ברן מקדמת הנפקה בגיוס זכויות

לבלב

New member

dw2322

New member
הנייר הולך לדילול משמעותי

לכן המניה יורדת?
גיוס של 35 מלש"ח לחברה בש"ש של 50, וגיוס הזכויות יתבצע בדיסקאונט משמעותי כך שהדילול עשוי להיות גבוה יותר.
https://maya.tase.co.il/reports/details/1260976

אבל... נשים לב כי הנייר הגיע לרמת תמיכה שנתית ורב שנתית (שער קצת מתחת ל 500), ובעל הבית שם את הכסף היכן שהפה שלו, קרי מכניס את היד לכיס ומביא כסף מהבית, ברמות המחיר האלה.
בעבר היו דיבורים על אקזיטים בשוויים גבוהים משמעותית, אך אלה לא התגשמו.

מטרת ההנפקה היא לפדות חצי מהאגח ואז הפירמה תהא הרבה פחות ממונפת, ובהנחה שהיא אכן חוזרת להרוויח, לאורך זמן, התמחור מתחיל להיות נוח (ש"ש של 50 על רווח שנתי של 5) ואני יכול לראות איך החברה מצליחה להנפיק סידרה חדשה בשנה הבאה ולגלגל את החוב (פידיון סופי ב 2021).

זה קצת מזכיר את מירלנד (עוד חברה עם אגח זבל), אך היא מסוכנת יותר.

כרגע יש לי חשיפה אליה דרך האגח (שעדיין מציע תשואה לא רעה של 8% שקלי) ולכן פחות מתעניין באקוויטי אולם אחרי פידיון חצי מהקרן במרץ 2020? זה עשוי להתחיל לעניין

האגח הוכיח את עצמו כטרייד מוצלח למדי שהבאתי בשנה החולפת. אין תלונות

לבלב

New member
הזכויות נשמעות מאד מפתות

גיוס של 35 מלש"ח לחברה בש"ש של 50, וגיוס הזכויות יתבצע בדיסקאונט משמעותי כך שהדילול עשוי להיות גבוה יותר.
https://maya.tase.co.il/reports/details/1260976

אבל... נשים לב כי הנייר הגיע לרמת תמיכה שנתית ורב שנתית (שער קצת מתחת ל 500), ובעל הבית שם את הכסף היכן שהפה שלו, קרי מכניס את היד לכיס ומביא כסף מהבית, ברמות המחיר האלה.
בעבר היו דיבורים על אקזיטים בשוויים גבוהים משמעותית, אך אלה לא התגשמו.

מטרת ההנפקה היא לפדות חצי מהאגח ואז הפירמה תהא הרבה פחות ממונפת, ובהנחה שהיא אכן חוזרת להרוויח, לאורך זמן, התמחור מתחיל להיות נוח (ש"ש של 50 על רווח שנתי של 5) ואני יכול לראות איך החברה מצליחה להנפיק סידרה חדשה בשנה הבאה ולגלגל את החוב (פידיון סופי ב 2021).

זה קצת מזכיר את מירלנד (עוד חברה עם אגח זבל), אך היא מסוכנת יותר.

כרגע יש לי חשיפה אליה דרך האגח (שעדיין מציע תשואה לא רעה של 8% שקלי) ולכן פחות מתעניין באקוויטי אולם אחרי פידיון חצי מהקרן במרץ 2020? זה עשוי להתחיל לעניין

האגח הוכיח את עצמו כטרייד מוצלח למדי שהבאתי בשנה החולפת. אין תלונות
הזכויות נשמעות מאד מפתות
והחברה עצמה היא די טובה.

למעלה