ibi ממליצים על סקטור האנרגיה

היועצת בבנק ההתקשרה והמליצה על אגח של דלק אנרגיה.. צחקתי...

הודות לאירועים מהותיים: השקת שדה לוייתן והתחלת יצוא למצרים.
מנגד, הקושי למצוא קונים ולממש את הפעילות בשדה תמר מדאיג.

https://www.bizportal.co.il/capitalmarket/news/article/775202
אמרתי מי שלא שילם פעם אחת למד שהכי קל לא לשלם.. זה הכסף הכי קל במקום לעבוד ולחכות. ראו את לבייב.. למוסדיים ולבנקים אין בושה מצד שני מה אכפת להם העיקר העמלות.. רצו לדחוף לי את פישמן וסלקום בזמנו ולשניהם סרבתי רק אגחים של בנק אמרתי להם...הבנק תמיד ישלם. הכי מצחיק ששלחה לי סיכום שיחה וכתבה הלקוח לא מעוניין בגלל שהחברה היתה חדלת פרעון...

Ron W

New member
אז אתה נגד קונצרנים בכלל - מצחיק

אמרתי מי שלא שילם פעם אחת למד שהכי קל לא לשלם.. זה הכסף הכי קל במקום לעבוד ולחכות. ראו את לבייב.. למוסדיים ולבנקים אין בושה מצד שני מה אכפת להם העיקר העמלות.. רצו לדחוף לי את פישמן וסלקום בזמנו ולשניהם סרבתי רק אגחים של בנק אמרתי להם...הבנק תמיד ישלם. הכי מצחיק ששלחה לי סיכום שיחה וכתבה הלקוח לא מעוניין בגלל שהחברה היתה חדלת פרעון...
אז אתה נגד קונצרנים בכלל - מצחיק

לא חבל להפסיד רווח = כסף על אגח של בנק?

bogii

New member
לעת עתה סקטור האנרגיה הישן נושם את האגזוז של האנרגיה החליפית

&nbsp
ויש מצב שימשיך להתנהל בעצלתיים מול המתחדשת
&nbsp
והוא נקי מכל מיני מריעין בישין.
במפרץ חיפה ישמחו להחליף את הסוג הזה
מצידי שיעשו יצוא לכל הגז ויעמיקו את השימוש במתחדשת
ואני בטוח שגם אתה מעדיף אנרגיה נטולת מזיקים כאשר
אתה יודע שמתחילת 2019 אירגון הבריאות העולמי מגדיר
את זיהום האוויר כאיום הסביבתי הגדול ביותר על בריאות
תושבי כל העולם
&nbsp
בשורות טובות

yel5

Well-known member
העתיד האנרגטי שייך לאנרגיה חלופית. יש גם נציגות ישראליות

&nbsp
ויש מצב שימשיך להתנהל בעצלתיים מול המתחדשת
&nbsp
והוא נקי מכל מיני מריעין בישין.
במפרץ חיפה ישמחו להחליף את הסוג הזה
מצידי שיעשו יצוא לכל הגז ויעמיקו את השימוש במתחדשת
ואני בטוח שגם אתה מעדיף אנרגיה נטולת מזיקים כאשר
אתה יודע שמתחילת 2019 אירגון הבריאות העולמי מגדיר
את זיהום האוויר כאיום הסביבתי הגדול ביותר על בריאות
תושבי כל העולם
&nbsp
בשורות טובות
מכובדות. התפרסמו מאמרים בעיתונות הכלכלית. כדאי לקרוא למי שמעונין לגוון בתיק ההשקעות את תעשיית העתיד עם תשואות מאירות פנים.

אין כאן המלצה. מחזיק אנרג'יקס, אנלייט ואלומיי.

dw2322

New member
הנישה הזו צומחת יפה

מכובדות. התפרסמו מאמרים בעיתונות הכלכלית. כדאי לקרוא למי שמעונין לגוון בתיק ההשקעות את תעשיית העתיד עם תשואות מאירות פנים.

הנישה הזו צומחת יפה
שים לב שגם רמות התמחורים, ויתכן שמניות הסולארי רצו יותר מהר מאשר הצמיחה בעסקים.

