מירלנד אגח ז: dw - אכן זכרת טוב וצדקת (לשמחתי). הנכסים של

• פותח הנושא yel5
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

yel5

Well-known member

חברת הבת Autoprioritent בתהליך שעבוד לטובת מחזיקי אגח ז.

בקובץ המצורף מפורטות ההבטוחות ושוויין לאגח ז.

מתוקף אחזקה גדולה באגח, הייתי חייב לקרוא שוב את דוח Q4/18 ולהגיע למסקנה אם המחיר האגח הנוכחי נמצא בשפל מוצדק. מסקנתי האישית היא שמצד אחד הבטוחה מגדרת גבול להפסד ובמקביל קיים סיכוי להכפיל או לשלש ההשקעה במחיר הנוכחי.
אני מודע לכך שברוסיה עסקינן על אמינותה המפוקפקת ושתביעת עירית מוסקבה נגד נכס TAMIZ מתבררת בבית משפט ושמעריך הנכסים של מירלנד קיצץ שווי נכס TAMIZ רק בגלל התביעה ב- 50% (מ- 19.4M$ ל- 9.9M$).
אני מעריך ששווי בטוחה ל- 1 ע.נ. הוא ~ 25 אג' שמהווים ~ 68% ממחיר האגח בשוק.
אי לכך, ובהמשך להודעת החברה על כוונה של מכירה\מיזוג וגם צפי לרבעון פחות גרוע מ- 2018, הכפלתי היום את אחזקתי באגח.
אין כאן המלצה כלשהיא

תודה על הערכת השווי

מתוקף אחזקה גדולה באגח, הייתי חייב לקרוא שוב את דוח Q4/18 ולהגיע למסקנה אם המחיר האגח הנוכחי נמצא בשפל מוצדק. מסקנתי האישית היא שמצד אחד הבטוחה מגדרת גבול להפסד ובמקביל קיים סיכוי להכפיל או לשלש ההשקעה במחיר הנוכחי.
אני מודע לכך שברוסיה עסקינן על אמינותה המפוקפקת ושתביעת עירית מוסקבה נגד נכס TAMIZ מתבררת בבית משפט ושמעריך הנכסים של מירלנד קיצץ שווי נכס TAMIZ רק בגלל התביעה ב- 50% (מ- 19.4M$ ל- 9.9M$).
אי לכך, ובהמשך להודעת החברה על כוונה של מכירה\מיזוג וגם צפי לרבעון פחות גרוע מ- 2018, הכפלתי היום את אחזקתי באגח.
אין כאן המלצה כלשהיא
תודה על הערכת השווי

dw2322

New member
קשה לי להאמין שנראה מכירה בטווח הקצר

אין כאן המלצה כלשהיא
אחרת סביר שרומן היה מפרט על זה יותר.
Q1 כנראה אכן צפוי להיות טוב.
לגבי הבטוחה לא ברור אם ה"רישום בטאבו" שלנו כבר סגור מכל כיוונים. זה משהו שכנראה כדאי יהיה לחפש בדוח Q1, או שיוציאו על זה דיווח מיוחד.

בכל מקרה כאשר תוך זמן קצר נדע מה קורה עם המו"מ מול עיריית מוסקווה. נקווה שיורידו אותם מהעץ הגבוה.

yel5

Well-known member
העלת כמה ענינים

אחרת סביר שרומן היה מפרט על זה יותר.
Q1 כנראה אכן צפוי להיות טוב.
לגבי הבטוחה לא ברור אם ה"רישום בטאבו" שלנו כבר סגור מכל כיוונים. זה משהו שכנראה כדאי יהיה לחפש בדוח Q1, או שיוציאו על זה דיווח מיוחד.

בכל מקרה כאשר תוך זמן קצר נדע מה קורה עם המו"מ מול עיריית מוסקווה. נקווה שיורידו אותם מהעץ הגבוה.
העלת כמה ענינים
א. רצון החברה להתמזג או להימכר החל עוד בשנה שעברה. אני יודע זאת מכתבה מלפני חצי שנה, כך שאין מתענינים.
ב. בגדול, ב 28.12.18 שער רובל\דולר היה 69 וב 29.03.19 ירד ל- 65. כלומר היה ייסוף של 6%. אני מניח שנראה רבעון עם תוצאות טובות.
ג. רישום הבטוחה יעשה תום 8 חודשים מהיום שבו הבנק יסיר את השעבוד. נניח שלבנק לוקח חודשיים להסיר השעבוד. ב 10.08.18 נרכש החוב מהבנק. אם נוסיף 10 חודשים (2+8) נגיע לתאריך היעד הסופי - 10.06.19, כלומר עוד פחות מחודשיים.
ד. תביעת TAMIZ. הבנתי מרומן שזו תביעה בשיטת מצליח. תפס - טוב, לא תפס - לא הפסדנו כלום. נקווה לפשרה סמלית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה