אידיבי אגח ט: פורסם כתב הצבעה להורות שלא לשאת ולתת על

• פותח הנושא yel5
  • פורסם בתאריך

yel5

Well-known member
אידיבי אגח ט: פורסם כתב הצבעה להורות שלא לשאת ולתת על

הצעתו האחרונה של אלשטין. ההצבעה עד יום שני בשעה 12:00 נדרש רוב רגיל (מעל 50%). מחזיק ב- ט, הצבעתי בעד אין כאן המלצה

שיש 3 הצבעות שונות נא לשים לב על מה מצביעים

1 להורות לנאמן לא להגיש העמדה לפירעון מיידי= נגד 2 לדחות את מועד תשלום הריבית = נגד(אני לא מעונין בשום דחיה) שכל אחד יצביע כראות עיניו - ברגע שנדחה פעם אחת לדעתי לא נקבל בכלל 3 לא לקיים משא ומתן על ההצעה של אלשטיין = בעד --------------------------------------------------------------------------------------- &nbsp נא לשים לב על מה מצביעים &nbsp

dw2322

New member
אני הצבעתי "בעד" בשלושתם

כמחזיק ט' אין לי אינטרס בפידיון מיידי. אני אקבל פחות ממה שהאגח נסחר כעת. 2. מעדיף שלא נקבל חש (קופון ריבית שלא שולמה). אין כסף כרגע. נקווה שיהיה עד סוף החודש, אחרי שעיסקת IDBG תושלם. 3. מסכים איתך ועם שאר המחזיקים כאן. הצעת אלשטיין מבישה.

yel5

Well-known member
השאלה המסקרנת שאין לי עליה תשובה היא האם אלשטיין יכול

להגיע למצב בו 70% מניות דסקש המשועבדות ל- יד מגיעות אליו באופן פרטי, ואז אחריו המבול. כלומר, הוא נשאר על 70% מניות דסקש, ושום דבר לא מענין אותו. לחילופין, יתכן שהוא לא יכול להשתלט באופן פרטי על 70% המניות, ואז יש לנו, נושי ט, אפשרות להיוושע

rinmat

Active member
ברור שהוא לא יכול להשתלט באופן פרטי

תנאי השיעבוד אומרים בפירוש, שאחרי י''ד יש שיעבוד שני לחברה, אז אלשטיין לא יכול במצב העכשווי לקנות מי''ד רק את המניות המשועבדות, ולזרוק את אידיבי הוא יכול לעשות את זה רק אם יעמידו את החוב לפירעון מיידי וכונס הנכסים יעמיד את המניות למכרז, אבל אז לאלשטיין תהיה תחרות והוא עלול לאבד את החברה, ולמצב הזה הוא לא רוצה להגיע, בגלל זה הוא מתהלך בין הטיפות ואומר אם לא תקבלו את ההצעה, אז אין בעיה לחברה יש את היכולת לעמוד בהתחייבויות שלה ונמשיך לשלם כרגיל

yel5

Well-known member
אם אתה צודק, אז מצבם של נושי ט הוא מעולה. אין לי מילה אחרת.

אני לא יכתוב הרבה. נתאר את התרחיש הסביר הבא. נציגות ט ממשיכה בקו לוחמני ולא משתפת פעולה עם ההצעה המעליבה שלו. ב 18.06.20 אמורים לקבל קופון. וב 18.12.20 אמורים לקבל 19 אג' קופון+קרן. אם לא ישלם, החוב יועמד לפרעון מיידי, וסוף התהליך הוא התמחרות על הנכסים. אלשטין יתמודד כמו מציעים אחרים אלא אם כן יגיע להסדר לשביעות רצון של ט.

yel5

Well-known member
ל- rinmat. אתה יכול לומר איפה קראת

ש"תנאי השיעבוד אומרים בפירוש, שאחרי י''ד יש שיעבוד שני לחברה"? גם מה המשמעות של שיעבוד שני? ניקח לדוגמא את חברת חלל תקשורת. לויין 3 משועבד בדרגה אחת לאגח ו ובדרגה שניה לאגח טז. משמעות: בכשל פרעון התמורה ממימוש לווין תועבר לאגח ו והיתרה (אם תישאר) - תועבר לאגח טז. מה במשמעות עם מניות דסקש? בעת כשל פרעון, אם נשארת תמורה לאחר פרעון יד אז היתרה עוברת לקופת החברה? נראה הגיוני. נשארנו רק עם השאלה היכן מוזכר שלחברה שעבוד שני על מניות דסקש.

yel5

Well-known member
ל- rinmat. צדקת. בדוח אידיבי לשנת 2019

בעמוד 233 רשום: 99.26M מניות דסקש משועבדות - בדרגה 1 לסידרה יד בדרגה 2 לחברה בדרגה 3 לסדרות ט + יד. בקיצור, אלשטיין או אחר לא יכולים להגיע להסדר עם נאמן יד בדבר רכישה פרטית מחוץ להסדר או פירוק. לדעתי, מצבם של נושי ט הוא מצוין.

למעלה