האם יש חדש \ עדכון מאידיבי ?

מצב
הנושא נעול.

ערב טוב.
לאחרונה כלכליסט מסקר את אידיבי בצורה ביקורתית. שוב מודגש בכתבה מהיום את הסיכוי הנמוך של אלשטיין לקבל היתר שליטה בכלל בטוח.
https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3762448,00.html

עובדתית מכירת מניות כלל לארקין, לגבאי ואופציה ללפידות במחיר נמוך מאוד מקבעת מחיר הפסד על המניות הללו.
כעת ממתינים לדו"ח רבעוני (אולי לדיבידנד מכלל בטוח ?) ולשמוע האם אלשטיין מקבל היתר.
אודה אם למישהו יש מידע נוסף לתרום.
מושקע ומופסד משמעותית.
https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3762368,00.html

raiman

New member
כולם ממתינים לברקת ...

ערב טוב.
לאחרונה כלכליסט מסקר את אידיבי בצורה ביקורתית. שוב מודגש בכתבה מהיום את הסיכוי הנמוך של אלשטיין לקבל היתר שליטה בכלל בטוח.

עובדתית מכירת מניות כלל לארקין, לגבאי ואופציה ללפידות במחיר נמוך מאוד מקבעת מחיר הפסד על המניות הללו.
כעת ממתינים לדו"ח רבעוני (אולי לדיבידנד מכלל בטוח ?) ולשמוע האם אלשטיין מקבל היתר.
מושקע ומופסד משמעותית.
כולם ממתינים לברקת ...
לפי כלכליסט הנקודה המשמעותית מהחיבור ללפידות בתנאים המפליגים מכוונת אותו למטרה אחת
"הצפת ערך במניה וחלוקת דיבידנד "
5 שנים להכפלת ערך המניה וכל החבילה שקבל מאלשטיין הופכת להיות חינמית.

מקווה שאלשטיין יעשה מה שצריך ומתבקש כדי לקבל היתר,
לא יקבל היתר אם לא יעמוד בתנאים המתבקשים ואני מניח שיש שיח בין אידיבי לממונה כדי להשביע רצונו .

ההיתר הזה ישפיע על כיוון מניית כלל , הסולבנטיות של אידיבי כלפי נושיה והתמורה המותנית למחזיקי מניית אידיבי שנמחקה.

הרבעון הזה אמור להיות טוב בגזרת כלל ולא טוב בגזרת דסקש בשל הידרדרות סלקום .

hayek

New member
לפידות

כולם ממתינים לברקת ...
לפי כלכליסט הנקודה המשמעותית מהחיבור ללפידות בתנאים המפליגים מכוונת אותו למטרה אחת
"הצפת ערך במניה וחלוקת דיבידנד "
5 שנים להכפלת ערך המניה וכל החבילה שקבל מאלשטיין הופכת להיות חינמית.

מקווה שאלשטיין יעשה מה שצריך ומתבקש כדי לקבל היתר,
לא יקבל היתר אם לא יעמוד בתנאים המתבקשים ואני מניח שיש שיח בין אידיבי לממונה כדי להשביע רצונו .

ההיתר הזה ישפיע על כיוון מניית כלל , הסולבנטיות של אידיבי כלפי נושיה והתמורה המותנית למחזיקי מניית אידיבי שנמחקה.

