לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1316313,163 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות

הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית

x
הודעה מהנהלת הפורום

ממשלה חדשה - ישראל מרוצה

לחצו "המשך"

פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*גאווה יהודית

תקנון הפורום    http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=80638471

המשך >>

לצפיה ב-'פורום הליכוד גאה לארח את חבר הכנסת דני דנון'
פורום הליכוד גאה לארח את חבר הכנסת דני דנון
<< ההודעה הנוכחית
10/02/2011 | 19:06
43
118
ביום שני ה-14 לפברואר בין השעות 19-20 נארח את חבר הכנסת דני דנון בפורום מפלגת הליכוד
חה"כ דנון ממלא תפקידים פרלמנטרים רבים בינהם :  סגן יו"ר הכנסת, מ"מ יו"ר הקואליציה, יו"ר הועדה לשלום הילד, ויו"ר ועדת העליה והקליטה.
כמו כן הוא משמש גם כיו"ר הליכוד העולמי.
מאז נבחר להיות חבר כנסת התבלט דני דנון במאבק בלתי מתפשר לחיזוק האחיזה בארץ כשותף בקואליציה ולא כמתנגד לה.
כמו כן העלה יוזמות רבות בעניין הגנה על ילדים ונוער.
לאחרונה הגיעו שתי יוזמות שלו לראש סדר היום הציבורי:
בשיתוף עם ישראל ביתנו - החוק להקמת ועדה פרלמנטרית לחקירת מקורות מימון של אירגוני שמאל קיצוני (שהורחב גם לאירגוני ימין קיצוני).
כינוס מרכז הליכוד שידון בעניין העלאת מחירי הדלק והמים.

כל הגולשים מוזמנים להעלות שאלות בשירשור זה עבור דני דנון שיענה עליהם במהלך האירוח
רק נזכיר, שאלות נוקבות יתקבלו בברכה, אך הן לא אמורות להוריד את תרבות הדיון.

בשם פורום הליכוד ואתר תפוז אני רוצה להודות לחה"כ דני דנון שבא להתארח אצלנו
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שלום מר דנון'
שלום מר דנון
11/02/2011 | 07:07
1
8
לפני זמן מה שאלתי את עוזרך הפרלמנטרי על פעילותך בתחום המדיני, אך לא קיבלתי תשובה מספקת ואבקש לפנות ישירות אליך.

בעבר הצגת תוכנית מדינית המבוססת על האופציה הירדנית. כיום כשישראל נתונה במתקפה דיפלומטית, היא חייבת להגיב עליה על ידי יוזמה מדינית מנגד. ברצוני לדעת - למה קולך לא נשמע בעניין? למה אתה לא מקדם את ההצעה שלך באופן משמעותי? מדוע אינך פועל לקבלתה הרשמית?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'פעילותי בתחום המדיני'
פעילותי בתחום המדיני
14/02/2011 | 19:09
7
שלום רב, כפי שנכתב כאן, יש לי תוכנית מדינית מפורטת שניתן לראותה באתר שלי, אך גם לתוכנית הירדנית נדרשים שותפים כדי לקדמה, ועד לעת הזו אני מנסה לקדם צעדים שיבטיחו את בטחוננו, ולסכל תוכניות קשות אחרות שפוגעות בעתיד ישראל.
תודה לך.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שלום חבר כנסת דני דנון'
שלום חבר כנסת דני דנון
11/02/2011 | 09:42
3
8
אני איני חבר הליכוד ונמצא בצד השמאלי של המפה הפוליטית, בתחום של מר"צ וטיפה ימינה לערך...

אני מבקש לשאול אותך בקשר להתנהלות, שלדעתי אינה הוגנת, של חברי הכנסת מול השר שטייניץ לעניין עליות המחירים.

לא מכבר אושר תקציב המדינה לשנתיים הבאות.
התקציב אושר ברוב קולות של חברי הכנסת ממפלגות הקואליצה ובהתאם לו בעצם מבצע שטייניץ את צעדיו.

והנה כעת קמים עליו חברי הכנסת של הליכוד ומאשימים את שטיייץ כי בגללו יפסיד הליכוד את הציבור.

שאלתי, מדוע הטענות שנשמעות כיום כנגד שטייניץ על ידי חברי הכנסת של הליכוד לא נשמעו בעת הדיונים על התקציב ומדוע לא עלו בעת הדיון על התקציב הדו-שנתי ההצעות שכיום ביבי ושטייניץ מבקשים ליישם לתיקון המצב בגלל זעקת הציבור...

אני אישית חושב שבכך נגרם ליובל שטייניץ עוול.

