נפילה באגח ד' אינטרנט זהב.

נציגות האג"ח באינטרנט זהב דורשת מהבנקים הזרמה של 50-100 מ ש'

פגישה סוערת בין אינטרנט זהב לבנקים: דיסקונט מסרב להזרמה

בדיון שנערך אתמול דרשו המחזיקים שהבנקים, בעלי השליטה בפועל בחברה (55%), יזרימו 50 מיליון שקל לפחות לקופתה. בדיסקונט הציגו קו לוחמני, הפועלים והבינלאומי טרם הכריעו. מנכ"ל אינטרנט זהב דורון תורג'מן: "אין לכם הרבה זמן לגבש החלטה"

נציגות מחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב דורשת מהבנקים להזרים 50־100 מיליון שקל נוספים לקופתה - אלא שהבנקים מסרבים בשלב זה.

ל"כלכליסט" נודע כי אתמול בצהריים נערכה פגישה במשרד עו"ד גורניצקי ושות'. זו כללה את המנהלים המיוחדים של יורוקום מטעם בית המשפט, עורכי הדין פיני רובין, אמנון לורך ואורי גאון; את נאמן סדרות אג"ח ג' וד' יוסי רזניק; חבר הנציגות אדוארד קלר; היועץ המשפטי עדי פיגל; ומנכ"ל אינטרנט זהב דורון תורג'מן.

דיסקונט בקו אגרסיבי

המחזיקים, שחובה של אינטרנט זהב כלפיהם הוא 728 מיליון שקל, דרשו הזרמה מהבנקים המחזיקים בשליטה בה (55%) - הפועלים, דיסקונט והבינלאומי. זאת כדי לתמוך באינטרנט זהב ובחברה־הבת שלה (51.9%) בי־קום, בעלת השליטה בבזק, ולאפשר את מכירת השליטה ללא לחץ זמן. ההליך למכירת 65% ממניות בי־קום, שמתנהל כבר שלושה חודשים, לא מניב את התוצאות המיוחלות.

הפגישה היתה סוערת ועלתה לטונים גבוהים. זאת בעיקר בשל עמדותיו של לורך, שמייצג את בנק דיסקונט, והפגין קו אגרסיבי מול מחזיקי האג"ח. לורך, כנציג הבנק, רצה שלא להזרים ולו שקל נוסף לאינטרנט זהב. הפגישה הגיעה עד כדי צעקות בינו לבין פיגל ובאחת ההתלקחויות שאל לורך: "מה אתם מוכנים לתת לנו כדי שנחכה?".

שני הנציגים האחרים, של הפועלים והבינלאומי, היו מתונים יותר ואמרו כי הבנקים ישקלו את עמדתם. אולם תורג'מן אמר להם: "הודעתי לכם מההתחלה שאתם לא מחזיקים במניות בזק כמו שחשבתם, אלא באופציה על אופציה. אם אתם רוצים לגבש החלטה - אין לכם הרבה זמן".

נושא התביעה לא עלה בישיבה, אך המחזיקים מאיימים לתבוע את הבנקים על שלא מכרו את החברה במחיר גבוה בהרבה לנתי סיידוף והאחים נוימן, שהעמידו הצעה.

התרסקה 93% בשנה

הצדדים ייפגשו שוב בימים הקרובים. החלטה של הבנקים שלא להזרים הון לאינטרנט זהב צפויה לזרז את מכירת מניות בי־קום לקרן סרצ'לייט - המציעה היחידה שהגיעה לקו הסיום.

למחזיקי האג"ח, רובם גופים מוסדיים, יש ניסיון לא טוב בהליך שכולל מציע אחד בלבד. רק לאחרונה התפוצץ הליך כזה בחברת אפריקה ישראל מול מוטי בן־משה: שנה אחרי הסיכום על הרכישה העסקה התפוצצה לפני השלמתה - והצדדים הגיעו לבית המשפט לעימות על דמי הפיקדון שהפקיד בן־משה.

ההצעה של סרצ'לייט נמוכה ועומדת על 20 שקל למניה, כלומר משקפת שווי של 780 מיליון שקל לבי־קום. זו פגה שלשום ב־17:00, אולם הקרן ניאותה להאריך אותה ב־24 שעות, שתמו אתמול. בזמן זה ניהלה סרצ'לייט משא ומתן עם תורג'מן.
המחיר שהוצע לא מפתה את המחזיקים למכור והם מבקשים מחיר גבוה יותר, שכן רק עבור 31 שקל למניה הם יוכלו לקבל החזר מלא על החוב.

שווי מניותיהם של הבנקים באינטרנט זהב הולך ונשחק. לפני שנה נסחרה החברה בשווי של קרוב למיליארד שקל. מאז הוא התרסק ב־93%, מהם 19.4% אתמול, לשווי של 67 מיליון שקל בלבד. בדרך הבנקים הזרימו לאינטרנט זהב 55 מיליון שקל נוספים בגיוס של 100 מיליון שקל, השקעה שגם היא ירדה לטמיון על הנייר.

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3754909,00.html

נפילה באגח ד' אינטרנט זהב.

המוסדיים חדלי אישים אם (גם) את העסקה עם סרצ'לייט הם הולכים לטרפד.

raphgold

New member
קניתי שבוע שעבר ב 52.5 מכרתי ב 57

כעת שזה ב 51.15 נראה לי הרבה יותר מסוכן משבוע שעבר.
מספיק הודעה על כך שאין העסקה או המשך התרסקות מניית ביקום,
והאגח יפול ל 40.

מה גם שכל הדיווחים באתרי הכלכלה הם שליליים על ביקום\בזק, כאילו שילמו למישהו לטפטף הודעות שליליות

dw2322

New member
אתה מודע לכך שדוח Q4 הולך להיות מכה מכה, נכון?

השאלה היא איזה פטיש בזק יורידו עלינו? 2 קילו או 5?

מידרוג אתמול הורידו 2 נוטשים לביקום. אני מקווה שהם קצת הגזימו עם החששות והיה אפשר נוטש אחד, ל +BBB ולא BBB, אבל מתישהו יצטרכו לרדת מהעץ שבזק זה AA.
11 מיליארד שקל חוב, כן?

אחרי הדוח נראה כמו זמן מתאים להוריד את המכה.

לדעתי הדירוג של בזק צריך לרדת נוטש ל: -AA, כמו גזית גלוב, ונושי בזק צריכים לדרוש תשואה לא פחות טובה ממה שאפשר לקבל אצל גזית גלוב.

לדעתי נושי אינטרנט זהב טועים אם לא סוגרים עיסקה עם סרצ'לייט.
נכון שאולי יש אפסייד לשיפור בעתיד אבל יש גם הרבה סיכון למטה.

dw2322

New member
חס וחלילה אם העיסקה תתפוצץ

המניה של ביקום, להבדיל מהאגח, זה לא נייר חזק, והוא יכול להשחט כמו כלום.
אם מצליחים לחלץ עליו 2000 זה מחיר לא רע.
באסיפה היו כמובן גם קולות מיליטנטים. אני התחננתי בפניהם לא להיות יותר מדי גיבורים (אחרת הלך הטרייד
)

אינטרנט זהב אגח זה נייר מסוכן ולכן אך הוגן לצפות ולבקש עליו תשואה בהתאם.

כרגע נראה שיש עוד כמה גורמים הלוטשים עין אל הקופה השמנמנה שתתקבל בתרחיש עיסקה:
https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3754803,00.html
ואם לא תהיה עיסקה? קופה קטנה + טיארה

כדי לסיים בנימה חיובית אפשר להתפלל שאיכשהו יצליחו לחלץ מסרצ'לייט מחיר קצת יותר טוב מ 2000 ואז כולם יהיו מבסוטים.

סה"כ לא כל שני וחמישי אפשר להשיג פה שליטה בחברה גדולה, לכן אולי כן שווה להם לתת איזה פוש אחד קטן אחרון?

dw2322

New member
נו, די, באמת, עכשיו גם ההסתדרות נופלת עלינו?

מהחור הזה במטבח יוצא לא ג'וק
אחד, לא שניים, לא שלושה אלא שיירה שלמה

https://maya.tase.co.il/reports/details/1210355/2/0

אין ספק שזו בדיוק הדרך לשכנע משקיע אמריקאי לבוא לשק הצרעות הזה במזרח התיכון.

מה? ההסתדרות לא יכלו לחכות כמה ימים עד שמתחילים למרוט את שערות ראשו של הקונה המסכן?

סוף סוף מישהו מוכן לבוא ולסכן 400 מיליון שקלים, מחוץ למדינה, וזה שלא שהיתה בדיוק הסתערות המונים על הכלה. היא לא כזו חתיכה

ניסו לפנות לעשרות גופים בינ"ל ורק סרצ'לייט ויורק הסכימו לבוא.

אז עכשיו גם את ההסתדרות מנחיתים עליהם?

איך אפשר לעבוד ככה?

לא רואה בזה משהו אכזרי

האיום הזה הוא גם חצי טוב, ההסתדרות רוצה להגן על בזק מפני שוד התשתיות שמבצע בה משרד התקשורת.

החצי השני כמובן פחות נעים, אבל הגיוני. העובדים חוששים לפגיעה בתנאי העסקתם

אם סרצ'לייט עשו בדיקת נאותות טובה כפי שהם מצהירים, אני בטוח שהם לא מתרגשים כעת. ישראל זה לא אמריקה, ישראל זה סוציאליזם. סרצ'לייט אמורים לדעת את זה כבר בשלב הזה

dw2322

New member
עובד מפוטר אצל בזק עושה אקזיט חלומי

איזו חברת תקשורת אחרת בישראל היתה משלמת לו מיליון שקל פיצויים? (או בכל מקום אחר בעולם, טוב, אולי בצרפת הועדים כן מיליטנטים)
ועל זה ההסתדרות מתבכיינים. איך שאני מכיר אותם הם יתחילו לבכות שמיליון שקל פיצוי זה לא מספיק ושאם העובד לא מקבל 2 מיליון אז הוא "מקופח".

בכזה מקרה גם יניב פגוט מאיילון, זה שחשבתי שהוא מכסח את בזק הרבה יותר ממני החתלתולון (ואני עוד חשבתי קודם שאני יחסית פסימי לגביהם) - גם הוא יחשב לחתלתול מחמד.

ההון עצמי של בזק הולך להיות שדוף ורזה במיוחד אחרי Q4, ולסחוב ככה 11 מיליארד שקל חוב במאזן זה פחד אלוהים
, וזה כאשר מצ'פרים את העובד עם "רק" מיליון שקל כדי שיואיל לפרוש.

אין מדובר בפיצויים

כל שקל שמשולם לעובד מפוטר מעבר למה שקובע החוק איננו "פצויים" אלא דמי חסות לארגון המאפיה הנקרא הסתדרות.

תשלומי המליונים הם ע"ח בעלי המניות. במקרה של החברות הגדולות, בעלי המניות הם בעיקר הצבור.

הדוגמה הקצונית היא חברת החשמל ששילמה סכומי עתק ע"ח הציבור כדי שהמאפיה תאפשר בצוע רפורמה.

dw2322

New member
מנכ"ל בזק מתאר את החברה

"באחת השיחות עם משקיעים, סיפר אחד הנוכחים לרודב כי אומרים שהרוכשים שבאו לבדוק את בזק יצאו מהשיחות עמו בפנים חיוורות, רמז לתמונה הקודרת שצייר בפניהם לגבי החברה."

לא סתם הנייר במגמה שלילית בשנתיים החולפות. לוקח זמן למוסדיים לפרוק מיליארדים של סחורה.

מצד שני, נראה כי סוף סוף יש מנכ"ל שבא לעבוד
, ולא בובה כמו סטלה

הממשל התאגידי של בזק היה מהגרועים מבין ניירות המעוף, כך שיש הרבה עבודה לעשות.

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3754816,00.html

שימו לב שאפשר לקבל חשיפה לנייר לא רק דרך בזק אקוויטי עצמה אלא גם דרך ביקום אגח ג. לאור הורדת הדירוג מ: -A ל BBB הקופון והתשואה עלו. לא תשואה דו ספרתית כמובן כי זה עדיין סולידי יחסית, אבל אגח במחיר 8X ותשואה 7-8% שקלי יכול להתחיל לעניין לדעתי ולכן קניתי קצת. בזק יכולה לרדת עד 200 לפני שביקום ג' חווה תספורת כלומר יש פה מרווח ביטחון מסויים.

מחזיק ולא ממליץ

dw2322

New member
תיקון: בזק יכולה לרדת עד 240 לערך לפני תספורת בביקום

aeonf

New member
אז זהו שלא

בוא תבדוק בשנתיים הקרובות מה ההוצאות מימון של ביקום ועכשיו תוסיף לסכום הזה הוצאות מטה, הנהלה וכלליות + הוצאות של להחזיק חברה בורסאית וחשב בשנית.
&nbsp

aeonf

New member
אני לא מבין, איזה עסקה בדיוק?

מישהו נתן הצעה מחייבת ופיספסתי משהו?
המחזיקים קצת חיים בסרט, אין עסקה ואין נעליים, יש גישושים ולפי דעתי אם תהיה הצעה מחייבת היא תהיה במספרים שרחוקים מ1600 (לכיוון מטה).
&nbsp

dw2322

New member
הרושם שקיבלתי מדורון תורג'מן שזה יותר מסתם גישושים

סרצ'לייט כן באו לעשות עיסקה. האם יסגרו ב 2000? לגבי זה אני מסכים שלגמרי לא בטוח.
יש כאלה שחושבים שזה נמוך מדי ומן הסתם סרצ'לייט סבורים שזו הצעה די מכובדת (עבור מניות שליטה, בשביל סתם אחזקה פיננסית כנראה שלא היו טורחים לנסוע כל הדרך מארה"ב לחור הזה במזרח התיכון).

לפי האתר שלהם הפוקוס שלהם זה חברות תקשורת ואני מבין שהם נפגשו כבר עם משרד התקשורת. הם באו לעשות עיסקה. לא להתמזמז.

אבל כמובן עד שלא סוגרים לא סוגרים.

לפי הכתבה המצ"ב אתמול היתה פגישה לוהטת בין דורון, אדוארד (הנציגות) והבנקים:
https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3754909,00.html
קרן סרצ'לייט עדיין כאן ולא עלו על המטוס חזרה הביתה.
אם יצליחו לחלץ כמה לירות מהבנקים כדי לסגור עניין בלי תביעות (ויש לאינטרנט זהב קופה יפה כדי כן לנהל משפט) + עיסקת סרצ'לייט תתבצע? אז מי שלקח את האגח בחצי פארי יעשה טרייד לא רע בסה"כ.

aeonf

New member
הזמן אוזל והשעון מתקתק

זה שהציעו 2000 על הקרח זה יופי, בנתיים בזק ירדה בחודש האחרון משער 370 ל314.6 כרגע, 15% בחודש אחד בלבד ו40% בשנה האחרונה ונחש מה? היא עדיין יקרה!
למה לקנות בזק במכפיל ~10 כשאתה יכול לרכוש T במכפיל 8.5 ?
דעתי היא שעוד הפעם המחזיקים האהבלים ידפקו את עצמם, ימשכו עד בלי קץ את ההצעה שאו שתעלם או שתחזור אבל במחיר הרבה יותר נמוך מה2000 הנדיבים מאד שהם מוכנים לשלם.
&nbsp

dw2322

New member
שאלה מעניינת, בזק T vs

ראשית הסיבה היא שעל T קצת קשה להשתלט עם כסף קטן של 100M$

(400 מלש"ח שמתוכם חלק יביא שותף מקומי). בכ"ז גורילה של 200 מיליארד דולר. יש שם להטוטי פירמידה כמו אצלנו?

לא ברור מה עבר בראש של מי שהמציא את פירמידת 3 הקומות אצלנו, שזה לגמרי סהרורי, אבל 2 קומות זה כבר כן סביר: ביקום ובזק. בעזרת קומת ביקום אפשר להשתלט על בזק עם סכום באמת לא נורא. לא עודף לפיסטוקים כמו אינטרנט זהב, אבל באמת לא נורא.
אני יכול להבין למה לקרן השקעות שמתעסקת עם חברות תקשורת זה נראה כמו הצעת השתלטות די נחמדה.

בזק בש"ש 8.8 מיליארד נסחרת כיום במכפיל 8.8, אולם אני צופה בעתיד ירידה ברווח (עקב או ירידה במספר לקוחות טלפון קווי או צמצום מסויים בתמחור המוצר), נגיד לאזור ה 800 מלש"ח שנתי, שנראית לי רמה סבירה יותר לרווח מייצג.
למול ירידה נוספת בטלפון הקווי שעלולה לקרות אפשר לצפות לעלייה מסויימת בסלולר פלאפון ומכאן נמשיך להשאר בצפי ל 800.
אם נשים את מכפיל ה 8.5 קדימה של T על בזק נקבל ש"ש של 6.8 מיליארד, כלומר כ 2 מיליארד מתחת לש"ש נוכחי, וזה יוריד את מניית בזק לאזור ה 240-250.
גם אני צופה ירידה שלה לאזור ה 2XX, אם כי עדיין לא גיבשתי דיעה אם יהא זה 2 נמוך או גבוה. מאזור ה 250 ומטה אני חושב שאתחיל להסכים לקנות מניות בזק (כתלות כמובן מה עוד אפשר יהיה למצוא במעוף באותו זמן) ואם מנחש שאם אני, כמישהו שלא מחבב במיוחד את הנייר, אסכים אז כנראה יהיו עוד הרבה אחרים, כאלה שיותר מחבבים אותו.
בהמשך, עם ניהול יעיל יותר, ואולי גם צמיחה (בכ"ז כל שנה מתווספות לכאן 150-200 אלף גולגלות חדשות) אפשר לראות את הנייר לאט לאט מטפס למעלה.

זה מביא אותי להעריך כי רף ה 200, שזה רף סיכון תחילת התספורת של ביקום אגח, הוא רף לא רע למשקיע זהיר, ובינתיים כאמור אפשר לראות תשואה לא רעה של 7-8% שקלי, בשעה שאני מצפה שלכל הפחות בזק תודיע על השעיית חלוקת דיבידנד לשנה אחת לפחות, ויתכן גם ב 2020.
מ 2021 אפשר לצפות כי תהליך ההבראה יתחיל לשאת פירות ואז ניתן יהיה לחזור ולחלק דיבידנד. לא בצורה חסרת אחריות כמו פעם, בימי אלוביץ' וסטלה, אלא נגיד 70% (אחרי ששנתיים בזק לא מחלקים בכלל, כדי להתחיל ולהרים חזרה את ההון העצמי שהולך להמחק בדוח Q4 המזעזע הממשמש ובא
), נגיד 550-600 מלש"ח שנתי.
ביקום לוקחת 26% מזה שזה 150 שנתי. עם תזרים כזה אפשר להסתדר עם נושי ביקום (מקסימום יעשו פריסה מחדש של שארית החוב, שנתיים שלוש קרובות ממילא סגורות)

Endometriosis

New member
מעניין איך תוך כמה ימים פשוט קברו את החברה הזו

החברה שהתזרים החופשי שלה הצפוי לשנת 2018 הוא 1.5 מיליארד ש"ח והיא נסחרת בפחות מ- 9 מיליארד ש"ח. [תסלחו לי שאותי הרווח הנקי קצת פחות מעניין, לא שהוא לא חשוב (בעיקר לצרכי חלוקת דיבידנד רגיל), אבל יכול ייצור המזומן היא זו שחשובה יותר בעיני בכל עסק שהוא. מי שנזכר לשנות את המודלים שלו לפי מחיקות חשבונאיות אולי כדאי לחפש מקצוע אחר] להערכתי בזק תמשיך לייצר מזומנים בהיקף נאה בשנים הקרובות, והירידה בעסקים כפי שהיא נמדדת ברבעונים האחרונים אינה קורלטיבית לירידה בשווי החברה.

נכון מאוד לקחת את התרחישים השליליים העומדים בפני החברה בעתיד הנראה לעין אבל לתת להם משקל גבוה מאוד, יותר מידי, ביחס סיכוי סיכון, עשויה להתברר כטעות.

עד לפני חודשיים, ובכלל לפני חצי שנה ושנה, אף אחד לא חושב לומר ולכתוב על בזק את הדברים שכותבים עליה היום. נכון החברה פועל בשוק התקשורת הישראלי תחת תחרות גוברת ולחץ מחירים בכל סגמנטי הפעילות בשנים האחרונות. ועדיין היא נהנית מיתרונות מובנים בפריסה בכל תחומי הפעילות שלה. ורק לדוגמה: בביטול ההפרדה המבנית, העלאה אפשרית של מחירי חבילות הסלולאר ושיתוף פעולה עם מפעילים אחרים, העברת חלק או כל שידור YES בפס רחב, היחידה שיכולה לפרוס סיבים אופטיים בהיקף ופריסה נרחבת, שיפור היעילות התפעולית ועוד ועוד.