הרבעון הזה אמור להיות טוב בגזרת כלל ולא טוב בגזרת דסקש בשל הידרדרות סלקום .
לפידות
לפידות
----------
ב 26/5 אסיפת בעלי מניות לאישור שכר לפידות
ללפידות יש אופציה לרכישת 3-5% מכלל ביטוח במחיר 47.7 עד סוף יוני
שכרו לא יאושר - סביר שייממש את האופציה וכנראה ימלא תפקיד פעיל בהמשך
שכרו יאושר - יש לו כרגע רווח נאה "על הנייר" אבל צריך לקחת בחשבון שהוא שם מכיסו למעלה מ-13 מיליון ש"ח וההלוואה מאידיבי צוברת ריבית של 4% לשנה, כך שישנה אפשרות שבמועד פרעון ההלוואה בעוד 5 שנים - שער המניה יהיה נמוך משער איזון של בערך 53 ש"ח למניה שאז הוא מתחיל לנגוס בסכום השקעתו, ובהחלט יש מצב שיאבד חלק או את כל ה-13 מיליון שהשקיע. בתור משקיע פסיבי שכביכול אין לו כל השפעה על התנהלות החברה , כלל לא בטוח שזו השקעה שמי מאיתנו היה לוקח.
&nbsp
אלשטיין
---------
אם יקבל היתר ולפידות ישאר משקיע פסיבי לא ברור האינטרס של אידיבי במימון לפידות.
אם יקבל היתר ולפידות יהפוך לחלק מההנהלה - העסקה הגיונית מאד
אם לא יקבל היתר יש הגיון מסוים בהכנסת משקיע פסיבי שהכנסתו הביאה כבר לעליית מחיר המניה. לא בטוח שההשפעה אבל תאריך ימים.
&nbsp
נכסים ובנין
------------
אלשטיין צריך להתחיל להניע את הורדת השכבה. אין יותר מידי זמן ואני מניח שלאחר תום ימי ספירת העומר וחג השבועות הענין יצבור תאוצה. אלשטיין רוצה מאד להותיר את קבוצת נכסים ובנין בידיו אבל לדעתי אין לו מקורות מספיקים לרכוש אותה בשלמותה ותרגיל הלוואת מוכר לא יעבוד שוב.
&nbsp
&nbsp

תשקיף מדף

לפידות
לפידות
----------
ב 26/5 אסיפת בעלי מניות לאישור שכר לפידות
ללפידות יש אופציה לרכישת 3-5% מכלל ביטוח במחיר 47.7 עד סוף יוני
שכרו לא יאושר - סביר שייממש את האופציה וכנראה ימלא תפקיד פעיל בהמשך
שכרו יאושר - יש לו כרגע רווח נאה "על הנייר" אבל צריך לקחת בחשבון שהוא שם מכיסו למעלה מ-13 מיליון ש"ח וההלוואה מאידיבי צוברת ריבית של 4% לשנה, כך שישנה אפשרות שבמועד פרעון ההלוואה בעוד 5 שנים - שער המניה יהיה נמוך משער איזון של בערך 53 ש"ח למניה שאז הוא מתחיל לנגוס בסכום השקעתו, ובהחלט יש מצב שיאבד חלק או את כל ה-13 מיליון שהשקיע. בתור משקיע פסיבי שכביכול אין לו כל השפעה על התנהלות החברה , כלל לא בטוח שזו השקעה שמי מאיתנו היה לוקח.
&nbsp
אלשטיין
---------
אם יקבל היתר ולפידות ישאר משקיע פסיבי לא ברור האינטרס של אידיבי במימון לפידות.
אם יקבל היתר ולפידות יהפוך לחלק מההנהלה - העסקה הגיונית מאד
אם לא יקבל היתר יש הגיון מסוים בהכנסת משקיע פסיבי שהכנסתו הביאה כבר לעליית מחיר המניה. לא בטוח שההשפעה אבל תאריך ימים.
&nbsp
נכסים ובנין
------------
אלשטיין צריך להתחיל להניע את הורדת השכבה. אין יותר מידי זמן ואני מניח שלאחר תום ימי ספירת העומר וחג השבועות הענין יצבור תאוצה. אלשטיין רוצה מאד להותיר את קבוצת נכסים ובנין בידיו אבל לדעתי אין לו מקורות מספיקים לרכוש אותה בשלמותה ותרגיל הלוואת מוכר לא יעבוד שוב.
&nbsp
&nbsp
תשקיף מדף
דסק"ש מפרסמת תשקיף מדף.
כנראה מתוכננת הנפקת מניות \ אג"ח בכדי לממן פעולה עתידית.
משער שהכסף שיגויס יהיה להורדת שיכבה או בצורה כלשהיא לכיוון של רכישת מניות כלל.

https://maya.tase.co.il/reports/details/1230379

dw2322

New member
צעד מפתיע, חשבתי שיש מספיק כסף בקופה

תשקיף מדף
דסק"ש מפרסמת תשקיף מדף.

אחרי מימוש הבלוק בשופרסל.
מילא. במחיר השוק אני מוכן להשתתף. הנייר נסחר באזור החצי על הונו העצמי (הגם שמנופח משהו בגין נכס סלקום, אבל זה נכס עם פוטנציאל שיפור). 1.1 מיליארד למול 2.3

הנפקה כזו מציעה לי חשיפה לנכסים מצויינים: שופרסל, נכסים ובניין, גב ים, גם אלרון בתמחורה הנוכחי אטרקטיבית בעיני ואני בהחלט מוכן לקנות גם את כלל ביטוח במחיר השוק שלה (מן הסתם המחיר יהיה גבוה יותר, השאלה כמה, גם ב 75% על ההון שלה זו עיסקה טובה מבחינתי, הון עצמי אני כבר לא מוכן לשלם (בכובע של מחזיק דסק"ש)). סלקום קצת צולעת אבל אי אפשר שהכל יהיה מצויין.

לנכסים כאלה במחירים כאלה אלשטיין רק צריך לשים בקשה במאיה ואני מביא כסף מהבית

raiman

New member
לא נכון שדסקש נסחרת בחצי משווי

אחרי מימוש הבלוק בשופרסל.
מילא. במחיר השוק אני מוכן להשתתף. הנייר נסחר באזור החצי על הונו העצמי (הגם שמנופח משהו בגין נכס סלקום, אבל זה נכס עם פוטנציאל שיפור). 1.1 מיליארד למול 2.3

הנפקה כזו מציעה לי חשיפה לנכסים מצויינים: שופרסל, נכסים ובניין, גב ים, גם אלרון בתמחורה הנוכחי אטרקטיבית בעיני ואני בהחלט מוכן לקנות גם את כלל ביטוח במחיר השוק שלה (מן הסתם המחיר יהיה גבוה יותר, השאלה כמה, גם ב 75% על ההון שלה זו עיסקה טובה מבחינתי, הון עצמי אני כבר לא מוכן לשלם (בכובע של מחזיק דסק"ש)). סלקום קצת צולעת אבל אי אפשר שהכל יהיה מצויין.

לנכסים כאלה במחירים כאלה אלשטיין רק צריך לשים בקשה במאיה ואני מביא כסף מהבית
אין אפסייד בדסקש על פי שערי האחזקות הנכחים.

מבוסס על :
סלקום 702 מיל , נכסים 1392, שופרסל 1481 , אלרון 132 , אחרים לא סחיר 180 , נכסים שוטפים ומזומן לפי דוח אחרון 1849 מיל
דיבידנד לקבל לאחר דוח רבעון 1 , 118 מיל

סהכ נכסים 5885
חוב (4482) -
שווי נקי 1373 מיליון מכאן שהמניה שווה בערך 900
אם נוריד את המימון והנהלה לרבעון נכחי השער של דסקש הוגן

* סלקום נחבטה קשות ואם תרוץ ל 2500 שער שנסחרה לפי מספר חודשים ,זה שווה לדסקש 40% עליה בשער.

dw2322

New member
מסכים, סלקום פגעה קשות ב NAV

אין אפסייד בדסקש על פי שערי האחזקות הנכחים.

מבוסס על :
סלקום 702 מיל , נכסים 1392, שופרסל 1481 , אלרון 132 , אחרים לא סחיר 180 , נכסים שוטפים ומזומן לפי דוח אחרון 1849 מיל
דיבידנד לקבל לאחר דוח רבעון 1 , 118 מיל

סהכ נכסים 5885
חוב (4482) -
שווי נקי 1373 מיליון מכאן שהמניה שווה בערך 900
אם נוריד את המימון והנהלה לרבעון נכחי השער של דסקש הוגן

* סלקום נחבטה קשות ואם תרוץ ל 2500 שער שנסחרה לפי מספר חודשים ,זה שווה לדסקש 40% עליה בשער.
מסכים, סלקום פגעה קשות ב NAV
אפשר לצפות למחיקה מסויימת בדוחות הבאים בגין הנכס הזה אבל עדיין, למעט סלקום, מדובר בנכסים טובים בתמחורים נוחים ונכס סלקום עשוי להשתפר בעתיד.
גם אלרון פישלה בשנה החולפת אך עשויה להשתפר בשנים הבאות.

hayek

New member
לענין התשקיף ועוד

תשקיף מדף
דסק"ש מפרסמת תשקיף מדף.

לענין התשקיף ועוד
תוקף תשקיף מדף קיים פוקע בסוף החודש ולכן נדרשת דסק"ש לתשקיף מדף חדש
לא צפויה הנפקה בקרוב אבל תמיד טוב שתהיה אפשרות זמינה מיידית
https://maya.tase.co.il/reports/details/1159573
&nbsp
בנתים מחכים להתפתחויות כאשר CRESY החברה שמחזיקה באירסה קונה מתחילת השנה כמעט מידי יום את מניותיה ומגדילה את האחוז המשורשר שאלשטיין מחזיק בקבוצה ובסופו של דבר בכלל ביטוח אם יקבל היתר. הקניה איטית והדרגתית עקב כללי ה SEC המגבילים קניה יומית של BUYBACK ל-25% מהמחזור. אלשטיין נדרש ל-20% החזקה מינימלית משורשרת (כרגע כ-17-18% באירסה ו 85% מזה בדסק"ש - ללא ארקין)
https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=cresy&Find=Search&owner=exclude&action=getcompany
&nbsp
להערכתי (האמת יותר ניחוש) סדר הדברים:
&nbsp
אלשטיין צופה לקבל אישור שליטה עד סוף יוני
לפידות אמור להיכנס לתפקידו בשיכון ובינוי ביולי
אם אלשטיין יקבל היתר - לפידות יתמנה ליו"ר בספטמבר במקום נווה ויוותר על שיכון ובינוי
אם אלשטיין יקבל היתר - רק אז יבקש ארקין היתר שליטה לעוד 3%-8%
לפי הדיווח המתוקן של אידיבי - רק לארקין ולפידות התחייבות לא למכור את המניות בתחום זמן מוגדר-
"...ההסכמים כוללים, בין היתר, התחייבות של אחד מהרוכשים והרוכש המשותף שלא למכור את המניות הנרכשות למשך תקופות שהוסכמו"
להערכתי אם אלשטיין יקבל היתר גבאי ימכור את מניותיו לארקין
&nbsp
בכל מקרה כדי שאלשטיין יעמוד בדרישות הכמותיות עליו לטפל בדסק"ש. בראש ובראשונה שזו תפסיק לאחד את נכסים ובנין והיא גם תצטרך להקטין את המינוף במאזנה על ידי פרעון אג"ח ו' (לא מחזיק)
&nbsp
אלשטיין כבר קיבל בתקופת דנקנר היתר אחזקה לכלל ביטוח. זהו היתר שקל יותר להשגה מאשר היתר שליטה כאשר באופן מעשי מבקש היתר אחזקה פטור מנספחים מסוימים שמבקש היתר שליטה נדרש למלא (בעיקר בנוגע להון אישי). אני לא סבור שבקשה מורחבת של אלשטיין צריכה לקחת יותר משלושה חודשים עיון מצד המפקח.בסך הכל מדובר באדם מוכר המבקש אישור באותו מבנה חברות בו התקבל אישור מצומצם בעבר, ופעיל כבר מספר לא מועט של שנים בישראל.
&nbsp
בתחילת מהלך בקשת היתר השליטה הערכתי את סיכויי אלשטיין להיתר ב-50%, לאחר דרישת המפקח להמשיך במכירות ההדרגתיות למרות בקשת ההיתר הורדתי את הסיכוי לזניח, לאור ההתפתחויות האחרונות חזרתי להסתברות 50%.
&nbsp
כהונת היו"ר נווה תסתיים בעוד כמה חודשים (כמדומני בספטמבר) ונראה לי שהוא בדרך החוצה. אידיבי התנגדה למינויו אבל יכלה להצביע רק מכח 5% שהחזיקה. כעת נוצרה מסה קריטית של מחזיקים שככל הנראה תאפשר להם את אי הארכת כהונתו גם אם עד למועד האסיפה אלשטיין לא יקבל היתר. לא אתפלא אם נווה ידחוף עכשיו את הדירקטוריון לכיוון חלוקות דיבידנד (אפשרי מבחינת דרישות רגולטריות)
--
מחזיק אג"ח ט אידיבי
&nbsp

dw2322

New member
למה לפדות את דסק"ש ו' ?

