לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1264112,641 עוקבים אודות עסקים

פורום ביתר ירושלים

ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 
ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"
יאללה בית"ר.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביתר ירושלים

ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 
ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"
יאללה בית"ר.
x
הודעה מהנהלת הפורום

||||||||| כללי כתיבה בפורום|||||||||
ההודעה נועדה למנוע בלבולים ואי הבנות בנוגע לכללי הכתיבה בפורום.

הודעות הכוללות את התכנים הבאים - יימחקו :
קללות, השמצות, גזענות, הסתה לאלימות או לעבירה על החוק, אאוטינג, פרסום מספרי טלפון, פרסום בכלל, הצפות או כל סוג של פעילות טרולית.

כל השאר - כמובן מותר, ויאללה בית"ר!
המשך >>

לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
<< ההודעה הנוכחית
04/07/2006 | 17:56
96
42
שלום וערב טוב לכל אוהדי בית"ר ירושלים.
בית"ר ירושלים שמה לה למטרה להצליח העונה, לזכות באליפות המדינה, ולהופיע בצורה מכובדת במפעל האירופאי. לשם כך, עשתה ההנהלה ועושה ימים כלילות, כדי לבנות קבוצה מספיק טובה שתוכל לעמוד בציפיות וכדי להצליח, אנחנו צריכים בראש ובראשונה, אתכם האוהדים כדי שתהיו מאחורינו גם בזמן הטובים וגם בזמנים הרעים.
מר ארקדי גאיידמק רוצה דבר אחד והוא שתושבי ירושלים והעיר ירושלים תתגאה בקבוצת בית"ר והגאווה שלנו היא הקהל שלנו שידוע ברחבי הארץ כקהל מספר 1 ומקווה שישאר גם כזה בעתיד.

אשמח לענות לכם על כל שאלה ושאלה.
שלכם, עודד זרגרי.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שימו שימו'
שימו שימו
03/07/2006 | 15:11
71
6
שירשור שאלות לעודד זרגרי הדובר הרשמי של בית"ר ירושלים באירוח שיתקיים מחר (יום שלישי) 4.7.2006 בשעה 18:00 בערב.

כמה הערות וכללי התנהגות

בשום פנים ואופן,
אין לקלל או להשתמש בשפה שלא מעלה לנו את הרמה כפורום מתורבת.

לפני שאתם מעלים שאלה, תבדקו שלא שאלו את אותה שאלה כבר,
בכדי למנוע סירבולים ובזבוזי זמן מיותרים.

יש לכבד את עודד ולא לשאול שאלות בצורה תקיפה,
יש לזכור שהוא הדובר ולא הסקאוט..

הכי חשוב
ת.י.ה.נ.ו

יאללה בית"ר!
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אני ראשון!'
אני ראשון!
03/07/2006 | 15:43
1
6
למה יש לשקלאר כח רב כל כך, בהתחשב בחוסר נסיונו בכדורגל? מדוע ארקדי לא מרסן אותו ו/או שם לידו איש מקצוע בעל שם?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:01
4
לשקלאר, כוח רב מתוקף העובדה שהוא יושב-ראש הקבוצה וכך צריך להיות. מר ארקדי גאיידמק בחר בשקלאר כזה שינהל את קבוצת בית"ר ירושלים. לשקלאר ניסיון רב בתחום הספורט, ואוהדי בית"ר ירושלים צריכים לברך על-כך שיש להם יו"ר קבוצה ברמתו ומקצועיותו של שקלאר.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אז ככה..'
אז ככה..
03/07/2006 | 15:46
1
3
קודם כל ברכות לתפקיד החדש שיהיה המון הצלחה.. א. למה ארדילס לא מביא שחקנים מארגנטינה הרי שם הוא מוכר . ב . לגבי החלוץ פפלוביץ שלא מרשים למה לא משחררים אותו.ג. למה לא החתמתם את ואנצופה בלי לפרסם לתקשורת שהוא צריך להגיע למה חיכתם שקבוצות מאנגליה יקחו אותו? ד. מה עם החלוץ הגינאי ? תודה מראש.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:06
1
בתגובה לשאולתייך:

א) למאמן ארדילס, יש קשרים בכל עולם הכדורגל, אמנם בארגנטינה יש שחקים טובים אך כך גם באירופה, באפריקה ובמקומות אחרים בדרום-אמריקה. תוך מספר ימים מועטים יחתמו שחקנים זרים בקבוצה ואני סמוך ובטוח שאוהדי בית"ר יהיו מרוצים לאחר שההחתמות יתבצעו.

ב) לגבי פאבלוביץ', השחקן קיבל הודעה היום שהוא משוחרר מהקבוצה.

ג) אין שום קשר בין העובדה שהשם של ואנצ'ופה יצא לתקשורת לבין העובדה שהוא לא בבית"ר. השחקן רוצה למצות את האפשרויות שלו באנגליה ולכן הסיכוי שהוא יהיה בבית"ר, קלוש.

ד) איני יודע למתי התכוונת כשרשמת "החלוץ הגינאי". יש מספר שחקנים גינאים שנבחנו ועומדים על הפרק בבית"ר.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'איך הגעת לתפקיד?'
איך הגעת לתפקיד?
03/07/2006 | 15:51
2
1
האם עסקת בתפקידים דומים בעבר?
אתה אוהד ביתר?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'הוא היה ברדיו ירושלים'
הוא היה ברדיו ירושלים
03/07/2006 | 15:59
בתוכניות הספורט. .אז כנראה ששקלאר נהנה לשמוע אותו מדבר ומינה אותו לדובר . .
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:08
2
לפני היותי דובר בית"ר ירושלים, עבדתי כ-5 שנים כעיתונאי ספורט: 3 שנים במקומון "כל הזמן" ושנתיים בעיתון "הארץ". בהרבה תחומים עיתונאים הופכים לדוברים וכך גם במקרה שלי.
אני אוהד בית"ר ומצפה להצלחתה בדיוק כמוכם.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'עודד שלום רב'
עודד שלום רב
03/07/2006 | 16:05
1
2
קודם כל תודה על הסכמתך להתארח בפורום.

להלן השאלות
מהי התגובה הרשמית של מועדון כדורגל בית"ר ירושלים לטענות חלק מהאוהדים כי אין התקדמות במציאת שחקנים זרים ושההתנהלות שביב העניין איננה מקצועית?
מה דעתך האישית, כדובר הקבוצה, האיש שאחראי ליחסים עם התקשורת, לנושא ההדלפות לאמצעי התקשורת השונים?
ולסיום שאלה אחת אישית ,
אני עצמי, לומד תקשורת לתואר ראשון (מסיים השנה)
ורציתי לדעת, מה לדעתך צריכות להיות התכונות של דובר טוב? ובנוסף- מה בהתאם לנסיונך צריך לעשות בכדי למצוא עבודה במקצוע, איזו סוג של התנסות מקצועית או אישית צריך בכדי להגיע למקצוע הזה, ובייחוד דובר בתחום הספורט?

בתודה מראש על תשובותייך
יאללה בית"ר:)!

פפל
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:11
2
כל יום שעובר מביא איתו התקדמות בכל הקשור להבאת שחקנים זרים ואני מאמין שתוך מספר ימים יחתום לפחות שחקן זר אחד בקבוצה.
ההתנהלות בבית"ר ירושלים היא מאוד מקצועית, אנחנו מחפשים שחקנים מהדרג השני באירופה ובאפריקה ולכן התחרות על כל שחקן ושחקו היא קשה.
הדלפות תמיד היו ותמיד יהיו בעולם הספורט, תפקידי כדובר הקבוצה הוא למזער את תופעת ההדלפות ואני מקווה להצליח בזה.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'האם הפרסומים על דודו דהאן נכונים?'
האם הפרסומים על דודו דהאן נכונים?
03/07/2006 | 17:05
1
2
אני מדבר על כך שאומרים שהוא הביא שחקן נוער מנתנייה כאשר לבית"ר יש את מתן בראשי שברמה גבוהה ממנו.  בנוסף אומרים שהוא פיטר את אילן שוקרון שהביא גביע לבית"ר מקבוצת הנוער ובמקומו הביא מאמן בשם אבי גילברט שההישג הגדול ביותר שלו הוא אמצע טבלה עם קבוצת נערים ג'.

כל הדברים האלה ועוד האשמות רבות נגד דודו דהן ופגיעתו בנוער של בית"ר פורסמו בפורומים אחרים של בית"ר. האם יש אמת בטענות האלה? האם באמת לדודו דהן יש שליטה כה רבה במערכת שהוא יכול להחליט אילו שחקנים לשחרר ואילו לא?

תודה רבה מראש על תשובותיך,
TheInDo
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:15
2
דודו דהאן כיאה לסקאוט בקבוצת כדורגל, אמור להביא כשרונות צעירים מרחבי הארץ ולאתר כאלה גם במחלקת הנוער של בית"ר. אנחנו רוצים את השחקנים הצעירים הטובים בארץ ולכן אחת מהדרכים היא להביא שחקנים מבחוץ, כמו כן, אנחנו מודעים לכך שיש לנו שחקנים צעירים מוכשרים בקבוצת הנוער השייכים לבית"ר ירושלים וכל מי שמספיק טוב ישחק בבית"ר ירושלים אם לא השנה אז בשנה לאחר מכן.
דודו דהאן עושה הכל על-מנת לתרום לבית"ר מניסיונו, עבודתו היא מקצועית ברמה הגבוהה ביותר ואנחנו ואתם צריכים רק להנות מכך.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
03/07/2006 | 17:06
1
2
האם זה נכון שדודו דהאן עוזר גם להעביר אימונים? וא``כ מה תפקידו של עזורי? לפי הדיווחים, ארדילס מסתחבק עם השחקנים. האם זה לא יכול ליצור בעיות בקבוצה עמוסת כוכבים? מה עם זרים??? האם משחקי כבוד בין שקלאר לבין תומר בן יוסף יביאו לפיצוץ במו``מ?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:17
1
ארדילס הוא המנג'ר של הקבוצה והמאמנים הם גיא עזורי ואמיליו קומיסו. עם כל הכבוד לך, לארדילס יש המון ניסיון ומן הסתם יש לו דרך והוא בוודאי יודע מה הגבולות שצריכים להיות בינו לבין השחקנים.
בין ולדימיר שקלאר לתומר בן-יוסף, אין משחקי כבוד אלא מו"מ ואני מאמין שהפרשה מאחורינו.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'מהי התחזית הרשמית לתקציב?'
מהי התחזית הרשמית לתקציב?
03/07/2006 | 18:38
3
3
ואם לפי הפירסומים התקציב יעמוד על 100-120 מיליון ש"ח, מדוע לא ממצים אותו עד תום ומקציבים לכל זר במקסימום 1.5 מיליון ולא יותר (התקציב מאפשר הרבה יותר).
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:19
2
1
אתה ניזון מהתקשורת שלא תמיד מדווחת אינפורמציה מדוייקת.
הסכומים שעליהם דיברת הם לא התקציב של בית"ר ירושלים.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אז מהו התקציב האמיתי?'
אז מהו התקציב האמיתי?
04/07/2006 | 18:33
1
7
לצפיה ב-'שאלו את השאלה הזו למטה כשהוא'
שאלו את השאלה הזו למטה כשהוא
04/07/2006 | 18:37
3
יגיע אליה אתה תדע

(במידה והוא רוצה \ יכול לענות על השאלה..)
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'חלום בלהות או ספקולציה פרועה?'
חלום בלהות או ספקולציה פרועה?
03/07/2006 | 18:41
2
3
האם שלח ארקדי את גרנט לתפקיד זמני ושולי בפורטסמות, עד לסיום תקופת המבחן של ארדילס בבית"ר? האם לכשייכשל ארדילס(חס וחלילה!) ישלף גרנט מהאחסנה ויחליף את ארדילס?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-' גם לי זה מריח לא טוב'
גם לי זה מריח לא טוב
03/07/2006 | 19:15
4
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:20
2
אתה לא באמת מצפה ממני לענות על ספוקלצייה שכל קשר בינה לבין המציאות הוא מקרי ביותר.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'והכי חשוב: אין יואב זיו,אין מנויים!'
והכי חשוב: אין יואב זיו,אין מנויים!
03/07/2006 | 18:41
2
2
חשוב מאוד שתשאל אותו מדוע מתמקחים על סכומים כ"כ זעומים (הוא באמת לא ביקש יותר מדי) מדוע לא מנסים להתקדם קצץ יותר לכיוון?

ואבקש שתבהיר לו- אם זיו לא יוחתם אני לא עושה מנוי וכך עוד רבים שאני מכיר!

אם יש 400 אלף לגרשון ו350 אלף לזנברג, אז אפשר לתת לזיו 130-125 אלף והוא יחתום בלי בעיה בכלל!
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אתם שוכחים שהוא לא יו"ר ולא מאמן'
אתם שוכחים שהוא לא יו"ר ולא מאמן
04/07/2006 | 00:36
3
ושאלות כמו "למה לא משחררים את פאבלוביץ'?" או בקשות להחתים את יואב זיו הם לא מעניינו
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:22
3
הפתעת אותי מאוד בשאלתך. אני מצפה מאוהדי בית"ר שיבינו שהקבוצה היא מעל לכל שחקן, אנחנו רוצים את יואב זין בקבוצה ואנחנו בטוחים שהוא יהיה חלק מבית"ר ירושלים בעונה הבאה.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'השאלה שלי'
השאלה שלי
03/07/2006 | 18:46
1
1
שלום עודד,

בשבועות האחרונים מתרוצצים שמועות על כך שמר גיידמאק מעוניין להיכנס למשא ומתן בניסיון לרכוש את הפועל ת"א בכדורסל. אני בתור אוהד שרוף של בית"ר, איני מרגיש בנוח שבעלים של הקבוצה שאני אוהד יזרים כספים לקבוצה שאני הכי שונא בעולם (גם אם זו הפועל ת"א בכדורסל). מבחינתי שמר גיידמאק ירכוש כל קבוצת כדורסל ישראלית אחרת ושהעיקר זו לא תהיה הפועל ת"א (להערכתי, גם רוב אוהדי בית"ר ייתמכו בדעה זו).
(אני יודע ששאלה זו הייתי אמור לשאול את מר גיידמאק עצמו, אך מאחר ולא הייתה לי אפשרות לשאול אותו, מצאתי לנכון שאתה הוא האדם הכי קרוב שיכולתי לשאול אותו בנושא זה.)

ועכשיו לשאלה:

להערכתך, או לפי הבנתך משיחתך עם מר גיידמאק, האם יש סיכוי ולו הקטן ביותר שהוא ייזנח את הרעיון הזה ויוכל אולי לנסות ולהשקיע בקבוצת כדורסל אחרת שלא תגרום לנו (אוהדי בית"ר) אי נעימויות בלתי רצוניות כיצד ננהג ונתייחס אם אכן הוא ירכוש את הפועל ת"א?  

ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:23
1
מצטער, אך השאלה איננה קשורה לבית"ר ירושלים באופן ישיר ואין בסמכותי לענות בנוגע לעיסוקיו הפרטיים של מר ארקדי גאיידמק.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'FC B.J'
FC B.J
03/07/2006 | 19:22
2
2
זה השם החדש בעצם
מה FC אומר? מה המשמעות שלו?

ומתי האתר החדש והרשמי יעלה?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'2 שאלות שגם אני יכול לענות עליהם'
2 שאלות שגם אני יכול לענות עליהם
03/07/2006 | 19:31
1
האתר הרשמי בקרוב מאוד יעלה הם מחליפים סמל ומשנים את העיצוב ומתאימים אותו לסמל החדש אני מאמין שבשבוע הקרוב

ולגבי FC --פוטבול קלאב--מועדון כדורגל--מועדון כדורגל בית"ר ירושלים.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:24
1
FC = Football Club (מועדון כדורגל)

האתר הרשמי החדש של בית"ר ירושלים יעלה לאוויר ב-11.07.2006.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'עודד'
עודד
03/07/2006 | 20:07
לארקדי יש בן שהוא הבעלים של פורטסמת אז למה הוא לא מבקש כמה שחקנים מהם , ? ובמיוחד שארדילס לא מצליח להביא זרים. .
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'2 שאלות'
2 שאלות
03/07/2006 | 20:33
1
יש תחושה ששקלאר מרגיש שהכסף של ארקדי לשחקני רכש זה על חשבונו. הרי כל האוליגרכים באירופה וכל הקבוצות משקיעות סכומי עתק אסטרונומיים בשחקנים, וגם בקבוצה האנגלית של ארקדי שהיא פורטסמות הושקעו עשרות מיליוני דולר בכמה חדשים, אם כן, למה בביתר מתקמצנים ולא יכולים לרכוש חלוץ טוב ב10 מיליון דולר וכדו`? למה שומרים את התקציב האדיר שהובטח? ארקדי כל הזמן הבטיח שאין שום בעיה עם כל סכום, אז מה הקמצנות? שאלה שניה. האם יש סיכוי שבעקבות השעיית יוון מפיפ"א, בית"ר תקבל אוטומטית מקום יווני בגביע אופ"א, ללא צורך במוקדמות, מאחר שישראל מדורגת אחרי יוון. לכאורה כעת, חיפה והבועל ישחקו בליגת האלופות, וביתר אמורה לקבל מקום בשלב הבתים. האם נעשה משהו בנידון?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:28
בקשר ל-2 שאלותייך:

1) מר ארקדי גאיידמק מודע לכל עסקה ולכל עלות של עסקה והדברים אינם כ"כ פשוטים כפי שאתה חשוב. בית"ר ירושלים תקציב שפוי בעונה הבאה ואנו בטוחים שאנו נעמוד בכל המטרות המקצועיות שהצבנו לעצמנו.

2) לפי הבדיקה האחרונה שערכנו, אין שום שינוי במעמד של הקבוצה בגביע אופ"א.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
03/07/2006 | 22:23
1
ברכות על התמנותך כדובר, איך זה ששקלאר כ"כ זהיר בהוצאת כספים למען שחקנים, שבורחים בגללו? האם יש לו איזשהו הוראה מגבוה לעשות זאת, או שזה אך ורק על דעתו. ב. כאחד שבא מהתקשורת הירושלמית, האם אינך חושב שהם לא מעט מזיקים לספורט בעיר, בהוצאת דיבה נגד מאמנים וזרים? 3. כדובר של ארקדי מה אתה יודע עליו, האם הוא ימשיך לתמוך בהפועל? או שיעזוב את הפועל ולאחריו את ביתר? תודה מראש עודד!
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:31
בקשר לשאלותייך:

1) אתה יכול לראות את התגובות הקודמות שלי בנוגע להוצאות הכספיות של בית"ר ירושלים.

2) בעיקרון אני מאמין שכל כתב שמסקר את הקבוצה, עושה זאת בהגינות. אינני חושב שהם מזיקים אך אני בהחלט חושב שקולנו חייב להישמע בכל פעם שיש חוסר עדינות בדיווח של כתב או של ערוץ תקשורת כזה או אחר.

3) אינני הדובר של ארקדי גאיידמק אלא של מועדון בית"ר ירושלים אך מן הסתם מר ארקדי גאיידמק מתכוון להישאר בבית"ר שנים רבות.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אז כמה שאלות לך'
אז כמה שאלות לך
03/07/2006 | 22:52
1
דבר ראשון כל הכבוד לך שטרחת להתארח בפורום..שיהיה לך רק בהצלחה בקבוצה ובעבודה החדשה

שאלה ראשונה היא מה נסגר עם הדיבורים על הרחבת טדי לעונה הבאה בבניית היציע הדרומי שכולנו מייחלים ומצפים לבנייתו?

מה הסיפור של מאיר פניג'ל הזכור לנו לטוב ולרע,למה הוא הביא לבית"ר אולטימטום עד סוף השנה להתאמן בבית וגן אחרי שארקאדי שפך שם סכומים כל-כך גבוהים..? ומה נקודת המחלוקת בעניין? מה הכפיות טובה הזאת של היורל"ש האלים?

אם כל הכבוד לשקלאר והוא עשה דברים טובים לבית"ר..איך הוא ויתר על מאמן כלכך מבטיח כמו לואיס פרננדס..זה לא מאמן שכל יום יבוא לארץ..הוא לא יכל לענות על הדרישות שלו? ביננו הם לא היו יותר מדי מוגזמות סך הכל אם הם היו מתמלאות זה היה רק לטובתה הגדולה של בית"ר..אחרי שהתפרסמה תוכנית המגירה של לואיס לעונה הקרובה אני מרגיש כל-כך פספוס של בית"ר,פשוט שחקנים מוכשרים שהיו מביאים לבית"ר בלי ספק הצלחה באירופה שלא נדבר בישראל ואז מה אם אפק היה עובר להפועל ת"א לא חסר קשרים טובים בבית"ר שיעמדו במקומו..!
ובכל מקרה אסולין לא בבית"ר(הוא לא ממש סימפט את ליאור אסולין)
ככה לרואה לא היה עוזב וככה השחקן מספר אחת של בית"ר עם כל הכבוד ליואב זיו הנשמה הלו הוא אנסומבו..הוא לא היה עוזב..!

בהמשך לשאלה הקודמת
למה נתנו ללרואה לעזוב? הוא היה תחת חוזה ופשוט לא משחררים שחקן כזה אחרי כל הכסף שהוא קיבל..ואם כבר שיחררו למה לא עם סכום יותר גבוה עליו ועם קנס גדול שיזכיר לו על הבריחה המגעילה הזאת?
וכמובן לשאלת השאלות..איך ההנהלה/המאמן שיחררו את אנסומבו? הם לא למדו את המשפט "הרכב מנצח לא מחליפים" פשוט מהלך חסר אחריות וחסר חשיבה הגיונית

מקווה שיהיה לך סבלנות בשבילי
אלעד :)

ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:36
לשאלותייך:

1) יש עדיין דיונים עם עיריית ירושלים על הרחבת האיצטדיון ועדיין אין החלטה בנושא למתי יבנה היציע.
2) לבית"ר ירושלים יש חוזה עם בעלי בית"ר הקודמים שהקבוצה יכולה להתאמן בבית-וגן עד דצמבר 2006. במידה ונצטרך לפנות, אני בטוח שנמצא פתרונות נאותים.
3)לואיס פרננדז כבר לא בבית"ר ואנחנו צריכים להסתכל קדימה ולא לחפור בעבר.
4) לרואה לא רצה להישאר בבית"ר ומבחינתנו מועדון בית"ר ירושלים לא רוצה שחקנים של רוצים להיות חלק מהמועדון, יהיו טובים ככל שיהיו. לשחק בבית"ר ירושלים זו זכות וכל שחקן שמשחק במועדון צריך לדעת את זה.
5)הצוות המקצועי החליט שמזואה אנסומבו לא יהיה בבית"ר והוא יכול למצוא שחקנים טובים יותר בעמדה שלו ואני בטוח שכך יהיה.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'מספר שאלות'
מספר שאלות
04/07/2006 | 04:29
2
ראשית, אני מצטרף לברכות על מינויך לתפקיד הדובר.
אני מקווה שתעשה את עבודתך בצורה הטובה ביותר ותעזור לשפר את התדמית של הקבוצה בתקשורת.
כמו כן, אני מודה לך על כך שהסכמת להתארח כאן בפורום. אתה מוזמן להיכנס  הנה מתי שתרצה, ולהתעדכן בדעותיהם של האוהדים.

ועכשיו נעבור לשאלות :

1. מהי עמדת ההנהלה לגבי תומר בן יוסף, כלומר , האם הוא מתוכנן להיות בלם ראשי לצידו של שמעון גרשון בהרכב הפותח,  וכיצד הוא משתלב עד כה מהבחינה החברתית ?

2. ברק יצחקי - היכן ולאן?

3. האם קיימת כוונה להגיע להסדרים ולהבנות עם יואב זיו? ז"א, האם אפשר לומר כבר עכשיו שיואב זיו יהיה בבית"ר העונה?

4.ספר לנו קצת על עצמך - כיצד הגעת לתפקיד, במה אתה עוסק מלבד תפקיד זה, האם אתה אוהד בית"ר, מהן מטרותיך ושאיפותיך המקצועיות לעונה הזו, האם אתה רואה בדעתם של אוהדי בית"ר חלק חשוב ביצירת קבוצה בכירה בישראל וידועה בכדורגל האירופי....

תודה ובהצלחה בהמשך העונה! יאללה בית"ר לאליפות!
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:40
1
לשאלותייך:

1) תומר בן-יוסף נמצא כעת במנה האימונים בהולנד. השחקנים קיבלו אותו באהבה גדולה. תומר אכן אמור להיות הבלם הפותח לצידו של שמעון גרשון, יש לו חוזה בקבוצה ואין סיבה שזה יהיה אחרת.
2 ו-3) ברק יצחקי קיבל הודעה מהיו"ר ולדימיר שקלאר כי הוא לא ישוחרר לבלגיה ואנחנו מאוד שמחים שהוא יהיה איתנו שנה הבאה, כמוהו גם יואב זיו.
4) אין ספק שאוהדי בית"ר הם חלק חשוב בהצלחתה של הקבוצה. כל מהלך שלנו בא אחרי מחשבה וכמובן שדעת האוהדים נחשבת בכל החלטה והחלטה.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אני מודה לך'
אני מודה לך
05/07/2006 | 02:37
1
על תשובותיך ומקווה שנגיע רחוק העונה. כרגע העונה נראית מבטיחה.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שאלה מספר 2 שלי'
שאלה מספר 2 שלי
04/07/2006 | 05:42
1
שמתי לב שעד כה אף אחד לא שאל, אך אני מניח שישינם רבים כמוני המעוניינים לדעת, מתי פותחים את האתר הרשמי של בית"ר?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:41
האתר יעלה לאוויר בתאריך 11.07.2006
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'השאלה שלי'
השאלה שלי
04/07/2006 | 06:18
1
לאחר שהוא הגיע למחנה אימונים,האם תומר בן יוסף ימשיך סופית?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:42
תומר בן-יוסף שחקן של בית"ר ירושלים ואנו סמוכים ובטוחים שהוא ימשיך איתנו בשנים הבאות.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'גזענות'
גזענות
04/07/2006 | 09:06
1
מה מתכוונת הקבוצה לעשות על מנת למנוע מצב שבוא ביתר תקבל את אחד מהעונשים החדשים שפיפא קבעה בכל הנוגע לגזענות? זה יכול לחבל ישירות בקבוצה החל בהורדת נקודות וכלה בהורדת ליגה, אני מודאג, אך האם ישנם תוכניות לטפל בבעיה?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:45
ישנם מספר תוכניות למניעת תופעת הגזענות והאלימות, אך כרגע אמנע מלחשוף אותן. אנו יודעים שישנו רק חלק קטן שלוקה בתופעות האלו. אנחנו נעשה הכל על-מנת שאותו מספר קטן של אוהדים לא יפגע בקבוצה ואני מקווה שכל אוהד בית"ר שהוא נגד אלימות וגזענות, יוכל להשפיע בדרכו שלו.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'עודד שלום וברכה- אולי תוכל לספר'
עודד שלום וברכה- אולי תוכל לספר
04/07/2006 | 09:20
1
לקהל האוהדים, מי הם חברי ההנהלה של הקבוצה.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:47
בשמחה!

נשיא- מר ארקדי גאיידמק
יו"ר הקבוצה- ולדימיר שקלאר
סמנכ"ל- נתן חבני
מנהל שיווק- שמוליק לוי
חשב- חיים נבון
אשת יחסי ציבור- קרן פניג'ל
עוזרת אישית של היו"ר- שילת יוסף
קצין ביטחון- מנחם נידם
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אירוע בגן סאקר'
אירוע בגן סאקר
04/07/2006 | 10:03
1
לגבי ההופעה של הדג נחש... צריך פרטים
הוא יערך ב12 ליולי? או ביום שבת הקרוב?
מתי? כניסה חופשית?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:48
ב-12 ליולי, יופיעו הדג-נחש יחד עם אומים נוספים באירוע שעורך מר ארקדי גאיידמק למען אוהדי הקבוצה בגן סאקר.
הכניסה תהיה חופשית.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שלום עודד'
שלום עודד
04/07/2006 | 10:45
1
קראתי שביתר רוצה להחתים שחקן גינאי מוסלמי ואסור שדבר כזה יקרה בביתר סתם יהיה פיצוץ עם האוהדים ואסור שיקרה דבר כזה בעונה שחושבים על לא פחות מאליפות!
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:50
אמרתי כבר בעבר שעמדת המועדון היא שבמידה ושחקן יתאים מקצועית לקבוצה, לא נעסוק בשאלת מוצאו. עצוב לי שאתה חושב שהבאת שחקן מוסלמי יפגע בסיכויי בית"ר לזכות באליפות.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אהלן עודד '
אהלן עודד
04/07/2006 | 16:54
1
1
דבר ראשון תודה שהסכמת להאתרח אצלנו בפורום,
זהו כבוד עבורנו

לשאלה;

מהן הכוונות של בית"ר לגבי גביע אופ"א השנה

ז"א האם הקבוצה באמת מתכוונת להשקיע המון משאבים על מנת שנצליח שם,

או שגם השנה אנחנו הולכים להיות מאוכזבים אחרי שלב אחד או שניים

אני אישית חולם על בית"ר בחצי הגמר וכו..

אז השאלה שלי היא האם זהו רק חלום רטוב או שההנהלה באמת מתכוונת לעשות

הכל בשביל שהוא יתממש

תודה!
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:53
3
המטרה של מועדון בית"ר ירושלים היא להעפיל לשלב הבתים של גביע אופ"א. גם אם לא נצליח, הרי שתצוגה מכובדת שלנו במשחקים, תספיק גם היא. אינני רוצה לנקוב בסכומים אך מעולם לא הושקע בבית"ר ירושלים כסף כמו שמושקע עכשיו ולכן הציפיות הן בהתאם. אנחנו בהחלט עושים הכל וכשתתחיל העונה, הגיע שלב ההוכחה של השחקנים והצוות המקצועי.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אירוח בפורום של שחקנים'
אירוח בפורום של שחקנים
04/07/2006 | 17:13
שלום עודד
אנחנו מאוד נשמח
אם מידי פעם יתארחו שחקנים של ביתר
באירוח וידאו בתפוז
אתה מוזמן לראות בקישור דוגמא לאירוח עם ליאור אסולין.
ביתר ירושלים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עודד'
עודד
04/07/2006 | 18:05
1
אולי תוציא איזה סקופ לפורום על איזה חלוץ שאמור להגיע ?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'יש תקווה?!'
יש תקווה?!
04/07/2006 | 18:13
1
4
אנו מאוד שמחים שבאת להתארח ולענות לשאלות,תודה רבה לך.

והשאלה:

חלק גדול מהאוהדים ,כמו ששמת לב בשאלות הקודמות, מרגיש מאוד מאוכזב ולא בטוח לגבי העונה הקרובה(לגבי רכש והתקדמות של המועדון),האם אכן אלו פני הדברים או שאתה יכול להרגיע ולהגיד שאין מה לדאוג?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:54
2
התייחסתי לשאלתך במספר תגובות קודמות.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אני מקווה רק שעונה הבאה'
אני מקווה רק שעונה הבאה
04/07/2006 | 18:16
למיטב ידיעתי עמרי אפק חתם בביתר..
מקווה שהעונה שתבוא הוא לא ישב בספסל וישחק ויראה לכולם עד כמה הא חסר כשהוא לא משחק.

תודה.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שאלה לעודד'
שאלה לעודד
04/07/2006 | 18:21
2
1
לפי המשחק של אתמול
זאת קבוצה שנראה שנה הבאה?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:56
1
1
אני מתפלא על שאלתך. זה היה משחק אימון ראשון של הקבוצה ואין להסיק מכך מסקנות. יש לנו את הסגל הישראלי הטוב ביותר ויחד עם הזרים שיגיעו תהיה לבית"ר קבוצה חזקה מאוד. את התוצאות נצטרך לספק עם תחילת העונה ומשחקי אימון בסה"כ באין להראות לצוות המקצועי איפה צריך לשפר ומה צריך לעשות, ולא יותר מזה.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אוקיי תודה בכל זאת על התשובה'
אוקיי תודה בכל זאת על התשובה
04/07/2006 | 19:04
5
לצפיה ב-'שאלה על תשובה'
שאלה על תשובה
04/07/2006 | 18:27
2
ראיתי שענית למישהו שאמר שהתקציב הוא 100-120 מיליון שקל ואמרת לו שזה לא התקציב.

האם אתה יכול להגיד מה כן התקציב,לפחות בערך?
האם גיאדמק לא יכול לספק תקציב בסדרי גודל של מועדונים גדולים באירופה?
מדוע לא ואם כן אז מדוע הוא לא עושה זאת?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שאלה לעודד ...'
שאלה לעודד ...
04/07/2006 | 18:32
2
2
קודם מה קורה בכול מה שקשור למחלקת הנוער המצוינת שיש שלנו מי המאמן ? ומה עם שלומי אזולי שזכה במקום השני ב ``אלוף הכדורגל`` הוא קיבל זימון לביתר מה יצא איתו בסוף ? תודה מראש
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 18:58
1
1
דודו דהאן כרגע הוא האחראי על מחלקת הנוער ובזמן הזה הוא עובד על שיפור המחלקה ומינויי המאמנים. מחלקת הנוער חשובה מאוד לבית"ר ירושלים ותשומת-הלב שמושקעת בה, רבה מאוד. אנחנו גאים במחלקה ועושים הכל על-מנת לשמר אותה ולשפר אותה.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תודה ומה עם שלומי אזולי ?'
תודה ומה עם שלומי אזולי ?
04/07/2006 | 19:13
4
לצפיה ב-'שאלה בקשר למנויים'
שאלה בקשר למנויים
04/07/2006 | 18:33
1
שלום לך!!
אני עכשיו חייל שמתחרר מצה"ל אני לא יודע אם אתה מבין בדברים האלו ..
אבל אני מאוד מעוניין לקנות מנוי .. אך כרגע אני חייל שעוד חודש משתחרר
האם אני יוכל לקנות מנוי במחיר חייל ?
או שאני חייב לקנות רגיל ? תודה רבה!!
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 19:00
בעוד שבועיים תתחיל מכירת המנויים וכפי שאני מבין, תוכל לרכוש מנוי נוער/חייל אך אני צריך לעשות בדיקה נוספת בנושא.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'גם לי שאלה:'
גם לי שאלה:
04/07/2006 | 18:34
2
3
למה אין ניסיון של בעלי הקבוצה לחנך קצת את האוהדים הגזעניים? למה לא תביאו שחקן ערבי למהדרין? פעם שונאים ערבים, אח"כ רוסים (אותם אלו שצועקים רוסי מסריח, בד"כ צועקים ערבי רוצח/מחבל), ובסוף זורקים אבן ויש סירנות בדרך לבית חולים.

ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 19:02
1
1
כבר אמרתי שברגע ששחקן יתאים מקצועית הוא יגיע לבית"ר ולא משנה מה מוצאו.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אהה'
אהה
04/07/2006 | 22:56
9
לצפיה ב-'עוד בתגובה לשאלה של miromiro'
עוד בתגובה לשאלה של miromiro
1
3
לגבי מי הם חברי ההנהלה,

בלט לי מאוד חסרונו של אברהם לוי..

אני יודע שהוא עוד בקבוצה,

יתכן ואני טועה
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 19:01
3
להערתך,
אברהם לוי הוא אכן מנהל הקבוצה, הוא הנשמה של בית"ר ירושלים והוא חלק חשוב מהמועדון.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'עודד, שלום רב ...'
עודד, שלום רב ...
04/07/2006 | 18:23
1
2

דבר ראשון, המון תודה שהגעת.

דבר שני, האם תוכל לפרט כיצד מה צפוי לאוהדים בעונה הקרובה,
האם צפוי להפתח מועדון אוהדים רישמי ?
האם יהיו הפתעות ביציעים במשחקים(כגון:חולצות,צעיפים,קופטי וכו') ?
האם הקשר בין ההנהלה לאוהדים יהיה קרוב יותר ?

תודה
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 19:05
2
צפוי להיפתח מועדון אוהדים רשמי. ההרשמה למועדון האוהדים תחל ב-12.07.06 באירוע שעורך מר ארקדי גאיידמק למען תושבי ירושלים. באירוע יוצבו ביתנים שם יוכלו אוהדי בית"ר ירושלים להירשם בחברות למועדון.
בית"ר ירושלים סגרה חוזה אימוץ עם אדידס ואדידס תספק לנו בזמן הקרוב מוצרי עידוד מהטובים והחדשים שיש.
אנו רואים באוהדים חשיבות רבה. הקשר שלנו איתם חשוב ביותר ואחת מהמטרות של העלאת אתר האינטרנט לאוויר, הוא בניית הקשר עם האוהדים.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שלום עודד,'
שלום עודד,
04/07/2006 | 18:24
2
1
ברצוני לשאול מהם הפרטים המדויקים העומדים מאחורי עזיבתו של מאור מליקסון. האם הוא באמת התנהג כ "סחטן" כמו שהוצג בתקשורת? האם לא היתה ביכולתה של בית"ר להגיע עימו להבנות,ואולי גם קצת לוותר, לנוכח העובדה שמדובר בשחקן שמוגדר כאחת ההבטחות של הכדורגל הישראלי?

תודה! (:
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'ברכות על המינוי ו2 שאלות'
ברכות על המינוי ו2 שאלות
04/07/2006 | 18:56
1)האם אתה יכול למסור שמות של שחקני רכש שעל הכוונת ( או לפחות שמות המועדונים שלהם)?
2)לבית"ר ירושלים יש קהל רב בכול ישראל ולא רק בירושלים עצמה,
האם אתם חושבים על פיתוח וקידום בית"ר גם באזורים אחרים ?(לדוגמא מועדון,מפגשים ,חנויות וכו' מחוץ לירושלים)?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/07/2006 | 19:08
2
מאור מליקסון לא התנהג כסחטן כפי שאתה כותב. היה מו"מ ומבחינתנו לא היה נכון לשלם לו את הסכומים שהוא ביקש. הצוות המקצועי הביע את דעתו בנושא מאור מליקסון ולכן הוחלט להציע את הסכום שהצענו, מה שלצערנו מאור לא הסכים לקבל.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שלום עודד'
שלום עודד
איך אתה מתרשם מהמעודון שנקרא בית"ר ירושלים?
מה אתה חושב על האוהדים? האם אתה חושב שהם תובענים מידי?
האם אתה נהנה בתפקידך?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שלום רב-שאלות חשובות'
שלום רב-שאלות חשובות
04/07/2006 | 18:59
7
3
אתם מודעים לזה שיש כעס עצום, אדיר על שאקלאר ועל ההנהלה מצד רוב על זה שהבאם שחקן מוסלמי ?
אתם מודעים לזה שזה שבגלל שחקן בן 17 אתם יכולים להרוס עונה ?
אתם מודעים לזה שהקהל כבר מעדיף שגאיסמק יילך הבית כי את כל העקרונות שלנו הוא הרס ?
אתם מודעים לזה שהקהל בחיים לא יסלח לכם על דבר כזה..וכבר מתארגנים אוהדים למחאה ?
אתם מודעים לזה שהיציע המזרחי לא יישב בשקט על דבר כזה ומאיים בחרם מנויים?
אתם מודעים לזה שיש בבית עכשיו חצי מליון איש עצבנים על ההנהלה ?
אתם חושבים שזה שווה ככה לעשות לאוהדים שמלוים את הקבוצה 70 שנה...
ככה אתם באים והורסים מסורת ?
אשמח אם תענה
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אני לא עודד אבל אני אענה לך בכל זאת'
אני לא עודד אבל אני אענה לך בכל זאת
04/07/2006 | 19:03
6
4
דבר ראשון,

תדבר בשם עצמך ולא "בשם כל אוהדי בית"ר" ותגיד שאנחנו מעדיפים שגאיידמאק ילך הביתה!!!!!!

מאיפה הבאת את זה??

אתה לא אוהד בית"ר אם אתה אומר דבר כזה.

ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אתה לא מעודכן'
אתה לא מעודכן
04/07/2006 | 19:07
4
4
תיכנס לפורמים תראה איזה כעס על שקאלאר !
תגיד לי איזה עקרונות נשארו לנו ? הכל הרסו
זאת לא ביתר שגדלנו עליה..לא מה שלימדנו אותנו..החליפו הכל !
אין לנו זהות...
מה שווה קבוצה טובה..שחקנים טובים..אבל אין עקרונות?
שחקנים באים והולכים..מנהלים באים והולכים..אוהדים נשארים תמיד !
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אתה אוהד קבוצת כדורגל או קבוצת'
אתה אוהד קבוצת כדורגל או קבוצת
04/07/2006 | 19:08
2
לצפיה ב-'תגיד לי ילד (17, לא?)'
תגיד לי ילד (17, לא?)
04/07/2006 | 19:53
3
כנראה מפאת גילך הצעיר או טיפש... המרובה אינך מבין ואינך מודע בכלל לעקרונות שהנחו את בית"ר מאז ומעולם.
היה סמוך ובטוח שגזענות ושנאת זרים אף פעם לא היתה אחד מהם.
אנשים שכמותך רק מזיקים לקבוצה ואני בטוח שאתם במיעוט.
מכיוון שאתם במיעוט תפסיקו לדבר בשם כל אוהדי בית"ר.
הרוב לא גזענים כמוך.
הרוב רוצים שארקדי יישאר.
הרוב חושבים ששקלאר מנהל טוב שיצבור ניסיון ויהיה עוד יותר טוב.

ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'טיפשון'
טיפשון
04/07/2006 | 20:14
5
לצפיה ב-'אתה אדיוט!!'
אתה אדיוט!!
05/07/2006 | 12:13
3
עקרונות?!?!
על איזה עקרונות אתה מדבר?
להיות גזעני מסריח ומגעיל?
לא אכפת לך מהישגי הקבוצה , אכפת לך מעצמך

אתה עוד קורא לעצמך אוהד?
אתה אפס!!!
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'צודק'
צודק
04/07/2006 | 20:24
3
ולעצם העניין, היטלר היה נוצרי, אז נוצרי יותר טוב ממוסלמי? דתו של השחקן לא רלוונטית! מה שמשנה היא דעותיו והשקפותיו! ושחקן יהודי שמאלני זד יותר גרוע ממוסלמי מאפריקה שאין לו דעה בסכסוך הפלסטיני. יאללה בית"ר! יאללה ארקדי!
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
04/07/2006 | 19:11
3
1
האם בשנה הבאה נוכל לעשות במשחקים בטדי כמו שעושים בקבוצות הגדולות באירופה שמחלקי לכל אוהד דף בצבע שונה ואז שכולם מרימים רת זה יש את הסמל של הקבוצה
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'כמו בתמונה'
כמו בתמונה
04/07/2006 | 19:15
7
לצפיה ב-'וואי הלוואי זה יהיה ככה..'
וואי הלוואי זה יהיה ככה..
05/07/2006 | 01:00
1
2
אבל זה די בעיה.. כי כשמחלקים כרטיסים אף אחד לא באמת יושב במספר כיסא שהביאו לו.. אז ככה שזה די קשה לביצוע..
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'אפשר נגיד להשים את הדפים על הכיסאות'
אפשר נגיד להשים את הדפים על הכיסאות
05/07/2006 | 13:14
ואז איפה שאתה יושב אהיה תדף המתאים
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שמע נראה אתה לא מכיר תהיסטוריה'
שמע נראה אתה לא מכיר תהיסטוריה
1
בית"ר זה לא עוד סתם שם
תלמד תהיסטוריה ואז תחשוב פעמיים
אתה אוהד תשחקנים ..אני אוהד את הסמל..
ביתר בשבילי זה לא רק קבוצת כדורגל
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'שמע,לא יודע איפה אתה למדת,'
שמע,לא יודע איפה אתה למדת,
04/07/2006 | 19:49

אבל איפה שאני למדתי, לא ראיתי בשום מקום שהסמל של בית"ר זה סמל של גזענות.

אולי תראה לי איפה זה כתוב בהיסטוריה ?
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'לכולם'
לכולם
1
תודה רבה לכולם, אוהדי בית"ר ירושלים הנפלאים.
הייתי רוצה לענות על כל השאלות אך לא היה ביכולתי לעשות זאת מפאת קוצר הזמן.
נהנתי כאן מאוד ואשמח להתארח כאן שוב במשך העונה.

שבוע טוב לכולם ו"בשנה הבאה-ירושלים אלופה".
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'חיזוק בית"ר בזרים ועיבוי ההגנה.'
חיזוק בית"ר בזרים ועיבוי ההגנה.
04/07/2006 | 19:56
1
4
עודד שלום.

תחילה הרשה לי לברך אותך על כניסתך לתפקיד החדש ואני מאחל לך כל טוב בו.

שאלתי היא - מדוע על אף מערך הסקאוטינג הענף שיש בבית"ר, ולמרות שההכנות לעונה הזו החלו כבר במהלך העונה שעברה, עדיין נמצאת בית"ר ירושלים רק עם שחקן זר אחד בלבד, וגם הוא שריד מהשנה שעברה?

האם לא כדאי לשנות כיוון וללכת על השוק הדרום אמריקאי והמרכז אמריקאי, בו ישנם שחקנים מצויינים רבים שעבורם להגיע לישראל תהיה התקדמות, במקום לפנות לשוק הפורטוגלי והבלגי ששם עבור שחקן להגיע לישראל זו ירידה ברמה?

ושאלה נוספת - אמנם ההגנה השנה חוזקה משמעותית עם הגעתם של שמעון גרשון ורוני גפני, אך האם אין מקום לשקול להביא עוד בלם ומגן ימני מחליפים ישראלים?? יש למשל את אייל משומר, שישמח להגיע לבית"ר ושעומד לעזוב את כפ"ס, ושגם כך היה בתוכניות של פרננדס. לא כדאי לפסול את האפשרות הזו.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'הבנאדם הלך 40 דקות לפני שכתבת'
הבנאדם הלך 40 דקות לפני שכתבת
04/07/2006 | 20:19
1
את השאלה.
אני מתבאס עליך ,בטח כתבת אותה איזה שעה ןלא ראית שבינתיים הוא הלך.
ביתר ירושלים >>
לצפיה ב-'מה ההנהלה תעשה בנוגע לגזענות'
מה ההנהלה תעשה בנוגע לגזענות
04/07/2006 | 21:13
1
ידוע שבקירבנו יש לא מעט חוליגנים המנצלים את גב הקבוצה
על מנת להביע את דעותיהם הגזעניות ,הן הפוליטיות והן לגבי שחקן מוסלמי/ערבי בקבוצה.

האם ההנהלה שמה לעצמה באותיות של קידוש לבנה את התופעה הזאת מול העיניים
ואם ואיך היא מתכוונת לפעול(אני לא מוכן לקבל תגובה של "בכפוף לחוק ומשטרה" ,אלה מעשים של ההנהלה).

כידוע לך פיפא וכך גם אופא ,שמו לעצמן כמטרה ראשונה שלהם את התופעה הזאת
וכך גם ההתאחדות לכדורגל שלנו.כל תופעה כזאת גוררת ישירות עונש.

האם שקלאר וארקאדי מודעים לכך?
האם הם מתכוונים לעשות שיחה בנושא עם האוהדים?
האם אם לא ימצא פתרון ישקל עניין הרחקת האוהדים מטעם האגודה?(כי המשטרה
ובתי המשפט בארץ ,לא עושים כלום בנושא).

האם ידוע לך/הנהלה ,על תופעה מכוערת שמתוכננת ע"י קומץ ברברי ואנטישמי נגד הקבוצה כאשר היא תחזור מהולנד בנתב"ג?

בברכה

דניאל
ביתר ירושלים >>

הודעות אחרונות

00:49 | 17.03.18 אורחים בפורום
01:35 | 05.01.17 BelaMirela
00:19 | 26.12.16 BelaMirela
00:12 | 19.12.16 BelaMirela
00:11 | 08.12.16 BelaMirela
11:17 | 25.09.16 shay100m
19:02 | 10.09.16 BelaMirela

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