ביבי זכאי, אבל זה לא משנה.

צורי80

New member
ביבי זכאי, אבל זה לא משנה.

ביבי צריך להמשיך להיות ראש ממשלה גם אם לא היה זכאי,
יחד עם זאת, ברור שקיימת רדיפה אחרי נתניהו, ואם יסגרו את התיק הזה, יחפשו מתחת לאדמה את תיק 5000.

נניח שהטענות של נתניהו ואנשי ליכוד אחרים נכונות, יש לי שאלה:

כיצד אדם כמו רוני אלשיך, שנתניהו בכבודו ובעצמו העניק לו את מינוי המפכ"לות, הופך ל"רודף" אחר נתניהו?
כיצד כל כך הרבה אנשים שנתניהו מינה בעצמו הופכים ל"רודפים" אחריו?
איך זה שכל כך הרבה אנשים שהיו פעם לצידו, הופכים ליריביו?

האם נתניהו עצר פעם לשאול את עצמו אם אולי בכל זאת משהו בהתנהלות שלו לא לגמרי בסדר?

צורי80

New member
מי חוץ מאלשיך?

אין אף אחד מושלם,
בתוך הגבולות האלה של אין אף אחד מושלם נמצא נתניהו.

גדעון סער, משה יעלון, אביגדור ליברמן, יועז הנדל, אהוד ברק,

יצחק מרדכי, משה כחלון, מספר גדול של עובדים בלשכתו.
ואפשר לכלול ברשימה גם אנשים כמו נפתלי בנט ואיילת שקד.

אין אף אחד מושלם אבל יש אחד פרנואיד שלא סומך על אף אחד, בטוח שכולם רודפים אותו, שבטוח שכל ההצלחות הן שלו וכל הכשלונות הן של אחרים בלבד וכן חושב שהוא צדיק ומושלם ואין בלתו.
לכן הוא גם דואג לערוף את הראש של כל יריב שנראה לו קצת מאיים. בעיקר בתוך הליכוד.

כך מאופיינת האין מושלמות של נתניהו.

ainy

New member
באם ראשת מר"צ כראש ממשלה הייתה בשלטון, גם היית אומר כך?

אני שואל עצמי מה היית אומר אם בראשות הממשלה היה אדם מן השמאל אשר נקלע לסיטואציה בה מצוי כעת בנימין נתניהו.
האם גם אז היית אומר שעליו להמשיך בתפקידו או שמיד היית דורש את התפטרותו?
&nbsp
אני לא בטוח שקיימת רדיפה אחר נתניהו כשם שלא הייתה רדיפה אחר אולמארט, אבל כן קיימות לדעת המשטרה ראיות המצדיקות הגשת כתב אישום ועם זה צריך ביושר להתמודד ללא ההשקפה הפוליטית שלך או שלי....

צורי80

New member
הייתי שופט כל אחד לפי שאר המעשים שלו

רציתי שאולמרט יתפטר לא בגלל החשדות שלו, אלא בגלל מה שהוא עשה כחוק כראש ממשלה.
אותו דבר אם ראשת מרצ תהיה ראש הממשלה, פחות חשוב לי אלו האשמות יהיו נגדה (נניח לא בגידה או רצח), אלא אם היא תפגע בביטחון ישראל על ידי דיבורים על ויתורים, או ויתורים ממש.

ainy

New member
צורי, אני מתפעל מהיצירתיות שלכם כדי להצדיק את נתניהו

צריך להיות גבול לגישה הזו.
יהיה האיש הכי מוצלח לפי דעתך במעשיו כמנהיג פוליטי.
למן הרגע שהחליט הדרג המקצועי כי הוא אשם, שום דבר לא מוציא אותו זכאי בגלל זכויות העבר שלו. מספיק עם הפארנויה הזו שלכם כי מי שמיישם את דעתכם הפוליטית זה מעל כל דבר אחר!!1, אחרת זכות שכזו גם צריכה לעמוד למי שנוהג הפוך מדעתכם שעה שהוא עומד בראש המערכת, אין איפה ואיפה בגלל דעות פוליטיות וטוב שכך.
&nbsp
רוברט אומר, ניפגש בקלפי, אני אומר ניפגש בפרקליטות ואם יוחלט על ידם כי יש להמשיך בדבר, ניפגש בבית המשפט אשר יכריע מה שיכריע ...

צורי80

New member
אני רואה את טובת המדינה.

יש לנו את ראש הממשלה הטוב ביותר של כל הזמנים,
אין שום סיבה שאפילו אם קיבל סיקור אוהד (איזה חטא גדול, נתנו סיקור אוהד לראש ממשלה מהימין, 70שנה נותנים סיקור אוהד לשמאל, פתאום כשנותנים סיקור אוהד לראש ממשלה מהימין זה נהפך להיות שוחד) נפסיד אותו.וגם אם בנוסף גם קיבל מתנה שמפניה, סיגר, ספר או עט.

זו בכלל לא פראנויה, זו רציונליות, נמאס כבר מהאוטובוסים המתפוצצים, לא רוצים ראש ממשלה "אמיץ" שיתן את הגולן לאסד, חצי מיליון היהודים ביו"ש לא רוצים לאבד את הבית.

ainy

New member
טובת המדינה אינה גוברת על יושר אישי, ציבורי, ולבטח - פלילי

ניתן לחשוב מדבריך כי רק נתניהו יכול להיות מי שדואג לטובת המדינה.
איזו שטות.
במחנה הימין יש הרבה טובים היכולים להחליפו.
אין שום סיבה שאם יחליט הדרג המקצועי כי הוא עבר עבירה שיוותרו לו רק בגלל שהוא טוב לדעת מגזר מסוים באוכלוסיה.
כשם שאולמארט ומשה קצב שילמו במאסר על העבירות שלהם , אם יהיה צורך בכך, אזי גם על נתנניהו לתת את הדין .

צורי80

New member
אנחנו לא תמימים, אנחנו יודעים שהסקתם שלא תנצחו את נתניהו

ולכן אתם מנסים לשכנע אותנו שיש לנו עוד אנשים רבים טובים שיכולים להחליפו.
אתה חושב שאנחנו לא רואים שרודפים אחריו?
מעולם בשום מקום, מניו זילנד, ועד אלסקה, מאנטראטיקה עד הקוטב הצפוני, לא הואשם אדם בשוחד של סיקור אוהד.
מתנגדי נתניהו זוכים כל הזמן לסיקור אוהד, מקדמי החוק הלא דמוקרטי "ישראל היום" זכו לסיקור אוהד, אבל ברגע שנתניהו כאילו קיבל סיקור אוהד, אז זה פתאום שוחד.

אתם יכולים עד מחר להאמין שאנחנו חבורה של בבונים טיפשים, לא יעזור לכם.

ainy

New member
אני בתמימותי חשבתי שמי שמאשים את נתניהו זה הגורם המקצועי

והנה מסתבר כי אני וחברי הם אלה הרודפים אחריו וממליצים להעמידו לדין ...
&nbsp
אתם לא בבונים ולא טיפשים, אבל נדמה כי אתם מוכנים לוותר על הרבה ערכים בשביל להישאר בשלטון עם נתניהו.
&nbsp
כאשר אני שומע את רוני מילוא, לבטח לא אחד שעלה לפוליטיקה ממפלת מר"צ, אומר כי הוא חרד כיום לשלטון החוק בישראל, אני שואל עצמי מה קרה שאנחנו מגיעים למצב בו אנשי ליכוד אמיתים מבקרים את המתחולל בשלטון ...
התירוץ שלך כי הוא כל כך טוב ולכן צריך לוותר לו על חטאיו והתנהלותו פשוט לא מתקבל על הדעת אלא אם רק עיוורון אוחז במי שטוען טענה שכזו. חבל ...

רוני מילוא בעשרים וחמש השנים האחרונות הוא לא דוגמה לאיש

ליכוד אמיתי.
רוני מילוא אימץ עמדות מדיניות של השמאל כבר באמצע שנות התשעים.
הוא התחיל בכך כבר בסוף שנות השמונים עוד כששמיר היה ראש ממשלה.
רוני מילוא הציע כבר אז לשמיר לצאת חד צדדית מרצועת עזה. למעשה הוא היה הראשון שהציע זאת.

צורי80

New member
שוב, עובדתית מעולם לא היה דבר כזה.

מניו זילנד ועד אלסקה, מאנטארקטיקה ועד הקוטב הצפוני, לא הואשם אדם בשוחד של סיקור אוהד.
כל מי שהיה מולו/נגדו קיבל סיקור אוהד, רק לו היה אסור.

