לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1316313,163 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות

הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית

x
הודעה מהנהלת הפורום

ממשלה חדשה - ישראל מרוצה

לחצו "המשך"

פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*גאווה יהודית

תקנון הפורום    http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=80638471

המשך >>

לצפיה ב-'אירוח שני בפורום: בני בגין'
אירוח שני בפורום: בני בגין
<< ההודעה הנוכחית
01/12/2008 | 20:28
135
1135
חברים וגולשים יקרים,

לכבוד הפריימריס הבאים עלינו לטובה (עוד שבוע) יגיעו להתארח בפורום כמה מתמודדים.
אחרי שהתארח בפורום ח"כ לשעבר מיכאל קליינר וענה על שאלותיכם.
מגיע אלינו, לפורום הליכוד מתמודד נוסף.
ח"כ לשעבר זאב בנימין בגין- אחד המתמודדים הבולטים בליכוד.

האירוח יתקיים ביום רביעי (הקרוב) ה-3 בנובמבר 2008 בשעה 8:00 בבוקר. (אכן שעה מוקדמת...)

אתם מוזמנים לשרשר לכאן את שאלותיכם למר בני בגין.

כמה דברים:
נא לא להעלות הודעות בעלות תוכן פוגעני. הודעות הכתובות באופן פוגעני ימחקו.
אנא בדקו ששאלתכם לא נשאלה כבר.

הפורום פתוח לאורחים ולכן גם גולשים שלא רשומים למערכת הפורומים של תפוז יכולים לשאול שאלות.

מידע על בני בגין:

בני בגין בויקיפדיה

בני בגין באתר הכנסת

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בני בגין ברוך שובך לליכוד'
בני בגין ברוך שובך לליכוד
01/12/2008 | 21:32
7
8
ותודה על השתתפותך בפורום הזה.

השאלה: איך אתה מתכוון לפעול ולהשפיע בעניין הקמת מדינה ערבית מערבה מירדן?

הרי הכוונה של מנחם בגין בהסכם שלום עם מצריים היתה "אוטונומיה". עד כמה שאני יודע, אין הסכמה מפורשת (ומעוגנת בחוק) של מדינת ישראל להקמת מדינה ערבית, רק הצהרות של שרון וממשיכיו בקדימה.

גם בחסכמי אוסלו ווואי לא מדובר בהקמת מדינה (העניין של סטטוס השטחים "יוחלט במשא ומתן").

האם לדעתך אפשר לסובב את הגלגל אחורה, ולמצוא פתרונות יצירתיים לשאלת ערביי ארץ ישראל?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מיכאל קליינר נלחם נגד עזמי בשארה - אתה ההיפך'
מיכאל קליינר נלחם נגד עזמי בשארה - אתה ההיפך
02/12/2008 | 15:44
1
3
אתה אמרת על מועמדותו ראוייה ורצוייה. האם קליינר לא הוכיח ראיית מציאות מפוכחת משלך?
האמנם ניתן לקנות את הרגשות הלאומיים של פלשתינים אזרחי ישראל באמצעות שוויון זכויות ותנאים טובים?
האמנם, לדעתך, כאיש לאומי, הרגש הלאומי הפלשתיני נחות במשהו מהרגש הלאומי שלך, עד שניתן לקנותו בכמה כבישים וקווי ביוב?
האמנם, לדעתך, הרצון הלגיטימי של פלשתינים אזרחי ישראל להפוך לרוב במדינתם ישראל - הוא משהו שניתן לעצירה? האם לא הגיע הזמן לעדכן את המשנה האידיאולוגית ולאמץ רעיונות כמו  עידוד ההגירה למדינות ערב, לא על בסיס הסכם עם הפלשתינים אלא על בסיס רצון פרטי ואינדיבידואלי של אותו חלק באוכלוסיה הערבית שיעדיף לחיות ברווחה עכשיו במדינה בה הוא מהווה חלק מהרוב במקום להשאר כאן ולחכות עד שערביי ישראל יחדלו להיות מיעוט?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ראייה מפוקחת ..?'
ראייה מפוקחת ..?
03/12/2008 | 09:45
12
איך תעודדי בדיוק הגירה ..?
נראה לך שהערבים יעזבו את המדינה מרצון .. ?

בטח את חושבת שתגידי להם קחו 20000 דולר למשפחה וכרטיס כוון אחד ..  מה  הם פריירים  ..?  גם מליון דולר הם לא יעזבו ... יש תחליף  לחיים במדינה מודרנית
דמוקרתית  ..?  מה מחכה להם במדינות ערב ... לא מזה אפילו לא קרוב לזה ..

הפתרון  הוא הגבלת ילודה באמצעים  חוקיים ..של ביטול קצבאות לילדים  ומתן קצבאות למני שמתכנן  ילודה .... העלאת רמת החיים של ערביי  ישראל שידוע שמביאה   להקטנת שעור הילודה ..!!
אבל מה יש את החרדים שהם האסון האמיתי שנופל על עם ישראל ... לא עובדים לא משרתים בצבא וחיים על חשבננו ..!!   לפחות  הערבים הם שואבי  המיים וחוטבי  העצים של היהודים ..אם לא הם נצטרך לייבא לפה חצי מליון תיאלנדים ..!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה למר בני בגין בנושא הגרעין האירני'
שאלה למר בני בגין בנושא הגרעין האירני
03/12/2008 | 07:50
1
6
בוקר טוב,

הייתי מעוניין לדעת את עמדך בנושא,
ובמידה והליכוד יעלה לשילטון האם הוא רואה את נושא האיום האירני מסתיים כבר בשנה השנתיים הקרובות.

תודה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'דוגמן'
דוגמן
03/12/2008 | 08:12
11
נושא זה ראוי לעיון מעמיק ועלי ללמוד את הפרטים לאחר תשע שנים בהן לא שרתתי כחבר ועדת החוץ והביטחון בכנסת. גרעין באירן מאיים קודם כל על מדינות המפרץ ועל אספקת נפט למדינות המערב ומכאן העניין הבינלאומי במניעת נשק כזה מאירן.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'29'
29
03/12/2008 | 08:07
7
גם המצדדים בהקמת מדינה ערבית מערבית לירדן, מודים היום כי לא ייתכן הסכם עם שכנינו הערבים בשומרון, יהודה וחבל עזה בעתיד הנראה לעין, וזאת עקב עמדת הערבים הגורסת שיבת הפליטים לבתיהם בתוככי ישראל. הוויתורים לא הועילו - כל חלק מארצנו שהופקר הפך בסיס לטרור נגד ישראל ומובן היום לרבים כי זכות מדינת ישראל לביטחון משולבת לבלי הפרד בזכות העם היהודי לארץ ישראל.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'29'
29
03/12/2008 | 08:09
1
7
גם המצדדים בהקמת מדינה ערבית מערבית לירדן, מודים היום כי לא ייתכן הסכם עם שכנינו הערבים בשומרון, יהודה וחבל עזה בעתיד הנראה לעין, וזאת עקב עמדת הערבים הגורסת שיבת הפליטים לבתיהם בתוככי ישראל. הוויתורים לא הועילו - כל חלק מארצנו שהופקר הפך בסיס לטרור נגד ישראל ומובן היום לרבים כי זכות מדינת ישראל לביטחון משולבת לבלי הפרד בזכות העם היהודי לארץ ישראל.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כבוד שהסכמת להופיע פה'
כבוד שהסכמת להופיע פה
03/12/2008 | 10:50
4
אין הרבה פוליטיקים נקיי כפיים שזוכים להערכת הציבור
בהצלחה בקריירה.

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לכבוד בני בגין'
לכבוד בני בגין
01/12/2008 | 21:49
2
14
קודם כל אני ממש מקוה שתהיה ראש ממשלה בעתיד למה למרות שאני קטן מאוד סיפרו לי שאבא שלך היה מנהיג ענק:)
קודם כל איך היה בצילו של אבא ר"מ?

דבר שני האם אתה חושב שאפשר לעשות שלום עם סוריה ללא ירידה מהגולן?
לדעתי עדיף לא לסגת אבל אם אפשר שלום בלי אז למה לא...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אביאל'
אביאל
03/12/2008 | 08:00
1
12
לא חייתי בצילו של אבי-מורי אלא לאורו.
דרישותיה המוכרות של סוריה, כולל הדרישה לפרוס את ריבונותה עד הכינרת לא אפשרו בעבר - למשל למר ברק - להגיע לחתימת חוזה שלום עם סוריה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'למשללך אין תשובהלמה להפנות לברק'
למשללך אין תשובהלמה להפנות לברק
03/12/2008 | 16:54
6
אם לא יהיו לך תשובות משלך, תצפה מהר מאוד שידבק בך המיצי...
נשאלת על הגולן ולא ענית לענין.!!!!!!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ברוך הבא הבייתה מר בגין'
ברוך הבא הבייתה מר בגין
01/12/2008 | 22:12
3
ראשית כל עלי לציין את ההערכה הרבה שאני רוחש לך ,לדעתי הרבה אנשים בפוליטיקה צריכים לקחת ממך דוגמא ומופת ,ומבחינתי הינך מודל לעמידה על עקרונות,יושר ,דרך ארץ וענווה.אחרי שפרשת מהפוליטיקה ציינת שאתה איש ציבור ללא ציבור אך ראה כעת איזה ציבור גדול ורחב תומך בך לדעתי הינך פופולרי אפילו יותר מנתניהו.
וכעת לשאלתי:
אחרי פשע הגירוש  שבוצע ב-2005 לצערי בידי הליכוד איבדתי את אמוני בתנועה ולא רציתי להצביע יותר לליכוד לעולם.רק העובדה שהליכוד נמלא באנשי ימין אמיתיים ,כמוך מר בגין ,שעומדים על עקרונותיהם,היא שגורמת לי לשקול מחדש את עמדתי. בבחירות אלו הייתי שמח לתת את קולי לליכוד אבל אחרי שרימו אותי ב-2003 אני חשדן יותר כיום כי איני רוצה להצביע לתנועה שפועלת בניגוד למצעה ומרמה את בוחריה.כיצד תוכל לשכנע אותי מר בגין ועוד רבים כמוני שקולי לא יגזל וישמש לביצוע נסיגות ויתורים,האם אפשר לבטוח בך ובשאר אנשי הימין האידאולוגי שתשמרו על נתניהו בימין  שלא יהפך לשרון החדש ושאכן הליכוד יממש את מצעו ולא יהפוך עורו לאחר הבחירות?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ברוך הבא בני בגין!'
ברוך הבא בני בגין!
01/12/2008 | 23:07
3
אני חייב לציין שמבין כל "הכוכבים" שהצטרפו לליכוד אתה הגדול מכולם, ואני בטוח שרוב הפורום מסכים איתי בנוגע לכך.. אתה נכס אמיתי לליכוד!
שאלותיי הן:
1. האם תתמוך בהקמת ממשלת אחדות לאחר הבחירות? (במידה וגוש הימין לא יעבור את 70 המנדטים)
2. באיזה תחום (או תיק בממשלה) היית רוצה להשפיע ולעסוק בו?
3. על מה תהיה מוכן לוותר במהלך המו"מ עם סוריה והפלשתינאים?
תודה על תשובות ושיהיה לך המון בהצלחה!
אני מנבא לך מקום בין 3 הראשונים..
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מר בגין, מה השתנה מאז פרישת חרות מהליכוד?'
מר בגין, מה השתנה מאז פרישת חרות מהליכוד?
01/12/2008 | 23:18
2
12
שהתרחשה ביוזמתך לאחר שביבי חתם על הסכמי וואי עם הארכי-מחבל יאסר ערפאת?

האם נתניהו חזר בו ולו ברמז מהסכם וואי?
האם נתניהו הודה בטעויות שנעשו בזמן כהונתו הקודמת?
האם נתניהו התחייב שלא להמשיך במו"מ עם אש"ף ולא לחתום על הסכמים נוספים?

אם כן, האם זה אומר שהשינוי לא היה בנתניהו אלא בך - דהיינו שאתה זזת שמאלה, וכעת אתה מוכן לבלוע את מה שלא היית מוכן לבלוע לפני עשור?

ומה תעשה אם וכאשר ביבי ילך למהלך נוסף של וויתורים?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ר'
ר
03/12/2008 | 08:17
1
11
הסדרי ביניים נוסח אוסלו אינם חלק מן המציאות היום. בתנאים המדיניים הנוכחיים ברור לכל - כולל אנשי שמאל מובהקים - כי התעקשות הערבים על השבת פליטים לבתיהם בתוך ישראל מונעת הסכם למרות כל הצעות הוויתורים. אפילו שרת החוץ ממנהלת משא ומתן על "הסכם מדף" שלא ייושם. בתנאים שבהם ברורה צדקת עמדתנו היסודית - שממנה לא זזתי - ניתן לשכנע את הציבור הרחב לתמוך בליכוד.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בהקשר למצוקת המים.'
בהקשר למצוקת המים.
03/12/2008 | 09:17
5
ולאור מומחיותך כגאולוג. האם ידוע לך על נסיון או חשיבה של ממשלות ישראל להקמת מאגרי מים .
והאם לדעתך יש מקום לבנית סכרים. בארץ ישראל. ואם כן היכן.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'פינוי התנחלויות'
פינוי התנחלויות
01/12/2008 | 23:29
1
7
שלום מר בני בגין היקר! בתור מצביע שמאל יש לי כמה שאלות,ואני אשמח אם תענה על חלקן

1-אם ביבי יביא להצבעה בכנסת את הסכם השלום עם הפלשתינאים,או הסורים,האם תשקול להצביע בעד ההסכמים האלה?

2-אביך היה ימני,אך פינה את סיני.האם יש סיכוי שתשנה שתתמתן?

3-תסביר לי בבקשה מר בגין רת התופעה המוזרה:איך זה שהשמאל מאפשר לבנות התנחלויות,והליכוד מפנה התנחלויות.
יש שם לתופעה המוזרה,אפשר להסביר את התופעה?

מר בגים היקר אני מאחל רק טוב-ואני ישמח אם תכנס לכנסת
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בתור מצביע שמאל לשעבר,הרשה לי לשאול'
בתור מצביע שמאל לשעבר,הרשה לי לשאול
02/12/2008 | 15:29
6
אתה עדיין בקטע של "שטחים תמורת שלום"?
זה עובד?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מספר שאלות לבני בגין'
מספר שאלות לבני בגין
01/12/2008 | 23:49
1
3
בני שלום!

ביום שני התארח בפורום מיכאל קליינר ובתשובה שנתן להשוואה שעשו ביניכם, הוא טען כי שני דברים מבדילים ביניכם: א. עמדתך בנוגע לערביי ישראל - שיוויון זכויות מלא ומתוך כך הגעה לשלום אמת עמם.
ב. אמונך במערכת המשפט במתכונתה הנוכחית.

על כך אני מעוניין לשאול: האם אכן כך עמדותיך?

1) אם תשובתך לשאלה הקודמת חיובית אזי - האם לאחר מהומות אוקטובר ומהומות עכו - אתה סבור שיתכן ושורש הסכסוך שלנו עם ערביי ישראל מקורו באפלייה?
2) האם לאחר קבלת "שיוויון זכויות מלא" ערביי ישראל יהיו נאמנים למדינת ישראל יותר מאשר לאחיהם הפלסטינים?

3) האם אתה סבור שמערכת המשפט מייצגת נאמנה את הציבוריות הישראלית בכללותה ואינה מייצגת קבוצה מצומצמת של בעלי השפעה?

4) האם תתנגד עקרונית לבחירת השופטים בידי הציבור?

5) האם יש רפורמות שכן ראוי לבצע במערכת המשפט (לדוגמא רפורמות פרידמן)?

7) בנוסף רציתי לשאול שאלה כוללת - מה הן עמדותיך לגביי עתיד ההתישבות ביו"ש? האם על ישראל לספח את יו"ש או להשאיר את המצב הקיים? ומה לדעתך צריך לעשות בפלסטינים? האם אתה תומך במתן אוטונמיה?

תודה מראש על כל התשובות!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מצטרפת לברכות על שובך לליכוד! שאלתי היא זו: '
מצטרפת לברכות על שובך לליכוד! שאלתי היא זו:
02/12/2008 | 00:45
2
בתור מי שהפגין יושר ציבורי נדיר לכל אורך הדרך, אתה בוודאי מודע לגודל ההתלהבות והציפיות שלנו משובך לזירה.
אלא שבעבר הודעת על עזיבת הפוליטיקה בגלל גודל הסיאוב והשחיתות שאופף את המערכת, וקשה לומר שהמצב מאז השתנה לטובה (וזה כמובן בלשון המעטה...)

השאלה היא: האם חזרתך העכשווית לליכוד ולפוליטיקה בכלל היא לאורך זמן? או שמא במידה ותתאכזב מחוסר הצלחה לשנות תעזוב שוב? כפי שידוע, המערכת הפוליטית היא אגוז קשה ביותר, והייתי מצפה ממך הפעם להתמיד גם אם לא תהיינה תוצאות מיידיות בשינויים המיוחלים שאתה כ"כ שואף להביא.
בהצלחה!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'היי בני, ברוך שובך, החזרה שלך תרמה רבות'
היי בני, ברוך שובך, החזרה שלך תרמה רבות
02/12/2008 | 01:30
2
לתמיכתי בליכוד. מרגש שיש בגין בליכוד.

שאלו כאן שאלה שהייתי רוצה לקבל עליה תשובה אז אני רק אחדד:
אביך היה ימני אך לבסוף יצר את התקדים של מסירת שטחים, האם תצביע בעד מסירת שטח מסויים או שתתנגד בכל תוקף?

מה דעתך על חלוקת ירושלים? ירושלים לא מאוחדת, זה ברור, מה אפשר לעשות עם השכונות הערביות שנמצאות בתוך ירושלים? זו בעיה.

ומה הפתרון שלך, בכלליות, למצב? כמובן שלא החזרת שטחים, אז מה עושים?

בהצלחה בפריימריז! מקווה שתגיע ראשון!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לכבוד מר בני בגין'
לכבוד מר בני בגין
02/12/2008 | 04:22
1
7
ראשית ברכותיי!
חזק ואמץ בדרכך השנייה בליכוד.

שנית רציתי למסור לך כי אתה היא הסיבה לה החלטתי לתת את קולי בבחירות הראשונות שלי כבגיר לליכוד.
אני מתעניין באקטואליה ופוליטיקה החל מגן חובה(ללא הגזמה) ובלי ספק אתה הוא אחד האנשים שאני יותר מעריך בפוליטיקה.

שאלותיי אליך הן כדלקמן:

1.במידה ומר נתניהו יזנח את דרך הליכוד פעם נוספת,ויילך על החזרת שטחים שוב,האם בכוונתך לעזוב את תנועת הליכוד בשנית,או להישאר בה ולהיאבק על דרכה האמיתית מתוך התנועה ומתוך הכנסת(בעזרת השם)?
(הרשה לי לומר כי הכרחי כי תישאר בתוך הסיעה במידה ונתניהו יזנח את דרכו האמיתית של הליכוד)

2.מה דעתך על מה שעובר על מפלגת האיחוד הלאומי?(שלך היה חלק גדול בהקמתה)
הרי מתנועת מולדת של גנדי(שהייתי תומך נלהב,של המפלגה ושלו כמנהיג) לא נשאר דבר,אפשר לומר כי היא "נשאבה" לתוך המפד"ל,למרות שהמפד"ל הייתה הראשונה להתפרק ואילו האיחוד הלאומי כן זכה להתלהבות מין הציבור הימני.
האם לדעתך יש מקום בפוליטיקה למפלגה ימנית נוספת ואמיתית לאנשים שאינם חובשי כיפה למעט הליכוד?(אשר מין הסתם תעזור לקואליציה בראשות הליכוד שלא "לסטות" שמאלה,ואינני מדבר על ישראל ביתנו שפונה בעיקר לציבור הרוסי)

תודה מראש על התשובות והרשה לי לאחל לך בהצלחה,והלוואי ותיהיה שותף פעיל לא רק בכנסת הבאה אלא בעיקר בממשלה,ואל תוותר על עקרונותיך.

בברכה,
אמיר אלרון.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'א'
א
03/12/2008 | 08:24
7
יש לרכז את התמיכה הציבורית במפלגה גדולה, כך שמפלגת השלטון תיוצג בכנסת על ידי כ-40 חכי"ם לפחות. מפלגת שלטון קטנה היא מרשם לאי-יציבות. על כן, גם כאשר אין מסכימים במלוא הנושאים עם הליכוד יש להעניק לו את היכולת להקים ממשלה יציבה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'למר בני בגין'
למר בני בגין
02/12/2008 | 07:03
1
4
קודם כל אדוני,אני מודה לך מאוד על חזרתך לליכוד.
ורק שתדע,שאני,אישית,מאוד קיוויתי שתחזור לחיים הפוליטיים ולליכוד במהרה,כי לדעתי אתה צריך להיות במקום הראשון בפרימרייז ולהיות,אולי,גם ראש הממשלה לאחר סוף כהונת נתניהו בליכוד.. (שזה יהיה יום עצוב כאשר נתניהו יפרוש מהחיים הפוליטיים).

אז ככה,
רציתי לשאול אותך - עד היום,לא הבנתי למה עזבת את הליכוד בשנת 1999,בשביל להצטרף ל"איחוד הלאומי",כי זה נראה לי דבר מאוד-מאוד מוזר,אלא האיחוד הלאומי היא מפלגה דתית עם אנשים ימניים קיצוניים ביותר,והיה לי "מהפכה" בלב בבחירות 1999 האם להצביע לך או לליכוד,והצבעתי בסוף לנתניהו ולאיחוד הלאומי.....,אז מה באמת גרם לך לעזוב את הליכוד ולהצטרף למפלגה דתית ולעמוד בראשה?

2.מדוע פרשת מהכנסת ומהחיים הפוליטיים מייד אחרי בחירות 1999,למה לא נשארת עם כל שאר 3 חבריך והמשכתם לכהן?

3.מה הביא אותך לחזור לליכוד היום? ואיזה תפקיד אתה תרצה לקבל?

4.מה,בעינייך,אתה מסמל בליכוד?

תודה רבה לך,בני בגין,ממעריץ מס' 1 (!) שלך.
בהצלחה בפרימרייז.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ר'
ר
03/12/2008 | 08:30
7
תוצאות הבחירות ב 1999 הוכיחו לי כי נותרתי - כפי שהסברתי בזמנו - "שליח ציבור ללא ציבור", ובמצב כזה לא יכולתי להוסיף לשרת את הציבור בכנסת. ייתכן שהתפכחות הציבור בשנים האחרונות, לאחר נסיונות אומללים להפקיר חלקים מארצנו לארגוני טרור, תגרום לשינוי בנכונות להקשיב לעמדות שאני מביע. אני מקווה שתוצאות הבחירות הפנימיות בליכוד יצביעו על האפשרות לחדש את פעילותי הציבורית כשליח הליכוד.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה למר בני בגין'
שאלה למר בני בגין
02/12/2008 | 10:00
1
שלום רב לך אדוני! מיותר לציין שקולי מובטח לך וכך גם הקול של אבא שלי, שאף הוא מתפקד בליכוד.
השאלה שלי היא האם אתה בוטח בנתניהו שלא ייזום נסיגות נוספות, או שקיימת אפשרות שגם הוא ייגרר לוויתורים טריטוריאליים בלחץ ארה"ב והשמאל. האם בשיחתך עם נתניהו לפני שהחלטת להצטרף שמעת דברים ברורים באשר לכוונותיו המדיניות כאשר יחזור לראשות הממשלה? תודה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מר בגין מה דעתך על הסזון שעורך ביבי במנהיגות '
מר בגין מה דעתך על הסזון שעורך ביבי במנהיגות
02/12/2008 | 11:40
1
4
יהודית?
ואם נהיה מעט יותר קונקרטים, איך אתה מרגיש כשאתה שומע על החרמות והנידויים שמטיל ביבי במי שרק מעיז להזדהות עם פייגלין?
במיוחד כאשר זוכרים שחלק לא קטן מתומכי פייגליו נמנה על הגרעין הותיק ל תנועת בית"ר.

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'י'
י
03/12/2008 | 08:38
4
זה שנים רבות - עוד בטרם הצטרף לליכוד-  אני חולק על עמדותיו של מר פייגלין ועל מטרות פעילותו..
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'תודה על האירוח'
תודה על האירוח
02/12/2008 | 13:44
1
2
בתור אדם עם חזון מדיני בולט, עד כמה הנושא החברתי חשוב לך?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ב'
ב
03/12/2008 | 08:35
5
ב-11 שנות פעילותי בכנסת התמחיתי בעיקר בנושאים המדיניים והבטחוניי,  אך עסקתי גם בנושאי חברה, שהם חשובים ביותר. אני מאמין שיש לשלב צדק חברתי בדיון על כלכלה איתנה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מה דעתך על אמירתו שלפייגלין על נתניהו ?'
מה דעתך על אמירתו שלפייגלין על נתניהו ?
02/12/2008 | 14:24
1
7
לצפיה ב-'בני בגין'
בני בגין
03/12/2008 | 08:57
9
אני  אצביע  בשבילך  ואמליץ  ברוך  שובך  לפוליטיקה  חסרתה  לעם  ישראל תודה ליכודניכית  .
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ברוך הבא!'
ברוך הבא!
02/12/2008 | 14:25
7
לצפיה ב-'מר בגין'
מר בגין
02/12/2008 | 14:39
1
3
מה מחזיר איש ענו כמוך, שעושה רושם שנמלט מאור הזרקורים לאורך כל הקריירה, אל זירת הבמה הפוליטית? האם לא תמצא עצמך תוך שנה שנתיים מואס שוב בעולם הזה ותבחר לקחת צעד אחורה?
באותו הקשר- מה היה צריך לומר ביבי כדי לשכנע אותך לחזור?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ב'
ב
03/12/2008 | 08:44
5
את פעילותי הציבורית הפסקתי ב- 1999 לא מחמת מיאוס מן הפוליטיקה, אלא עקב תוצאות הבחירות, שמנעו ממני אז את היכולת לפעול ולהשפיע. אור הזרקורים (על שליח הציבור אך לא על משפחתו) הוא חלק מפעילות ציבורית, אך צריך להיזהר בחומו, שמא יחרוך. אני מקווה שבמציאות שנוצרה בשנים האחרונות אוכל להיות בשנים הקרובות בעמדת השפעה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'תחבורה ציבורית'
תחבורה ציבורית
02/12/2008 | 14:57
1
3
מר בגין שלום רב,

בזמנו התפרסמת כאחד מחברי הכנסת הבודדים המשתמשים בתחבורה ציבורית, וזאת בניגוד מוחלט למרבית חברי הכנסת ושרי הממשלה הקשורים לנושא (ובכללם שרי התחבורה האחרונים). יתרה מכך, התחבורה הציבורית בישראל זקוקה לשיפורים נרחבים (בלי קשר לסוגיית תחבורה ציבורית בשבתות - שהיא סוגיה בפני עצמה).

כיצד בכוונתך לפעול לקידום הנושא בכנסת ובממשלה הבאה?

אמנם תיק התחבורה אינו נחשב לאחד התיקים החשובים בממשלה, אך האם תהיה מוכן לכהן כשר התחבורה ולחולל שינוי ממשי במערך התחבורה הציבורית בישראל?

תודה מראש.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ב'
ב
03/12/2008 | 08:46
5
אשמח לשרת בממשלת הליכוד הבאה בכל תפקיד שיטיל עלי ראש הממשלה בנימין נתניהו. תחבורה ציבורית יעילה היא חיונית למשק והשקעה בה תניב פרות כלכליים וסביבתיים טובים לאורך שנים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הבקעה - לאן?'
הבקעה - לאן?
02/12/2008 | 15:08
2
מר בני בגין היקר!
ראשית מצטרפת אנוכי לכל המברכים... כשהייתי בתיכון הגעת להרצות לנו ומאוד התרשמתי ממך. אתה אכן אדם מיוחד כפי שאביך ז"ל היה. אם ישנה למעשה סיבה שבגללה אצביע לליכוד היא העובדה שאני רוכשת לאביך אהדה רבה מאוד. לצערי הליכוד איכזב אותי... פינה ישובים יהודיים , שרת החינוך לימור לבנת הובילה את החינוך לאבדון, ביבי הטיל עלינו גזירות קשות... ישובים חדשים לא קמו ועוד כהנה וכהנה. בתור אזרחית מדינת ישראל המתגוררת בבקעת הירדן , ברצוני לדעת פני בקעת הירדן לאן? מה חשיבות הבקעה למנהיגי הליכוד? האם הבקעה תחזור להיות חלק ממדינת ישראל או שמא מקום זה ימשיך להיות בעדיפות לאומית בערך בתחתית הסולם וזה אם בכלל....אודה לך באם תענה לתשובותיי ותתייחס לנאמר לעיל .
בברכת דרך צלחה , שני
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ביבי'
ביבי
02/12/2008 | 15:22
1
איך אתה יכול להיות במפלגה שהראש שלה הוא ביבי נתניהו?
הרי יצאת נגדו בעבר..
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה ..הליכוד זה הבית של בני בגין ..?'
שאלה ..הליכוד זה הבית של בני בגין ..?
02/12/2008 | 15:25
1
4
אני תמהה  מה לך  לבני בגין  איש א"י  השלמה   ומפלגת הליכוד ...
לדעתי בשביל לבדוק את רוחה ואמינותה של בית פוליטי יש לראות מה ראשיה עשו  בניגוד להבטחותיהם  בעבר  ומה קרה בפועל ..!!  האם באמת מפלגת הליכוד אמונה
על א"י השלמה ...?
נתחיל במנחם בגין ז"ל  שהבטיח אף לגור בימית  והחזירה ואף הוריד ישובים ...
בנימין נתניהו  שכלכך הטיף נגד הסכם אוסלו התגלה כאיש חלש חסר חוט שידרה   ..לחץ  ידי ערפאת   והעביר  את  השליטה בחברון לידיו .
אריק שרון  האיש אשר יזם  את הליכוד אשר היה "מלך" ההתנחלויות  ויקירם ...האיש אשר אמר   שבלי עזה יהיה קשה לשמור   על  בטחון ישראל   ..החזיר ופינה ..!!

האם זה הוגן ששמך  ימשוך לליכוד אנשי ימין   אמיתיים  נאמני ארץ-ישראל  שבסוף יגלו  שקולם העלה לשלטון מפלגה שתחזיר שטחים ...?

למען הגלוי  הנאות ...
כותב שאלה זו איש ימין בעבר שקיבל את ההבנה  והחוכמה שקיבלו   חלק  מראשי-ממשלת ישראל מהליכוד  וכיום הינו איש שמאל ..!!
הנני סבור  כי כובד המשקל וההכרעה  והעובדות שעומד בפני איש ימין  כראש-ממשלה גורמים לו להבין שהשטחים הם מעמסה על כתפי מדינת -ישראל ..!!
וזו הסיבה שבינימין  נתניהו ינהג  כמו  שאר מנהגי הליכוד שנטשו את א"י השלמה ..

היכן אתה סבור מר בני בגין  כי אני טועה ..?

בתודה מראש על כל תשובה ..!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'נכון מאוד!'
נכון מאוד!
03/12/2008 | 00:22
1
רצוי שירחיק את הדעות הקיצוניות שלו, הליכוד צריך אנשים חזקים ואיתנים שיכולים להיות בולדוזר כשצרך כמו לימור לבנת! גם ככה לא שמעו ממנו כבר 10 שנים
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לאף מנהיג ציוני אין חזון לעוד 20 שנים'
לאף מנהיג ציוני אין חזון לעוד 20 שנים
02/12/2008 | 15:26
2
2
איך תראה מדינת ישראל בעוד 20, 50 שנים?
בתור מהנדס קל לחשב טור הנדסי שמראה בהמוסלמים יהיו כאן הרוב.
כבר עכשיו יש יותר ילדים מוסלמים מיהודים בתוך תחומי הקו הירוק.
מה הפתרון שהליכוד מציע?
האם יש פתרון אמיתי אחר פרט להפרדה מלאה לשתי מדינות עם טרנספר הדדי.
כל היהודים אזרחי ישראל וכל המוסלמים אזרחי פלסטין.
יהודי שירצה לחיות בפלסטין, ישאר אזרח ישראל עם ת"ז כחולה.
פלסטינאי שירצה לגור כאן, ישאר אזרח פלסטינאי עם זכות בחירה לפרלמט הפלסטינאי בלבד.
רק כך ארץ ישראל תשאר בית לאומי לעם היהודי.
מצפה לתשובה אמיתית.
תודה
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מהנדס? האומנם?'
מהנדס? האומנם?
02/12/2008 | 15:31
1
3
האוכלוסייה לא גדלה בטור הנדסי. יתרה מכך קצב גידול האוכלוסייה הולך ויורד לאורך השנים.
התחזיות לשנת 2030, שעמדו בפני עורכי תמ"א 35, הן: 7.6 מיליון יהודים ו- 2.4 מיליון ערבים בגבולות מדינת ישראל (=כולל מזרח ירושלים והגולן). דומה שהנתונים שאתה מתבסס עליהם שגויים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ובנוסף, חלק ניכר מהגידול האוכלוסיה הלא ערבית '
ובנוסף, חלק ניכר מהגידול האוכלוסיה הלא ערבית
03/12/2008 | 02:03
2
הם של נוצרים, שהגיעו דרך הסדקים בחוק השבות.
מחד, המדינה חרדה לדמותה היהודית, זו אחת הסיבות המוצהרות לביצוע ההתנתקות,
ומאידך מאפשרת לאוכלוסיה לא יהודית לקבל אזרחות, להינות מסל קליטה, להתחרות בשוק העבודה,
להינות מהישיגים סוציאליים של המדינה, ויחד עם זאת (גם מתוך היכרות אישית) במודע ומתוך בחירה, אינם רוצים להיות חלק מהקהילה היהודית, ורוצים להמשיך ולשמור על זהותם הנוכרת.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מדוע אתה מחריש נוכח המאבק של נתניהו בפייגלין?'
מדוע אתה מחריש נוכח המאבק של נתניהו בפייגלין?
02/12/2008 | 15:26
2
האם אינך סבור שבמקום שאין אנשים צריך להשתדל להיות איש ולהתערב?
מדוע אתה, איש אמין ומוסרי יושב מנגד כאשר ראש התנועה מכוון את חיציו באופן דורסני כלפי חבר אחר במפלגה, כאילו מדובר באוייב האומה?
האמנם אתה סבור שפייגלין צריך להיות בגדר מוקצה מחמת מיאוס?
האם נראה לך שרוחו של נתניהו תואמת את דרך ההדר הבית"רי כאשר הוא הופך יהודי חם, אוהב ישראל ונאמן לארץ ישראל לסוג של מצורע?
מדוע אין קולך נשמע למען קירוב לבבות וריכוז המאמץ מול קדימה והעבודה, האמנם הליכוד ומנהיגו צריכים להיות עסוקים במלחמות פנימיות בעת הזו, ומזה להבנות?
אפילו אווילה מחרישה כמוני אינה יכולה יותר לשבת בשקט. אני רוצה לראות מישהו קם וזועק: די! בליכוד היו מאבקים אידיאולוגיים לא מעטים. צחוק הגורל: שרון, מודעי ודוד לוי היו חישוקאים של יצחק שמיר, ואף אחד לא חלם להלך על חברי התנועה אימים כדי שלא יתמכו בהם. מהי המפלגה, אם אין בה מאבקים אידיאולוגיים והכל בה מרוכז במאבקים אישיים על כיבודים ותפקידים בממשלה?

אייכָּה?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מה עמדתך בנושא החינוך בישראל?'
מה עמדתך בנושא החינוך בישראל?
02/12/2008 | 15:34
2
2
איך אתה רואה את מערכת החינוך כמו שהיא כיום ומה היית אתה כיחיד או כחבר בליכוד, משנה על מנת שהמערכת תהיה טובה יותר, נכונה יותר ולא פחות חשוב, איכותית יותר.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ב'
ב
03/12/2008 | 08:52
1
6
הבעיות במערכת החינוך משקפות התפתחויות בחברה הישראלית בשנים האחרונות ועל כן פתרונן מורכב. בעבר הייתי מעורב בהקמת שני בתי ספר בעלי אופי מיוחד שהצליחו מאד, אך אין בכך פתרון מערכתי כולל. בין שאר הבעיות, אני רואה את סוגיית המשמעת כבעייה המונעת מן המורות למצות את יכולתן החינוכית. מעורבות הורים חשובה אך מעורבות-יתר פוגעת ביכולת בית הספר לפעול כהלכה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה צודק, תשובה יפה'
אתה צודק, תשובה יפה
03/12/2008 | 14:56
1
כאם אני מבינה בדיוק על מה אתה מדבר. וסיקרנת אותי לגבי בתי הספר בהם היית מעורב. הולכת לחפש וללמוד את החומר. נשמע מרתק.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מורשת בגין'
מורשת בגין
02/12/2008 | 15:36
2
מר בגין היקר,

ידועה לכולם התדמית הנקייה שלך. הנך סמל ליושר ומופת. ברקע כולנו זוכרים את אביך מנחם, עליו השלום, שהיה אחד מגדולי מנהיגי ישראל.

שאלה ראשונה:
רציתי לדעת מדוע לא הקמת מפלגה עצמאית, כזו אשר לעולם לא דבק בה רבב, עם חברים אשר לא דבק מהם מעולם רבב. האם לא היה עדיף לך להתחיל בקטן, להקים מפלגה קטנה ונקייה עם אידאולוגיה ולצבור כח במרבית השנים?

שאלה שניה:
יש בי אמונה שלמה שנכנסת חזרה לפוליטיקה לשם עשייה ותרומה אמיתית ללא שום אינטרנס אישי (דבר נדיר בימינו).
האם עם כל הרצון הטוב שלך להשפיע ולתרום לעם ישראל, אתה בטוח שמבחינה אישית שווה לך להיכנס לבוץ הפוליטי ממנו יצאת בעבר?

הרשה לי להודות שהכניסה שלך ליכוד מהווה משקל רב בהחלטתי להצביע למען הליכוד.
אני מאחל לך הצלחה רבה ומקווה שלעולם לא תתפשר על יושרה גם אם במצבים מסויימים הפוליטיקה לא מותירה לך ברירה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ימין ושמאל'
ימין ושמאל
02/12/2008 | 15:38
1
3
מר בגין שלום,
בעיניי אתה מסמל 2 עקרונות:
יושרה - דבר שמדינת ישראל תצטרך תמיד
יושנה - אתה מייצג בעיניי חשיבה מיושנת שלא מכירה בזכויות ובאינטרסים של הצד השני, של שכנינו. חשיבה יצחק שמירית שקוראת לאסטרטגיה של הקפאת תהליכים.

לדעתי, אנחנו נמצאים בתקופה בה הטשטשו הגבולות בין הימין לשמאל
דרך השמאל נצחה ואנשי הימין הם אלה שצריכים להוציא אותה לפועל
(ממש כמו שעשה אביך בהסכם השלום עם מצרים)

מהי עמדתך כאיש ימין מובהק?
האם הקו בו תלך יהיה קו שמאלני או קו שמירי טפוסי שיקפיא את המדינה לעוד מספר שנים?

בברכה,
תומר
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ב'
ב
03/12/2008 | 08:56
5
בניגוד לתעמולת מפלגת קדימה - יושר איננו תוכנית.
דווקא כשלונם החמור של שני ניסויים מדיניים-בטחוניים של השמאל בישראל (הסכמי אוסלו והפקרת עזה) מוכיחים שלחשיבה ה"חדשנית" לא היה קשר למציאות. ההתפכחות מהם היא נחלת רבים וטובים בשמאל. הגישה ה"מיושנת" שלנו הוכחה כמציאותית ועלינו למנוע מאזרחי ישראל התפכחות שלישית.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלות לבני בגין'
שאלות לבני בגין
02/12/2008 | 15:41
1
1. תהליך השלום.
בעבר הייתי מבציע שמאל, אחת הסיבות היא שהשמאל הציע תוכניות שלום ורודות ופנטזיות של ניגוב חומוס בדמשק, הימין לעומת זאת נתפס כמתנגד לתהליך השלום מבלי להציע תוכנית משלו. האם יש לליכוד ולך תוכנית מסודרת לנורמליזציה (בגבולות האפשרי) עם הערבים? מה עושים הלאה?
2. הכרעה מול מלחמה קרה בלבנון
מה דעתך על המצב בלבנון? אני אישית סבור שאנו נמצאים במצב אותו כינה צ'רצ'יל גם בזיון וגם מלחמה, לא הלכנו להכרעה מלאה מול חיזבאללה ומצד הפגנת האיפוק שלנו מתברר יותר כשכנוע עצמי (אפקטיבי אתה מוכרח להודות) שאיפוק זה כוח ומלחמה או עימות זה לא הפתרון.
3.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בני בגין היקר'
בני בגין היקר
02/12/2008 | 15:41
1
ראשית, הרשה לי לברך אותך על חזרתך לליכוד. שנית, כאם לילדה במערכת החינוך בישראל רציתי לדעת מהם הדגשים בהם צריך לתת את תשומת הלב בחינוך? כיצד מערכת החינוך יכולה להשתפר? תודה רבה ובהצלחה בהמשך הדרך.

איריס.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'האם אתה בעד שהגולן יהיה ישראלי לנצח'
האם אתה בעד שהגולן יהיה ישראלי לנצח
02/12/2008 | 15:51
8
והכוונה לא למסור ולו מטר אחד מהגולן
האם דעתו של נתניהו כדעתך?
ואם כן האם לא רצוי שנתניהו יצהיר על כך בפומבי.
האם אתה חושב שחכירת הגולן מסוריה כפי שהציע שיטרית, ועוד כמה ח"כ, כאילו ל-25 שנים או 50 שנים , הדבר היינו הך כמו מסירתו, וכי גם לדעתך, כמו דעתי שלי,  זו הצעה הזוייה וגרועה.?
האם יש הבדל בין הגליל לגולן? הרי יהושע בן נון כבש גם את זה וגם את זה.!
יהודים ישבו בגולן בזמן התלמוד והמישנה 400 שנים ובנו ערים בגולן, עד הכיבוש המוסלמי לפני 800 שנים לערך!
בכיבוש המוסלמי נרצחו רב יהודי הגולן, האם זה מקנה זכות לאסד לבקש את הגולן מישראל
האם מסירת הגולן לסוריה ע"י ברטינה וצרפת, שתי מדינות כובשות בזמנו, מקנות זכות לסוריה?
הרי מדינת ישראל עדיין לא קמה, ולכן כל המסירה הנ"ל מטעם בריטניה וצרפת, אין לה שום תוקף, לא מוסרי, ולא בינלאומי

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אסור להצביע ליכוד בני בגין מתחמקמתשובה'
אסור להצביע ליכוד בני בגין מתחמקמתשובה
03/12/2008 | 10:02
3
2
בעניין הכי עקרוני וחשוב בני בגין התחמק מתשובה.
גם לעוד גולש ששאל בעניין הגולן, בני בגין העביר את תשובתו למה שעשה ברק.
הדברים ברורים ונהירים לי. בני בגין בעד החזרת הגולן, וכמוהו בנימין נתניהו.
חובה להצביע למפלגות ימניות בלבד שישמרו על הגולן.
כך ציפי ליבני תהיה ראש ממלשה, ורק אז מהאופזוצייה הליכוד כן ישמור על הגולן.
הליכוד תמיד חכם מהאופזוצייה.
ושלא יעבדו עליכם........
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הוא התחמק מהרבה שאלות ..'
הוא התחמק מהרבה שאלות ..
04/12/2008 | 10:54
2
זה מראה שבגין  כבר לא פולטקאי מהזן הישן  ..

והוא למד מהכשלון  הקודם שלו בהליכה  עצמאית ...

הוא אומר לא מה שאתה רוצה  לשמוע אלא רק מה שהוא רוצה שתשמע כמו כל פולטקאי  משופשף  ומנוסה ..!!

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'קדימה מפלגה מושחתתשצריכה להעלם'
קדימה מפלגה מושחתתשצריכה להעלם
04/12/2008 | 11:38
1
כמו כל מחלה קשה, בסוף מתגברים עליה. נקווה שהליכוד ידע לשמור על גולן ישראלי לנצח.
ללא הגולן, בבוא השעה, הסורים ישרפו את חתיכת הנייר המצחיקה של ציר הרשע, ויגלשו עם אלפי טנקים לעבר נהריה וטבריה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'היא חלק מהליכוד ..'
היא חלק מהליכוד ..
04/12/2008 | 11:49
אם תרצה או לא ...
יש שם אנשים שהיו בעבר לב ליבה של הליכוד ופנו עורף  לא"י השלמה ולאף שעל ...

מה שאומר שיש בוודאי עוד חברים בליכוד עם פוטנציאל דומה ...  אנשים  במפלגה ימינית עם מחשבה שמאלית ..!!!

ואכן  העובדות מאשרות את השערתי ...
1. בגין החזיר והוריד ישובים
2.  ביבי לחץ ידי המרצח ערפת  ונתן לו את חברון
3. מלך הליכוד זה שייסד אותה ( לצעירים פה  מי שהגה את רעיון הליכוד זה שרון ..!!!)
   החזיר ופינה ..

אז אתה בטוח מצביע עבור מפלגה ימינית ...חהחהחה ..
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לדעתי מנהל הפורום צריך לבקש מבני בגין תשובה'
לדעתי מנהל הפורום צריך לבקש מבני בגין תשובה
03/12/2008 | 12:46
3
2
לשאלות המאוד ברורות שהעלת כאן,נקווה שכך יעשה מנהל הפורום.

נדב
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בני בגין גם לא השיב ל-AVIEI-931.'
בני בגין גם לא השיב ל-AVIEI-931.
03/12/2008 | 17:01
2
בני בגין נתן לו משל על ברק שלא הגיע להסכם!מה זה שייך לעניין לבני בגין אין תשובות משלו.? לא הבנתי מדוע דבק בו העניין של המיצי. אולי עתה אני מתחיל להבין. וכמה טוב  שיש אינטרנט. במקום לחכות 4 שנים לדעת מה הנבחרים חושבים, עכשיו  בציק הכל ברור!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הוא השיב יפה מאוד'
הוא השיב יפה מאוד
03/12/2008 | 20:07
1
2
שאין אפשרות אחרת להגיע לשלום וזה מה שמפיל את המו"מ.
כשאסד לא ירצה את הגולן נוכל לדבר איתו..
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אם כך אתה קורא עתידות '
אם כך אתה קורא עתידות
03/12/2008 | 20:55
1
בגין הפנה אותך לאהוד ברק בלבד, ולא מה שבגין מתכוון לעשות
ומה באמת  בני בגין מתכוון לעשות בעניין הגולן.?  יש  חברי כנסת  הזויים, ושרים טיפשים  והזויים,  שרוצים להחכיר את הגולן מסוריה ל- 25 שנים, או ל- 50 שנים. מה דעתו של בני בגין בעניין.?
האם אינך מרגיש שבני בגין ברגע שהפנה אותך למה שברק עשה התחמק מתשובה
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'נותן לך חצי שנה גג ואתה פורש.'
נותן לך חצי שנה גג ואתה פורש.
02/12/2008 | 16:04
7
לצפיה ב-'ביבי - דרך מדינית'
ביבי - דרך מדינית
02/12/2008 | 16:14
3
שלום למר בני בגין
אקדים ואומר שאינני תומך ליכוד, אך מברך על שובך לפוליטיקה, כאדם ומדינאי, ובטוח שתיבחר ותשפר את רמת הכנסת עשרות מונים
שאלתי היא:
בעבר, ביבי נתניהו פינה את חברון, תמך בהסכמי וואי ותמך, לאורך רוב הדרך, בפינוי גוש קטיף
זו עמדה לגיטימית (יש שיאמרו שלא...), אך התנגדת לעמדה זו בעבר.
ביבי אכן השתנה במקצת (בתחום ההתנהלות הפוליטית), אך לא בתחום המדיני, וסביר מאוד שב"יום פקודה" ביבי יציג עמדות שאינן שונות מהותית מאלו של אולמרט, ומכל מקום, ברור שהוא תומך בפשרה טריטוריאלית
מה תעשה במקרה כזה? האם תתן לו גיבוי? האם תפרוש? האם מראש לא כדאי להיכנס לבעיה זו?

בברכה,
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'האם אתה בעד הכחדת הצד השני?'
האם אתה בעד הכחדת הצד השני?
02/12/2008 | 16:39
3
אני כן.!
בבחירות הקרובות הולכים על הכי קיצוני שיש... הליכוד לא כזה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הפולוטיקה צריכה בן אדם ישר שישמש דוגמא אישית'
הפולוטיקה צריכה בן אדם ישר שישמש דוגמא אישית
02/12/2008 | 16:40
1
ואתה באמת כזה.

רציתי לשאול, למה אתה לא מתמודד על ראשות הליכוד או לא חוזר להיות שוב ראש האיחוד הלאומי
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מה עמדתך לגבי שינוי מחוייב בשיטת הממשל בישראל'
מה עמדתך לגבי שינוי מחוייב בשיטת הממשל בישראל
02/12/2008 | 17:25
20
כגון מעבר לשיטה נשיאותית עם איזונים ובקרות , חוק משאל עם
לנושאים מגוונים כגון הפרדת הדת מהפוליטיקה ועוד .
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מדוע קולך לא נשמע בנושא בית השלום בחברון?'
מדוע קולך לא נשמע בנושא בית השלום בחברון?
02/12/2008 | 17:56
18
אז ראשית, למי מהחברים פה שעוד אולי תוהה לגבי דבריי (או ליתר דיוק ניזון מהתקשורת שמכנה אותו "בית המריבה")- היהודי היקר שרכש אותו בכמיליון דולר החליט ובצדק שהבית יקרא בית השלום.
מר בגין היקר והאהוב: דווקא ממך ציפיתי ביותר לשמוע קול מחאה תקיף ונחרץ בעניין!

מדובר בבית שיהודי רכש כחוק ובכסף מלא (כמיליון דולר), אלא שהיות ועדיין יש כאלו שסבורים שהדבר הפופולרי והמשתלם ביותר זה להכות ולהתעמר במתנחלים (ובפרט כלפי מתיישבי עיר האבות חברון). כך שהשילוב בין "אדוני הארץ" בדמותם של בג"צ והתקשורת שעושים ככל העולה על רוחם ללא כל קשר לאמת ולראיות, ונוסיף לכך כמובן את מצבו בסקרים של יו"ר העבודה אהוד ברק (6 מנדטים בלבד בסקר האחרון מאתמול...)- לכן התוצאה היא שהמצב שם כרגע הוא לקראת פיצוץ, וחס וחלילה זה עוד עלול להגיע למצב שבו כולנו עוד נתגעגע לאירועי הזוועה בעמונה מלפני שלוש שנים...

לכן כאשר ברור לכולנו, שכיום הכל נובע מגחמות של פוליטיקאים חסרי מצפון שכל העומד לנגד עיניהם הוא מצבם העכשווי בסקר של היום- אנו לפחות מצפים שבני בגין יקום ויאמר: עד כאן! מצבו של אהוד ברק בסקרים איננו מצדיק גזל של בית יהודי שנקנה כחוק ובכסף רב על ידי יהודי, מלבד כמובן הצפי של האלימות הרבה ושינאת אחים שפינוי חלילה של הבית הזה יגרור!

הצלחה רבה בפריימריס! חייבים אותך, את קליינר, פייגלין ואיוב קרא שתשמרו על ביבי חזק מפני כל מו"מ שכרוך בנסיגות ועקירת יישובים!

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'קח תשובה ..שלא תשמע מפלטקאים ..'
קח תשובה ..שלא תשמע מפלטקאים ..
03/12/2008 | 09:34
17
אז מה אם קנית בית במליון דולר ..?

המדינה צריכה לספק  לך הגנה כאזרח מדינת ישראל ...

האם חיילים צריכים  למות בגלל שהוצאת מליון דולר   על בית ..?  

למדינה יש זכות להחליט  כי המקום מהווה סיכון ממשי לחיי  התושבים   ועלול לעלות מחיר של חיילים  בשמירה על  הבית ..!!!

אם קנית  בית במליון דולר ואתה גר שם והוא מוגדר כמבנה מסוכן  לך ולעוברים ושבים  ..תקבל צו פנוי  מהעיריה ...לא תצא ..?  תוצא בכח  והבית יהרס  וגם תחויב
בעלות הפנוי וההריסה ..!!!

הגיע הזמן שתבין כי החוק שקובע במדינת ישראל הוא החוק האזרחי ..והממשלה הריבונית... ולא הצווי הדתי ...כאו ישראל ולא אירן ..!!!|
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'קח אתה תשובה מגולש בפורום של הליכוד'
קח אתה תשובה מגולש בפורום של הליכוד
03/12/2008 | 11:37
16
2
קצת התבלבלת: החיילים משרתים בצבא בשביל לשמור על המדינה.
לא "המדינה קיימת כדי לשמור על החיילים".

אם המחיר הוא שחייל צריך למות למען בית בחברון - אז הוא צריך למות.
אחרת האוייב תמיד יאיים ואנחנו תמיד נתקפל, עד שלא תשאר לנו מדינה להגן עליה.

זו בדיוק המשמעות של צבא.

אם אתה מחפש תשובה אחרת תציג את הנושא בפורום של חד"ש, קדימה, בל"ד או מר"צ. יתכן ששם תקבל תשובה שתהיה יותר לטעמך.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'חיילים לא צריכים למות לחינם ..!!'
חיילים לא צריכים למות לחינם ..!!
03/12/2008 | 11:52
15
חברון זה לא מדינת ישראל ...
כמו שדמשק לא מדינת ישראל ..!!

ובכלל   בנימין נתניהו העביר את השליטה לחברון בהתאם להסכם-אוסלו ....!!!  לאמור הכרה בריבונות ערבית על חברון ..!!

אבל שוב אתה מפספס  את העיקרון ..!!
---------------------------------------------------------

יש ריבון בישראל ...והוא ממשלת ישראל ..כנסת ישראל ..ובית המשפט לישראל ...כל אילו קבעו  הפנוי של הבית חוקי ...!!ויש לבצעו ..!!
מי אתה שתקבע  מה טוב למדינת ישראל ..?
מי אתה שתחלוק על  ממשלה ורשות ממונה  בישראל ע"י הציבור ..?

האםזה המדניות המוצהרת של הליכוד ..כמו של  ימיני וממשיכי כהנה   לצפצף  על החוק בישראל ..??

אז אם ככה מי ימנע מאנשי השמאל להכנס לכל התנחלות בישראל גם חוקית ולהרסה עד היסוד ..?

אם אין חוק וסדר ויש הפקר אז הכל מותר ..??

אנשים כמוך  יהרסו את מדינת ישראל ויגשימו את החלום הערבי ..ההזוי  להפוך למציאות ..!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה טועה ומטעה'
אתה טועה ומטעה
03/12/2008 | 13:26
14
1. בנימין נתניהו העביר את השליטה הבטחונית על הצד הפלסטיני של חברון לפלסטינים. בהסכם נקבע שהצד הישראלי ישאר בשליטה בטחונית של ישראל, קרי בידי צה"ל. בשום מצב לא נמסרה חברון בלעדית לידי הפלסטינים.

2. חייל כן צריך למות עבור המדינה אם צריך, בשמחה ובכבוד, כפי שנשבע ביום בו התגייס. וזה נכון הן בחברון, הן בדמשק והן בטנזניה - אם המדינה תשלח אותו לשם כדי להגן על שלום אזרחיה.

3. הממשלה הנוכחית היא ממשלת מעבר שאינה מוסמכת להחליט בנושאים מהותיים. בג"צ לא קבע שיש לפנות את הבית. הוא קבע ששר הבטחון יכול לפנות את הבית אם קיים צורך מבצעי לכך. תתכבד נא הממשלה ותחכה 60 יום לחילופי השלטון בשלטון קבוע, ואז - אם תחליט הממשלה החדשה - יבוצע הצו לפינוי בית השלום. בידי ממשלה קבועה, ולא בידי ממשלת מעבר (שע"פ פסיקת נסיאת העליון ביניש אינה מוסמכת אפילו להשתתף בדיוני הועדה למינוי שופטים).

עכשיו, תקשיב:

אנשים כמוני בונים את המדינה, ואי אפשר להשתיק אותם בעזרת שימוש באותיות מודגשות בפורום של תפוז
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'(נשיאת, כמובן.. שגיאת הקלדה)'
(נשיאת, כמובן.. שגיאת הקלדה)
03/12/2008 | 13:28
7
לצפיה ב-'אז אתה מטעה ..'
אז אתה מטעה ..
03/12/2008 | 13:37
12
1
סעיף 3 שלך ..היועץ  המשפטי קבע  שממשלתך מעבר יכולה אפילו לנהל  משא ומתן מדיני ..!!!  

זה בטח יותר עקרוני  מאשר בינוי בית בחברון ..

ובכלל  אם בג"ץ  היה חושב  שבתקופה   זו אסור לפנות  אז היה נותן פסק דין ..... צורך מבצעי .... למעט פנוי התנחלויות לא חוקיות ...!!

ומעבר לזה ... מה שאתה אומר קדימה מתנחלים ...תעלו ותקימו  התנחלויות לא חוקיות  כי זו תקופת מעבר  ואסור לפנות ..  נשמע לך סביר והגיוני ...

ממשלה  נבחרת לכהונה של 4 שנים ..ולא  4 שנים מינוס 3 חודשים עד לבחירות ..!!!

ומה  הבעיה  לחכות 3 חודשים  לממשלה חדשה ואז לעלות ..??? מה בוער ...לבית אין רגליים ...הוא לא יברח  ..

והמסקנה  מדברי המוצקים שעם  אנשים כמוך לא בונים מדינה רק בונים אנרכיה ..!!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'טוב, בוא נעשה סדר למען אלו שאולי קוראים'
טוב, בוא נעשה סדר למען אלו שאולי קוראים
03/12/2008 | 14:40
11
קודם כל, אני מרוצה מכך שבקשר לסעיפים 1 ו-2 שכתבתי יש בינינו הסכמה. זו התקדמות, עכשיו בוא נמשיך.

1. ממשלת מעבר היא לא ממשלה שמסיימת את ימיה באופן רגיל, כמו "ממשלה שנבחרה ל-4 שנים ולא 4 שנים מינוס 3 חודשים". ממשלה כזו אמורה עפ"י הכלל לנהוג באיפוק.

2. היועץ המשפטי לממשלה הוא יועץ משפטי, הוא לא שופט ואין לו סמכות חוקית לקבוע בעניינים כאלה. סמכות כזו יש רק לבית המשפט. בית המשפט החליט שהממשלה רשאית לפנות אם קיים צורך מבצעי. הוא לא חייב את הממשלה לפנות את הבית.

מכיוון שהממשלה היא ממשלת מעבר (- כדברי נשיאת ביהמ"ש העליון דורית ביניש, כזו שאין לה אפילו סמכות להשתתף בועדה למינוי שופטים - ש.ל.) - לא ראוי שהיא תנקוט בצעד לפינוי הבית כ-60 יום לפני הבחירות, או תחתום על הסכם שלום, או תצא למלחמה, או אפילו תקבע בענייני תקציב מהותיים. זו ממשלת מעבר. וכשמה כן היא. היא אמורה להשאיר את העניין לממשלה הבאה.

3. אתה לא מעודכן בפרטים: העליה לבית לא היתה בשנה האחרונה. הבית מיושב כבר כשנתיים ואין סביבו בעיות או סכסוכים מיוחדים, בדומה למה שקורה בשאר המקומות בחברון היהודית. מה שהשתנה בזמן האחרון זה שערב הבחירות, קם שר הבטחון - אהוד ברק - ובצעד לא לגיטימי מבחינה חוקית (עקב העובדה שהוא מכהן בממשלת מעבר) העלה לכותרות את עניין ההתיישבות שם, ע"מ לגרוף רווח פוליטי בין תומכיו. משהו בדומה לפינוי נועם פרדמן מביתו באמצע הלילה (פינוי לא חוקי "שזכה" למקלחת קרה משופט ביהמ"ש המחוזי).

אם יש בידך שאלות נוספות אתה מוזמן להעלות אותן, ובבקשה - בלי לחלק ציונים על אנרכיה וכו'. זה לא לעניין.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אז תגובתי ..'
אז תגובתי ..
03/12/2008 | 15:43
10
1. לגבי הטענה שחייב  חייל להשמע לפקודות  אני הסכמתי רק מה..? רבים מהמחנה שלך לא חושבים  ככה ..וסרבו לפנות מתנחלים מבחינה מצפונית ... מה שמביא  אותי למחשבה שאם אתה מזדהה  איתם  (איני יודע עד כמה אתה ימיני ) אז הטענה שחייל  צריך לבצע כל פקודה לא עומדת לזכותך ..כי חייל יכול  לטעון מבחינה  מצפונית אני  מסרב לשרת בשטח כבוש ..!!...
אז אני מקווה שאתה לא מאלה שמסכימים  לסרב פקודה  על רקע אדאלוגיה ימינית ..כמו שפייגלין פעיל הליכוד ורבים מחבריו שהם פעילים  בליכוד  מעודדים ..!!!
הליכוד לא יוצא נקי  מקשר לסרבני פקודה  ...

2. היועץ  המשפטי כן יש סמכות לקבוע בענינים  אילו  בתקופת בחירות ...והנה  כשהממשלה נדרשת בימים  אילו לתוכנית כלכלית ..מדוע אתה לא אומר תחכו  3 חודשים ..?
  כי אי  אפשר  יגרם נזק .... ולכן הממשלה פנתה ליועץ המשפטי  לקבלת אישור לתוכנית  כי האישור דרוש שלא יחשב הדבר לשוחד בחירות   ..!! דבר שהוא  מעשה
פלילי ..!!
לגבי בית-המשפט ...אם אתה חושב שהיועץ  המשפטי טעה אז  זכותך  לפנות לבית-המשפט העליון שהוא מעל ליועץ המשפטי ... בית-המשפט העליון לא פועל על דעת עצמו ..יש צורך לפנות  אליו ..
אם אתה לא יודע היתה פניה כזאת ובית המשפט העליון דחה את המבקשים  לשתק את ממשלת ישראל עד לבחירות ..!!

3.  אין דבר כזה לא ראוי ..יש חוק   ובית -המשפט   מחויב לנהוג לפי חוקי מדינת ישראל ...ולכן לא מפתיע שהפולטקאים הרדודים  מנסים  להפקיע  מבית המשפט העליון סמכויות כדי לעשות כפי שנפשם  חפצה ..לצורך עמדה זאת הנך רשאי  לפנות לשחקן החיזוק החדש של הליכוד מרידור ותקבל ממנו הסבר  ממדינת  ההסברים  מה  יקרה
במדינה שהפולטקאים מקבלים סמכויות בלתי  מוגבלות ..!!

4..  אכן  אין  אני מעודכן במה שקורה בחברון והאמת  זה דבר זניח  לצורך  המסקנה     ...זה שמדובר בעברה שבוצעה לפני שנים  לא מכשירה  את
השרץ שנקרא התנחלות  לא חוקית ..!!
לגבי ברק  כל עוד זה חוקי זה לגטימי גם אם זה נעשה בשביל קולות לבחירות ..   כי אני יכול לטעון שהסירוב לפנות הוא  פוליטי  כדי לעורר את הימין הקיצוני  לפעול בגלל הבחירות ...ולהביא יותר קולות לימין בגלל זה שמפנים יהודים מבתייהם ..!!

יום טוב ...
ואני מקווה שבניגוד לבגין  שדלג על השאלה שלי ...יענה הליכודניק   שאני באמת מעריך אותו כאדם ישר  ח"כ מיכאל איתן ...  

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'תגובתי לתגובתך'
תגובתי לתגובתך
03/12/2008 | 20:44
9
1. חייל צריך להשמע לכל פקודה. שר הבטחון, לעומת זאת, לא צריך לתת פקודה בלתי חוקית.

לפנות ילדים מסיבה פוליטית מבית שנמצא בבעלות חוקית בזמן שהממשלה היא ממשלת מעבר - זו פקודה בלתי חוקית בעליל. ובכל מקרה, גם אם הפינוי היה חוקי, זהו תפקיד המשטרה. פינוי של ילדים הוא פעולה שאינה כלולה במטרות היסוד של צה"ל וסותרת את הקוד האתי שלו. ע"מ לשמור על החוק שר הבטחון צריך להפסיק להפר אותו.

2. אני כן אומר שהממשלה צריכה לחכות עם התכנית הכלכלית עד לאחר הבחירות. החלטות בעשרות מיליארדי דולרים לא צריכות להתקבל בזמן שהממשלה היא ממשלת מעבר - זוהי כלכלת בחירות ובדיוק בגלל זה קיים המצב של ממשלת מעבר! (את הפנסיות אגב אפשר לתקן גם אחר כך, ואל תשים מילים שלא אמרתי בפי בבקשה!)

3. כמו שכבר כתבתי, בית המשפט לא הורה לפנות שום מקום. אם היה מורה - הממשלה (הרשות המבצעת) היתה צריכה להפעיל את המשטרה (ולא את הצבא שזה לא תפקידו) ע"מ לפנות את המקום. בית המשפט קבע שאם קיים צורך מבצעי אז מותר לפנות את הבית. אבל בזה אין כל חדש - גם בית באום אל פחם או בית בהרצליה מותר למשטרה לפנות לצרכים בטחוניים. פינוי מטעמים מדיניים אסור לפנות, כמובן, בתקופה שבה הממשלה מוגדרת כממשלת מעבר.

4. בחברון לא נעברה שום עבירה. קונה אמריקאי שילם לבעלים הפלסטיני 700 אלף דולר על המבנה וקנה אותו (כמו שמותר לאזרחים צרפתים לקנות דירה בנתניה). מרגע שהמבנה נקנה בכסף, הרי שבלי החלטת בית משפט כל נסיון לפנותו בלי צידוק בטחוני ספציפי (כהחלטת בית המשפט) הוא עבירה על חוק יסוד - כבוד האדם וחירותו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה איש ימין מעופף ..אפוף בעשן משיחי ..!!!'
אתה איש ימין מעופף ..אפוף בעשן משיחי ..!!!
03/12/2008 | 21:29
8
למה זה לא פקודה חוקית לפנות  אזרח מביתו ..?  אלפי אזרחים מפונים מביתם שלא עמדו במשכנתא ...מה ..?  המתנחלים נעלים מצרכי העם הזה ..?
אתה בכלל  לא מייצג את הליכוד ..?
אתה מסית לסירוב פקודה ...גייס חמישי בליכוד .. שליח של פייגלין ..!!

אתה לא מבין בכלכלה כלום ...שצריך  לנתח חולה ודוחים הוא מת ...  ככה זה  המצב היום ...תשמע מה המומחים אומרים ..!!!

זה ממשלה שנבחרה בבחירות  וזכאית לפעול  בהתאם  למנדט שקיבלה מבוחריה ..!!

בית המשפט מגיע להחלטות שמולו תמיד עומד  חוק  כבוד האדם וחרותו ..   מה עושה אותך כזה מבין  יותר משופטי  בית משפט העליון ..?
כל מה שנעשה בפנוי במדינת ישראל הוא חוקי ...וכשר ..ועבר את ביקורת בית המשפט העליון ..ואתה לא מסכים .. מה  שעושה אנשים כמוך כמסוכנים
ליסודות הדמוקרטים  של מדינת ישראל ..!!

גם  בליכוד ולא רק בשמאל אנשים בדעות שלך לא רצויים ...  מקומך  במפלגות הימין  הקיצוני  יחד עם פייגלין ..!!

זכור כי מנהיגי הליכוד שהיו בראשות הממשלה פינו ישובים והחזירו שטחים ...  הראשון היה בגין שפינה ישובים והחזיר ...סיים בזה שרון
האיש שהקים את הליכוד ..!!!
וביב שמסר את חברון לא יפגר אחריהם בהרבה ...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
03/12/2008 | 22:11
7
המשטרה מפנה אזרחים שלא משלמים משכנתא, ולא הצבא (למזלנו)

ואם אני "לא מבין" בכלכלה אז אולי ביבי שהציל את הכלכלה הישראלית מבין, אבל כלכלת בחירות של רוני בראון זה בכל מקרה רע והוא בטח לא מבין כלום בכלכלה

והממשלה נבחרה בבחירות אבל ראש הממשלה כבר התפטר, ואם אתה לא יודע מה זאת ממשלת מעבר לך לחפש בויקיפדיה ותחזור לפה

ופייגלין יהיה ראש ממשלה הרבה לפני שלבני או ברק שלך יהיו, בזה תהיה בטוח.

שלום.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אז צדקתי ..חהחה ..!!'
אז צדקתי ..חהחה ..!!
03/12/2008 | 22:27
6
אתה האיש של פייגלין ..

חהחה ..

לא משהו רצוי בליכוד ..!!
ביבי בימים  האחרונים מתרכז רק בו  במטרה למנוע ממנו  להבחר ...!!

תגיד על ההתחלה שאתה ממעריצי הימין הקיצוני ...למה ללכת סחור ...אתה לא ליכודניק   אופיני ..!!

שיהיה לך ולפיגלין  בהצלחה ..!!  אתם הנשק הסודי  של השמאל  לחשיפת  הפרצוף  המסוכן של הליכוד ..!!!

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'וואלה, מה אני אגיד לך, נסה אצל האיראנים'
וואלה, מה אני אגיד לך, נסה אצל האיראנים
03/12/2008 | 23:02
5
אם את הנשק הסודי של השמאל חשפת ב-5 דקות אז את הגרעין האיראני יקח לך 2 למצוא.

אבל לידיעתך, פייגלין לעולם לא יהיה ראש ממשלה.
עכשיו תקרא את הפוסט שלי שוב ותבין מה זה אומר על ברק ולבני
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אז לידעתך ..'
אז לידעתך ..
03/12/2008 | 23:15
4
מאזן הילודה נוטה לטובת  הדתיים ובמיוחד החרדים ... באופן חד-משמעי וברור ...
ובעוד כמה עשרות שנים   החרדים יצברו כח אלקטורלי רב .... שיש סכנה שמטורף  דתי כן  יהיה  ברשות  ראש-הממשלה  שפייגלין  יהיה מתון  לעומתו ..!!
כבר היום 20%  מהילדים הם חרדים ..

מעניין  איך ישראל תשלוט בשטחים  שרוב ברי-הגיוס יהיו משתמטים  שילמדו רק תורה ...?  אין בגין אמר שפרש ממפלגה  שהקים בזמנו ... בלי חיילים  אי אפשר
להלחם ...

ותחשוב על זה ...

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אה, אז אתה גם אנטי דתיים'
אה, אז אתה גם אנטי דתיים
04/12/2008 | 00:03
3
די, תפסיק לפחד כל הזמן ממה יהיה - עם ערבים, עם חרדים, עם מזרחיים, עם מתנחלים. יש לי רושם שכל השקפת העולם שלך נגזרת רק מהדמוגרפיה - חשבת פעם שלעולם שלנו יש גם הווה ולאהכל צריך לחשב לפי עוד 60 שנה?

אבל די, אתה ממילא לא תצביע לליכוד. אז מה יש לנו להתווכח כל היום.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני אנטי כל מי שקיצוני ..'
אני אנטי כל מי שקיצוני ..
04/12/2008 | 00:21
1
כן  החרדים  לא פחות מסוכנים לדמותה  הדמוקרתית של המדינה  מאשר אנשים כמוך ...
הם לא מסתירים  את כוונתם  ומטרתם  להפוך את מדינת ישראל למדינת הלכה ...

בנושא  א"י השלמה יש להם עמדה מעניינת  ומנוגדת לימין  הדתי בישראל ..לא לגבי המטרה הסופית  אלא  לגבי הדרך ...זו הסיבה שיהדות התורה תמכה בפנוי  
עזה ... כי לימוד תורה וחינוך  דתי קודמים  לישוב שטחים ...  הגאולה תביא במילא  את א"י השלמה  ..!! וגאולה תבוא רק בחזרה בתשובה של עם ישראל  וחינוך דתי  הוא הדרך  להשיג את זה ..

למה אתה חושב שיש חשש מהמוסלמים באירופה ... ...  תוך  100  שנה אירופה תהיה מוסלמית  ..כי האשה המוסלמית באירופה  שעור הילודה  שלה גבוהה  פי 3 מאשר הממוצע  הכלל אירופאי ..

ומה אתה מטיף לי ...חכם גדול ..אתה כאיש ימין לא משמש בטיעון  הדמוגרפי  כדי להצדיק  לטרנספר את הערבים ..

שתבין  אני  ליברל  בנישמתי ... ומזה נגזרת  כל תפיסת עולמי ...  והדתיים הם איום  לגבי ...אני מודה ...לגבי הם החושך ואנטי הקידמה ....  הם לא חייה ותן לאחרים  לחיות
החוק שלהם ספר שנכתב לפני 5000 שנה ... ואנחנו האנושות כבר הגענו ליירח ..
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'טוב, די. התעייפתי.'
טוב, די. התעייפתי.
04/12/2008 | 01:05
6
לצפיה ב-'אני אנטי נכפייה דתית ..'
אני אנטי נכפייה דתית ..
04/12/2008 | 00:23
כל  אדם רשאי להאמין בכל מה שירצה כל עוד הוא מכבד אמונה של אחר ..והדתיים  לא מכבדים את השונה מהם ...נקודה ..!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ב'
ב
03/12/2008 | 09:01
5
ברגע זה העיקר הוא לתמוך בליכוד כמפלגת השלטון המרכזית, כדי להבטיח יציבות שלטונית לתקופת כנסת מלאה חשוב שנציגות הליכוד בכנסת תהיה בת 40 חכי"ם לפחות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה לבני בגין'
שאלה לבני בגין
02/12/2008 | 17:47
1
מה דעתך על רעיון הטרנספר?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עובדות, יושר וצניעות'
עובדות, יושר וצניעות
02/12/2008 | 18:11
2
אין לי שאלה מסויימת.
אני מבקשת לנצל את ההזדמנות, כדי לומר שאני מאוד מעריכה את היכולת שלך לנתח מצב לפי עובדות. אתה מבסס את השקפת העולם שלך על מידע מהשטח, ולא על משאלות לב,דיעות קדומות, או שמועות לא מבוססות.

בעידן בו השחיתות היא ה'נורמה' השילטונית, אתה בולט לטובה בנקיון הכפים, והצניעות שלך.

אני יודעת שלא ניחנת בכושר לסחוף המונים כאביך, אבל יש בך כאמור מעלות אחרות, שאני מאוד מעריכה אותן.

רק שלא יקלקלו לנו אותך...

בהצלחה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה 1: האם עמדתו של יו"ר הליכוד בדבר ממשלת '
שאלה 1: האם עמדתו של יו"ר הליכוד בדבר ממשלת
02/12/2008 | 18:41
אחדות לאחר הבחירות רשמית ומחייבת את הליכוד? אם כך הוא הדבר, הצבעה לליכוד כמוה כהצבעה לקואליציה שתחושק ותסונדל בנושאי התיישבות ומדיניות ע"י מפלגת השמאל שתצטרף אליה.

כ-40% מהציבור נמנע בבחירות האחרונות מהצבעה. חלקם אינו מצביע משום שאינו רואה שום אופציה ימנית בפוזיציה שלטונית (שלא לדבר על מפלגות קטנות וחסרות סיכוי משמעותי להשפיע).

השאלה: מדוע לא לדחות את ההחלטה בדבר ממשלת אחדות עד שאולי יתעורר בכך ההכרח לאחר הבחירות? האם אין בהתחייבות מראש לממשלת אחדות משום שלילת האופציה הלאומית "הטבעית" מהמצביעים "חסרי הבית" ואיבוד קולות רבים?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בית המריבה וארץ ישראל'
בית המריבה וארץ ישראל
02/12/2008 | 19:02
3
1. מה אתה חושב על פינוי בית המריבה? האם זה הגיוני שיפנו יהודים מבית שהם רכשו כדת וכדין?

2. איך נוכל להיות בטוחים שהליכוד ישמור על ארץ ישראל?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ואיך עומדת הסתירה בין תמיכה בשופטים וההחלטה'
ואיך עומדת הסתירה בין תמיכה בשופטים וההחלטה
02/12/2008 | 19:11
1
האומללה לפינוי הבית לבין פרישתך מהממשלה לפני שנים בגלל הסכם חברון?

אם פרשת מאותה ממשלה בגלל עיר האבות, היה עקבי ותבקש להחליף את הרכב בג"ץ לשופטים ציונים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני יכול להוסיף שאיבדתי אמון בבית המשפט עוד'
אני יכול להוסיף שאיבדתי אמון בבית המשפט עוד
02/12/2008 | 22:39
הרבה לפני ההחלטה האומללה ההיא בעקבות משפט רמון.

האם נראה לך עקבי להרשיע אדם במעשה מגונה ולא להטיל עליו קלון?

לדעתי רוב הציבור היה מזכה את רמון אילו היה צריך להחליט.
מיעוט היה מרשיע אותו אבל בין אלו שהיו מרשיעים אותו היה רוב לאלו שהיו מטילים עליו קלון.

החלטה גם להרשיע וגם לא להטיל קלון היא החלטה שהיה מקבל רק מיעוט קטן של האוכלוסיה כך שבית המשפט אפילו לא מייצג עמדה של מיעוט  משמעותי של העם אלא עמדה בלתי סבירה של מיעוט מבוטל,ורציתי לשאול מה אתה מתכוון לעשות כדי להחזיר את אמון העם בבית המשפט.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בית השלום!!!!! כך הוא נקרא ולא...'
בית השלום!!!!! כך הוא נקרא ולא...
03/12/2008 | 03:28
6
לצפיה ב-'ברוך השב לפוליטיקה'
ברוך השב לפוליטיקה
02/12/2008 | 19:21
שלום וברכה,
יש לי מס' שאלות:
1.האם התנגדותך לפינוי ישובים בא"י נובעת רק מכוח הנסיבות כיום, כלומר ששאלת פינוי ישובים היא ענין תלוי-מצב בטחוני או שהדבר נובע מאידיאולוגיה עמוקה יותר של הגשמת הציונות ופינוי ישובים יהודים לדעתך הוא דבר הפסול מעיקרו, בכל תנאי?
2.מה תעשה למען השבת פולארד הביתה?
3.מה היא גישתך בנוגע לעשייה למען פיתוח הנגב והגליל, במובן של ייהוד איזורים אלו?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
02/12/2008 | 19:41
בנושא החברה:

מה עמדת הליכוד בנוגע להפרדת הדת מה מדינה/כפיה דתית?
ובפרט:
מה עמדת הליכוד בנוגע לגיוס מיעוטים לרות לאומי וגיוס חרדים לצבא?
בנוגע לנישואים אזרחים/חד מינייים?
בנוגע לסחטנות המפלגות הדתיות?
בנוגע לפירוק המועצות הדתיות?
בנוגע לתחבורה ציבורית בשבת?
בנוגע לחיוב לימודיי חובה במוסדות החינוך של החרדים?
בנוגע לשעון חורף/קיץ נורמלי כמו בכל מדינה?
בנוגע לבניה מופרזת של בתי כנסת וישיבות ?
בנוגע לגירושין לעגונות?
בנוגע לשיוויון בין כל זרימיי היהודות?
בנוגע לאיסור מכירת בשר חזיר?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עוד שאלות'
עוד שאלות
02/12/2008 | 19:45
באיזה עמדה על הליכוד לאחוז אם יהיה בעתיד מספר של 40 אחוזי מיעוטים בישראל מתוך 100 אחוז (השאר יהודים)

האם להמשיך לאחוז במשולש בקלנסאוה ובפרדיס או להפוך את המדינה למדינה ערבית?

ובנוסף מה דעתך האישית בנוגע לחזון החינוך שלי:

חינוך משותף לכל העדות המגזרים והדתות בלי הפרדה בין מעמדות כלכליות ואזורים נחשבים ולא נחשבים כולם לומדים עם כולם מגיל 4 עד יב'
ויוצרים סביבה של אהבה ודו קיום הדדי, בלי מחיצות וחומות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בני בגין - יצחק שמיר '
בני בגין - יצחק שמיר
02/12/2008 | 20:03
1
אין הבדל, אה?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בני'
בני
02/12/2008 | 20:15
2
איך אתה מתמודד עם הרעש שעשית כשפרשת בשנות ה90 מהליכוד ומאותו ביבי? מה השתנה בעצם? אתה חושב שתותיר חותם יותר משמעותי מבעבר? האם אתה יכול לומר שאתה ליכודניק מאז ומעולם ושבכל מערכות הבחירות לכנסת בחרת ליכוד?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'השפעתך עליי מר בני בגין'
השפעתך עליי מר בני בגין
02/12/2008 | 21:51
אני כמעט בטוח שאינך זוכר, אך לפני כ11 שנה בהיותי בכיתה יא' נסעתי במסגת ביה"ס בו למדתי לכנסת לפגוש מספר פוליטיקאים. לשמחתי פגשתי לא בפוליטיקאים אלא בבני אדם מוסריים וערכיים, בשונה ממה שאנו מכירים בשנים האחרונות. פגשתי ברן כהן, רחבעם גנד זאבי הי"ד ואותך מר בגין.
הפגישה איתך חרוטה בזיכרוני היטב, אני זוכר לפרטים משפטים ודברים שאמרת אשר במבחן המציאות התבררו כמדויקים, ומה שנחשב בזמנו כ"קיצוניות" מוסכם על ידי כל כיום שמדובר היה באיה מפוכחת של המציאות. אני זוכר כיצד הקראת לנו משפטים של עראפץ יימח שמו וזיכרו, מהיומן האלקטרוני שלך והסרת המסכה מפניו בימי אוסלו הנוראים. סיפרת לנו ממשנתך - "כבדהו וחשדהו"  (חוץ מפוליטיקאים - חשדהו וחשדהו (-: ) לא לסמוך באופן איוור על אחרים שמבטיחים לנו הבטחות שווא ללא כיסוי.
הערצתי אותך ביום בו עמדת מול כל הליכוד והנפת את ידך להתנגדות פינוי חברון. לא רק על התנגדותך לפינוי, אלא על עמידתך האיתנה נגד הזרם והדבקות הבלתי מתפשרת באני מאמין שלך.
מכאן אתה יכול להבין כי השפעתך עליי בגיל צעיר היתה משמעותית, התנהלותך ומוסריותך הנם נר לרגלי עד ליום זה.
אני שמח שהחלטת לחזור לבית הוא הליכוד, בכך החזרת גם אותי ועכשיו אני מרגיש שוב בביתי האמיתי.
אנא עזור לנתניהו להוביל את המדינה למקום בריא ושפוי יותר, מאחל לך ולכולנו הצלחה רבה.
נתנאל
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בתור איש חינוך שכתב ספרי מתמטיקה'
בתור איש חינוך שכתב ספרי מתמטיקה
02/12/2008 | 22:57
כיצד אתה מתייחס לנושאים כמו עישון במקומות ציבוריים?
סמים?
אלכוהול?
זיהום אויר?

תודה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בני ברוך שובך !'
בני ברוך שובך !
02/12/2008 | 23:31
איך תסתדר עם ביבי ילך למומ עם סוריה או אם החמאס וכו האם אתה יודע את עמדתיו של ביבי.ולמה לחזור דוקא שהולך לליכוד... אוהבים אותך!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה חושב שאביך ז``ל עשה'
אתה חושב שאביך ז``ל עשה
03/12/2008 | 00:09
3
3
טוב שהחזיר את סיני, כי אם לא היה מחזיר היינו היום מדינה עשירה מאוד עקב הנפט שנמצא שם?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מה קשור!?'
מה קשור!?
03/12/2008 | 00:24
6
לצפיה ב-'אין העושר נמצא אלא בחוסר שיוצר הויתור.'
אין העושר נמצא אלא בחוסר שיוצר הויתור.
03/12/2008 | 08:15
1
3
ואין האצל הולך לעבודה אלא כאשר ביתו מלא בנמלים והוא כבר לא יכול להיות שם יותר.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'יצאה לי רמיזה שיכולה להתפרש באופן סרקסטי '
יצאה לי רמיזה שיכולה להתפרש באופן סרקסטי
03/12/2008 | 08:20
1
ולא לרוחי.
סתם אני משרבת פתגמים, שוגה כתיב ובעצם מתכוון אלי.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שלום ד"ר בגין'
שלום ד"ר בגין
03/12/2008 | 00:41
ראשית הרשה לי לאמר כי אני מאוד מעריך אותך, אתה אחד מאנשי הציבור המעטים שפיהם וליבם שוים.
שאלתי היא: האם תתמוך בהעברת תושבי מחנות הפליטים הנמצאים ביו"ש לרצועת עזה? האם תיזום מהלך כזה?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שאלה לבגין'
שאלה לבגין
03/12/2008 | 01:05
למה הלכת למפלגה יחסית שמאל מאשר מפלגה ימנית?? הרי אתה ימני,
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אין הצרצר צר אלא את שיריו שלו. שלום ד"ר בגין.'
אין הצרצר צר אלא את שיריו שלו. שלום ד"ר בגין.
03/12/2008 | 01:22
ראשית עלי לאמר, שלמרות שאני לא מתכוון להצביע למסיבת הליכוד, אני שמח שחזרת לפוליטיקה,
שהיא תחום שמשפיע ישירות על חיי אדם ועל כן דרושים בו אנשים כמוך.

רציתי לבקש ממך לפרט את עמדותיך בתחום החברתי כלכלי.
דומה שהעולם כולו נמצא בצומת דרכים, בין כלכלת שוק לכלכלה סוציאלית.
היכן אתה ?

תודה
תהיה המגניבות בדרכך

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בני בגין, איש ישר והגון, שלום לך.'
בני בגין, איש ישר והגון, שלום לך.
03/12/2008 | 08:24
1
2
התפעלתי בעבר מהיושר שלך, שאינו דבר פשוט בהיותך חבר כנסת,
(אוי, איזה משפט עצוב, אבל, לצערי, נכון) וברצוני לשאול אותך:
האמנם הליכוד ההוא, שאביך הנהיג, הוא אותו ליכוד של היום
הערכים אותם ערכים
אהבת הארץ אותה אהבת הארץ
לצערי הרב, השנים האחרונות מעידות שהליכוד התרחק מדרכו כרחוק מזרח ממערב.
יוצא שהליכוד נתן את סיני,
הליכוד נתן את חברון,
הליכוד נתן את חבל קטיף.
והגירוש האחרון הוא הגרוע מכולם, הוא בא לחינם, אפילו ללא הסכם...
ותוצאותיו גלויות לכל.
(לא שזה מפחית מחומרת הנסיגות הקודמות).
האם עדיין יש טעם להצביע לליכוד

מודה לך מראש על תשובה כנה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שלום רב לך בני בגין היקר והישר שאני מעריכה'
שלום רב לך בני בגין היקר והישר שאני מעריכה
03/12/2008 | 08:38
מאוד.

רציתי מעט לשתף אותך בכמה דברים והראשון שבהם זה לומר לך כמה אני מעריכה ומוקירה אותך.
כמה שאתה יחיד סגולה וחבל שאין עוד כמותך
אין לך מושג כמה אני ועוד שכמותי מאושרת מכך שאתה חוזר לליכוד.

סבי עליו השלום, למד עם אביך זצ"ל בפולין והם היו חברים מאוד  טובים עד יום מותו של סבי והתכתבו המון ואגרות שנה טובה וכו' וסבי היה איש ידוע בליכוד ותרם רבות למפלגה היקרה, כך שגדלתי על סיפורי הגבורה והחברות ובכלל, על ברכי הליכוד אותה ינקתי מגיל אפס.

לצערי לא יצא לי עדיין לקרוא את כל השאלות כך שאין לי מושג מה שאלו וסליחה אם אשאל שאלה שנשאלה.

רציתי לשאול, מה גרם לך לעזוב את הליכוד?
מה היה הקש שגרם לך לחזור??
איך זה היה להיות מחוץ למפלגה(בכנסת בכל אופן)??
מה יהיו נקודות הלאו והכן שלך כעת כשתהיה בצמרת??
ואיזה תיק תרצה?.

בני בגין היקר, השריד היחיד כך נראה לי, לעדינות נפש ויראת כבוד וסבלנות ויושר, אני מאחלת לך להצליח בכל מה שהנך רוצה לעשות בממשלה ושתצליח להכניס בשרים ובח"כ יושר ולא מעט אלא הרבה!!!
ושתדע שיש עוד רבבות שפשוט מוקירים אותך.

תודה שהנך מתארח פה ותודה על שהנך מה שהנך.
באיחולי בריאות.
מירב.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ד"ר בגין, אם אפשר שאלה נוספת..'
ד"ר בגין, אם אפשר שאלה נוספת..
03/12/2008 | 08:41
1
מזה זמן ידוע כי אנשי גיאולוגיה רואים בהצפת ציר פילדלפי במים (אם מהאדמה או אם מהאויר) מעשה שיביא לקריסת
המנהרות בודאות.
אולי זו אינה שאלה קונקרטית, אבל אני תמהה לעיתים על המרחק שבין ידע מדעי לפוליטיקה.
עוד לא אמרנו הטפלת מים, מצלמות חום (הצרפתים השתמשו בזה בחטיפת מטוס אחרונה שהיתה להם !!) ועוד..

כנציג הלובי הגיאולוגי, מה תוכל לאמר בנושא זה.

תודה
תהיה איתך המגניבות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אמנם אין לי שאלות'
אמנם אין לי שאלות
03/12/2008 | 08:57
2
אבל אני חייבת לנצל הזדמנות זו כדי לברך אותך על שובך לליכוד!

אתה אחת הסיבות שבגללן אני מצביעה ליכוד. אני מאוד מעריכה אותך כאדם וכפוליטיקאי, והלוואי שהיו הרבה כמוך וכמו אביך ז"ל. נולדתי בתחילת שנות ה80 כשהוא היה ראש הממשלה ולמרות שאינני זוכרת כלום מהתקופה הזו , תמיד שמעתי עליו רק טובות מהוריי שהעריצו אותו ובאמת הרבה מאוד אנשים העריצו אותו. ולא מפתיע שהתפוח נופל לא רחוק מהעץ..

שיהיה לך המון בהצלחה !
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ב'
ב
03/12/2008 | 09:07
4
7
אני מודה לפורום על האירוח. לצערי לא יכולתי לענות על כל השאלות (אני מקליד בשתי אצבעות בלבד). תודה לשואלים על ההתעניינות. אני מקווה שצוות הליכוד שיורכב בבחירות הפנימיות ביום שני הקרוב יחזיר רבים - וביחוד צעירים - להתעניינות בזירה הציבורית, שחיוניותה כה חשובה לדמוקרטיה שלנו.
בברכה,
ז. ב. בגין
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'האירוח של בגין...'
האירוח של בגין...
03/12/2008 | 09:25
2
חברים, אני מתנצל על האירוח הקצר, הלו"ז של בגין מאד צפוף...
בגין ביקש ממני למסור לכם שהיו מס' שאלות שחזרו על עצמן ולכן הוא דילג על חלק.
כמו כן הוא מתנצל על כך שלא הספיק לענות על כל השאלות...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'היה אירוח נהדר'
היה אירוח נהדר
03/12/2008 | 09:45
1
תודה רבה שנתתם לבני בגין את ההזדמנות הקצרה להשיב לנו לשאלות.
בהחלט מדובר במועמד עם המון פוטנציאל.
תודה לפורום.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'היה אדיר!!!!'
היה אדיר!!!!
03/12/2008 | 20:13
1
תותח בגין ענה לי ולא לשאר

הלואי תביאו לכאן את ביבי כראש ממשלה עם 45 מנדטים!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'רז צריך לספק קלדנית!'
רז צריך לספק קלדנית!
03/12/2008 | 10:56
התשובות של האיש כל כך חשובות לרבים! ואם בעייה טכנית (הקלדה איטית) מנעה תשובה לחצי מהשאלות - חבל.

כמה עולה קלדנ/ית לשעה ? אני מוכן לשלם את ה-100 ש"ח (כולל הטבות סוציאליות ומע"מ)   

חוץ מזה היה אירוח מצוין, תודה ענקית לבני בגין ולרז!!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הבן של מנחם בגין, הקשב בבקשה לדבר הבא '
הבן של מנחם בגין, הקשב בבקשה לדבר הבא
03/12/2008 | 09:11
14
3
http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=EIMK...

לחץ על "נגן". התעלם מסיומת דבריו של נתן זהבי, והתרכז נא בעיקר בדבריו של אותו אדון פרידמן.

אביך כתב שבזמן היותו ילד בבית ספר בפולניה, הוא היה חוטף מכות מהילדים הפולנים אך ורק בגלל היותו יהודי. פרט לאחותו [דודתך] כל משפחתו נספתה בשואה. כל זה לא הפריע לו לרכב על גלי השנאה העדתית של המזרחים לאשכנזים ולהתסיס את הרוחות כנגד האחרונים עוד יותר.

אותם בני הטיפוחים של אביך, יוצאי עדות המזרח, ילדיהם ונכדיהם הם אלו שהיום מתאכזרים לילדים אשכנזים ומתעללים בהם, בעיקר במקומות שהאשכנזים מהווים מיעוט.

אני מבין שהוא זה הוא - ואתה זה אתה. אך מכיוון שאביך ז"ל כבר אינו בין החיים, ואין לי את האפשרות לשטוח בפניו את טענותיי, החלטתי לומר את הדברים הללו לך.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אינני יודעת מאיפה אתה מביא את השטויות האלה'
אינני יודעת מאיפה אתה מביא את השטויות האלה
03/12/2008 | 09:31
3
1
גידלתי שלושה ילדים בדימונה - מעוז "יוצאי עדות המזרח"!!

ילדי "האשכנזים" מעולם לא "סבלו" בגלל מוצאם ובחיים לא "התעללו" בהם.
עד היום החברים הכי טובים שלהם הם יוצאי עדות המזרח...

בחיים (הם מעל גיל 30 כבר) אף פעם אף אחד לא ציין ולו בויכוח אחד
את מוצאם...

...הם אלו שהיום מתאכזרים לילדים אשכנזים ומתעללים בהם...

זה הכל בראש הגזען שלך

תתבייש!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בטח גם האדון הזה שעלה לשידור הוא שקרן וגזען'
בטח גם האדון הזה שעלה לשידור הוא שקרן וגזען
03/12/2008 | 09:49
1
1
הוריו נרדפו ע"י הנאצים בגלל היותם "פרידמנים" והיום ילדו נרדף ומושפל ע"י ילדים-מזרחים בגלל היותו "פרידמן".

זה שהשנאה פסחה על בנייך, לא משקף כלום. אני שמעתי הרבה מאוד סיפורים הפוכים, ודיי מצמררים יש לומר.

בכל אופן, הודעתי כוונה לבנו של מנחם בגין, זה שנהג להתסיס בכיכרות כאשר הכל כולל הכל היה כשר, לא משנה הנזק העצום שהיה נגרם מכך [ובגין לא היה טיפש, הוא ידע טוב מאוד איזה נזק ההסתה הזאת גורמת ובעיקר תגרום]. הוא רצה להגיע לשלטון, והמטרה קידשה את האמצעים.

נ.ב, אנחנו עדיין [עדיין] במדינה דמקורטית, על כן אני אודה לך מאוד אם תתני לי להתבטא בחופשיות, בלי הדבקת שמות תואר למיניהם ונסיון לסתימת פיות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'סליחה, אבל בימים "שהכל היה כשר" כדבריך'
סליחה, אבל בימים "שהכל היה כשר" כדבריך
03/12/2008 | 20:55
היה גם מקרה שבו עמד יוסי שריד (שמאל, שמאל...) ליד שלט שכתוב עליו "בגין רוצח" (אם איני טועה כמובן - זכרוני מבוסס על מהדורות החדשות של אז). זה היה בזמן מלחמת לבנון הראשונה. על שלט אחר היה ספרור מתחלף של מספר ההרוגים הישראלים.

אז בבקשה להזהר כשכותבים על הסתה. זו יכולה להיות חרב פיפיות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'תתעלמי ממנו'
תתעלמי ממנו
03/12/2008 | 11:05
2
דעותיו הגזעניות של אלי צפון ידועות בכל הרשת.
לא ניתן להתייחס לאדם כזה ברצינות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בחייך ..'
בחייך ..
03/12/2008 | 10:41
9
2
תראה מי המצביעים של הליכוד  ..רוב  מצבעי הליכוד מזרחיים ..  מעוזי  הליכוד בעירות הפיתוח ..
ומי הם רוב מנהיגי הליכוד אשכנזים ..!!
מי הם רוב הצטרפי הליכוד החדשים ..אנשים מעירות פיתוח  ומי שמייצג את המזרחיים שנחותים מבחינה כלכלית ..?  כולם  אשכנזים מדושנים ...

בסופו של דבר רוב  המזרחיים  הם קישוט במדינה הזאת ...אז  זו הסיבה שהם מרגישים טוב שבוביל  צוחק  מאשכנזים והם מצבעים  שבשביל השובניסט  ספק  פרמיטיבי ספק דמוי  סרסור  שהזמין את חבריו  לחגוג על חברה שלו ...

תן להם  את התענוג  הקטן הזה לבחור בבוביל   האיש הקטן הזה והאפסון ...כי אחרי  הבחירות אף אחד לא יזכור אותם והבעיות שלהם עד לבחירות הבאות ..!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ציטוט: "רוב מצביעי הליכוד מזרחיים"'
ציטוט: "רוב מצביעי הליכוד מזרחיים"
03/12/2008 | 20:58
8
5

"...בסופו של דבר רוב  המזרחיים  הם קישוט במדינה הזאת"
"...תן להם  את התענוג  הקטן הזה לבחור בבוביל"

מדברים על גזענות, אה?
פחחחחח....... ממש כוכב אתה.

ילד, מי נתן לך רשות לכתוב באינטרנט?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מה בדיוק היה דוד לוי בליכוד ..?'
מה בדיוק היה דוד לוי בליכוד ..?
03/12/2008 | 21:17
7
זה גזענות ..  אולי זה יצא ככה ...  אבל הכוונה אחרת ...
זה האמת ... בליכוד  מושכים מזרחיים להצביע  בעבורם    כל בחירות ...אבל   לא דואגים  להם אחרי זה ....!!!

תראה איך ההתנחלויות נראות  לעומת  עירות הפיתוח ...במשך עשרות שנים העדיף הליכוד להשקיע  בשטחים מאשר  בעירות הפיתוח ..והתוצאה נכשלות ..
ואת הכעס אשכנזי הליכוד מנתיבים  לעבר השמאל ...  וככה יוצא שהמזרחיים   הם לא יותר מקישוט  בליכוד שמנוצל   ע"י  הפעלת אמוציות   רגשיות נגד השמאל ...
הכל  הלך להתנחלויות על חשבון שאר החלשים בחברה ..!!

איך אמר ביבי ..השמאל לא יהודים ...  

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'"זה גזענות .. אולי זה יצא ככה ..."'
"זה גזענות .. אולי זה יצא ככה ..."
03/12/2008 | 22:06
4
כן, זאת גזענות. גם "מה בדיוק היה דוד לוי בליכוד" זאת גזענות.

מה בדיוק דליה איציק בקדימה?
מה בדיוק מרציאנו בעבודה? ושלום שמחון מה הוא?
מה בדיוק רן כהן במרצ?
מה בדיוק יצחק לוי במפד"ל?

כולם מזרחיים. מה זה קשור לליכוד?

אז מה זה "מה זה דוד לוי"? כן, הוא היה מהליכוד.. אבל לידיעתך: אותו דוד לוי היה שר חוץ גם מטעם מפלגת העבודה!!! או שאת זה אתה פתאום לא זוכר?!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'נחכה לתוצאות הפרמייריס..'
נחכה לתוצאות הפרמייריס..
03/12/2008 | 22:19
3
אבל הנקודה ש 65%  ממצביעי  הליכוד  הם מזרחיים ...מעוזי הליכוד  הם בעירות הפיתוח ובפרפריות שם יש  אכלוסיה  מזרחית חלשה ..!!

זה נקודה ידועה לכולם שהאשכנזים  (חוץ מדתיים )  נוטים  לעבר השמאל ... והמזרחיים   נוטים  לימין ..!!
תראה את מרץ ..רן כהן שנים היה המזרחי  הבולט שם ...  היחידי ...!! פרט אולי בתקופה מסוימת   עוד אחד שהיה מזרחי ..
תמיד צוחקים  המזרחיים  על מרץ מפלגה   אשכנזית של אנשים שחושבים שהם  נעלים  מכולם ..
ציפיתי שיהיה ראש ממשלה מזרחי מטעם  הליכוד ...לאחרי כזה   נאמנות עיוורת של המזרחיים  לליכוד ...  מה שאני רואה שכל המצטרפים  החדשים  הן על טהרת  האשכנזים ..אנשים שמעולם לא פעלו למען עירות הפיתוח ..וזה מעולם לא עמד בראש   הנושאים שלהם ..!!!
גם לדוד לוי היו טענות לליכוד והוא גם  פרש בשלב מסוים  והקים מפלגה עדתית ..
מסתבר שהוא לא סחף  אחריו אנשים ..כמו למשל  המפלגה של הרב  עובדיה שמשכה  מזרחיים רבים להצביע עבורה .... מחאה נגד שליטה   אשכנזית  על
עיקר הפולטיקה הישראלית ... ושם אין אשכנזי לרפואה ...חהחה ..

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'דוד לוי ..'
דוד לוי ..
03/12/2008 | 22:23
מה זה שר  החוץ ... ?
בעיקר  קוקטילים  ונסיעות ... את מדיניות החוץ .... הסכמי שלום קובע ראש-הממשלה .. בסופו של דבר ..
גם  שר החוץ של ביבי  שזה שיילל בטאבה בפני כולם שהוא לא מוזמן לישיבה ..היה רק עלה תאנה ... ביבי לא שם עליו ... כמו על זה שלפניו  דוד ..
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מה כל הזמן אשכנזים ספרדים בראש שלך?'
מה כל הזמן אשכנזים ספרדים בראש שלך?
03/12/2008 | 22:31
1
4
זה מראה רק על דברים לא טובים, תסלח לי.

בליכוד "מזרחיים" תמיד קיבלו את ההזדמנות שלהם ואני שמח שזה מתתחיל להיות ככה גם במפלגות אחרות.  ואם מזרחיים וגם אשכנזים יצביעו בשביל אנשים כמו טל ברודי, בני בגין, ספי ריבלין ובוגי יעלון אני אהיה מאוד מרוצה, ולא אכפת לי מאיפה ההורים של האנשים האלה באו.

ועל המפלגה של הרב עובדיה תכתוב בפורום שלהם.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'זה בגלל שמישהו כתב פה ..'
זה בגלל שמישהו כתב פה ..
03/12/2008 | 22:42
1
שהאשכנזים נרדפים  בגלל  בבוליל ....שיצא נגד תופעת הפרדמנים ..!!  אז נדלקתי ..

חוץ מזה המטרה  לפתוח את המחשבה  למזרחיים להפסיק להצביע  מהלב ומהשנאה לשמאלנים האשכנזיים  שריססו אותם בבואם  לארץ ... ויתחילו  להצביע
מהראש .. לא  לחזור 60 שנה האחורה ...להסתכל קדימה לעתיד .
כלומר   שיתעררו סוף סוף  שהליכוד לא מייצג את הבעיות שלהם .. השמאל יעשה את זה יותר טוב ...כי כספים שמיועדים להתנחלויות ילכו  רק להם ..
השמאל יותר סוציאלסטי  ברעיונותיו ...וביבי הוא  קפיטליסט  אכזרי שגדל על ברכי הקפטליזים  הברוטלי של האמרקאים ..!!

אם תכנס לאתר של הקשת  המזרחית(הוגי דעות מזרחיים בעיקר ) תראה כמה הם  רוטנים  על העדפת  השטחים  ונטישת עירות הפיתוח ..!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'השד העדתי יוצא מהבקבוק בכל שיחה כאן?'
השד העדתי יוצא מהבקבוק בכל שיחה כאן?
04/12/2008 | 04:28
1
2
צאו מזה. בהתחשב בעובדה שרובנו דור 2-3 בארץ, מאוד מעניין שאנשים ממשיכים לחפש חלק בעדה שהפרידה אותנו לאורך השנים(נרדפנו כיהודים, והיום רודפים אחרי זנבו של האחר בגלל עדה. קצת ביזארי לא?). כן, אתה באמת צודק שקיים רוב גדול של מצביעי ימין מבין אלו בעלי עדה ספרדית, מזרחית או איך שתרצה לקרוא לכך. האם אתה בא לרמוז משהו בכך? האם יש תהליך פגום בכך, תהליך חשיבתי או הגיוני מבחינת אותן עדות?
תזוזה כזו של קולות קיימת גם בחתך האפרו-אמריקאי בארה"ב, שרובו הצביע באופן די בולט למפלגה הדמוקרטית(לאחרונה גם חזינו במועמד כריזמתי, שזכה לרוב הקולות, אם מהיותו שחור ואף היותו שחור. קח זאת לכאן או לכאן) או באוכלוסיות המהגרים שבוחרים ברוב גדול למפלגה הסוציאלית בצרפת ובשאר אירופה. אני יכול להמשיך ולהמשיך, אך יחס או התנדנדות של קולות לכאן או לכאן. מועמדים מובילים-ללא קשר לצבעם או מינם, מוצאם או גזעם-למרות שאכן חלק מהזהות האישית של אותו אדם או אישה עלולים להוות מכשול, אך זה חולף עם הזמן.
אז אולי נניח בצד את השד העדתי שמעלים אלא ע"י אנשים חלשים, שמתרצים פעולה, עובדה או מעשה מסויים בכך. מצידי שבנימין נתניהו היה אישה מן העדה האתיופית ואילו בני בגין היה מהדור הצעיר של עולי ברית המועצות. אדם יתבלט בגלל תכונותיו בסופו של דבר, ואין קשר למוצאו, ייחוס או כל דבר אחר.
בקיצור, ילדים, אלו המים העמוקים. תנסו להפסיק להיות כאלו רדודים, בתרתי משמע.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'זה חשוב כדי להבין דפוסי הצבעה..!!'
זה חשוב כדי להבין דפוסי הצבעה..!!
04/12/2008 | 09:34
אולי לך  אם אתה אוהד הליכוד ואיש ימין  נוח שמזרחיים באופן קבוע  נוטים לימין ... לי זה לא נח  דפוסי ההצבעה של המזרחיים  שלא משתנים  למרות  שסה"כ מצבם
החברתי  במשך עשרות שנים לא ממש משתנה ...
עדיין אתה רואה הבדלים מהותיים  בהרבה תחומים  בין אשכנזים לספרדים .... שהאשכנזים בולטים  יותר בהרבה תחומים ...   גם  אתה יכול לבדוק את   הצד המזרחי  ואת הטענות שלהם  להבין שבעיה לא מטאטאים  מתחת לשטיח  שלא מדברים  עליה ...
והנה  בתוכנית מאוד פופולרית  האח הגדול  זה יצא  דווקא מהצד  המזרחי בצורת  תקיפת ה"פרדמנים " ע"י   המזרחיים  שהם  במקרה זה מיוצגים  ע"י משפחת  בובלייל  ...
כלומר שהדבר קיים  ועולה והרבה דווקא  בזמן בחירות  ע"י המזרחים  ובעיקר ש"ס ...ולא סתם בלי מטרה ...!!
זו שיטה בדוקה לעורר  את רגשי הקיפוח   כדי לגרום להזדהות   אילו שמקופחים או אילו שחושבים שהם מקופחים  כדי להצביע  עבורך ... ש"ס  עשתה את זה במודע  ומשפחת בובליל  עשתה לדעתי לא במודע  אבל עשתה את זה ...
אתה חשוב שזה רדוד ..אני חושב שזה משמעותי להבין דפוסי הצבעה של אנשים  כדי לנתח מגמות  בציבוריות הישראליות  ולהבין לאן  המדינה הזאת הולכת ..כי מי שמצביע רק מהלב ומהבטן  ולא מהראש  עלול  לגרום  לשנות את פני המפה הפוליטית  באופן  לא שכלתני ...כלומר רגשות  של שנאה קיפוח וכדומה  יכולות להביא  לתוצאות הרסניות לעם  ישראל ..!!

יום טוב ..!!
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מה אתה חושב בפרספקטיבה אחורית על הצעד'
מה אתה חושב בפרספקטיבה אחורית על הצעד
03/12/2008 | 09:43
1
שהוביל אביך בנושא השלום והכוונה היא להסכמי השלום עם מצריים
האם אולי במבט לאחור, אולי ההסכם הזה הוא זה שיצר את הבעיות היום,
אולי היה אז צריך לשאוף להסכם כולל עם כל מדינות ערב, הסכם שיכלול בתוכו גם פתרון לבעיה הפלסטנאית

איך אתה רואה היום את גבולתיה הקבועים של מדינת ישראל ?

מה את ושב על בעיותיה הדמוגרפים של מדינת ישראל, הכוונה שהיא - עוד דור רט שניים מספר עביי ישראל יכפיל את עצמו או אולי יותר מזה ,  וכמו כן, מספר החרדים גם יכפיל את עצמו, זה אומר שהיהודים החילונים (שהיום הרוב) בטווח הארוך יהפכו להיות מיעוט,  המפלגות הגדולות יהיו ש"ס, בל"ד, חד"ש ....  והליכוד/עבודה יקבלו מספר מנדטים חד ספרתי,  מה דעתך ?

אני ממש חושש מהתסריט הזה

מהן דעותיך הכלכליות?  אני יודע שאתה לא מאלה שמחוברים לאנשי הון, אבל האם יש ביך צד סוציאליסטי, ודאגה לחלשים?

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בעמוד הראשי!עם הכותרת לי!'
בעמוד הראשי!עם הכותרת לי!
03/12/2008 | 20:15
1
חחח הכותרת זה מה שהוא ענה לי!
אדיר
מפלגת הליכוד >>

הודעות אחרונות

20:38 | 20.10.19 עמוד השדרה
02:54 | 20.10.19 סטילהוק
04:55 | 19.10.19 סטילהוק
16:07 | 18.10.19 סטילהוק
08:36 | 18.10.19 סטילהוק
07:35 | 18.10.19 סטילהוק
06:00 | 18.10.19 סטילהוק
16:23 | 17.10.19 עמוד השדרה
21:33 | 16.10.19 עמוד השדרה
11:43 | 16.10.19 עמוד השדרה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