לענין התשקיף ועוד
תוקף תשקיף מדף קיים פוקע בסוף החודש ולכן נדרשת דסק"ש לתשקיף מדף חדש
לא צפויה הנפקה בקרוב אבל תמיד טוב שתהיה אפשרות זמינה מיידית
https://maya.tase.co.il/reports/details/1159573
&nbsp
בנתים מחכים להתפתחויות כאשר CRESY החברה שמחזיקה באירסה קונה מתחילת השנה כמעט מידי יום את מניותיה ומגדילה את האחוז המשורשר שאלשטיין מחזיק בקבוצה ובסופו של דבר בכלל ביטוח אם יקבל היתר. הקניה איטית והדרגתית עקב כללי ה SEC המגבילים קניה יומית של BUYBACK ל-25% מהמחזור. אלשטיין נדרש ל-20% החזקה מינימלית משורשרת (כרגע כ-17-18% באירסה ו 85% מזה בדסק"ש - ללא ארקין)
https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=cresy&Find=Search&owner=exclude&action=getcompany
&nbsp
להערכתי (האמת יותר ניחוש) סדר הדברים:
&nbsp
אלשטיין צופה לקבל אישור שליטה עד סוף יוני
לפידות אמור להיכנס לתפקידו בשיכון ובינוי ביולי
אם אלשטיין יקבל היתר - לפידות יתמנה ליו"ר בספטמבר במקום נווה ויוותר על שיכון ובינוי
אם אלשטיין יקבל היתר - רק אז יבקש ארקין היתר שליטה לעוד 3%-8%
לפי הדיווח המתוקן של אידיבי - רק לארקין ולפידות התחייבות לא למכור את המניות בתחום זמן מוגדר-
"...ההסכמים כוללים, בין היתר, התחייבות של אחד מהרוכשים והרוכש המשותף שלא למכור את המניות הנרכשות למשך תקופות שהוסכמו"
להערכתי אם אלשטיין יקבל היתר גבאי ימכור את מניותיו לארקין
&nbsp
בכל מקרה כדי שאלשטיין יעמוד בדרישות הכמותיות עליו לטפל בדסק"ש. בראש ובראשונה שזו תפסיק לאחד את נכסים ובנין והיא גם תצטרך להקטין את המינוף במאזנה על ידי פרעון אג"ח ו' (לא מחזיק)
&nbsp
אלשטיין כבר קיבל בתקופת דנקנר היתר אחזקה לכלל ביטוח. זהו היתר שקל יותר להשגה מאשר היתר שליטה כאשר באופן מעשי מבקש היתר אחזקה פטור מנספחים מסוימים שמבקש היתר שליטה נדרש למלא (בעיקר בנוגע להון אישי). אני לא סבור שבקשה מורחבת של אלשטיין צריכה לקחת יותר משלושה חודשים עיון מצד המפקח.בסך הכל מדובר באדם מוכר המבקש אישור באותו מבנה חברות בו התקבל אישור מצומצם בעבר, ופעיל כבר מספר לא מועט של שנים בישראל.
&nbsp
בתחילת מהלך בקשת היתר השליטה הערכתי את סיכויי אלשטיין להיתר ב-50%, לאחר דרישת המפקח להמשיך במכירות ההדרגתיות למרות בקשת ההיתר הורדתי את הסיכוי לזניח, לאור ההתפתחויות האחרונות חזרתי להסתברות 50%.
&nbsp
כהונת היו"ר נווה תסתיים בעוד כמה חודשים (כמדומני בספטמבר) ונראה לי שהוא בדרך החוצה. אידיבי התנגדה למינויו אבל יכלה להצביע רק מכח 5% שהחזיקה. כעת נוצרה מסה קריטית של מחזיקים שככל הנראה תאפשר להם את אי הארכת כהונתו גם אם עד למועד האסיפה אלשטיין לא יקבל היתר. לא אתפלא אם נווה ידחוף עכשיו את הדירקטוריון לכיוון חלוקות דיבידנד (אפשרי מבחינת דרישות רגולטריות)
--
מחזיק אג"ח ט אידיבי
&nbsp
למה לפדות את דסק"ש ו' ?
יופי של אגח, תשואה נחמדה 5.9% צמוד, סיכון בינוני (מדורג +BBB), מחמ בינוני (3.6), מותק של נייר. הון עצמי שמנמן (קרי עודף נכסים על חובות). בדיוק מה שאני אוהב.
אני מבחינתי נשאר לפידיון. זו סידרה די גדולה (2.4 מיליארד שקל כולל ריבית)

עוד חודש פודים סופית את סידרה ח' הזעירה (40 מלש"ח)

יש לדסק"ש גם את סידרה י', סידרה עוד יותר גדולה (3.1 מיליארד כולל ריבית), שארוכה יותר (מחמ 5.11), ומציעה 8.7% שקלי. בשבילי ו' מספיק ארוך אבל מי שמחפש יותר ארוך גם זה נחמד.

