לפידות יהיה דירקטור בכלל ביטוח

מצב
הנושא נעול.

לא הייתי באסיפה אך חבר שלי שהיה באסיפה עדכן שאחד מהצוות המשפטי של החברה עדכן לגבי הודעה ממר אייל לפידות לפיה אייל לפידות הגיש מועמדות להיות דירקטור בכלל ביטוח ונאמר לו שהוא יהיה המועמד הראשון להתמנות לדירקטור. טכנית יש להקים ועדה לבחירת דירקטורים ואז ימנו אותו. זו בשורה טובה שתאפשר אפילו למכור את השליטה בכלל ביטוח אם החברה תחפוץ בזה כי לפידות כדירקטור ירים את כלל ביטוח וכל רוכש עתידי ישמח לראות דירקטור כזה שיש לו אינטרס אישי.
העיסקה עם לפידות תיסגר בקרוב מאוד והחברה תדאג לכך ואלשטיין יזרים את הסכום הדרוש לצורך כך.
החברה לא אמרה מה תהיינה ההזרמות העתידיות של אלשטיין אבל מדובר כנראה בסכום משמעותי ויותר מ- 150 מיליון שח כדי להימנע מהערת עסק חי

ziv544

New member
תודה על העדכון

לא הייתי באסיפה אך חבר שלי שהיה באסיפה עדכן שאחד מהצוות המשפטי של החברה עדכן לגבי הודעה ממר אייל לפידות לפיה אייל לפידות הגיש מועמדות להיות דירקטור בכלל ביטוח ונאמר לו שהוא יהיה המועמד הראשון להתמנות לדירקטור. טכנית יש להקים ועדה לבחירת דירקטורים ואז ימנו אותו. זו בשורה טובה שתאפשר אפילו למכור את השליטה בכלל ביטוח אם החברה תחפוץ בזה כי לפידות כדירקטור ירים את כלל ביטוח וכל רוכש עתידי ישמח לראות דירקטור כזה שיש לו אינטרס אישי.
העיסקה עם לפידות תיסגר בקרוב מאוד והחברה תדאג לכך ואלשטיין יזרים את הסכום הדרוש לצורך כך.
החברה לא אמרה מה תהיינה ההזרמות העתידיות של אלשטיין אבל מדובר כנראה בסכום משמעותי ויותר מ- 150 מיליון שח כדי להימנע מהערת עסק חי
תודה על העדכון

ערני222

New member
לפידות ואידיבי-סיפור משונה:

תודה על העדכון
לפידות ואידיבי-סיפור משונה:
לא מכבר-ב:31.07.19 הופיעה כתבה בדהמרקר "הגט בין אייל לפידות ואדוארדו אלשטיין "-אז מהי הסבירות שימונה לדירקטור?.

משקיע88

Well-known member
אין גבול להזיות באידיבי

אין גבול להזיות באידיבי
1. מינוי דירקטור לכלל שאך זה איים בתביעה נגד אידיבי כאשר לאידיבי אין שום סמכות למנות דירקטורים ומטעם בעלי המניות שלה יצביע הנאמן מטעם רשות שוק ההון...אולי יש לו מגבלות בשל תפקידו עד לא מזמן בחברת הפניקס?
2. כינוס אסיפת הבהרה לנושים שלא מבהירה איזה סכום יוזרם, באיזו צורה תבוצע ההזרמה ומתי
3. מי בדיוק מנהל היום את החברה? מי הוא סמנכ"ל הכספים?
4. מציע למנות את גיידמאק ליועץ מיוחד

מצב
הנושא נעול.
למעלה