המלצות בנק לאומי בארה"ב

מצב
הנושא נעול.

aeonf

New member
סיסקו יש לי חבילה יפה

המלצות בנק לאומי בארה"ב
פייסבוק (FB), סיסקו (CSCO) וסלג'ן/בריסטול (CELG, BMY) - שזה מיזוג פארמה ענקי.

http://www.bizportal.co.il/capitalmarket/news/article/759260
סיסקו יש לי חבילה יפה
בדיוק העלו את הדיבידנד ב6% והכריזו על BB ענק בנוסף לקודם.
בשנה הקרובה צפויים לרכוש חזרה כ10% (!!!) ממניות החברה.
&nbsp

Endometriosis

New member
יפה !!! ספר קצת על תזת ההשקעה בסיסקו...

סיסקו יש לי חבילה יפה
בדיוק העלו את הדיבידנד ב6% והכריזו על BB ענק בנוסף לקודם.
בשנה הקרובה צפויים לרכוש חזרה כ10% (!!!) ממניות החברה.
&nbsp

aeonf

New member
אין איזה תזה מעמיקה

אין איזה תזה מעמיקה
1. אני איש מחשבים בין השאר (SYSTEM) ואני מכיר היטב את המוצרים שלהם, בעיקר בתחום הנתבים והמתגים. המכשירים שלהם פשוט מעולים, מהליגה הראשונה וטובים לדעתי מהמתחרים, הם פשוט לא מתקלקלים, מחזיקים לעד, מקבלים עדכוני תוכנה במשך שנים על גבי שנים ועוד יתרונות.
2. קניתי אותם לפני כמה שנים (לא זוכר בדיוק מתי) שהם היו הרבה יותר זולים מהיום, אפילו במכפיל חד ספרתי לדעתי.
3. אני אוהב להחזיק חברות ערך כמו סיסקו, אני קונה, מקבל דיבידנדים ובעיקרון לא מוכר, BUY AND HOLD קלאסי, אא"כ מקרי קיצון ובאמת מגיע למחיר בועתי (במכפיל 30 לדוגמא הייתי מוכר).
&nbsp

טםצאםה

New member
לפי היועץ של בנק לאומי ,סיסקו חברה שונה ממה שהכרנו..

אין איזה תזה מעמיקה
1. אני איש מחשבים בין השאר (SYSTEM) ואני מכיר היטב את המוצרים שלהם, בעיקר בתחום הנתבים והמתגים. המכשירים שלהם פשוט מעולים, מהליגה הראשונה וטובים לדעתי מהמתחרים, הם פשוט לא מתקלקלים, מחזיקים לעד, מקבלים עדכוני תוכנה במשך שנים על גבי שנים ועוד יתרונות.
2. קניתי אותם לפני כמה שנים (לא זוכר בדיוק מתי) שהם היו הרבה יותר זולים מהיום, אפילו במכפיל חד ספרתי לדעתי.
3. אני אוהב להחזיק חברות ערך כמו סיסקו, אני קונה, מקבל דיבידנדים ובעיקרון לא מוכר, BUY AND HOLD קלאסי, אא"כ מקרי קיצון ובאמת מגיע למחיר בועתי (במכפיל 30 לדוגמא הייתי מוכר).
&nbsp
כך שהמניע של איכות מוצרים אינו רלוונטי.

aeonf

New member
אז אמר...

כך שהמניע של איכות מוצרים אינו רלוונטי.
אז אמר...
סיסקו זו חברה גדולה עם הרבה מאד מוצרים, כשאני אומר "מכיר את המוצרים שלהם" זה אומר שאני מכיר את התרבות העסקית שלהם ואני מניח שאם הם עושים מוצר שאני לא מכיר אז הם עושים אותו כמו שצריך ולא עושים חצי עבודה (ע"ע סינים).
זו חברה שמנהלי IT ישלמו בכיף פריימיה על המוצרים שלה, אין הרבה חברות כאלה.
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה