אמפל אגחים: חישוב החזר גולמי

• פותח הנושא yel5
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

yel5

Well-known member

לפי החישוב שלי, נרכשו 39% מ- EMG בתמורה ל- 518M$. ב- 39% נרכש גם חלק אמפל שהוא 12.5%. מכאן שלאמפל 32.1% מהתמורה. נכפיל ב- 1,865M ₪ ונקבל 598M ש"ח.
נחלק ב- 708M ₪ ע.נ וקבל החזר סביב 84 אג'.
שימו לב, לא התייחסתי לשום רכיב פרט למכירת EMG. כמובן שיש לנכות שכר טורפים למיניהם. עדיין נשאר עם החזר פנטסטי.

אמפל-אופטימיות יתרה

לפי החישוב שלי, נרכשו 39% מ- EMG בתמורה ל- 518M$. ב- 39% נרכש גם חלק אמפל שהוא 12.5%. מכאן שלאמפל 32.1% מהתמורה. נכפיל ב- 1,865M ₪ ונקבל 598M ש"ח.
שימו לב, לא התייחסתי לשום רכיב פרט למכירת EMG. כמובן שיש לנכות שכר טורפים למיניהם. עדיין נשאר עם החזר פנטסטי.
אמפל-אופטימיות יתרה
להערכתי אתה טועה. אם נקבל 60 אג נגיד תודה. להבנתי כמות הערך הנקוב שבמחזור כ800 מ.ולא 707 מ שציינת.כמו כן התקבול הסופי יהיה כ150 מ דולר.כך שזה יוצא 60-65 אג בלבד. הלואי ואני טועה..

yel5

Well-known member
אישית, אשמח ל- 60 אג'. יותר מדי גורמים מזיקים בוחשים בקדירה

אמפל-אופטימיות יתרה
להערכתי אתה טועה. אם נקבל 60 אג נגיד תודה. להבנתי כמות הערך הנקוב שבמחזור כ800 מ.ולא 707 מ שציינת.כמו כן התקבול הסופי יהיה כ150 מ דולר.כך שזה יוצא 60-65 אג בלבד. הלואי ואני טועה..
אישית, אשמח ל- 60 אג'. יותר מדי גורמים מזיקים בוחשים בקדירה

Royalc

New member
ומתי בדיוק יגיע ההחזר הזה?

יש משהו חדש שפרסמו היום שלא שמעתי עליו? כי ה30 ביוני כבר עבר מזמן והתאריך החדש שנתנו הוא 30 באוגוסט. מעבר לזה לא ידוע כלום.
אז נחמד לחשב החזרים, אבל מתי כבר נשמע שהעיסקה הזאת נסגרה סופית?
מה שדווקא כן תפס כותרות שכמו בכל דבר בסקטור הגז והנפט יש אינסוף מתנגדים ועותרים נגד, ככה שנראה לי שלא יהיה כל כך לקבל אישור רגולטרי לעיסקה.

yel5

Well-known member
מענין. אם לא היתה נחתמת עיסקה ולא היית רואה כסף עוד

יש משהו חדש שפרסמו היום שלא שמעתי עליו? כי ה30 ביוני כבר עבר מזמן והתאריך החדש שנתנו הוא 30 באוגוסט. מעבר לזה לא ידוע כלום.
אז נחמד לחשב החזרים, אבל מתי כבר נשמע שהעיסקה הזאת נסגרה סופית?
מה שדווקא כן תפס כותרות שכמו בכל דבר בסקטור הגז והנפט יש אינסוף מתנגדים ועותרים נגד, ככה שנראה לי שלא יהיה כל כך לקבל אישור רגולטרי לעיסקה.
5 שנים לא היית פוצה פה, ואולי היית שוכח מהחברה.
עכשיו, לאחר שנחתמה עיסקה והכסף ישולם בקרוב, אתה סופר כל יום? קצת פרופורציות...

Royalc

New member
יש לך את זה ביותר מתגונן?

5 שנים לא היית פוצה פה, ואולי היית שוכח מהחברה.
עכשיו, לאחר שנחתמה עיסקה והכסף ישולם בקרוב, אתה סופר כל יום? קצת פרופורציות...
אף אחד לא יבכה אם הכסף יגיע באיחור של חודשיים.
רק ניסיתי להבין מה החזרת את אמפל מהנפטלין אם לא פורסם שום דבר חדש.
את החישובים שלך כבר ראינו כשהעיסקה פורסמה לפני כמעט שנה, גם אז פנטזת על 80 , ומהר מאוד הסבירו לך שאתה טועה והתמורה האמיתית יותר קרובה ל60 מלמטה. אבל כנראה למידה זה לא החלק החזק אצלך.

yel5

Well-known member
נפגעת עמוקות. לא עונה למי שנגרר לפסים אישיים

אף אחד לא יבכה אם הכסף יגיע באיחור של חודשיים.
רק ניסיתי להבין מה החזרת את אמפל מהנפטלין אם לא פורסם שום דבר חדש.
את החישובים שלך כבר ראינו כשהעיסקה פורסמה לפני כמעט שנה, גם אז פנטזת על 80 , ומהר מאוד הסבירו לך שאתה טועה והתמורה האמיתית יותר קרובה ל60 מלמטה. אבל כנראה למידה זה לא החלק החזק אצלך.
נפגעת עמוקות. לא עונה למי שנגרר לפסים אישיים

מצב
הנושא נעול.
למעלה