בשורה תחתונה בדור הקרוב רוב מוחלט של האנרגיה בישראל יגיע מגז טבעי (כיום 60% ויעלה ל 80%), והתמחורים בענף המסורתי הזה נוחים הרבה יותר.
אפשר לקבל חשיפה גם דרך האגחים, הסולידיים למדי.

אנרגיה מתחדשת בישראל טסה בשנים האחרונות מ 3% ל 10% בשנה הקרובה (פי 3, שזה די משמעותי, שיכון ובינוי למשל השיקה לאחרונה שדה סולארי חדש בנגב) ובעוד עשור תכפיל את היקף המגהוואט, הודות לכניסה של עוד ועוד שחקנים, ואולם זה צפוי להגיע ל 17% ממשק האנרגיה ולא 20% מכיוון שאנחנו מתרבים כמו שפנים.
כל שנה יש פה עוד 200 אלף תושב, כלומר עוד 2 מיליון צרכנים בעוד עשור, וכולם רוצים חשמל ומי שתייה (מותפלים) 24/7/365. לא פשוט להיות מסוגלים לספק את הצרכים הללו לאוכלוסיה הגדלה במהירות.

לכן למי שרוצה לצמצם סיכון ברמות מחיר די גבוהות בשווקים האגחים של חברות הגז נראים כמו נקודת חניה לא רעה בכלל בכלל לכסף.

מחזיק ולא ממליץ

bogii

New member
תודה

תודה

הפרבולה

New member
הערבים לא רוצים אותנו במזה"ת

שטייניץ "הימני" חשב שיצוא גז לירדן יקדם את השלום בין העמים, זה מה שהממשלה "הימנית" שלנו סיפרה לנו . העם הירדני דורש לבטל את הסכם הגז עם ישראל.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5653664,00.html

ועכשיו באים עם הרעין ההזוי לחבר צינור גז טבעי בין עזה לישראל בעלות של 60 מליון $, זהו עכשיו לא תהיה לעזתים בעיות חשמל, ואפשר להאיץ את פיתוחאת התעשיה הצבאית בעזה, המחרטות ליצור טילים יעבדו בלי הפסקה, את חשבון החשמל והגז ישראל ( או קאטר ) תשלם.

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3777571,00.html

dw2322

New member
"העם דורש צדק... ערבי"

שטייניץ "הימני" חשב שיצוא גז לירדן יקדם את השלום בין העמים, זה מה שהממשלה "הימנית" שלנו סיפרה לנו . העם הירדני דורש לבטל את הסכם הגז עם ישראל.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5653664,00.html

ועכשיו באים עם הרעין ההזוי לחבר צינור גז טבעי בין עזה לישראל בעלות של 60 מליון $, זהו עכשיו לא תהיה לעזתים בעיות חשמל, ואפשר להאיץ את פיתוחאת התעשיה הצבאית בעזה, המחרטות ליצור טילים יעבדו בלי הפסקה, את חשבון החשמל והגז ישראל ( או קאטר ) תשלם.

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3777571,00.html
"העם דורש צדק... ערבי"

גם אצלנו היו הפגנות ברוטשילד נגד מתווה הגז. הגיעו אפילו כמה אלפים ולא רק כמה מאות. אז מה?
אפשר להתיר לכמה מאות ירדנים לבוא לכמה שעות ל"בועת רבת עמון"
, לצעוק קצת ואח"כ לקפוץ לאיזו כוס קפה טובה באחד מבתי הקפה.

מבחינת העם הירדני אני מקווה ומאמין שהוא מעדיף שיהיה לו חשמל בבית ומים בברז 24/7/365, בעזרת שלום עם האוייב הציוני, ע"פ לעמוד על פרינציפים ולשבת לבד בחושך, וכשמסובבים ברז לא יוצא כלום.
השאיפה היא שעם הזמן הם יתרגלו ששלום זה נחמד יותר ממלחמה וככה לדור הבא כבר לא יהיו רעיונות צבאיים חסרי אחריות.

גם לעזתים משתלם יותר שלום איתנו, כולל חשמל ומים, ע"פ סכסוכי שכנים מטופשים.

הפרבולה

New member
גם אני נגד מתווה הגז

"העם דורש צדק... ערבי"

גם אצלנו היו הפגנות ברוטשילד נגד מתווה הגז. הגיעו אפילו כמה אלפים ולא רק כמה מאות. אז מה?
אפשר להתיר לכמה מאות ירדנים לבוא לכמה שעות ל"בועת רבת עמון"
, לצעוק קצת ואח"כ לקפוץ לאיזו כוס קפה טובה באחד מבתי הקפה.

מבחינת העם הירדני אני מקווה ומאמין שהוא מעדיף שיהיה לו חשמל בבית ומים בברז 24/7/365, בעזרת שלום עם האוייב הציוני, ע"פ לעמוד על פרינציפים ולשבת לבד בחושך, וכשמסובבים ברז לא יוצא כלום.
השאיפה היא שעם הזמן הם יתרגלו ששלום זה נחמד יותר ממלחמה וככה לדור הבא כבר לא יהיו רעיונות צבאיים חסרי אחריות.

גם לעזתים משתלם יותר שלום איתנו, כולל חשמל ומים, ע"פ סכסוכי שכנים מטופשים.
גם אני נגד מתווה הגז
ולא בגלל ש"הטיקונים" מרוויחים הרבה ( זה אולי בסדר, הם לקחו סיכון בחיפושי גז בים ),
אני נגד בגלל הזיהום הסביביתי שמתלווה אליו, אני לא נגד הפקת גז לשימוש עצמי בתחנות כוח , זה בסדר ועדיף על שימוש בפחם, אני נגד זה שמתכוונים להפוך את ישראל למעצמת יצור גז וקונדנסט ושאר תוצרים על חשבון בריאות הציבור והסכנה לזיהום הים, ולא מדובר רק בתושבי זכרון יעקוב או נחשולים אלה בכל תושבי מישור החוף.

אני לא חושב שאספקת גז למדינות ערב תקדם את השלום, חזון "המזרח תיכון חדש" של שמעון פרס שביבי גם מנסה לקדם, בנתיים לא נחל הצלחה בלשון המעטה. ובקשר לעזה די ברור שאספקת גז לשם תאיץ את ההתעצמות הצבאית שלהם ופיתוח הטילים מכל הסוגים.

משקיע88

Well-known member
עובדות מפוקפקות

גם אני נגד מתווה הגז
ולא בגלל ש"הטיקונים" מרוויחים הרבה ( זה אולי בסדר, הם לקחו סיכון בחיפושי גז בים ),
אני נגד בגלל הזיהום הסביביתי שמתלווה אליו, אני לא נגד הפקת גז לשימוש עצמי בתחנות כוח , זה בסדר ועדיף על שימוש בפחם, אני נגד זה שמתכוונים להפוך את ישראל למעצמת יצור גז וקונדנסט ושאר תוצרים על חשבון בריאות הציבור והסכנה לזיהום הים, ולא מדובר רק בתושבי זכרון יעקוב או נחשולים אלה בכל תושבי מישור החוף.

אני לא חושב שאספקת גז למדינות ערב תקדם את השלום, חזון "המזרח תיכון חדש" של שמעון פרס שביבי גם מנסה לקדם, בנתיים לא נחל הצלחה בלשון המעטה. ובקשר לעזה די ברור שאספקת גז לשם תאיץ את ההתעצמות הצבאית שלהם ופיתוח הטילים מכל הסוגים.
עובדות מפוקפקות
1. הזיהום הסביבתי נמוך מאוד. נמוך בהרבה מעשן מכוניות וסיגריות.
2. מרכזי גז (hub) כמו ברוטרדם אינם גורמים זיהום סביבתי מוגזם
3. תושבי מישור החוף סובלים מזיהום תחנות פחם
4. הספקת מים ומזון לעזה מאיצה את הילודה שם ופוגעת בתמותה. להפסיק מיד.
5. הזיהום העיקרי נובע מפרסום נתונים כוזבים ומגמתיים.

aeonf

New member

עובדות מפוקפקות

הפרבולה

New member
אני לא רואה איפה אתה סותר את טענותי

עובדות מפוקפקות
נכון צריך לעבור לשימוש בגז בתחנות הכוח, אבל בשביל זה לא צריך ליצר גם קונדנסט ולא היו חייבים לשים את האסדות קרוב כל כך לחוף.
זה שיש עוד מקורת זיהום כמו סיגריות ועשן מכוניות לא אומר שצריך להוסיף על זה עוד.
&nbsp
לגבי עזה ישראל לא צריכה לספק להם כלום גם לא מים ומזון , לא מסייעים לאויב להלחם בנו! אין פה שום בעיה מוסרית ואין באמת מצור על עזה כמו שמנהיגינו משקרים לעצמם ולנוו , כי יש להם גבול עם מיצריים, ישראל צריכה להתנתק מעזה ולזרוק את האחריות למיצריים.

משקיע88

Well-known member
הבנה מינימלית

נכון צריך לעבור לשימוש בגז בתחנות הכוח, אבל בשביל זה לא צריך ליצר גם קונדנסט ולא היו חייבים לשים את האסדות קרוב כל כך לחוף.
זה שיש עוד מקורת זיהום כמו סיגריות ועשן מכוניות לא אומר שצריך להוסיף על זה עוד.
&nbsp
לגבי עזה ישראל לא צריכה לספק להם כלום גם לא מים ומזון , לא מסייעים לאויב להלחם בנו! אין פה שום בעיה מוסרית ואין באמת מצור על עזה כמו שמנהיגינו משקרים לעצמם ולנוו , כי יש להם גבול עם מיצריים, ישראל צריכה להתנתק מעזה ולזרוק את האחריות למיצריים.
הבנה מינימלית
1. קונדנסט לא מייצרים. זה מוצר לואי שמתקבל מדחיסת הגז לנוזל במהלך ההפקה.למעשה זה סוג של נפט קל.
2. אסדת הטהור איננה מזהמת יותר מטוסטוס בינוני. לא מוסיפים זיהום אלא בעלוני ההסתה. היה צריך להקים מתקן יבשתי אבל האווילים התנגדו.
3. יש כאלה שחושבים שצריך להשמיד יהודים כי הם גזע נחות. לבני אדם צריך לעזור בלי קשר לגזע דת או מין.
4. זריקת האחריות היא מלאכתם של רשעים, כולל ממשלתנו הנערצה. גם החיות בספארי רמת גן אינן במצור. פשוט אינן יכולות לצאת מן הכלוב.
5. גם גזענים טפשים צריכים להבין שהתנערות מפשעים תסתיים באובדנם ובאובדננו.

הפרבולה

New member
לבני אדם שמעיפים עליך רקטות ובלוני נפץ זה טימטום לעזור

הבנה מינימלית
1. קונדנסט לא מייצרים. זה מוצר לואי שמתקבל מדחיסת הגז לנוזל במהלך ההפקה.למעשה זה סוג של נפט קל.
2. אסדת הטהור איננה מזהמת יותר מטוסטוס בינוני. לא מוסיפים זיהום אלא בעלוני ההסתה. היה צריך להקים מתקן יבשתי אבל האווילים התנגדו.
3. יש כאלה שחושבים שצריך להשמיד יהודים כי הם גזע נחות. לבני אדם צריך לעזור בלי קשר לגזע דת או מין.
4. זריקת האחריות היא מלאכתם של רשעים, כולל ממשלתנו הנערצה. גם החיות בספארי רמת גן אינן במצור. פשוט אינן יכולות לצאת מן הכלוב.
5. גם גזענים טפשים צריכים להבין שהתנערות מפשעים תסתיים באובדנם ובאובדננו.
כל מה שמגיע לעזה הולך להתעצמות צבאית, כולל משלוחי פטרוזיליה.
ועזה לא נמצאית במצור! זה שקר ששוטפים את מוחינו שונאי ישראל וגם הממשלה "הימנית" שלנו שמרמה את עצמה ואותנו שכאילו אנחנו שולטים על מה שנכנס לשם ומוכרת לנו סיפורי אשליות על "הסדרה" .

לעזה יש גבול עם מצריים והם מכניסים מסיני את כל מה שלא עובר במעבר כרם שלום בעיקר טילים ואמל"ח אחר.

מי שצריך לקחת אחריות על עזה זה האחים שלהם- מצריים ומדינות ערב ולא אנחנו ( לפחות כל עוד הם מנסים ללא הרף לסלק את "הכיבוש הציוני של פלסטין" ), גאוגרפית אין שום בעיה לממש את זה , למעט המטרה הזדונית של מצריים לדחוף ולדחוס אלינו 2 מליון ערבים המכונים "פליטים" ששוהים בשטח מצומצם ברצועה צרה החודרת לנגב במערבי ( רצועת עזה) .

