TT-Trust Trump- תסמכו על טראמפ

Robert Peterson

New member
TT-Trust Trump- תסמכו על טראמפ

זה רק תמרון .USA תשאר בשליטה מספקת
USA תשאר בשליטה מספקת כדי לא לבגוד באנטרסים של בעלי בריתה באייזור ובעולם
בלי בהלה . ובלי פטפוטים מיותרים ובלי התלהבות בלתי מוצדקת . כי טראמפ גם לא בכיס קטן שלנו - לא עובד אצלנו.
עז אזיבת אזור ע' USA הזהרתי כבר לפני שנה ווציטטתי THE REPUBLIC - דיאלוג של אפלטון דל PLATO שבו יש קטה מבריק וגאוני על תמיכה באויבים וענישת אויבים. " הגוים " עובדי אללים לא ממש היו מטומטמים
הימים ייראו
לא שמע בקולנו
עכשיו צריך לצאת לקרב נגד אלה שהתאחדו כאיש 1 במתקפה נואשת נגד BB שמפריע להם ליישם חחיזיון פרנויי שלהם של 2 מדינות
זאת סיבה עקרית - לא צוללות ולא שוחד כי בניגוד לעבר 0 אין שולה ואין מעטפות - הכל בלוף
עשו אצבע משולשת כמו בנו של BB- יאיר
RP

זה רק תמרון, כמו שהוצאת הכוחות האמריקאיים מעירק על ידי אובמה

הייתה רק תמרון.
התמרון ההוא נתן את עירק לאירן על מגש של כסף והתמרון הזה משלים את המלאכה ונותן את סוריה לאירן על מגש של כסף.
וכך מושלם חצי הסהר השיעי מאירן עד לבנון באמצעות התמרון של טראמפ.

התמרון הזה משדר לישראל מסר מאוד ברור: את ההתמודדות מול אירן ישראל תצטרך לבצע לבדה.
אתה כתבת הרבה פעמים שמול אירן ישראל לא יכולה להתמודד לבד, אבל כעת ברור - על טראמפ אי אפשר לסמוך בהתמודדות הזו, כפי שאי אפשר היה לסמוך על אובמה
לישראל אין ברירה - היא הייתה צריכה , צריכה כעת ותצטרך בעתיד להתמודד מול אירן לבד.
[URL]https://www.israelhayom.co.il/article/617435[/URL]

Robert Peterson

New member
לעמ' הד' צודק יש בדבריי מידת ספק. אבל באמת

אבל באמת,יש לי וגם לך קני מידה שונים בנוגע ללמנהיגים שונים של USA - בוש , אובמה ו.. טראמפ
1. בוש אני ( רק דיעה פרטית שלי) למרות חיסל דיקטטרו מפלצתי - צדאם חוסיין ואת משטרו היה צריך להמשיך האלה לאירן כל עוד צבאו ווכל המערכות ותשתיות היו כבר באיזור .על תשכחו מתקפות טילים באליסטים נגד ישראל . )
אובמה - עמלק בן ימנו ופראו שלא ידע יוסם ( הגדרה שלי( פעל כדי להציל משטר אסלאמי
וכך פעל בכל תחום ואזור כולל תמיכה באחים מוסלמים וגם הכניס מאות אלפים מוסלמים אי לגאלים לUSA
אגב, טענותך חוזרות על מנטרה חדשה בעיתון " הארץ" - לו זה היה אובמה ,..
אבל זה מוזר מאוד וקשה להאמין למתרחש
נחיה ונראה !
RP
עניתי לשניכם !

אני לא אומר "לו זה היה אובמה" ובשרשור אחר גם כתבתי על הבדלים

בין טראמפ לאובמה, אבל כשמדובר בסוריה - המדיניות של שניהם בסוריה פועלת לטובת אירן ולרעת ישראל.
בוש ואובמה חיזקו את הנוכחות האירנית בעירק ואובמה וטראמפ מחזקים את הנוכחות האירנית בסוריה.
בסך הכל שלושתם סייעו לאירן ליצור את הסהר השיעי מאירן עד לבנון ובכך שלושתם פגעו לא רק בכורדים אלא גם בישראל ובסעודיה (שתי בנות הברית המסורתיות של ארה"ב במזרח התיכון).

Robert Peterson

New member
תומר לי בבקשה שוב ,מה הם ההבדלים בין שנים אלה

לדעתך. גם אני טענתי שאמרת : לו זה היה אובמה רק ראיתי חופפות מסוימת בעמדתך וזה נכתב בעיתון שדולה FALASTINI זו.
גם בעעיניי המהלך הזה מוזר וכבר פוטין וואויבנו חוגגים
נקווה שגם במקרה הזה הקללול תהפוענה לברכות ואלה שינסו לקלל - יברכינו .
הפתיע אותי מאוד מקרוןן שהצהיר שצרפת תשאר מעורבת ומחויבת לנוכחות צבאית בצרפת
U24 חדשות בצרפתית.
RP

יש אינסוף הבדלים ביניהם

החפיפות המגמתיות שאתה רואה אינן מענייני ואיני רואה צורך להגיב עליהן.
לגבי עירק וסוריה לי יש עמדה רבת שנים ועקבית והמדיניות האמריקאית בקשר למדינות הללו בתקופות הכהונה של שלושת הנשיאים האחרונים לא טובה לישראל.
זה שלך נוח להתמקד בהשפעה הרעה של אובמה לא אומר שלנשיאים שפחות נוח לך לבקר אותם אין או לא הייתה השפעה שלילית על ישראל.

לפי כתבה ב"ישראל היום" - ארה"ב, ישראל, ירדן וסעודיה שמות את

הביצים בסל הסורי של פוטין.
[URL]https://www.israelhayom.co.il/article/617807[/URL]
"
בטרם החליט נשיא ארה"ב טראמפ על הוצאת היועצים הצבאיים האמריקניים מסוריה, התנהל מאחורי הקלעים שיח דיפלומטי שכלל ציר ישראלי-ערבי-אמריקני מול רוסיה. גורם ביטחוני ירדני בכיר אישר ל"ישראל היום" כי הושגו הבנות בין וושינגטון, ירושלים, עמאן וריאד לבין נשיא רוסיה פוטין, שלפיהן הצבא הרוסי
בסוריה יפעל לריסון חיזבאללה ואיראן במדינה.
לא פחות חשוב מכך, רוסיה תמשיך לאפשר לישראל את חופש הפעולה כנגד מטרות של חיזבאללה ואיראן ונגד אמצעי לחימה "מפירי איזון" בסוריה. לדברי הבכיר הירדני, ההבנות הללו בין דונלד טראמפ לוולדימיר פוטין הן שאפשרו את היציאה האמריקנית מסוריה.
"

צורי80

New member
עם הבדל בין אובמה לטראמפ

שטראמפ מטיל סנקציות כלכליות קשות על אירן, שספק אם היא תצליח לשרוד לאורך זמן כך, לעומת אובמה שעשה את הדיל עם אירן.

יחי ההבדל.

להזכירך, היה שלב שבו אובמה הטיל על אירן סנקציות שנתניהו כינה

"משתקות" וההסכם עימה נעשה לאחר השפעת הסנקציות.
טראמפ כעת מטיל סנקציות על אירן, אבל לא עושה דבר על מנת לעצור את ההתפשטות שלה בסוריה.
אם אירן שרדה את הסנקציות ההן היא תשרוד גם את הסנקציות הנוכחיות. צריך לזכור שהסנקציות בתקופת אובמה היו גם של אירופה. כעת מדובר בסנקציות של ארה"ב בלבד.
אי אפשר היה לסמוך על אובמה שיעצור את ההתפשטות של אירן במזרח התיכון וטראמפ לא מראה שעליו אפשר לסמוך יותר.
טראמפ לא רוצה מעורבות אמריקאית במזרח התיכון והוא אומר את זה באופן הברור והמפורש ביותר.

ההבדל בין טראמפ לאובמה הוא שטראמפ לא יפריע לישראל. אובמה לא רצה שאף אחד יילחם. טראמפ, במילים שלו, רוצה שאחרים יילחמו.
כלומר, מול אירן - ישראל תצטרך להילחם. ואני טוען את זה כבר שנים.

למעלה