אם הוא מגייס אקוויטי אז זה קונצרט לאוזני סדרות ו' ו-י'

raiman

New member
לגבי כלל והתמורה בגין היתר שליטה

למה לפדות את דסק"ש ו' ?
יופי של אגח, תשואה נחמדה 5.9% צמוד, סיכון בינוני (מדורג +BBB), מחמ בינוני (3.6), מותק של נייר. הון עצמי שמנמן (קרי עודף נכסים על חובות). בדיוק מה שאני אוהב.
אני מבחינתי נשאר לפידיון. זו סידרה די גדולה (2.4 מיליארד שקל כולל ריבית)

עוד חודש פודים סופית את סידרה ח' הזעירה (40 מלש"ח)

יש לדסק"ש גם את סידרה י', סידרה עוד יותר גדולה (3.1 מיליארד כולל ריבית), שארוכה יותר (מחמ 5.11), ומציעה 8.7% שקלי. בשבילי ו' מספיק ארוך אבל מי שמחפש יותר ארוך גם זה נחמד.

אם הוא מגייס אקוויטי אז זה קונצרט לאוזני סדרות ו' ו-י'
בהנחה ויקבל היתר , האם יש לאלשטיין אפשרות משחק בנוגע לתמורה לנושי אידיבי פתוח (ביחס לאחזקה הסופית בכלל)

כלומר :
יבוא ויגיד מסכים שמגיע לנושי פיתוח 1 שח לכל יחידת אגח בקבלת היתר
יחד עם זאת , מאחר וקבלתי היתר לפי 25% אחזקה ולא לפי 50% כי אולצתי למכור , אזי הקופון ירד בחצי .
לכן בקופון ירד בחצי ?

תודה לעונים

ziv544

New member
לא יודע אבל בנוסף רציתי לשאול לגבי החלוקות לנושי אידיבי

בהנחה ויקבל היתר , האם יש לאלשטיין אפשרות משחק בנוגע לתמורה לנושי אידיבי פתוח (ביחס לאחזקה הסופית בכלל)

כלומר :
יבוא ויגיד מסכים שמגיע לנושי פיתוח 1 שח לכל יחידת אגח בקבלת היתר
יחד עם זאת , מאחר וקבלתי היתר לפי 25% אחזקה ולא לפי 50% כי אולצתי למכור , אזי הקופון ירד בחצי .
לכן בקופון ירד בחצי ?

תודה לעונים
בחלוקה האחרונה נותר סכום כסף לפי מיטב זכרוני
&nbsp
מתי ההסדר יושלם סופית
&nbsp
תודה לכולם

raiman

New member
יש את הסדר אחזקות ויש את הסדר פיתוח

בחלוקה האחרונה נותר סכום כסף לפי מיטב זכרוני
&nbsp
מתי ההסדר יושלם סופית
&nbsp
תודה לכולם
אתה מדבר על מחזיקי האגחים של אידיבי אחזקות - למיטב ידיעתי חילקו שם את הכל.
עורכי הדין הציגו לנושים השתלטות ותביעות במאות מיליונים ,בסוף סגרו את הנושא בפשרה מגוחכת ,
אפשר להבין אותם הם קיבלו חבילת מיליונים כל כך גדולה שגרמה להם לעייפות .

אני התכוונתי להסדר אחר , בו אלשטיין מחק את מניית אידיבי פיתוח וכל מי שהחזיק במניה ערב ההסדר יקבל תמורה במידה ואלשטיין יקבל היתר שליטה על כלל ביטוח .

ziv544

New member
נכון התכונתי להסדר אידיבי אחזקות

אתה מדבר על מחזיקי האגחים של אידיבי אחזקות - למיטב ידיעתי חילקו שם את הכל.
עורכי הדין הציגו לנושים השתלטות ותביעות במאות מיליונים ,בסוף סגרו את הנושא בפשרה מגוחכת ,
אפשר להבין אותם הם קיבלו חבילת מיליונים כל כך גדולה שגרמה להם לעייפות .

אני התכוונתי להסדר אחר , בו אלשטיין מחק את מניית אידיבי פיתוח וכל מי שהחזיק במניה ערב ההסדר יקבל תמורה במידה ואלשטיין יקבל היתר שליטה על כלל ביטוח .
נכון התכונתי להסדר אידיבי אחזקות
כנראה שהזכרון שלך טוב יותר וחילקו הכל
&nbsp
תודה

dw2322

New member
דולפין ממשיכה לא לשלם לנו ריבית

ערב טוב.

מושקע ומופסד משמעותית.
דולפין ממשיכה לא לשלם לנו ריבית

https://maya.tase.co.il/reports/details/1229036

מצב
הנושא נעול.
למעלה