בעזה נלחמים רק על זכות השיבה , ואת זה אומרים אנשי שמאל . ציטוט:

המלחמה עם עזה אינה על הסגר ולא נובעת מהמצב הכלכלי. היא אפילו לא בגלל חמאס. זוהי אותה מלחמה שניטשת מאז 1948 — מלחמת זכות השיבה. כבר 70 שנה שהערבים הפלסטינים נלחמים לא למען מדינה משלהם, אותה יכלו להשיג כבר ב–1937 וב–1947, לא לסיום הכיבוש של שטחי הגדה והרצועה ולא לשיפור התנאים הכלכליים. המלחמה היא על עצם קיומה של מדינת ישראל: מבחינת הערבים הפלסטינים, מדינת ישראל היא ישות חריגה במרחב ערבי ומוסלמי, וימיה ספורים.

משקיע88

Well-known member
זה פורום בורסה ושוק ההון ולא מועדון פשיסטים

כל מה שמגיע לעזה הולך להתעצמות צבאית, כולל משלוחי פטרוזיליה.
ועזה לא נמצאית במצור! זה שקר ששוטפים את מוחינו שונאי ישראל וגם הממשלה "הימנית" שלנו שמרמה את עצמה ואותנו שכאילו אנחנו שולטים על מה שנכנס לשם ומוכרת לנו סיפורי אשליות על "הסדרה" .

לעזה יש גבול עם מצריים והם מכניסים מסיני את כל מה שלא עובר במעבר כרם שלום בעיקר טילים ואמל"ח אחר.

מי שצריך לקחת אחריות על עזה זה האחים שלהם- מצריים ומדינות ערב ולא אנחנו ( לפחות כל עוד הם מנסים ללא הרף לסלק את "הכיבוש הציוני של פלסטין" ), גאוגרפית אין שום בעיה לממש את זה , למעט המטרה הזדונית של מצריים לדחוף ולדחוס אלינו 2 מליון ערבים המכונים "פליטים" ששוהים בשטח מצומצם ברצועה צרה החודרת לנגב במערבי ( רצועת עזה) .

בעזה נלחמים רק על זכות השיבה , ואת זה אומרים אנשי שמאל . ציטוט:

המלחמה עם עזה אינה על הסגר ולא נובעת מהמצב הכלכלי. היא אפילו לא בגלל חמאס. זוהי אותה מלחמה שניטשת מאז 1948 — מלחמת זכות השיבה. כבר 70 שנה שהערבים הפלסטינים נלחמים לא למען מדינה משלהם, אותה יכלו להשיג כבר ב–1937 וב–1947, לא לסיום הכיבוש של שטחי הגדה והרצועה ולא לשיפור התנאים הכלכליים. המלחמה היא על עצם קיומה של מדינת ישראל: מבחינת הערבים הפלסטינים, מדינת ישראל היא ישות חריגה במרחב ערבי ומוסלמי, וימיה ספורים.

במסווה של דיון על גז אתה עובר לתאי הגזים. עד כאן.

הפרבולה

New member
אני מבין שהאמת מפריעה לך

במסווה של דיון על גז אתה עובר לתאי הגזים. עד כאן.
אני מבין שהאמת מפריעה לך
אז אתה זורק את המילה "פשיסט" לכל מי שמראה לך שאתה שמאלן צר מוח שמנותק מהמציאות שחושב שהזרמת גז חשמל סחורות ומזומנים לערבים בעזה תשכיח מהם את הרצון לשחרר את הכיבוש הציוני מפלסטין.שנגדו הם נלחמים כבר 72 שנה, ואת זה אנשי שמאל שפויים אומרים .

זה גם קשור בעקיפין לפורום כי המשקיעים בחברות הגז והקונדנסט משלים את עצמם שמצריים וירדן יקנו מהם גז במליארדים וזה יביא שלום ומזרח תיכון חדש ( או כמו שביבי "הימני" קורא לזה "הסדרה" ).

משקיע88

Well-known member
תגיד אתה אמיתי?