תודה על תשובתך.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ברשותך מר דנון שאלה נוספת'
ברשותך מר דנון שאלה נוספת
13/02/2011 | 19:09
2
4
לאחרונה חזינו במצגת מבישה של התנהלות בין שר הביטחון לרמטכ"ל.
ידוע כי קידומם של חלק מן הקצינים הבכירים התעכב ללא סיבה מוצדקת ( אביב כוכבי למשל..) כיוון ששר הביטחון רצה להראות לרמטכ"ל "מי בעל הבית"..

אני מבקש לדעת, במקרים כמו אלה שבין שר הביטחון לרמטכ"ל, או בין שני בעלי תפקיד בכיר המייצגים מגזר כזה או אחר, עד כמה יש יכולת לחברי הכנסת
להיכנס לעובי הקורה של הנעשה בין שני האישים, לבדוק, לברר, להבין את המצב לאשורו ואולי גם "לקרוא לסדר" לנפשות הפועלות.
עד כמה "מותר" לחיכוכים אישיים להשפיע על ההתנהלות השוטפת התקינה של המערכות השונות?

דומני כי שר הביטחון ננזף לאחרונה על התנהגותו שאולי באיזה מקום מבזה את הכנסת.

איזה יכולות יש לחברי הכנסת לאכוף על שר בכיר להתייצב ולתת הסברים לשאלותיהם ועד כמה חברי הכנסת יכולם להחליט עבור שר כזה או אחר??

תודה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה אחרונה ודי...'
שאלה אחרונה ודי...
13/02/2011 | 19:17
2
אני מבקש להתייחס לפטור משירות צבאי הניתן למגזרים כאלה ואחרים.

מה עמדתך בקשר לפטור משירות צבאי למי שכושרו הגופני לא מונע זאת ממנו?
צה"ל פתח מסלולים המאפשרים לחרדים לשרת ולתרום לביטחון המדינה ולמרות זאת החוק מאפשר להם פטור ויש כל מיני "פטנטים" מצד אחד שלא ישרתו
ומצד שני שיוכלו לצאת לעבודה.

מדוע אי אפשר שכל צעיר ישרת בצה"ל?, האם יש סיבה שציבור כלשהו יקבל פטור מלשרת אך אין לו כל בעיה לשלוח נציגות לכנסת?
דומני שלישראל אין את הלוקסוס לוותר על אף בר שירות בימים האלה.

האם יש לך רעיון או הצעה כיצד לשלב את אלה שכיום מקבלים פטור משירות צבאי, הן במערך השירות הסדיר והן במערך המילואים?

תודה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'פרשת גלנט: דרוש שימוע בכנסת'
פרשת גלנט: דרוש שימוע בכנסת
14/02/2011 | 19:15
6
שלום,
אני מסכים עם העקרונות שבדבריך, הכנסת צריכה להיכנס לעובי הקורה ולבקר את הרשות המבצעת, ככל החלטה אחרת שהממשלה מבצעת, בנוסף, מדובר כאן בתפקיד חשוב ורגיש, של העומד בראש צבא העם ואחראי על ביטחוננו.
לכן, הנחתי בימים האחרונים הצעת חוק, שמחייבת שימוע של ועדת חוץ וביטחון של הכנסת במינוי בכירים בשירות הביטחון. כך, יובטח מינוי מקצועי, שקול וחף מפניות אישיות וסגירות חשבון.

