עזרה .בהבנת אורדרנט .

מצב
הנושא נעול.

naftul21

Member
עזרה .בהבנת אורדרנט .

עזרה .בהבנת אורדרנט .
בעקבות דוידנדים שקיבלתי מופיע לי 2 שורות:

1 מס תקבולים 446 שח
2 מס לשלם 431- שח

מבקש הסבר על 2 השורות. מה זה אומר?
קיבלתי פעם בעבר הסבר על זה משרות לקוחות (לא הבנתי את ההסבר שלה.)

meir112

New member
נסיון להשיב

עזרה .בהבנת אורדרנט .
בעקבות דוידנדים שקיבלתי מופיע לי 2 שורות:

1 מס תקבולים 446 שח
2 מס לשלם 431- שח

מבקש הסבר על 2 השורות. מה זה אומר?
קיבלתי פעם בעבר הסבר על זה משרות לקוחות (לא הבנתי את ההסבר שלה.)
נסיון להשיב
מס תקבולים=
כשאתה מקבל ריבית,דיבידנד או פדיון אג"ח חלה חובה על החברה המשלמת לנכות מהתשלום מס במקור.25% על דיודנד . הסכום שנוכה יופיע תחת הסעיף מס תקבולים (הפקדה) ובסוף החודש יוחזר לך כל הסכום הנ"ל תחת מס תקבולים (משיכה).
.מס לשלם =
בכל יום מסחר שבו מכרת ניירות ערך ברווח, או קיבלת ריבית/דיביינד או פדיון אג"ח תופיע שורת מס לשלם (משיכה) שמסכמת את סך המס שעליך לשלם בסוף החודש בגין כל הפעולות הנ"ל באותו יום.
מדוע שני סכומים אינם זהים ..לבורסה פיתרונים
בסוף החודש יוחזר לך כל הסכום בשורה מס תקבולים (משיכה).
הסכום לא באמת מוחזר לך, כי הוא מחושב ברמה היומית גם בשורה מס לשלם כך שהוא מוחזר לך בשורת מס תקבולים ומיד נלקח חזרה בשורת מס לשלם.

naftul21

Member
תודה

נסיון להשיב
מס תקבולים=
כשאתה מקבל ריבית,דיבידנד או פדיון אג"ח חלה חובה על החברה המשלמת לנכות מהתשלום מס במקור.25% על דיודנד . הסכום שנוכה יופיע תחת הסעיף מס תקבולים (הפקדה) ובסוף החודש יוחזר לך כל הסכום הנ"ל תחת מס תקבולים (משיכה).
.מס לשלם =
בכל יום מסחר שבו מכרת ניירות ערך ברווח, או קיבלת ריבית/דיביינד או פדיון אג"ח תופיע שורת מס לשלם (משיכה) שמסכמת את סך המס שעליך לשלם בסוף החודש בגין כל הפעולות הנ"ל באותו יום.
מדוע שני סכומים אינם זהים ..לבורסה פיתרונים
בסוף החודש יוחזר לך כל הסכום בשורה מס תקבולים (משיכה).
הסכום לא באמת מוחזר לך, כי הוא מחושב ברמה היומית גם בשורה מס לשלם כך שהוא מוחזר לך בשורת מס תקבולים ומיד נלקח חזרה בשורת מס לשלם.
תודה

הסכומים אינם זהים כי אני מזוכה על 5 שח עבור כל חודש (דמי ניהול 20 שח לחודש )מתחילת השנה (ככה נראה לי וזה גם מסתדר עם המספרים) זה נחשב כהפסד

Gabay8

New member
הסכומים לא אמורים להיות בהכרח זהים

תודה

הסכומים אינם זהים כי אני מזוכה על 5 שח עבור כל חודש (דמי ניהול 20 שח לחודש )מתחילת השנה (ככה נראה לי וזה גם מסתדר עם המספרים) זה נחשב כהפסד
הסכומים לא אמורים להיות בהכרח זהים
מס לשלם כולל את מס תקבולים של אותו יום + מכירות ברווח אם היו לך ביום שלפניי.
ואם מכרת משהו בהפסד ביום שלפני ,אז זה יקוזז מה"מס לשלם"
אם לא מכרת כלום אז הם צריכים להיות זהים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה