אלי ארזי - יו”ר בית”ר החדש

MASH23

New member
אלי ארזי - יו”ר בית”ר החדש

אלי ארזי הוא יו"ר בית"ר ירושלים החדש. ארזי יחליף בתפקיד את ולדימיר שקלאר המפוטר, כך סיכם הערב עם הבעלים, ארקדי גאידמק, במשרדי הקבוצה בגבעת שאול. הודעה מסודרת על המינוי החדש תצא בזמן הקרוב.

גאד דמת למה רק רע עושים לנו?!!

פיטרו נבלה אחד ומי הביאו במקומו?!נבלה עוד יותר גדולה, שוטר!! ה' ישמור לאן הגענו?!לתחתתית שבתחתית, ששוטר יהיה מנכ"ל בית"ר ירושלים??זה פשוט אבסורד!! אם כל הכבוד לגאידמק, זה לא יכול להימשך ככה, להביא מישהו להיות מנכ"ל של קבוצה בגלל שהוא לא מבין בכדורגל?!ואטטטטט דהההההה פאקקקקקק?! חבר'ה, תתכוננו לסבול, ותתכוננו גם להרבה הפגנות כי כחול המדים הזה הולך להיות משת"פ של המשטרה, אני כבר רואה שנאכל הרבה חרא בגללו, שקלאר בהחלט היה עדיף עליו.

pembencipolisi

New member
נאלץ לחיות עם העובדה

שהוא מנכ"ל בית"ר... אחרי שהתנפלה עלי המשטרע, זה האסון הגדול ביותר שיכולתי לדמין... שוטר ינהל את הקבוצה שלי שיותר מ 31 שנה אני קשור בה. משטרת ישראל התמחתה בהתנכלות לאוהדי בית"ר, ורדפה את ארקדי גאידמק, אבל ארקדי בחר מה שבחר, ואנחנו נאלץ לחיות עם זה. כל פעם שאיזה שהוא שוטר יכה איזה שהוא אוהד בית"ר, נזכור , לא עלינו , שהמנכ"ל של בית"ר הוא תת-נצב בדימוס, אללה יסתר, אעוד' ברב אלעאלמין ... מענין לדעת מה יקרה כאן מהיום והלאה, איזה "שאויש" תורן יקרא מה שאנחנו כותבים בפורום הזה. מענין לדעת מה יקרה ביום שתביעתי נגד הקלגסים תוגש, אם ישאךו אותי, מה אתה מתלונן, אתה אוהד בית"ר ירושלים, נגד מי אתה מתלונן, המנכ"ל של הקבוצה האהודה שלך היה קצין במשטרת ישראל...

InnerSpice

New member
לך תדע...

עד שהמשפט שלך יגיע לשלב ההכרעה ייתכן והוא כבר לא יהיה יו"ר וחוצמזה-אתה הוכית בטרם הוא היה יו"ר כך שהשאלה לא רלוונטית ולא ראויה למקרה חוצמזה אולי עכשיו כשהיו"ר הוא אקס שוטר -יהיה קצצת יותר שיתוף פעולה בין בית"ר והמשטרה ופחות יד קשה נגד האוהדים אבל עדיין אני בעד בדיקות קפדניות בכניסות כדי שלא ייכנסו לטדי רימוני הלם כמו בבלומפילד והאמת אני גם בעד ענישה חמורה נגד מי שזורק למגרש רימוני עשן או אבוקות למיניהם-זה סתם פוגע בקבוצה יחד עם זאת אני בעד להתיר את שימושם ביציע-כי זה מוסיף צבע ואווירה חמה וכייפית

pembencipolisi

New member
שכח מאבוקות ביציע

שוטרים יקפידו יותר עם אוהדי בית"ר, כדי שלא תאמרנה היריבות ולא יגידו אוהדיהן, ש"מתירים" אבוקות לבית"רים, כי המנכ"ל מעלים עין, ואילו שוטרים שאינם רואים אותו , מפשיטים אוהדים אחרים באוהלים. צריך ללמוד להתרסן, להיות כמו כבשים ציתניות בעדר, ולכפות על עצמנו כניעה למצב. שנוי בהתנהגות , והתחילו להפנים זאת.

Bazziii

New member
מזה קשור?

מזה קשור לכך שהוא היה שוטר וששוטר ינהל את בית"ר מצידי שיקראו לו אלי מניאק ארזי אבל שינהל את בית"ר כמו שצריך! לפי מה שנשמע הוא אדם בעל כישורים השאלה אם זה יספיק כדי לנהל קבוצת כדורגל!

pembencipolisi

New member
קרא כאן וצפה בתמונות

אמנם התאור של העתונאית אינו מדויק אבל לדוברי עברית יש מה לקרוא . סליחה מכבודם של אנשים שכבר ראו את התמונות, אינני דוגמן ואף אדם לא ירצה להציג עצמו כך אם לא היתה סבה אמיתית להראות לצבור מהם מעללי משטרת ישראל. גם באינדונסיה כבר יודעים .

c o m p a c t

New member
אני מאמין!!! אני שמעתי מדודים שלי

סיפורים על שוטרים אפילו בתוך הכלא שרק מחפשים לחמם ידיים

pembencipolisi

New member
נסיון להסביר

ב 17.7.2004 שבת אחר הצהרים הייתי בחוף הים של אשקלון, כמה פעמים כשיצאתי מהמים ראיתי את בגדי במקומם. בפעם האחרונה, עם אור אחרון , ראיתי במקום הבגדים את שקיות הזבל הגדולות של מנקי החוף במקום שבו היו הבגדים שלי. ידעתי שברגע שהמציל הולך הם מתחילים לסיר. הלכתי אל פח הזבל הסמוך והוצאתי משם את החולצה שלי מזוהמת בזבל , את המכנסים הקצרים ובתוכם היה מפתח הבית , אבל לא את הסנדלים החדשים שעלו לאבי 350 ש"ח. הסנדלים הללו התאימו לי ב 5 דקות של בחירה בחנות. הגנב הנאצי בן הזונה ידע מה לגנוב, כסף לא היה שם אפילו לא שקל, כי באתי ברגל 3 ק"מ עם השתיה שלי והתכוננתי לשוב ברגל. הוצאתי מהזבל גם את שארית בקבוק השתיה שלי. חפשתי עזרה בשתי מסעדות בחוף כדי לטלפן אל המשטרע. המסעדן השני עזר לי גם שהתן לי שני קבקבי אצבע ישנים אבל לא הצלחתי ללכת בהם, ואמר לי היכן טלפון צבורי. צלצלתי 100 קול נשי שאל אותי האם הגנב שם ? וכשעניתי שלא , אמרה לי השוטרת תבוא תגיש תלונה. לקיתי את חולצתי המזוהמת ותליתי על הכתף ואת הקבקבים, והלכתי יחף קילומטר אחד אל תחנת המשטרע. כשהגעתי פקפק היומני העונה לשם "דודי עזרן" בספור שלי, אבל הורה לי בתנועת אצבע לגשת אל ה"מש"ל" מקום להתלונן. על ספסל סמוך ישב מי שנראה לי כבדוי ושאל אותי מה קרה. עניתי לו. הוא אמר "אלהים גדול" ואני אמרתי "אלהים בן זונה". שמעה שוטרת נאצית בלבוש אזרחי זאת מעבר לקיר וסרבה לקבל אותי. בחקירת מח"ש מסרתי תאור מלא שלה אבל הם לא עשו דבר חוץ מלשאול. חצי שעה חכיתי שם עד ששוטרת במדים מוזרים (מג"ב ? ) אמרה לי ללכת אל היומנאי הנאצי אל"דודי עזרן". קרבתי אל דלפקו ואמרתי לו "לא האמינו לי" . אמר לי הנאצי "דודי עזרן" : "גוז'ו תסתלק מכאן" , פעמים. קללתי אותו "בן זונה". אז קפץ ה"דודי עזרן" מעבר לדלפק עלי, השליכני אל הרצפה, וקרא לעוד גלוח ראש ממושקף עם 3 פלאפלים בדרגותיו, ולעוד שוטר נאצי ממושקף. הללו בעטו לי בצלעות. שנים מהם גררו אותי אל מחוץ לתחנה ועל השביל אל מחוץ לחצר התחנה. צעקתי למי מהם "תעצרו אותי" ההוא ענה "לא נעצור אותך נזרוק אותך כמו כלב" הוציאוני מהשער זרקו אותי על המדרכה , שם נפגעתי גם ברגל. עברתי את הכביש חפשתי את מתחם משרד הבטחון שממול. השער היה נעול. הלכתי יחף, חצי ערום ופצוע 2 קילומטרים הביתה. צלצלתי אל אבי וספרתי לו. אמר לי לך אל בית החולים. התקשיתי לנעול נעלים ולשבת לאכול. לקחתי כרטיס קופ"ח מכבי והלכתי עוד 2 ק"מ אל בית חולים ברזילי. השעה היתה12:39 בלילה 18.7.2004 שם טפלו בי ורצתה האחות בקבלה להזמין משטרע אבל התחננתי שלא תעשה זאת כי יהרגו אותי השוטרים. צולמתי כמה צלוני רנטגן, נתן לי דו"ח קצר, ראיה משפטית, ומרחו את מה שנתן למרוח במשחת פולידין. משם הלכתי הביתה 2 ק"מ חצי ערום , פצוע ומרוח. אחרי 10 קילומטרים הליכה ביום אחד, ב 4:20 נסיתי לישון , שכבתי ב"אופסייד" עד שנרדמתי. הצלומים צולמו על ידי צלם מקצועי בחנותו ביום 18.7.2004 ונתנו לי גם בתמונות וגם בדיסק. הדיסק הוא מקור הצלומים שבדפים. היום אני יודע שגנב הסנדלים הנאצי ימח שמו היה ממנקי החוף , לא סתם אזרח. ב 25.6.2005 השליך אחד המנקים , לעיני, את השקית שלי, בגד, מפתחות, עם סנדלים שנקנו לאחר גנבת הקודמים, ועם משחת שזוף אל הפח. רצתי מן המים וצרחתי עליו. פזרתי את שקית הזבל ומצאתי את חפצי כולם שם כולל המפתח קשוק בחולצה. מצאתי שם גם תעודת זהות של אשה ופנקס צבאי של חילת. למחרת 26.6.2005 התלוננתי בטלפון אל לשכת ראש העיר אשקלון. קול נשי ענה לי. האשה רשמה את התלונה. לפחות יצא מזה משהו. לפני 31.5.2006 פטרה עירית אשקלון את כל המנקים שעבדו עד אז, והיו רבים. כנראה היו מספיק תלונות על זריקת חפצים לזבל על ידם. ב 31.5.2006 היה היום הראשון שלי בקיץ האחרון בחוף. כבר לא ראיתי את "צבא המפגרים המפוטרים." במקומם יש שם עובד נורמאלי, שאותו ראיתי כל העונה.

pembencipolisi

New member
תודה על ההתחשבות עמיתוששששש

אני לא מאחל לאיזה שהוא אדם כאן, להתקל בשוטרים. לכן, יש להזהר משטויות ביציעים, מזריקת חפצים, מהדלקת אבוקות, ומכל מה שימשוך שוטרים נאציים ומניאקים להתעלל באוהדי בית"ר. את השטויות ורמוני ההלם יש להשאיר לאוהדי הבועל ולמומחה החבלה שלהם ה"יוגב קארסטד"

eyalhanan

New member
לא בטוח שהוא המתאים לתפקיד...אבל..

הוא מודה הוא בלי הבנה בכדורגל, וקבוצה שרוצה לקחת אליפות עוד השנה אין לה את הזמן לצבירת ניסיון, מצד שני אולי הוא יביא רוח חדשה למועדון ויכניס קצת משמעת מה שלא היה בתקופת שקלאר, הדבר החיובי שאולי אפשר בינתיים להוציא מהסיפור שזה שיש לו רקע משטרתי אולי ייקל במה את הבידוק המחריד שאנחנו חווים מדי שבת בטדי , אולי יהיה אפשר סופסופ לבוא לאיצטדיון בלי להרגיש שאתה נכנס לשטחים עם כל כך הרבה תחנות בדיקה, וגם נורא חסר לי אביזרי עידוד בטדי, מתי יבוא היום שנוכל סופסופ להכניס דגלים??? אני בדילמה, לא החלטתי עדיין אם זה טוב או לא ואיך אומר השיר: "תנו לו צ'אנס....הוא שר מהלב...."

papal

New member
חברה חברה- תרגעו!

גם אני לא ממש מרוצה ממינוי של שוטר. אני לא סומך על המשטרה שלנו, אני מודה. יותר מדי דברים מוכיחים לי כל פעם מחדש שהמשטרה שלנו לא שווה יותר מדי, וששוטרי ירושלים לא ממש אוהבים את בית"ר וכך גם הקצונה הבכירה של המשטרה. מאידך, האיש לא במשטרה כבר תקופה ארוכה. מי יודע? אולי הקשרים שלו יוכלו להפשיר את יחסה של המשטרה אלינו? ןלכל מי שכועס על גאידמק אני רוצה להעתיק לכאן דברים שכבר כתבתי. תקראו ותפנימו! להלן הדברים: מצד אחד- ברור שגאידמק, לא ממש תורם ליציבות במועדון. כל פעם שמשהוא חורק, מייד חרב הפיטורים מונחת על צווארו. אני ממש אבל ממש לא אוהב את ולאדימיר שקלאר ואת התנהלותו בקבוצה. אבל לפטר אותו ככה באמצע העונה, אחרי שפוטר מאמן, מנהל קבוצה, וסקאוטר וכל זאת כשהקבוצה יושבת במקום הראשון בטבלה, יוצרת מצב של חוסר יציבות מוחלט אי וודאות ובלאגן שבטח לא תורמים לבריאות של הקבוצה. לדעתי היה צריך להמתין עם ההחלטה הזו עד תום העונה. צריך היה להיפרד משקלאר- זה ברור, אבל לא בשלב כזה רגיש של העונה- זו דעתי. מאידך- ארקדי הוא בעל הבית, הוא זה ששם כסף על השולחן- הוא זה שמימן קבוצה וציפה לקבל קבוצה אירופאית לגיטימית עם תקציב שמעולם לא נראה כאן בליגה ובמקום זה נאלץ לראות 2 קבוצות ישראליות אחרות מצליחות באירופה בזמן שקבוצתו נאבקת עם קבוצה שהתקציב שלה- אפילו לא שליש מהתקציב של בית"ר, על המקום הראשון- בהפרש שערים בלבד ,לראות טעויות ניהוליות קשות על חשבונו (מינוי מאמן כושל, הבאת שחקנים מיותרת, התנהגות לא הוגנת כלפי האוהדים, הקמת גדר בבית וגן, חוסר תפקוד מול המשטרה בנושא מכבי חיפה והצפוני, ועוד ועוד. ) בלי ארקדי- שורה תחתונה, עוד היינו מדשדשים במרכז הליגה ומטה. הוא הפך אותנו לאימפריה, הוא בעל הבית והכסף שלו מדבר. אז כן- ארקדי לא חף מבעיות (למשל מקרה אלי אוחנה), אבל שורה תחתונה- גם מנכ"ל שקיבל מבעלי המפעל קרדיט לנהל אותו - ולא הצליח, יפוטר! ארקדי רוצה להצליח.... ולא מעניין אותו איך.... הוא מאוד אמביציוזי! וכשהוא זה שמשקיע- הוא זה שגם מחליט שורה תחתונה, מי עושה מה עם הכסף שהוא נותן- והאם זה טוב או לא טוב ומי אנחנו שנתווכח על זה? מה אנחנו מבינים בזה? אני מאמין שעדיף היה לחכות עם הפיטורין עד סוף העונה בכדי לשמור על יציבות המועדון, אבל אני לא חושב שצריך לאבד את העשתונות ולכעוס או לאבד את האמון בארקדי גאידמק בגלל זה. כשלי יהיה את הכסף שלו וכשאני יחליט מה הולך בקבוצה, אז יהיה לי מה להגיד. עד אז? בעל המאה הוא בעל הדעה- ובדרך כלל, הדעה שלו גם לא רחוקה מדעתם של רוב האוהדים.

למעלה