אינטרנט זהב אגחים: כנראה שחלה התקדמות במומ עם סרצ'לייט

• פותח הנושא yel5
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

yel5

Well-known member

למכירת מניות בי קומ.
לפי הכתבה, החברה צפויה לפרסם מחר דיווח במאיה.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001272455

dw2322

New member
יש להם זמן עד מחר ב 14:00

למכירת מניות בי קומ.

מחר ב 14:00 תתכנס אסיפת אגחים של אינטרנט זהב.
מן הסתם דורון יציג בה את תוצאות המהלך המקביל, מול הבנקים ומול סרצ'לייט.
https://maya.tase.co.il/reports/details/1212824

Endometriosis

New member
פורסם כעת אז מותר לחשוף, אחת משתי אפשרויות

מחר ב 14:00 תתכנס אסיפת אגחים של אינטרנט זהב.
מן הסתם דורון יציג בה את תוצאות המהלך המקביל, מול הבנקים ומול סרצ'לייט.
https://maya.tase.co.il/reports/details/1212824
17.5 ש"ח ביחד למניית B-COM כלומר כ- 65 אג' לאג"ח או 17 ש"ח למניית B-COM עם אפשרות לתמורה נוספת עד כיסוי כלל הערך המתואם בהתאם לתשואת הקרן מכלל ההשקעה (יכול לקחת כחמש שנים ואולי יותר).

בהצלחה,

dw2322

New member
זוכרים את הביקורת על דורון שניסה למכור את נכס ביקום ב 2000 ?

17.5 ש"ח ביחד למניית B-COM כלומר כ- 65 אג' לאג"ח או 17 ש"ח למניית B-COM עם אפשרות לתמורה נוספת עד כיסוי כלל הערך המתואם בהתאם לתשואת הקרן מכלל ההשקעה (יכול לקחת כחמש שנים ואולי יותר).

בהצלחה,
(ובפרה היסטוריה ב 4000).
עכשיו ההצעה הכי טובה היא 1750.

ודיר באלאק אם מעצבנים את מיקו (ביקום ג). בכזה מקרה לא יקבלו גם 1000.

מניית אינטרנט זהב יורדת רק 13% שזה די עדין. הגיוני יותר היה היפוך ספרות. 31%

yel5

Well-known member
סרצ'לייט מכירה מצוין את כללי המשחק. כמציעה יחידה

(ובפרה היסטוריה ב 4000).
עכשיו ההצעה הכי טובה היא 1750.

ודיר באלאק אם מעצבנים את מיקו (ביקום ג). בכזה מקרה לא יקבלו גם 1000.

מניית אינטרנט זהב יורדת רק 13% שזה די עדין. הגיוני יותר היה היפוך ספרות. 31%
היא מרשה לעצמה להציע בהצעה החדשה מחיר נמוך (17.5 ₪ למניה במסלול ללא אפסייד) מההצעה הקודמת (20 ₪ למניה). דורון וחבורתו נסעו עד לניו יורק כדי לחזור עם הצעה נמוכה יותר. לא מזלזל אלא מחמיא.
רוצה לקוות שאם ההצעה המגונה תובא להצבעה מחזיקי האגחים יהיו חכמים לדחות אותה על הסף.
אישית, כמחזיק אגח ובעל החברה בפועל, הייתי שמח אם היו ממירים לנו את האגחים למניות. את המניות היינו מוכרים בתקופה יותר זוהרת לבזק.

בשביל מה נסעו? לשופינג?..

היא מרשה לעצמה להציע בהצעה החדשה מחיר נמוך (17.5 ₪ למניה במסלול ללא אפסייד) מההצעה הקודמת (20 ₪ למניה). דורון וחבורתו נסעו עד לניו יורק כדי לחזור עם הצעה נמוכה יותר. לא מזלזל אלא מחמיא.
רוצה לקוות שאם ההצעה המגונה תובא להצבעה מחזיקי האגחים יהיו חכמים לדחות אותה על הסף.
אישית, כמחזיק אגח ובעל החברה בפועל, הייתי שמח אם היו ממירים לנו את האגחים למניות. את המניות היינו מוכרים בתקופה יותר זוהרת לבזק.
בשביל מה נסעו? לשופינג?..
אין טלפון? פקס? מייל? בזיון.

dw2322

New member
40% תספורת

למכירת מניות בי קומ.

40% תספורת
כלומר מי שקונה את האגחים בחצי פארי יכול להרוויח 20%, אבל יש לקחת בחשבון אי וודאות שההצעה תתקבל וכן לא ברור כמה זמן ייקח לכסף להגיע. את רוב הסכום ניתן יהיה לחלק תוך זמן קצר אולם חלק צריך להשכיב בקופה עד לסיום התביעות.

http://www.bizportal.co.il/capitalmarket/news/article/759131

yel5

Well-known member
מסתמנת דחיה בהצעת המכירה לסרצ'לייט. במקומה יתכנו

40% תספורת
כלומר מי שקונה את האגחים בחצי פארי יכול להרוויח 20%, אבל יש לקחת בחשבון אי וודאות שההצעה תתקבל וכן לא ברור כמה זמן ייקח לכסף להגיע. את רוב הסכום ניתן יהיה לחלק תוך זמן קצר אולם חלק צריך להשכיב בקופה עד לסיום התביעות.

http://www.bizportal.co.il/capitalmarket/news/article/759131
2 אופציות (ראו בכתבה פסקה לפני האחרונה): "האופציה השניה היא להגיע לסיכום עם הבנקים על הזרמה כנגד שקט לתקופה של שנה בתקווה שהעסק יירגע והמניה של בזק תעלה. האופציה השלישית היא שמחזיקי האג"חים מדללים את הבנקים עכשיו והופכים לבעלי המניות באינטרנט זהב, חברה שאין לה חוב. ממתינים לשיפור משמעותי במחיר המניה ומוכרים".
בין 2 אופציות אלה, אין לי העדפה כי שתיהן טובות.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001272629

ל- YEL5 תבדוק בבקשה האם צריך לקבל היתר שליטה?

2 אופציות (ראו בכתבה פסקה לפני האחרונה): "האופציה השניה היא להגיע לסיכום עם הבנקים על הזרמה כנגד שקט לתקופה של שנה בתקווה שהעסק יירגע והמניה של בזק תעלה. האופציה השלישית היא שמחזיקי האג"חים מדללים את הבנקים עכשיו והופכים לבעלי המניות באינטרנט זהב, חברה שאין לה חוב. ממתינים לשיפור משמעותי במחיר המניה ומוכרים".
בין 2 אופציות אלה, אין לי העדפה כי שתיהן טובות.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001272629
אם כן וצריך לקבל היתר אזי לא ניתן לחלק את מניות בי-קום
כי מניות ללא היתר שליטה שוות אפס.
&nbsp
לגבי האופציה של הזרמה מהבנקיםתמורת שקט
לי לא ברור מהי הכדאיות של הבנקים להזרים כסף.
תודה על הסבר

yel5

Well-known member
שמעון - לא הבנת אותי. כשכתבתי להמיר אגחי אינטרנט במניות,

&nbsp
תודה על הסבר
התכוונתי למניות אינטרנט ולא בי קום. אנו נושי החברה נהפוך לבעליה לאחר שתמיר את האגחים שלנו במניות אינטרנט. בזמן המתאים נחליט למכור את מניות בי קום שהחברה מחזיקה, כגוש אחד, והתמורה תתחלק ביננו מחזיקי המניות.

לגבי חלופת הזרמת הון ע"י הבנקים, הם יצטרכו להחליט אם שווי השליטה הנמוך בבזק כפי שמשתקף בשווי מניות השליטה בבי קום הוא משקף נאמנה או ששורטיסטים דירדרו השווי לשפל לא מוצדק. הם שכרו לצורך כך את היועץ שרון זאורבך. נמתין.

ההבדל בתרחישים הוא שבראשון נהיה בעלים עם סיכוי לרווח גדול וסיכון להפסד גדול או שבשני נמשיך להחזיק באגחים עם שיפור הסיכוי לקבל פארי.
מעדיף 2 התרחישים הנל ושסרצ'לייט לא תעשוק אותנו.

ל- YEL5 תשובות

התכוונתי למניות אינטרנט ולא בי קום. אנו נושי החברה נהפוך לבעליה לאחר שתמיר את האגחים שלנו במניות אינטרנט. בזמן המתאים נחליט למכור את מניות בי קום שהחברה מחזיקה, כגוש אחד, והתמורה תתחלק ביננו מחזיקי המניות.

לגבי חלופת הזרמת הון ע"י הבנקים, הם יצטרכו להחליט אם שווי השליטה הנמוך בבזק כפי שמשתקף בשווי מניות השליטה בבי קום הוא משקף נאמנה או ששורטיסטים דירדרו השווי לשפל לא מוצדק. הם שכרו לצורך כך את היועץ שרון זאורבך. נמתין.

ההבדל בתרחישים הוא שבראשון נהיה בעלים עם סיכוי לרווח גדול וסיכון להפסד גדול או שבשני נמשיך להחזיק באגחים עם שיפור הסיכוי לקבל פארי.
מעדיף 2 התרחישים הנל ושסרצ'לייט לא תעשוק אותנו.
ל- YEL5 תשובות
א. מנסיון העבר החלטה כזו, להמרת כל החוב למניות החברה
שהנפיקה אותו, לא תעבור באסיפת מחזיקי אג"ח.
ב. אינני רואה סיבה מדוע שהבנקים עכשיו יזרימו כסף
ישנם למהלך כזה גם סיכונים לא מבוטלים מבחינתם.

Endometriosis

New member
ל- שמעון, תנשום עמוק ותרגע...

