אידיבי 1-7-20 + אסיפת אג"ח + הצבעה

אידיבי 1-7-20 + אסיפת אג"ח + הצבעה

ערב טוב להלן ריכוז הדברים המהותיים מאסיפת אג"ח י"ד 1. למרות הצהרות החברה העברת הסדר נעשית ע"י 3 הסדרות ובאישורן. היה וסידרה אחת מסרבת להסדר קרוב לוודאי אין הסדר. רק במקרה נדיר וקיצון ניתן ע"י בית משפט לכפות הסדר על סידרה שמסרבת. אג"ח ט ברור שמסרבת כי היא בערך 45% מהחוב ולה בלבד רוצים לבצע תספורת של 80%. כמו שזה נראה ללא הסכמת ט לא יהיה הסדר. אני כמחזיק אג"ח ט מסרב להצעה של בעל השליטה לתספורת. 2. קאופמן ופילוסוף אנשים של אלשטיין בצורה יוצאת דופן. סירבו לתת הסבר ראוי מדוע לא ללכת להתמכרות על דסק"ש (ניתן לקבל מחיר טוב יותר עבורה שישרת את בעלי החוב אך יגרום לאלשטיין להיות מנושל מנכסיו באידיבי). 3. לפי הסכם דולפין \ אקסלרציה ניתן לדרוש מדולפין 300 מיליון ש"ח. ניתן לשלם ריבית בזמן ולבצע המרת מניות כלל באג"ח אידיבי ולהפחית חוב במאות מיליוני ש"ח. אג"ח ט ייסחר בשערים של 50-60 במצב זה. כמו שזה נראה לא בוצעה דרישה רצינית מבעל השליטה להזרמת הון. יתרה מזאת בעל השליטה מסרב להעביר כסף רק אם יהיה הסדר. 4. תשלום ריבית דחוי ב 7.7.20 . 5. נושי י"ד מבינים שיהיה קשה ללכת להסדר ללא ט. יתכן ויגישו בקשה לחדלות פירעון מכיוון שחבל להם על הזמן. 70 מיליון ש"ח מאירסה אמור להתקבל בתחילת ספטמבר רק אם לא תהיה בקשה לפירוק. 6. הצבעה לאג"ח ט עדכנית שמבטלת את ההצבעה הקודמת. חברים לכו להצביע !!! אלשטיין לא רוצה לשלם לנו את חובינו לכן חובה להתנגד להצעתו לביצוע תספורת. 7. נציג ברוש דיבר דברי טעם . גם אני ניסיתי לקבל הסברים מדוע לא דרשו 300 מילון ש"ח מדולפין ומדוע לא ביצעו המרת מניות כלל באג"ח ט. התחמקויות התקבלו במקום תשובות. בעל השליטה חולם לספר אותנו - לכן להצביע ולדחות את הצעתו. https://maya.tase.co.il/reports/details/1305740 https://www.themarker.com/markets/reports/1.8960519 תודה. יוסי

yel5

Well-known member
תודה על העדכון. למה תיקנו לנוסח ש"תומך" יותר בהסדר?

ל- YEL5 נראה כמו ניסיון להתניע מו"מ

זו לא הצבעה קובעת על ההסדר אלשטיין לא יתנדב להגדלת ההזרמה ללא מו"מ כך שלהגיע להצבעה קובעת עם עוד הישגים זה טוב לנאמן האג"ח ויועציו ושכר הטרחה שלהם. צריך לזכור שהחברה איי.די.בי. יכולה (לא רק תיאורטית) לפנות לבית המשפט שימנה נאמן לקידום הסדר חוב ואז בטוח שתהיה הצבעה על הסדר כלשהו כשלמחזיקים אין SAY וזה גרוע מבחינת המחזיקים מה עוד שלנאמן כזה יש אינטרס להביא הסדר מהר ולא ממש אכפת לו פרטי ההסדר כל עוד הוא מרצה את בית המשפט ופועל על פי חוק. &nbsp דעתי בלבד &nbsp

jsphs

Well-known member
בקשה להקפאת הליכים?
מצד שני, הנושים יכולים להמליץ על קצין ביהמ"ש אחר.

קצין ביהמ"ש לא יפעל לטובת אלשטיין ואכן ירצה לסיים מהר ולגזור עמלה.

ל- JSPHS אינני בקי בטכניקה המשפטית

אבל תיארתי אפשרות תיאורטית שבה החברה יכולה לכאורה לכפות ה צ ב ע ה על הסדר. אני מדגיש לא הסדר אלא הצבעה על הסדר &nbsp

yel5

Well-known member
שמעון כתבת דברי טעם. הנאמן נאמן לחשבון הבנק שלו ולא לנושים

gili667

Member
גם הנציגות והנאמנים צריכים לתת הסבר , מדוע אינם תובעים את ה

הדירקטוריון בגין אי הדרישה של ה 300 מיליון בכל חוזה סביר אי תשלום מצדיק ביטול החוזה , כך שהנציגות והנאמנים צריכים להסביר מדוע אינם פונים לביהמ"ש לביטול ההסכם אין לכם שום טעם בהסכם שהתמורות שלו הן בעוד שנים רבות , כאשר שבריר תשלום ממנו אותו ניתן לדרוש גם הוא אינו משולם אין טעם להצביע , כך לטענת DW [אני כמובן לא מסכים איתו]

dw2322

New member
זה לא מה שרשמתי, אלא שהשפעתנו נמוכה מאד

לפחות אצל משקיע פרטי קטנטן. יחד עם זאת רשמתי גם שמאחר ומאמץ ההצבעה הוא מינימלי גם כן הרי שאני חושב שכן יש טעם להצביע.

ליוסי מדוע " אג"ח ט ברור שמסרבת " ולא יהיו 50% מהסדרה בעד?

להבנתי תוצאות ההצבעה טרם פורסמו ומעניין אותי על מה אתה מבסס את הערכתך שבסדרה ט' לא יהיו 50% מ ה מ צ ב י ע י ם בעד ניהול מו"מ להסדר תודה

הסבר קצר לשמעון

ערב טוב 1. בהצעה הקודמת של אלשטיין (לצורך הדיון ההצעה השניה זהה להצעה הראשונה) הצביעו 99.9% נגדה. רוב של צפון קוריאה נגד הצעתו. 2. אלשטיין מציע לאג"ח ט תספורת של 80% בלי רכיב מזומן ! למה שאדם נורמאלי יסכים לכך ? במצב של פירוק משקיע של אג"ח ט יקבל יותר (התמכרות על דסק"ש, תביעות וכד'). 3. מתוך ידיעה, חלק ממשקיעי אג"ח ט אינם פראיירים. לא מוותרים שמנסים לדXפוק אותנו.

ליוסי "במצב של פירוק משקיע של אג"ח ט יקבל יותר" = אין הסדר

אני לא בטוח שאתה מודע להליך הסדר מול בית משפט להלן: ע"פ ח ו ק שעה שהחל מו"מ יש למנות יועץ כלכלי היועץ הכלכלי חיב להגיש את חוות דעתו הכלכלית לבית המשפט כחלק ממסמכי ההסדר. זו חוות דעת כלכלית שהמחזיקים מודעים אליה לפני שמוגש ההסדר לבית המשפט לאישור. חוות הדעת משתנה לפי התקדמות המו"מ והסיכומים שמגיעים אליהם המחזיקים והחברה. חוות הדעת תכלול השוואה בין חלופת הפירוק לחלופת ההסדר. אם אתה צודק בית המשפט ל א יאשר את ההסדר כי חלופת הפירוק עדיפה. כלומר תנאי ח ו ב ה להסדר חוב בין החברה (החייבת) לנושים שלה (מחזיקי האג"ח) שההסדר יהיה באופן ברור טוב מפירוק. כשהתנאי הנ"ל לא מתקיים בית המשפט ימנה מפרק שיוציא את נכסי החברה למכירה ויחלק את הכסף לנושים. &nbsp

jsphs

Well-known member
תודה על העדכון
לפי הון עצמי של דסק"ש וכלל ניתן לשלם את החובות כולם ובהתאם להחזקות של IDB בדסק"ש וכלל.

ולזה יש לדרוש 300M, ועוד 2 כפול 70M.

הדרישה של הנושים חייבת להיות פרעון לפי פארי - אם אלשטיין רוצה להרים ידיים - הנושים ילכו להתמחרות של דסק"ש, כלל, איסראייר וכל הפרורים שנשארו.

"קאופמן ופילוסוף אנשים של אלשטיין" - ברור, ולכן לנושים יש את מלוא האינטרס לשחרר את כל אנשי אלשטיין בנכסים ובניין, דסק"ש, IDB,.....
הדרישה בכנוס נכסים חייבת להיות בקשה למתן הוראות תוך בקשה לכבוד ביהמ"ש לאשר לקצין ביהמ"ש לפטר ולמנות דירקטורים ומנהלים.

תחת הנחה שלא יהיה רב להצעה של אלשטיין ותחת הנחה שאו שלא תשולם ריבית בשבוע הבא לחילופין לא יהיה תשלום קרן ט"ו בספטמבר - זה חייב להיות קו הפעולה לדעתי.

למעלה