איתקה פרסמה דוחות רבעון די ברפרוף

adiv82

New member
איתקה פרסמה דוחות רבעון די ברפרוף

ירידה בחוב גידול בתפוקה ויש אפשרות לתשלום דיבידנד לדלק קבוצה בסך 135 מליון (לא ברור לי אם כולל את ה 20 מליון). אודה לניתוח יותר עמוק. תודה

jsphs

Well-known member
עניות דעתי - והיא יכולה להיות שגויה
יש 29M$ בקופה.
יש חובות של 1.4G$ לאחר פרעון של כ- 150M$ בשנה האחרונה.
כולל אג"ח לשנת 2024 בריבית שנתית של 9.375% החובות האחרים למח"מ דומה.
היה דוידנד שעלה ושירת את החובות במגדל.
משמעות לדעתי,

איתקה נכס שתלוי בגז-נפט. היא תמשיך לפרוע את חובותיה וכל דוידנד ישרת את הבנקים בחו"ל במגדל בו דלק מחזיקה באיתקה.
לא חשוב מה אני אגיד, יותר חשובה ההתיחסות של קבוצת דלק ואיך היא צופה את התזרים מאיתקה.
שלא תבין אותי לא נכון, חשוב מאוד לפרוע את החובות במגדל שמחזיק באיתקה והוא מגדל בן 4 קומות וחוב בנקאי. רק לאחר פרעון החובות במגדל ובהנחה שלאיתקה לא תהיה בעיית נזילות יהיה ניתן להעלות דוידנד מעלה.
במצב שנוצר, הלחץ של הבנקים על דלק ברבעון האחרון, אני לא מצפה שיאפשרו למשהו לזרום למעלה אלא לפרוע חוב כלפיהם.
אני מצפה לראות בדו"ח התיחסות למתי הם מעריכים שהחוב של המגדל יפרע במלואו.
אם נניח כי הצפי יהיה כי Q4 2021 - יגמרו לפרוע את החוב של איתקה המשמעות היא שמשנת 2022 ניתן יהיה לבנות על דוידנדים (שים לב כתבתי נניח).
דו"ח הדירקטוריון לדעתי הוא המחייב ואני מצפה לראות התיחסות לכך.
לדעתי, שירות החוב בדלק יהיה מבוסס על זכויות, מכירת רכוש ומזומן בקופה בשנים 2020-2021.
לא בטוח שה- 500M ש"ח זכויות תספקנה ויתכן וידרשו הזרמות נוספות ב- 2021.
לדעתי, דלק קידוחים מהותית יותר מאיתקה בעבור דלק. היא מוחזקת ישירות ולא דרך מגדל וחוב בנקאי.
דלק קידוחים בהנחה שתצליח למחזר חובות ולהאריך מח"מ - יתכן ותוכל להעלות דוידנדים ב- 2021.
שוב, גם זו אינפורמציה שאני מצפה לראות בדו"ח הדירקטוריון של דלק.
מתי הם מצפים לראות דוידנד.
וזה אתגר, אג"ח דלק קידוחים בתשואה של כמעט 20% ופרעון דצמבר 2021

אג"ח דלק קבוצה הוא למיטיבי לכת ואנשים עם "בטן חזקה".

פי 10 מארס

Well-known member
הבעיה העיקרית שהצלחתי לזהות שם

שיש לי אלטרנטיבות הרבה יותר טובות וגם אותם אינני רוכש בשנתיים הקרובות. גילוי נאות

dw2322

New member
התקדמות במימוש פי גלילות ותמלוגי כריש/תנין

כפי שעידן אמר בשיחת הועידה, התקבלו האישורים שהיוו תנאים מוקדמים למימוש העסקאות, ואלה צפויות להיות מושלמות בקרוב.
https://maya.tase.co.il/reports/details/1305965

למעלה