&nbsp
תודה על הסבר
תסביר בבקשה מה כוונך מניות B-COM ללא היתר שליטה שוות אפס ? (בדגש על אפס)

לפעמים נמצאים במצב צריך לבחור בין אפשרות גרועה לבין אפשרות גרועה יותר ואולי זה המצב של מחזיקי אג"ח אינטרנט זהב. אבל זה לא אומר שזה לבן או שחור ("מניות ללא היתר שליטה שוות אפס"), יש הרבה אפור באמצע והשוק לא תמיד מתמחר את האפור בגוון הבהיר שלו, אלא הפוך מכך ואולי ניתן להרוויח מכך כסף. הכל יחס של סיכוי סיכון.

SerchLight הציעו הצעה מגוחכת (בלי משמעות לפרמיית השליטה) ולכן יש לדחות אותה. ועם זאת הנסיעה לא הייתה מיותרת בעיני.

דעתי היא שהמחזיקים צריכים למצות את המו"מ עם הבנקים בהנחה שמעריך השווי יקבע כי השווי הנוכחי של בזק נמוך מהערכת השווי. בהנחה, וזו סבירות נמוכה, שהבנקים יסכימו להזרים הון כנגד דחיית פירעון החוב (קרן ו/או ריבית) למחזיקי האג"ח (ותמורת פיצוי בדמות חלק מההון) אז זו עסקה סבירה. ובמידה ולא יסכימו, אין מנוס מלבחור בין מחיקת החוב כנגד הקצאת מניות וחלוקת חלק מהמזומנים.

ל- Endometriosis במחשבה שניה זה לא 0 כי ישנה זכות לדיבידנד

תסביר בבקשה מה כוונך מניות B-COM ללא היתר שליטה שוות אפס ? (בדגש על אפס)

לפעמים נמצאים במצב צריך לבחור בין אפשרות גרועה לבין אפשרות גרועה יותר ואולי זה המצב של מחזיקי אג"ח אינטרנט זהב. אבל זה לא אומר שזה לבן או שחור ("מניות ללא היתר שליטה שוות אפס"), יש הרבה אפור באמצע והשוק לא תמיד מתמחר את האפור בגוון הבהיר שלו, אלא הפוך מכך ואולי ניתן להרוויח מכך כסף. הכל יחס של סיכוי סיכון.

SerchLight הציעו הצעה מגוחכת (בלי משמעות לפרמיית השליטה) ולכן יש לדחות אותה. ועם זאת הנסיעה לא הייתה מיותרת בעיני.

דעתי היא שהמחזיקים צריכים למצות את המו"מ עם הבנקים בהנחה שמעריך השווי יקבע כי השווי הנוכחי של בזק נמוך מהערכת השווי. בהנחה, וזו סבירות נמוכה, שהבנקים יסכימו להזרים הון כנגד דחיית פירעון החוב (קרן ו/או ריבית) למחזיקי האג"ח (ותמורת פיצוי בדמות חלק מההון) אז זו עסקה סבירה. ובמידה ולא יסכימו, אין מנוס מלבחור בין מחיקת החוב כנגד הקצאת מניות וחלוקת חלק מהמזומנים.
באופן מעשי על המחזיקים יהיה למכור כולם ביחד את מניות בי-קום
לקונה אחד בכדי למקסם את התמורה.

Endometriosis

New member
צריך להפנים שכרגע אין קונה ולכן צריך למקסם את

באופן מעשי על המחזיקים יהיה למכור כולם ביחד את מניות בי-קום
לקונה אחד בכדי למקסם את התמורה.
מה שאפשר. כלומר לצמצם הוצאות הנה"כ, לשים מבוגר אחראי ב- 40% משרה ולהמתין בסבלנות תוך חיפוש מתמיד לקונה ברגע הנכון בתקווה שיבוא ומהר.

למי שמחפש הזדמנות, אני לא הייתי (אם בכלל) נכנס בשערים הנוכחיים, ברמת הסיכון והתנודתיות, אנחנו יכולים לראות בקלות קידומת 30 ואולי אף נמוך מכך.

yel5

Well-known member
הכיוון שאני מטיף לו מקבל חיזוק מגולן חזני. מחזיקי האגח יקחו

מה שאפשר. כלומר לצמצם הוצאות הנה"כ, לשים מבוגר אחראי ב- 40% משרה ולהמתין בסבלנות תוך חיפוש מתמיד לקונה ברגע הנכון בתקווה שיבוא ומהר.

למי שמחפש הזדמנות, אני לא הייתי (אם בכלל) נכנס בשערים הנוכחיים, ברמת הסיכון והתנודתיות, אנחנו יכולים לראות בקלות קידומת 30 ואולי אף נמוך מכך.
הכיוון שאני מטיף לו מקבל חיזוק מגולן חזני. מחזיקי האגח יקחו
השליטה עד להתחזקות מניית בזק כדי למכרה.

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3756057,00.html

מצב
הנושא נעול.
למעלה