תפוז
ישודרג בקרוב...

dw2322

New member
תפוז
ישודרג בקרוב...

גולשים יקרים, מערכת תפוז אנשים ששירתה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ולצערנו אין באפשרותנו להמשיך לתחזק אותה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו מנסים לפתח אתר חדש ומתכננים להעלות אותו בקרוב במקום האתר הנוכחי. אנו מתנצלים מראש על תקלות ככל שתהיינה כל עוד האתר הישן באוויר וממליצים לגבות תכנים אישיים. בברכה, הנהלת האתר

פי 10 מארס

Well-known member
אשתי עמוסה במניות בהראל

היא אומרת לי לפעמים שאני נכנס לכאן מה אתה מדבר עם החבורת אידיוטים הזו אני דורש להוסיף את החשבון שלה לממוצע הפנסיוני כישות רווח אחת היא צברה סכומים גבוהים ממני בהרבה ויחדיו יש לנו מניות בסכומים לא מבוטלים עם הרבה אגחים

פי 10 מארס

Well-known member
אייעץ לה למכור ספ ב 4000

אבל אז היא עלולה להיתקע עם אגח רעיל שאף אחד לא רוצה בו לא אני לא אתה ולא אף אחד בעולם אז אני לא מייעץ כלום.

dw2322

New member
חס וחלילה

אחד היתרונות של תפוז זה הפז"מ הארוך שלו, כאשר יש בפורומים מידע היסטורי יקר ערך (עם מנגנון חיפוש). גם כאן, אם למשל נתקלים בני"ע לא מוכר - שווה לחפש ולראות מה חשבו עליו פעם. לכן המידע אמור לעבור לגירסה החדשה, אבל... תמיד יש תקלות. מדובר בשינוי דרמטי שהולך לעבור האתר. נקווה שלא יהיו תקלות אבל זה עלול לקרות. לכן ביקשו מאיתנו לבקש מהגולשים שאם יש משהו חשוב במיוחד - אז לגבות אותו.

למעלה