עוד הערה קטנה בנושא. אני מיצר על התנהלתו של שר הביטחון בפרשת גלנט ובעיקר מול אשכנזי וחושב שראש הממשלה פעל כאן בתבונה כאשר לכל אורך הדרך גם גיבה את הרמטכ"ל וגם ביצע החלפה מהירה של המועמד. בסופו של יום קיבלנו רמטכ"ל טוב, שכולנו מייחלים להצלחתו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'יש לי רק שאלה אחת אליך ח"כ דנון'
יש לי רק שאלה אחת אליך ח"כ דנון
11/02/2011 | 15:03
3
4
איך הליכוד שמחשיבה את עצמה, או לפחות חבריה מחשיבים אותה, כמפלגה חברתית שעלתה לשלטון ב1977 רק בגלל שהציעה אלטרנטיבה חברתית לזו של מפא"י, מעמידה בראשה את הפוליטיקאי הכי אנטי-חברתי שיש במדינה שלנו, ולא פעם אחת, אלא 3 פעמים? איך תסביר שאדם כמו ביבי נתניהו האנטי-חברתי עדיין עומד בראשכם? האם זה אומר שהפכתם להיות רשמית מפלגה אנטי-חברתית? או שאולי עלינו להבין מכך שכנראה אין לכם שום אלטרנטיבה אמיתית לנתניהו בליכוד. קרי: אם נתניהו הולך, הלך גם הליכוד. האם אני צודק בהנחתי זו?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הליכוד - מפלגה חברתית שדואגת לעתיד המדינה'
הליכוד - מפלגה חברתית שדואגת לעתיד המדינה
14/02/2011 | 19:24
2
6
ספארטקוס שלום,
אני חולק על חלק מהנחות היסוד שלך. הליכוד היא מפלגה לאומית,חברתית אך גם ליברלית ודמוקרטית. לכל אורך שנותיו הליכוד ידע לשלב בין המרכיבים שלו, לעיתים תוך מחלוקות קשות גם בנושאים החברתיים. אני סבור שהליכוד צריך להדגיש כיום יותר את הצד החברתי, וכפי שכבר כתבתי,אספתי בימים האחרונים 500 חתימות של חברי המרכז, לכינוס מרכז בנושא החברתי. זהו המקום הנכון להתווכח ולהכריע בנושאים החברתיים, מרכז הליכוד.
בנוסף, צריך למצוא את האיזון בין דאגה חברתית לבין יצירת שגכשוג והצלחה כלכלית למדינה. אנו יכולים להיות גאים בכלכלת ישראל, שהגיעה בזכות הליכוד ולא קדימה, אך עם זאת צריך לסייע גם לאוכלוסיות חלשות ומכאן מאבקי בנושא. עוד עבודה רבה לפנינו בתחום החברתי בליכוד, ואני נכון לה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אם כך נראית העיניך מפלגה חברתית...'
אם כך נראית העיניך מפלגה חברתית...
14/02/2011 | 20:53
1
מעניין מה נחשב בעיניך מפלגה אנטי-חברתית. המפלגה הכי חברתית בעולם יכולה להפוך לאנטי-חברתית, אם מעמידים בראשה מנהיג אנטי-חברתי, כמו נתניהו, וכמו שרון לפניו. שני המנהיגים הכי אנטי-חברתיים שידעה מדינת ישראל מיום הקמתה ושניהם מהליכוד. שלא לדבר על העובדה שנתניהו אחראי גם לתוכנית ויסקונסין, התוכנית הכי פוגענית ואנטי-חברתית שקמה אי פעם במדינה הזאת. ולא זאת בלבד שהוא אחראי לה ולהקמתה, הוא גם ביקש ועדיין מבקש לפרוש ולהרחיבה על פני כל המדינה, כדי שכל השכבות החלשות בכל המדינה ייפגעו ממנה ויאבדו את זכות הקיום שלהם כאזרחי המדינה וכבני אדם. אז לא, לא הייתי מתאר את הליכוד - מפלגה חברתית שדואגת לעתיד המדינה. אולי מפלגה אליטיסטית שדואגת בעיקר לעתיד העשירים והטייקונים, זה תיאור הרבה יותר מתאים. ותאמין לי שרבים מאזרחי ישראל היום חושבים כך. עצם זה שאתה כח"כ של הליכוד צריך לאסוף 500 חתימות של חברי מרכז, לכינוס מרכז הליכוד בנושא החברתי, אומר למעשה הכל.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'העיניך=בעיניך'
העיניך=בעיניך
14/02/2011 | 21:17
7
לצפיה ב-'שאיפות פוליטיות'
שאיפות פוליטיות
12/02/2011 | 23:25
1
די ברור לדעתי שההישג שלך להכנס לכנסת זו רק ההתחלה במיוחד לאור ההתבלטות שלך מאז כניסתך לתפקיד.
בבוא היום אם וכאשר יציעו לך משרד ממשלתי, באיזה משרד תהיה מעוניין?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאיפות פוליטיות'
שאיפות פוליטיות
14/02/2011 | 19:28
12
ראשית, רואה אני בתפקידי שלוח ציבור, ללא מרכאות, ואני משקיע לילות כימים על מנת לשרת את בוחריי, בוחרי הליכוד.
באשר לתפקידים עתידיים. כיום אני פועל בכנסת וזוהי הזירה המרכזית בה אני עסוק בפעילות פרלמנטרית בשורה של נושאים, בבוא היום אשמח לקבל תפקיד ביצועי שאוכל לקדם נושאים רבים, לטובת המדינה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הדיור לעולים חדשים ובכלל'
הדיור לעולים חדשים ובכלל
13/02/2011 | 15:07
1
שאלה כללית
מה עושים עם מצוקת הדיור בארץ? אפילו לקנות דירה בצפון או הדרום הרחוק נראה כמשימה בלתי אפשרית למי שלא מגיע עם הון משמעותי (בלי לדון על מציאת עבודה שם)