אני מבין שהאמת מפריעה לך
אז אתה זורק את המילה "פשיסט" לכל מי שמראה לך שאתה שמאלן צר מוח שמנותק מהמציאות שחושב שהזרמת גז חשמל סחורות ומזומנים לערבים בעזה תשכיח מהם את הרצון לשחרר את הכיבוש הציוני מפלסטין.שנגדו הם נלחמים כבר 72 שנה, ואת זה אנשי שמאל שפויים אומרים .

זה גם קשור בעקיפין לפורום כי המשקיעים בחברות הגז והקונדנסט משלים את עצמם שמצריים וירדן יקנו מהם גז במליארדים וזה יביא שלום ומזרח תיכון חדש ( או כמו שביבי "הימני" קורא לזה "הסדרה" ).
תגיד אתה אמיתי?
זה נשמע כמו דף מסרים של מפלגת "טהרן כולה שלנו" על מורשת אחשוורוש. אם זו בדיחה כדאי להפסיק. אם לא חזור לתא שלך באברבנאל מחפשים אותך. שוב שכחת את התרופות.

הפרבולה

New member
תגובה שמאלנית צפויה שמתכחשת למציאות

תגיד אתה אמיתי?
זה נשמע כמו דף מסרים של מפלגת "טהרן כולה שלנו" על מורשת אחשוורוש. אם זו בדיחה כדאי להפסיק. אם לא חזור לתא שלך באברבנאל מחפשים אותך. שוב שכחת את התרופות.
במקום להתמודד עם המציאות מלבישים על אלו שמציגים את האמת כל מיני כוונות הזויות כדי להגחיך אותם , זהו עכשיו יש לך סימטריה , הערבים רוצים את כל פלסטין ואנחנו רוצים את טהרן , יצרת מציאות מדומה שבה יש לך הצדקה למה הם מעיפים עלינו בלוני נפץ ורקטות, נו זה ברור גם אצלינו יש קיצוניים שרוצים לכבוש את טהרן .

עכשיו לך תסביר לתושבי חוטף עזה שהם חוטפים בלוני נפץ ורקטות בגלל שיש אצלינו כאלו שדוגלים ב"טהרן כולה שלנו" והפתרון זה להזרים לעזה עוד ועוד סחורות חשמל דלק מזומנים ( בדיוק מה שביבי "הימני" עושה כל יום) כדי להראות להם כמה שאנחנו נחמדים ולא פשיסטים כמו הימין הקיצוני שלנו שרוצה לכבוש את טהרן.

הנה ערבי שהשתכנע שאתם ( השמאל ) ממש לא גזענים ופשיסטים ותומך במתווה הגז של ביבי

bogii

New member
אני לא אוהב את הסיפה של השירשור הזה פרבולה ומשקיע 88 תתמקדו

במקום להתמודד עם המציאות מלבישים על אלו שמציגים את האמת כל מיני כוונות הזויות כדי להגחיך אותם , זהו עכשיו יש לך סימטריה , הערבים רוצים את כל פלסטין ואנחנו רוצים את טהרן , יצרת מציאות מדומה שבה יש לך הצדקה למה הם מעיפים עלינו בלוני נפץ ורקטות, נו זה ברור גם אצלינו יש קיצוניים שרוצים לכבוש את טהרן .

עכשיו לך תסביר לתושבי חוטף עזה שהם חוטפים בלוני נפץ ורקטות בגלל שיש אצלינו כאלו שדוגלים ב"טהרן כולה שלנו" והפתרון זה להזרים לעזה עוד ועוד סחורות חשמל דלק מזומנים ( בדיוק מה שביבי "הימני" עושה כל יום) כדי להראות להם כמה שאנחנו נחמדים ולא פשיסטים כמו הימין הקיצוני שלנו שרוצה לכבוש את טהרן.

הנה ערבי שהשתכנע שאתם ( השמאל ) ממש לא גזענים ופשיסטים ותומך במתווה הגז של ביבי
אני לא אוהב את הסיפה של השירשור הזה פרבולה ומשקיע 88 תתמקדו
תתמקדו בשוק ולא בפוליטיקה
נשבע לכם נמאס לי מהמלחמות המילוליות האלה
אז תתחשבו קצת

למעלה