
מי שהוא סופר מוסרי, ישים עצמו במקום הפלשתינאים וישאל עצמו ביושרה האם הוא עצמו היה נוהג כפי שהוא מטיף להם או נוהג כמותם.
ישראל אינה יכולה לומר על עצמה שהיא מוסרית כיוון שמדיניותה המוצהרת אינה מוסרית.
&nbsp
מבחינה מוסרית ואנושית, אני שמח שאני לא בצד שלך שאינו מסוגל להכיר בצרכים, בשאיפות, ברצונות הלגיטמיים של הפלשתינאים החיים מדורי דורות ביהודה ושומרון.
יותר מכך, אותם חוקים שחוקקה הממשלה הנוכחית אחר מקרה אלאור אזריה שנועדו להסתיר את האמת על מעללי חיילים מלמדת עד כמה המוסר המדיני של ישראל הולך ופוחת אל שפל המדרגה.
&nbsp
אם תהיה מסוגל להשוות את החברה הישראלית של לפני מלחמת ששת הימים לזו של היום, תבין עד כמה נורא המצב אליו הידרדרה הפוליטיקה הישראלית ויחד איתה כיצד הידרדרה החברה הישראלית ...

צורי80

New member
אני מוסרי באמת, לא בכאילו. ולכן תומך בסיכול ממוקד.

המחבל שעומד מאחורי הפיגועים בגבעת אסף ועופרה שוחרר בעיסקת שליט,
לא מוסרי היה שלא ירו בו בהיותו כפות.
מחבל צריך להיות מחוסל, עדיף לפני שכפתו אותו.
אני מעדיף את שני החיילים והתינוק חיים, על פני אותו מחבל, אני מניח שמי שבצד של האו"ם, ולא בצד שלנו, מעדיף את המחבל חי, ואם יהודים ימותו, זה מה יש.

לערביי ישראל אין רצונות ושאיפות לגיטימיים, הרצון של רובם זה שפשוט שנעלם מפה, בטוב או ברע.
לא יעזור להם, אנחנו נשאר לתמיד.
ולא, הם ממש לא חיים פה מדורי דורות, הם הגיעו לכאן באמצע המאה ה-19, ורוב היהודים הגיעו כמה עשרות שנים יותר מאוחר.

ainy

New member
לירות במחבל כפות זה רצח. זו המוסריות שאתה מצביע בעדה?

אויה לנו אם המוסר הישראלי יהיה דומה לזה שלך.
&nbsp
כבר אמרתי לך, שאל עצמך איך אתה היית מתנהג לו עשו לך מה שישראל עושה להם.
מי שיוצר בהכרח תמונת מצב של אני עליון ואתם תחתונים מזמין שיתקוממו נגדו.
נוער הגבעות אומר בדיוק מה שאתה אומר באשר להעלם מפה, רק שהוא אומר שהם צריכים להעלם מפה ולכן נוהג כפי שנוהג בתמיכת מדיניות ישראל הלא רשמית ששותק מצד אחד ולא נלחמת בתופעה מצד שני.
&nbsp
וואלה, הם הגיעו הנה רק באמצע המאה ה-19, יעני בערך בשנת 1850 ....????
אם זה נכון אז הם הספיקו באמת המון בכל כך מעט זמן, עד שהיהודים התחילו להגיע לארץ ישראל ...
&nbsp

צורי80

New member
אצלך יותר מוסרי שתינוק בן 4 ימים נרצח, אצלי שמחבל מחוסל.

מחבל צריך להיות מחוסל, נקודה. ולא מעניין אותי מה מצב כפות הידיים שלו.
אני בצד של ישראל ושל היהודים.

ישראל מצילה אותם, הם חיים על חרבה.
ראינו איך הם חיו בעזה כשאנחנו היינו שם (עד 93), כשאנחנו חצי היינו שם (עד 2005) ואיך הם חיים כשאנחנו בכלל לא שם.
ואחרי כל זה, רובם כפויי טובה, אך מיעוטם הופך למשת"פים.
אבו מאזן משחק מישחק כפול, מצד אחד הוא משת"פ של ישראל, כי הוא יודע שיחוסל אם יום יבוא וישראל תעזוב, מצד שני הוא מאכיל את מפלצת הטרור.

נוער הגבעות, נוער חלוצי נפלא, בדיוק כמו סבא וסבתא שלי החלוצים שאני לא בטוח שחיכו לכל האישורים הנדרשים לפני שהקימו את הקיבוץ שלהם במבצע 'חומה ומגדל'.
אכן בשוליים של השוליים של נוער הגבעות יש כמה חבר'ה קיצוניים שמרססים גאפיטי במקומות מעוררי מחלוקת, אחרי מקרים בהם רוצחים יהודים.
הממשלה לא בדיוק תומכת בהתיישבות הצעירה, יש קולות עכשיו של רצון להסדיר אותה, אני מקווה שזה באמת יצא לפועל בסופו של דבר.

רוב רובם של אבותיהם של ערביי ארץ ישראל אכן הגיעו לכאן אחרי 1850, והם באמת לא הספיקו לעשות כאן משהו משמעותי, לא יצרו תרבות, היסטוריה, או משהו אחר ייחודי.

ainy

New member
נו טוב, אתה כנראה היסטוריון כמו ראש הממשלה ...

ראש הממשלה סיפר כיצד ראה את החיילים הבריטים למרות שנולד אחר שכבר לא היו כאן. אתה באותה נימה אומר שרוב רובם של ערביי ארץ ישראל הגיעו אחר 1850 ....
&nbsp
לא זכור לי כי אנשי מהספרות וההיסטוריה כי אנשי חומה ומגדל נהגו לעשות תגי מחיר או להתגרות בשכניהם הלא יהודים.
אל תשווה את ימי טרום המדינה למעשי נוער הגבעות כיום הפועל בשטח שהוא כבוש לעת הזאת על ידי המדינה ( לא משוחרר, כבוש!! ).
הממשלה עד כה נתנה סיוע לפורעי חוק כי אחרת זה לא נוח לה פוליטית, זה חלק מההידרדרות המוסרית של המדינה הזאת.
&nbsp
הגם שאתה בצד של היהודים אין זה מרשה לך להיות בעל נורמות כמו של ההם בהם אתה נלחם, אלא אם אתה רוצה להיות כמותם ...

צורי80

New member
מה שנשאר לך זה הפייק ניוז על החיילים הבריטים שהעיתון התנצל

על הטעות שלו.
מובן שצריך לשלוף את זה כשאין משהו אחר.
העיתון כבר הודה שנתניהו אמר שראה חיילים מתאמנים בבסיס שהיה של הבריטים, ולא שראה חיילים בריטים.

ארץ ישראל הייתה כמעט שוממה, ובמהלך המאה ה-19 וה-20 הייתה הגירה ערבית ויהודית, זו עובדה היסטורית. אפילו תמונות מסוף המאה ה-19 מראות את מיעוט התושבים.

כמו אנשי חומה ומגדל, גם הנוער הנפלא מנוער הגבעות לא נוהג לעשות תג מחיר או להתגרות בשכנים הלא יהודים. הניסיון לקחת את מקרי הקיצון של מקרי הקיצון ולנופף בהם, זו סתם הכפשה.
כמובן שיש קווי דימיון וקווי שוני בין הניסיון החלוצי של סבא וסבתא שלי כשהיו בני 20 לבין הניסיון החלוצי של נוער הגבעות היום.
אז היו נסיבות מסויימות מדוע היה צורך בפעלולים בכדי להעלות את הישובים על הקרקע, היום כמובן יש נסיבות אחרת לכך, אבל החבר'ה המצויינים שמיישבים את הגבעות הם הגירסה של שנות ה-2000 של אותה החלוציות של סבא וסבתא שלי.

מאילוצים פוליטיים בינלאומיים, מאז 77 כל ממשלות ישראל לאורך השנים (כולל אלו של רבין וברק) קידמו את ההתיישבות ביו"ש כזאת שכבר אחרי קבלת כל האישורים וכזאת שעוד באמצע תהליך קבלת האישורים.
אף אחד מהיישובים הצעירים לא התחבר באופן פיראטי לחשמל, או למים או סלל בעצמו כבישים, משרדי הממשלה עשו זאת, מתוך הבנה שלא ניתן כל דבר לעשות בהליך רישמי.
ללכת ראש בקיר, להסתכסך עם כל העולם ולדחוק בעולם להטיל עלינו סנקציות רק בשביל שכל תהליך ייושם לפי איך שכתוב בספר, זה לא מוסרי יותר.

אני ממש לא מאמץ את הנורמות של האוייבים שלנו, אבל זה לא אומר שעכשיו אעצור כל בנייה עד שהיא תעבור את כל התהלכים הבירוקרטיים, רק כי "אני לא רוצה להיות כמותם".

ainy

New member
מה שנשאר לי זה פייק ניוז על כל דברי האמת של ראש הממשלה

ובעיקר כיצד יחסל את החמאס ( כמו ליברמן ... )
&nbsp
כאשר אתה אומר שהיה צורך בפעלולים כדי להעלות ישובים אתה בעצם אומר שהיו צריכים להיות פושעים כדי להעלות ישובים, פושעים כנגד המדינה שלנו לא כנגד כובש אנגלי ...
&nbsp
אין שום דימיון בין חלוצי שנות ה-20 לנוער הגבעות של ימינו, כלל וכלל לא, בעיקר כאשר חלוצי שנות ה-20 לא שמו להם למטרה לפגוע בשכניהם הערבים ולא עשו תגי מחיר.
&nbsp
ברור שאתה לא רוצה להיות כמותם, אבל אתה הופך להיות כמותם מבלי להרגיש, כשם שאתה לא מוכן להרגיש בתמורות הקשות שעוברות על ישראל כחברה, זה פשוט נוח לדעתך הפוליטית.

צורי80

New member
ועוד

הממשלה לא חוקקה שום חוק שנועד להסתיר מה קורה בצה"ל, עוד פייק ניוז.

ובלי סיפורים של "פעם היה טוב"
החברה הישראלית לא הייתה בשום קריטריון טובה יותר לפני ששת הימים לעומת היום.

ainy

New member
תשאל את ליברמן מדוע חוקק החוק האוסר פרסום כמו זה של אזריה

כיום פרסום תעוד של פעילות כוחות ביטחון שאינן "נוחות" לישראל. גם אם יהיו פשע מוחלט אסורה על פי החוק שהעביר ליברמן לאחר מקרה אלאור אזריה.
מקרה אזריה לימד את כל העולם שמץ ממה שקורה בשטח ולאחר שקצין ישראלי לגלג כי לנו יש מדינה ולהם יש מצלמות מישהו הבין שמצלמות יכולות גם להוביל לבית המשפא בהג.
לבית המשפט בהג מגיעים לא סתם אלא אם באמת עשו מעשה שאסור לעשותו ....
&nbsp
אומר לך כך, החברה הישראלית של לפני מלחמת ששת הימים הייתה הרבה יותר טובה מזו של היום!!! מבחינת סולידאריות חברתית, הזדהות עם מדינת ישראל, קיטוב דתי-חילוני, פערים מעמדיים וכו'.

צורי80

New member
תם עידן הפייק ניוז, תאלץ להתרגל.

אסור לפרסם שם של חייל לפני שהורשע, זה לא פוגע בכלום.
מקרה אזריה לא לימד שום שמץ ושום כלום, בשטח חיילים מסתכנים לחינם בשביל לא לסכן אוכלוסיה אזרחית ערבית.
בית המשפט בהג הוא בדיחה פוליטית.
"פעם היה טוב" זה משפט ידוע מראשית האנושות, אפילו בתנ"ך מוזכרים בגיחוך האנשים שכבר אז אמרו ש"פעם היה טוב".
לא הייתה סולידריות יותר מהיום,
השמאל אכן הזדהה יותר עם המדינה מאשר היום, וחבל, הימין נשאר אותו דבר בעניין זה.
קיטוב דתי-חילוני עולה ויורד לפי גורמים שמנסים להתסיס,
לגבי פערים מעמדיים, אכן לא היו, לאף אחד לא היה כלום.

ainy

New member
תם עידן הפייק ניוז ...

מה היה דינו של מי שהיה מפרסם את הסרטון על אלאור אזריה לו היה החוק בתוקף?
שנינו יודעים כי החוק הזה נולד בגלל מקרה אזריה והוא לא נועד אלא לנסות למנוע את הצגת האמת העירומה...
&nbsp
מקרה אזריה הוא אות ומופת להתקרנפות בחברה הישראלית שמתרצת את תמיכתה במעשהו בכל מיני שטויות על כמה חיילינו מסכנים חייהם בשטחי יהודה ושומרון.
אם לא הייתי בזמנו משרת שם ובעזה הייתי מאמין לך, אבל אני לא מאמין לך כי האמת שראיתי אחרת, ראיתי כיצד חיילים מאבדים צלם אנוש ומכים באלות אנשים כפותים.
כיום אתה ממליץ לירות בהם, יופי של עליית מדרה ( גפ פייקניוז ... )
&nbsp
לו היה בית המשפט בהג בדיחה, לא היו מתאמצים כל כך משפטית לתת הנחיות ופקודות כולל פעילות משפטית פנים ישראלית רק כדי למנוע מחיילי צה"ל להגיע לבית המשפט בהג. המשפטנים הרציניים, לא אלה שצריכים להצדיק את השקפתם הפוליטית בה המטרה מקדשת את האמצעים, כלל וכלל לא רואים בבית המשפט בהג בדיחה.
תעניין קצת בסוגיה הזו בטרם אתה זורק את האמרה כי מדובר בבדיחה פוליטית.
&nbsp
גם אני מגחך על הרבה דברים הכתובים בתנ"ך, כולל על אלה המצדיקים את מדיניות ישראל בגלל מה שכתוב בו.
&nbsp
קיטוב דתי-חילוני אם לא שמת לב, הוא תוצאת המדיניות הפוליטית הפנימית. עד שלא יוחלט באומץ על הפרדת הדת מן המדינה והדת תהיה חופשית על פי בחירה בכל סממני החיים במדינה, העימות הזה ימשיך והסחטנות הדתית תלד ותגבר.
&nbsp
פעם היה לכולם הרבה פחות, אך היו כאלה שהיה להם יותר מאשר אחרים, אך בפער בסדר גודל אחר, המדינה לא הפקירה את המחויבות שלה לעמותות מתנדבים או הפריטה חלק מהשירותים שהיא נותנת לאזרחיה.
למן הרגע שבאה ההפרטה מחויבות השלטון ירדה פלאים, ממש פייק ניוז ...

למעלה