ובאופן ספציפי, שאלה אליך כמעורב מאוד בתחום העליה והתפוצות
עולים זכאים לסיוע במשכנתא עד 10 שנים מיום עלייתם, איך בדיוק עולה חדש שמשרת 3 שנים בצבא ואח"כ לומד עוד 3 שנים באוניברסיטה יכול בארבע שנים של עבודה להגיע למצב כלכלי שיאפשר לו לנצל את ההטבה?
וגם, הלוואת זכאות של משכנתא היא בתנאים של 4% קבועה צמודה למדד, פעם זה היה אטרקטיבי, היום זה מאוד גבוה, מדוע לא מעדכנים את התמיכה?
לעולים חדשים יש פוטנצייל עצום של הון אנושי, ואפשר לראות אותם בחוד החנית של תכומי הכלכלה הטכנולוגיה ועוד, אם רוצים אותם כאן חייבים לסייע להם בתחילת דרכם.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הדיור לעולים חדשים'
הדיור לעולים חדשים
14/02/2011 | 19:36
1
שלום לך.

מצוקת הדיור בישראל כיום הינה אחד מהנושאים היותר מדירי שינה מחברי הכנסת. מדובר בבעיה רחבה שאין לה פיתרון קסם אחד. אני סבור וכך פועל לקידום מספר מוקדי משיכה וסיוע להוזלת הדירות בארץ ובפריפריה בפרט. אני פועל לשינוי הקריטריונים של תמ"א 38, כך שימשכו קבלנים לבנות, וכן בהגדלת היקף הדיור הציבורי והזכאים לו.

באשר לנושא הדיור לעולים.
כפי שכתבת, עולה חדש זכאי לדירה לתקופה של 10 שנים, ובאמת קיבלתי תלונות על כך שחיילים מפסידים ממענק זה. בעקבות פנייתי לשרת הקליטה, הנושא שוב הובהר על ידה, כי תקופת השירות איננה נכללת בספירת ימי המענק ולכן חיילים וסטודנטים לא יפגעו מכך.

באשר לגובה ההלוואות למשכנתא, הנושא שהעלית נמצא בימים אלו בבדיקתי, ובמידה ונצא כי יש פער שאיננו מטופל, בכוונתי להביא את הנושא לטיפול הוועדה או לקידומו בחוק.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-' שלום מר דנון, שאלה ברשותך'
שלום מר דנון, שאלה ברשותך
13/02/2011 | 15:44
6
4
האם יזמת או היית שותף לייזום הצעת חוק שתכליתה הגדלת חירותם של האזרחים ומנגד צמצום כוחם של הפוליטיקאים? אם כן, מהי.

אם תבחר שלא להשיב על שאלתי, אבין שהתשובה היא שלילית.

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הצעות חוק לטובת האזרחים'
הצעות חוק לטובת האזרחים
14/02/2011 | 19:43
5
6
שלום לך,

אני רואה לנכון להשקיע בין היתר, בנושא רמיסתו של האזרח על ידי גופים גדולים ואינטרסנטיים.
מתוך כך, הגשתי הצעות חוק בנושאי צרכנות ובריאות לצד הצעות בנושא צמצום כוחם של המפרסמים המזיקים. ראה הצעתי בנושא הגבלת הפרסום על אלכוהול, או הצעת חוק לארוחות ילדים בריאות, וכן חוק לפיקוח על איכות המזון הנמכר בבתי הספר.

אני חושב שביחס שבין אוכלוסיית ילדים ונוער שהינה פגיעה ביותר אל מול האינטרסים העסקיים של חברות הפרסום, לעיתים קרובות נוצרת תוצאה פוגענית ומזיקה. אני רואה את תפקידי להגן על הילדים מול "מכונות" הפרסום.

מקווה שעניתי על שאלתך.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'תודה. תגובתי:'
תודה. תגובתי:
14/02/2011 | 20:07
4
2
כל הגופים הם אינטרסנטיים וכעיקרון אלה שהופכים להיות גדולים הם אלה שמביאים לחברה את התועלת הרבה ביותר (בשוק חופשי). אין בכך פסול, בדיוק כפי שמספר רב של מנדטים שקיבלה מפלגת הליכוד לא מראה שזו מפלגה טורפנית, אלא פופולרית ואהובה (לפחות ביחס למתחרים). גופים "גדולים ואינטרסנטיים" יכולים "לרמוס" את האזרח רק אם יש להם יכולת לקחת לו דבר מה השייך לו. לחברות במגזר הפרטי אין יכולת כזו (מבלי לקבל עזרה מהרשויות), רק לגופים ציבוריים.

פיקוח על איכות המזון הנמכר בבתי ספר הוא עניין שולי שצריך להיות בסמכותו של שר החינוך (אם המערכת ריכוזית-כפייתית) או של מנהל בית ספר (במצב האידאלי). הגבלת פרסום על אלכוהול מהווה פגיעה מצערת הן בחופש הביטוי, הן בחופש העיסוק והן בזכות לקניין ואין גם שום הוכחה שיש בכך תועלת.

