ריט 1 ומגה אור מתמודדות על ישפרו וגם קרן אלפא ומכירת דסקש

raiman

New member
מצויין , באידיבי זזים דברים רק כשהחרב על הצוואר

ריט 1 ומגה אור מתמודדות על ישפרו וגם קרן אלפא ומכירת דסקש
הטמפרטורה עולה בקבוצת אידיבי - דסקש
https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3777952,00.html
https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3777953,00.html
שוב ידחקו את אשלטיין לקיר לצרכי הזרמות

הקרנות סטייל גרמי בלנק לא יהיו נחמדות אליו

נקווה שיצליח למכור את ישפרו ולהעלות דיבידנד 2 קומות כל אגורה שתעלה לאידיבי מעבר לתרומה הכלכלית תעביר מסר לשוק.

אני לא רואה את אלשטיין עוזב את ההשקעה המטורפת שבצע או מאפשר למישהו להשתלט על אידיבי .
בטח לא כששופרסל על המדף ומכירתה עלולה לתת לו עוד 2-3 שנים שקט

אני כן חושב שלאחר הקמת הממשלה יהיו הקלות בירוקרטיות שיאתנו למניות הסלולר לטוס וכך כל פירמידת אידיבי תושפע לחיוב .

לדעתי מחיר אגח ט מעניין כשהקרנות הטורפות לצדך

משקיע88

Well-known member
הערה לתזכורת

נקווה שיצליח למכור את ישפרו ולהעלות דיבידנד 2 קומות כל אגורה שתעלה לאידיבי מעבר לתרומה הכלכלית תעביר מסר לשוק.

אני לא רואה את אלשטיין עוזב את ההשקעה המטורפת שבצע או מאפשר למישהו להשתלט על אידיבי .

אני כן חושב שלאחר הקמת הממשלה יהיו הקלות בירוקרטיות שיאתנו למניות הסלולר לטוס וכך כל פירמידת אידיבי תושפע לחיוב .

הערה לתזכורת
דסקש איננה נכס של אידיבי. בידי אידיבי שטר חוב של חברת דולפין בסכום מקורי של כ 1,800 מליון ש"ח המובטח בשיעבוד שני על מניות דסקש שבידי דולפין. שיעבוד ראשון על 99 מליון מניות דסקש הוא לזכות נאמני אגח יד'. השטר הוא ללא זכות פניה (נון ריקורס) ובמקרה שלא יכובד ימסרו המניות המשועבדות בכפוף לשיעבודים קודמים ותו לא. במקרה של תשלום דיבידנד ע:י דסקש הכסף לא יגיע לאידיבי אלא לידי נאמני אגח יד' (ראה הדיבידנד בעיין האחרון). כרגע שטר ההון שבידי אידיבי מוערך במאזן בשווי של 928 מליון ש"ח. להערכתי שוויו נמוך יותר ועומד על כ 800 מליון ש"ח.

raiman

New member
מסכים , בכל מקרה אני שמח לשמוע על צעדם של קרן אלפא

הערה לתזכורת
דסקש איננה נכס של אידיבי. בידי אידיבי שטר חוב של חברת דולפין בסכום מקורי של כ 1,800 מליון ש"ח המובטח בשיעבוד שני על מניות דסקש שבידי דולפין. שיעבוד ראשון על 99 מליון מניות דסקש הוא לזכות נאמני אגח יד'. השטר הוא ללא זכות פניה (נון ריקורס) ובמקרה שלא יכובד ימסרו המניות המשועבדות בכפוף לשיעבודים קודמים ותו לא. במקרה של תשלום דיבידנד ע:י דסקש הכסף לא יגיע לאידיבי אלא לידי נאמני אגח יד' (ראה הדיבידנד בעיין האחרון). כרגע שטר ההון שבידי אידיבי מוערך במאזן בשווי של 928 מליון ש"ח. להערכתי שוויו נמוך יותר ועומד על כ 800 מליון ש"ח.
מסכים , בכל מקרה אני שמח לשמוע על צעדם של קרן אלפא
ללא האגרסיביות שלהם, הפרטיים יישארו עם פירורים שישאירו אוכלי הנבלות .

עדיף לראות התקרנפות מהקרנות שתוביל להכנסת כספים מבחוץ פנימה לאידיבי .

אלשטיין יצטרך לשנות את הגישה של "כולם יחכו עד לזמן פציעות" .

הוא חייב לממש נכסים ואם יצלח לו אולי ישאר בסוף רק עם נדלן שיפצה על הפסדיו

dw2322

New member
התפתחות מעניינת אצל אידיבי ט'

התפתחות מעניינת אצל אידיבי ט'

קרן הגידור אלפא אספה 10% מהנייר ומתריעה בפני אידיבי לשפר את המצב

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3777978,00.html

ערני222

New member

dw2322

New member
עם האקזיט בישפרו קודם כל יש לפרוע דסק"ש אגח

אפשר יהיה להציף איזשהו דיבידנד לאידיבי, אולם על מנת שאגחי דסק"ש לא יעשו מהומות - ואם אלה עושים מהומות אז הלכה אידיבי, החברה ככל הנראה תדרש להציע לנושי האגחים פרעון מוקדם.
דסק"ש ו' עובר קצת את הפארי, ומציע 4.9% צמוד. דסק"ש י' עדיין מתחת לפארי אבל זה כי הקופון שלו נמוך, התשואה היא 6.6% שקלי, עם מחמ ארוך יותר (4.4 למול 3.4 ב-ו')

לא בוער לי לממש רווח באגח, למרות שנסחר ברמות שיא, ואם יעבדו יפה ולא יעצבנו את השוק הם יוכלו למחזר את החוב, ואז הריביות תרדנה.

משקיע88

Well-known member
אידיבי לא תקבל דיבידנד כי איננה מחזיקה בדסקש

אפשר יהיה להציף איזשהו דיבידנד לאידיבי, אולם על מנת שאגחי דסק"ש לא יעשו מהומות - ואם אלה עושים מהומות אז הלכה אידיבי, החברה ככל הנראה תדרש להציע לנושי האגחים פרעון מוקדם.
דסק"ש ו' עובר קצת את הפארי, ומציע 4.9% צמוד. דסק"ש י' עדיין מתחת לפארי אבל זה כי הקופון שלו נמוך, התשואה היא 6.6% שקלי, עם מחמ ארוך יותר (4.4 למול 3.4 ב-ו')

לא בוער לי לממש רווח באגח, למרות שנסחר ברמות שיא, ואם יעבדו יפה ולא יעצבנו את השוק הם יוכלו למחזר את החוב, ואז הריביות תרדנה.
אידיבי לא תקבל דיבידנד כי איננה מחזיקה בדסקש
היא פשוט לא במסלול הדיבידנד. המניות של דולפין בדסקש מוחזקות ע"י הנאמנים והם לא יעבירו אגורה שחוקה לאידיבי.

למעלה