אם נתניהו היה נמצא אשם בעניין הצוללות, הווה אומר שבשביל שוחד הוא קנה צוללות לישראל, הייתי אומר שהוא צריך להתפטר,
אבל בגלל סיקור אוהד שכולם מקבלים, והוא הכי פחות? בגלל שמפניה או סיגר? מצטער, לא קונה את הבדייה הזאת שמדובר בחוסר טוהר מידות.

ורוני מילוא כבר מזמן עזב את הימין אל עבר המרכז-שמאל.

ainy

New member
עובדתית, כל איש הימין שלא מצא חן בעיניך מה שאמר = עבר לשמאל

זה פשוט מגוחך, מצער ותירוץ של אי רצינות לומר על כל איש ימין המתבטא פחות קיצוני ממך שהוא כבר לא ימין. ככה האנשים הטובים בליכוד לא בתוכו.
&nbsp
עובדתית, יש הבדל בין סיגר או שמפניה ב50 שקל פה ושם לבין שמפניות וסיגרים בכמה מאות אלפים לאורך תקופה ארוכה בכמויות בלתי מובנות של מתנות בין "ידידים" ...
עובדתית, מעולם לא נחקר בפלילים בישראל מישהו על ידי מפלגה פוליטית או סתם ציבור לא אוהד אלא תמיד על ידי גורמי מקצוע, עובדתית הם גם לא אלא הממליצים לפרקליטות מי מסקנתם מן החקלירה.
עובדתית, מעולם לא השתלח בישראל ראש ממשלה נגד אנשי המשטרה העושים עבודתם בהתנהלות הדומה לזו של עבריינים ...
עובדתית, מי שלא אשם כיוון שלא היה כלום לא נזקק לכל כך הרבה פרקליטי צמרת.
עובדתית אם לא היה כלום אזי אין סיבה שיהיו גם כמה וכמה עדים מרכזיים העלולים לסכן את חירותו של ראש הממשלה ( הם ימין או שכבר עברו לשמאל? )
עובדתית, עד לראש הממשלה הזה לא קמו מאוהדיו ואמרו כי גם אם יתברר שאכן חטא ועבר עבירה צריך שלא להתייחס לכך כי הוא טוב לאיידאולוגיה שלנו.
&nbsp
עובדתית, מי שבראש המערכת ומתערב כמעט בכל דבר, אם הוא לא ידע כלום ולא נגע בכלום בעניין הצוללות בעוד הסובבים הקרובים לו עמוק בבוץ הצוללות הרי זה בחלט מראה שמשהו דפוק בו בכל הנושא הזה ...

עובדתית, נתניהו הוא ראש ממשלה שעוסק בתקשורת הרבה יותר מכל

ראש ממשלה בישראל לפניו.
ההסכמים הקואליציוניים של הקואליציה הנוכחית שיש בהם סעיף מיוחד לנושא התקשורת, ההתנהלות של נתניהו סביב תיק התקשורת מאז הבחירות האחרונות, המינוי של מנכ"ל משרד התקשורת ואופן התנהלות נתניהו כשר התקשורת מול אותו מנכ"ל, מידת המעורבות של נתניהו בתהליכי רגולציה בתחום התקשורת, השינוי המיידי בעמדת משרד התקשורת כלפי רפורמת השוק הסיטונאי בטלפוניה הקווית לאחר כניסת נתניהו ופילבר למשרד התקשורת - כל אלה הרבה מעבר למידת ההתעסקות שהייתה בעבר לראשי ממשלה בתקשורת.

שוחד או לא שוחד המערכת המשפטית תקבע, אבל מידת המעורבות של נתניהו בתחום התקשורת לא מסתכמת רק ב"סיקור אוהד". גם אם לא היה שוחד, התנהלות שמעוררת סימני שאלה בהחלט הייתה כאן.
לא סתם התיק הנפיץ ביותר מכל "תיקי נתניהו" זה תיק בזק (תיק 4000).
בטיעונים שלך באמת אפשר לגמד את תיקים 1000 ו 2000 ולשאול למה רק נתניהו. אבל תיק 4000 זה תיק שמעיד על מידת המעורבות החריגה של נתניהו בתחום התקשורת, מעורבות שייתכן שבחלקה לא הייתה תקינה.

למעלה