אני חושש שהדוגמאות שהבאת הן הפוכות ומתורגמות בפועל לצמצום חירותו של האזרח והעצמת כוחם של נבחרי הציבור.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני מנחש'
אני מנחש
14/02/2011 | 20:20
3
7
שאתה גם תומך בחופש פרסום חומרים פדופילים (כמובן בהסכמת האובייקט) וזה בשם חופש הביטוי
גם אני מניח שאיסור מכירת סמים קשים לנוער זה פגיעה בחופש העיסוק בעיניך
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה מנחש לא נכון'
אתה מנחש לא נכון
14/02/2011 | 21:28
2
9
לצפיה ב-'אז אתה בעד צימצום חופש הפרט אני מבין'
אז אתה בעד צימצום חופש הפרט אני מבין
14/02/2011 | 21:54
1
6
לצפיה ב-'גם כאן התשובה שלילית'
גם כאן התשובה שלילית
14/02/2011 | 23:10
7
לצפיה ב-'עוד נתונים שמצאתי'
עוד נתונים שמצאתי
13/02/2011 | 15:55
2
עם כניסתו לכנסת קידם מהלך למניעת ביקורים לאסירי החמא"ס (חוק גלעד שליט) בבתי הכלא בישראל בכדי לייצר לחץ על מנהיגי החמא"ס לשאת ולתת את שחרורו של גלעד שליט.

יזם את הפיצויים לנפגעי ההקפאה ביהודה ושומרון.

פעל מול נתניהו וברק לעצור את הרס שכונת היובל, שכונת מגוריהם של משפחת פרץ וקליין.

כיו"ר הועדה לזכויות הילד קידם את שיחרורם של ילדים פליטי אריתריאה אשר היו כלואים בבית כלא מספר חודשים.

מקדם תהליך לאומי להתמודדות עם תופעת שתיית אלכוהול בקרב ילדים ובני נוער, מקדם חוק שיבטיח מספיק מקומות בקהל לילדים במגרשי הספורט ופועל בעוד מספר רב של אפיקים לקידום זכויות הילד.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מיסוי הדלק'
מיסוי הדלק
13/02/2011 | 16:50
1
לדעתי מס על דלק הינו המס הצודק ביותר עד היום. פשוט קשה להתחמק מתשלום.
אבל במקביל צריך להוריד את ה מ.ע.מ בצורה דרסטית . וכך אפשר לפתור שתי בעיות קשות יחד.
1.פיצוי השכבות החלשות יעשה אוטומטית עקב הורדת ה מ.ע.מ מכל המצרכים.
2. מ.ע.מ גבוה הוא הגורם מספר אחד ליכולת להעלים הכנסות ולצמיחת ההון השחור.

השמח לתגובתך בנושא . אני בחרתי ליכוד בעיקר בגלל הבטחות להורדת נטל המס.
הנה לכם דרך פשוטה לקיים הבטחות לשם שינוי
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מיסוי הדלק'
מיסוי הדלק
14/02/2011 | 19:48
2
ראש הממשלה מחוייב לתוכניתו להוריד את המס.
אני סבור שהמיסוי על הדלק פוגע בשכבות החלשות וגם בפריפריה שכן אזרחים רבים נדרשים לנסוע מרחקים ארוכים ומס על דלק פוגע בהם בצורה חזקה יותר.

צריך לפעול להקל על שכבות ציבור אלו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עוד שאלה - עקורי גוש קטיף'
עוד שאלה - עקורי גוש קטיף
14/02/2011 | 11:15
1
1
שאלה שהועלת בפורום ואולי יש לך מה לומר
כמה זמן עוד עשוי להימשך סיבלם של עקורי גוש קטיף לשעבר?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עקורי גוש קטיף'
עקורי גוש קטיף
14/02/2011 | 19:52
2
סבלם היה צריך להסתיים לפני חמש וחצי שנים. והאמת שסבלם היה צריך להימנע, ואת זאת כבר ניסינו למנוע כאשר פעלנו נמרצות נגד הגירוש האומלל של 10,000 מאחינו בגוש קטיף וצפון השומרון.
אחרי המעשה הנורא, הממשלה, בראשות קדימה הוסיפה חטא על פשע וזלזלה בכל נושא השיקום.
אני שמח שראש הממשלה שם את נושא השיקום בעדיפות גבוהה. גם בכנסת פעלתי בשנתיים האחרונות להביא לקיצור הסחבת, ובאמת שזכינו בכמה הישגים בנושא.
אני תקווה שעד סוף השנה כל המגורשים ישבו בבתיהם החדשים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה לדני דנון- '
שאלה לדני דנון-
14/02/2011 | 17:06
1
אני מנהל פורום תרבות הלאדינו בתפוז

רציתי לשאול מהו מקור שם המשפחה דנון ומהיכן משפחתך

אך טוב
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'חבר הכנסת דנון שלו וברכה'
חבר הכנסת דנון שלו וברכה
14/02/2011 | 18:12
1
3
יישר כוח גדול על העשיה ועל התקדמותך.