רודב מכיר את החברה מצויין ויש לו יכולת טובה לשפר את המדדים התפעוליים של החברה, בעיקר בשורת ההוצאות, ואני מאחל לו בהצלחה. לא כי יש לי עניין בבזק אלא כי ייעול החברה יאפשר את המשך התחרות ויגדיל את היצע האפשרויות ללקוחות בשוק וזה יתרון.

aeonf

New member
אין אחד שקבר אותה וממש לא מספידים אותה, אבל:

1. התזרים שלה הולך לרדת ככל הנראה, נכון ביטול ההפרדה המבנית יעזור אבל בסוף התחרות בשוק הקווי וCUT THE CORD יעשו את שלהם.
2. התזרים הזה כולל DEFERRED CAPEX , זה עניין של זמן עד שבזק תאלץ לשלם בוכתה של כסף בתשתיות חדשות.
3. הריבית על החוב המפלצתי שלה הולך לעלות מה שיקטין את התזרים.
4. המחיקות החשבונאיות לא ממש חשובות למעט בפרמטר אחד: יחס חוב להון עצמי שיכול לעלות את עלות ההון של החברה כמו גם לעלות את הסיכון הנתפס שלה.
5. בזק לא זולה ביחס לאלטרנטיבות.
6. מדברים על חברות במעלה הפירמידה ולא על בזק, חברות שאין להם זכות קיום בכלל.
&nbsp

Endometriosis

New member
איפה נמצא שיווי המשקל של שווי החברה ?

ומי אמר שהשוק צודק ?

שים לב למה חשב השוק על טבע, ב- 06 בדצמבר 2018 (לפני חודש וחצי לערך), מחיר המניה היה קצת מעל 20 USD.
ב- 24 בדצמבר 2018 (כעבור שבועיים וחצי לערך) ירד מחיר המניה לפחות מ- 14.6 USD, שהם ירידה של כמעט 30% !!!
אני מבטיח לה שהמתבוננים מהצד ערכו דיונים מכאן ועד מחר וציירו שחורות על עתידה של טבע וכמה צפוי מחיר המניה עוד לרדת ואולי בכלל יש אלטרנטיבות זולות יותר.
אתמול המניה נסחרה בקצת יותר מ- 19.5 USD שזה קצת פחות מ- 3% לעומת המחיר לפני כחודש.

האם קרה משהו בחברה בחודש האחרון שמצדיק את רכבת ההרים במחיר ???
[מניסיוני ברוב המקרים, חברות ענק, שהם מובילות בשוק קטן יחסית (גם בכמות המתחרים) לוקח זמן לאירועים שליליים לחלחל לתוצאות].

המסקנה: מחיר השוק אינו מהווה תמיד את האינדיקציה הטובה ביותר לשווי השוק הנכון לחברה. ואגב גם לא הערכת שווי של מעריך שווי כזה או אחר. לכן בהינתן שיש רק מציעה אחת לרכישת המניות, בעלי האג"ח כמכלול כבר נמצאים עמוק בתוך הבעיה, ולכן לא הייתי ממהר במקומם אלא אם היא מאמינים שהמכירה למציעה (אם אכן זו הצעה) היא הטובה ביותר בשבילם. לא מחיר השוק, ה-NAV, צריך להכתיב להם את ניהול המו"מ.

אגב לגבי אלטרנטיבות, צריך לשים לב שמשווים בין תפוזים לתפוזים ולא בין תפוזים לתפוחים.

Ron W

New member
ההסדר הכי פשוט

לפצות כל מחזיק בסדרות ג׳ ו ד׳ (בהתאם ליתרת החוב) במניות בי-קום
שיש לחברה. מי שירצה ימכור בשוק החופשי או ישמור לביאת המשיח
או אז מוחקים את אינטרנט זהב - ו/או נותנים למחזיקים במניה שאריות.
החברה יכולה להוות בהמשך שלד בורסאי כולל בוולסטריט..

למעלה