כחבר ליכוד , אני גאה בך .

כאזרח ישראלי אני מלא תקווה ואמון בשליחותך.

בקשתי ושאלתי לקבוע איתך פגישה  בכנסת , מה הדרך לעשות זאת ?

אשמח לפרט מעבר במסר אישי .

בבברכה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'קשר עם הציבור'
קשר עם הציבור
14/02/2011 | 19:55
6
הקשר עם הציבור הוא נושא שחשוב לי מאוד ואני משקיע רבות בפניה לאזרחים ובמתן מענה מהיר.

הינך מוזמן לפנות ללשכתי בטל:  026408658 או בפקס: 02-6496044

עוזריי הנאמנים, נריה ויפעת יוכלו לסייע לך בקידום פגישה או בפתרון בעיה הקיימת.

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה לי למר דנון'
שאלה לי למר דנון
14/02/2011 | 18:15
2
האם לדעתך ראשי הממשלה הבאים צריכים היו להיות מגורשים מהליכוד, לאור העמדות הקיצוניות שאתה וחבריך בליכוד מייצגים במנותק מהתפישה העולמית והאיזורית (להזכירך ישראל נמצאת במרחב ערבי ולא בשכנות לפולין) :

מנחם בגין-החזיר את סיני
יצחק שמיר-החזיר את טאבה והצטרף ליוזמת ועידת מדריד שהולידה מאוחר יותר את הסכמי אוסלו
אריאל שרון-החזיר את עזה וחתר למדינה פלסטינית
בנימין נתניהו-מחלק חברון וכנראה מייסד פלסטין לצידה של ישראל

תודה!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עוד שאלה ברשותך'
עוד שאלה ברשותך
14/02/2011 | 18:24
2
ביבי עדיין מתכונן לכהונתו כראש ממשלה (כ12 שנה) או שהוא הפנים את העובדה שהוא באמצע הקדנציה?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'יו"ר הליכוד העולמי...***'
יו"ר הליכוד העולמי...***
14/02/2011 | 18:33
1
2
ערב טוב דני דנון

שאלה מספר 1

אני חבר הליכוד הגר בשכונת פסגת זאב בירושלים
לפני זמן לא רב קיבלתי כרטיס חבר בליכוד העולמי
איך אני ,כתושב שכונה ענקית בירושלם
יכול לתרום להתפתחות הליכוד העולמי .

שאלה מספר 2

איך אתה רואה את שכונות לווין ירושלים
בהסדר עתידי
ראה בקישור
"העתיד נמצא במקום בו העבר היה"
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הליכוד העולמי'
הליכוד העולמי
14/02/2011 | 20:00
2

שלום,

1. אתה מוזמן להתקשר מחר  לטל: 036295017 למשרדי הליכוד העולמי, ושם יצרפו אותך לפורום הפעילות של התנועה העולמית.

2. אינני רואה את שכונות ירושלים במנותק מעיר עצמה. "ירושלים הרים סביב לה" -ברור שבכל הסדר, ירושלים תישאר שלמה ומאוחדת. הדיבור על חלוקת העיר שנעשה על ידי השמאל רק מחליש את אחיזתנו בארץ כולה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'רמת הגולן'
רמת הגולן
14/02/2011 | 19:17
2
2
מדינות ערב נמצאות בפרשת דרכים שילטונית
אם המהפכות יגלשו גם לסוריה, שילטון אסד יופל ויעלה שילטון דמוקרטי ברמה כזו או אחרת.
האם לדעתך יהיה מקום לפשרה טריטוריאלית בתמורה להסכם שלום מלא?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לא לפשרות טריטוריאליות'
לא לפשרות טריטוריאליות
14/02/2011 | 20:04
1
10
היות ואנו לא גרים בשכנות לשוויץ או שבדיה, אלא לצד אומה ערבית שחפצה בחיסולה של ישראל, אינני רואה למקום להגיש להם את המנה הראשונה לחיסלנו.
אני סבור שכל ויתור על שטח מבטא חולשה ומזמין עוד טרור, ולכן הסדר שלום המבוסס על ויותרי שטח, לעולם לא יביא שלום. אני מציע להקשיב להצהרות מנהיגי הפלשתינים בנושא.

ואסיים בדבריו של לוי אשכול: אמנם כתוב שבאחרית הימים יתקיים :"וגר זאב עם כבש", אבל בכל מקרה גם אז, אנו מעדיפים להיות הזאב, ולא הכבש.

רק ביטחון יביא שלום ולא ויתורים סתמיים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ללא נושא'
ללא נושא
15/02/2011 | 00:20
7
לצפיה ב-'שלום לך מר דנון מה דעתך על הקיבוצים צריך ...'
שלום לך מר דנון מה דעתך על הקיבוצים צריך ...
14/02/2011 | 19:58
3
6
האם צריך לפרק אותם ולתת הרגשה בעם של שיוון  של מסים שכירות משכנתא ועוד   אני בעד לפרק כמובן ומה דעתך?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'את צודקת, צריך שיוויון לכוללללללללללםםם'
את צודקת, צריך שיוויון לכוללללללללללםםם
14/02/2011 | 20:33
2
1
מעניין שאת מתחילה עם לפרק את הקיבוצים בגלל שוויון המיסים והמשכנתא כשאת כלל לא יודעת האם הם משלמים מיסים ומשכנתא. הם משלמים, דרך אגב!!!

אבל מדוע את שדוגלת בשיוויון לא אומרת כלום על החובה לשיוויון בנטל השירות הצבאי והמילואים למשל?...
מדוע את המחפשת שיוויון לכולם אינך דורשת לפרק את בתי הספר הסקטוריאליים כדי שיהיה חינוך זהה ושווה לכולם??
הכיצד זה שאת הדוגלת בשוויון לא שואלת את חבר הכנסת דנון מה דעתו על החרמת תלמידות ספרדיות בציבור החרדי והאם לא צריך לסגור את מוסדות החינוך המחרימים אותן?...
מה חשוב יותר?, לפרק בשם השיוויון את הקיבוצים או לדרוש קודם שיוויון לנשים בשרות הממשלתי והמפלגתי? כולל שכר זהה בין גברים ונשים על עבודה ותפקיד זהים?
בשם השיוויון, האם צריך לחסל אחת ולתמיד את הכספים היעודיים המיוחדים שכל שנת תקציב הציבור החרדי מקבל???
בשם השיוויון בעם, תושבי יש"ע ראויים או לא ראויים להקלות במסים??, או שאולי צריך לפרק גם את יישובי ישע בשם הרגשת העם לשוויון במסים ושכירות?
בשם השיוויון, מדוע אינך מבקשת הקצאת משאבים ליישובים הערבים בגליל כפי שיש לישובים היהודים?
את בטוחה שהשיוויון שאת מחפשת יגיע דווקא עם פירוק הקיבוצים?
ואגב, מה עם המושבים?, גם אותם צריך לפרק? או שלא, כי בניגוד לקיבוצים יש מושבים של הליכוד, למרות שמבחינת תנאים הם דומים לקיבוצים ומבחינת העושר הם עשירים בהרבה?...

אני שואל עצמי האם את יותר מחפשת שוויון בעם או יותר יש בך שינאה בלתי מוסברת לקיבוצים???

שיהיה לך ערב נעים....
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כי מי שהתחיל בגזענות זה האנשים שהחליטו לקבץ '
כי מי שהתחיל בגזענות זה האנשים שהחליטו לקבץ
14/02/2011 | 20:54
1
2
לקבץ את עצמם לתוך חתך עדה ומעמד וכבר אז גרם לקרע עמוק במדינה בין מזרחיים לבין אשכנזים  ולכן אני מאחלת שהיום אחד אנשים יעשו סוף למדינה בתוך מדינה שזהקיבוץ-מדינה בתוך ישראל
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מה את אומרת?, הקיבוצים גרמו לקרע עמוק בעם?'
מה את אומרת?, הקיבוצים גרמו לקרע עמוק בעם?
14/02/2011 | 22:29
5
חשבתי שאת מספיק יודעת שמי שהתחיל עם הרעיון של לקבץ עצמו לעדות ולקרע העם היו דווקא חצרות האדמורים שקמו הרבה לפני שהקיבוץ הראשון עלה על הקרקע...
מדוע את חושבת יש תפילות לאשכנז ותפילות לספרדים?, הרי המקור שלהן אינו מן הקיבוצים, מדוע יש משפחות המסרבות לחתן את בניהן ברב ספרדי, או אשכנזי?

האם חשבת ולו פעם אחת לנסות לבדוק את מגוון הציבור החי בקיבוצים לעומת אחידות קהל חצרות האדמורים השונים?...

את מדברת על מעמד?, דומני שהקיבוצים חיפשו בנרות אנשים שיצטרפו אליהם, אלא שלרוב אזרחי ישראל אורח החיים הקיבוצי לא התאים, בעיקר לא התאים המושג של שיוויון לכל שהיה הבסיס עליו קם הקיבוץ, כן!, אותו שיוויון שאת מחפשת כל כך. בקיבוצים של אז מנהל ופועל קיבלו בדיוק אותו דבר, אכלו אותו דבר באותו חדר אוכל וחיו בבתים בעלי גודל זהה, הכל ממש אותו דבר לכולם.
או שאולי את גם לא מכירה כלל את ההיסטוריה של התנועה הקיבוצית ואורחות חייה בשנותיה הראשונות????...
שאלת עצמך מדוע במלחמות ישראל מספר ההרוגים של התנועה הקיבוצית היה הרבה מעל מספרם היחסי באוכלוסייה?

ובכל זאת, הרי גם המושבים נהגו גם כן כך, להתקבץ לחתך מסוים, אז מדוע לגבי הקיבוצים יש לך דיעה נחרצת וכלפי המושבים לא???!!!

אם היית חוקרת לעומקם את ימי הקיבוצים, היה מתברר לך מהי תרומתם לקליטת העלייה של עדות המזרח ושילובם, הן בתוך התנועה הקיבוצית והן במדינת ישראל בכלל.
אתן לך דוגמא של ימינו אנו. הידעת שיש אתיופים שמתעקשים ללמוד רק בבית ספר בקיבוץ כיוון ששם קיבלו אותם כשווים בעוד שבעיר הסמוכה לאותו קיבוץ, היכן שהם גרים, עשו להם הפרדה, זובור, משהו נוסח התלמידות הספרדיות כיום...
אני בספק אם את מכירה את הסיפור הזה, אבל הוא מייצג את "גזענות" הקיבוצים שאת כל כך מתעבת!!!

האם בחנת את היישובים הקהילתיים של ימינו?, את וועדות הקבלה שלהם?, לא מדובר בקיבוץ ואפילו לא במושב, מדובר בישוב קהילתי, והוא בוחן היטב את מי שמבקש להצטרף אליו.

מי שמתחיל בגזענות אינו מי שבוחר לחיות בצורת חיים מסויימת אלא מי שדוחה אחרים המבקשים להצטרף אליו מסיבה של מוצא, אופי, דתי או חילוני אשכנזי או ספרדי.
אין קיבוץ בישראל שבוחן מי שמבקש להצטרף אליו מה מוצאו.

מה זאת אומרת מדינה בתוך מדינה?, איך הגעת בכלל למושג הזה?
לדעתי חסרה לך הבנה בסיסית בצורות החיים השונות בישראל שאינן עירוניות, קיבוץ, מושב, ישוב קהילתי, או שאת ניזונה משמועות של מישהו ואינך מסוגלת לבדוק את הדברים לעומקם.

קל מאד לזרוק רפש, עדיף לפני כן לבדוק על מי זורקים אותו ולשאול גם, למה לזרוק עליו את הרפש?
אני לא בטוח שנתת לעצמך מספיק תשובות מדוע את זורקת את הרפש...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני מודה לכם על האירוח בפורום'
אני מודה לכם על האירוח בפורום
14/02/2011 | 20:08
4
ידידי,

אני מודה לכם על האירוח בפורום, נעמתם לי.

כפי שכתבתי, הקשר עם הציבור הינו מקור החיות של נבחר הציבור ולעולם הוא נדרש לזכור מאין בא ולאן הוא הולך. אין ספק שבעידן המודרני והטכנולוגי פורום אינטרנטי הינו אחד המקומות הטובים לקיים קשר זה.

היו ברוכים. תל חי!

ערב טוב,
דני דנון.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
14/02/2011 | 20:09
1
בשם פורום הליכוד ואתר תפוז אני מודה לך מקרב לב על כך שנענת להזמנה שלנו
מאוד שמחתי להכיר מקרוב את עמדותיך
אנחנו מחזקים את ידך על כל פעולותיך הפרלמנטריות

צורי80 - מנהל פורום מפלגת הליכוד
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'צורי תודה על ההזדמנות הנהדרת '
צורי תודה על ההזדמנות הנהדרת
15/02/2011 | 00:42
1
יישר כוח , תמשיך עוד ועוד לחשוף אותנו לחברי הליכוד המצויינים ולעשייתם.
מפלגת הליכוד >>

הודעות אחרונות

20:38 | 20.10.19 עמוד השדרה
02:54 | 20.10.19 סטילהוק
04:55 | 19.10.19 סטילהוק
16:07 | 18.10.19 סטילהוק
08:36 | 18.10.19 סטילהוק
07:35 | 18.10.19 סטילהוק
06:00 | 18.10.19 סטילהוק
16:23 | 17.10.19 עמוד השדרה
21:33 | 16.10.19 עמוד השדרה
11:43 | 16.10.19 עמוד השדרה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