ברוקלנד אגח ב .היש בקהל מי שיודע מדוע הירידות היום ?

arikb300

New member
סטטוס

ההודעה הרלוונטית האחרונה היא מ 27.6 הורדת דירוג והעלאת תשלום רבית. מאז אין הודעות מהותיות של החברה.
עפ"י הודעת הדרוג ישנה הרעה זמנית במצב החברה. כתוצאה מכך היא מאד ממונפת. עם צפי לשיפור מסויים ב 2019 2020.
ייתכן שזו הצתה מאוחרת של השוק ותגובה לחדשות אלה.

תודה.אני אכן מודע למידע הזה עם זאת אתמול ובמיוחד היום

יש נפילות חדות.כנראה למוסדיים יש מידע אשר אינו חשוף לנו.

arikb300

New member
אין ארוע חדש

עפ"י הודעת החברה במאיה אין ארוע חדש (יהיה היום גם שיחת ועידה).
לעניות דעתי, יחסי המינוף גבוהים אך עדיין סבירים בראייה סקטוריאלית.
פניקת המשקיעים אינה ברורה. ייתכן שהגיע עת לאיסוף סחורה (אין באמור המלצה).

yel5

Well-known member
אני מתרשם שהירידות בימים האחרונים לא נובעים מהדרדרות פתאומית

שחלה בחברה.
אני חושב כך כי רק אגח ב צנח דרסטית. אם חלה החמרה החברה, אגח א אמור להגיב בדומה ל- ב. לדעתי הירידות באגח ב נובעות ממכירות של גוף שחושש מפני הבאות. יתכן מירידת הדרוג ושמצב החברה מעלה חשש מהורדה נוספת לעבר דרגת השקעה ספקולטיבית.
בכל מקרה החברה הודיעה היום שלא ידוע לה על אירוע או מידע חדש שעשוי להביא לירידות.
רכשתי אתמול והיום את אגח ב.

קראתי היום ידיעה כי המוסדיים קיבלו דוח של אנליסט מסויים

שניתח את מצב החברה ויכולת עמידתה בתשלומים לבעלי האגח.הביע ספק ביכולת זו ולכן האגח בעיקר ב הגיב בצניחה כה חזקה.
היום היתה שיחת ועידה(לא האזנתי) והבהרה במאיה מטעם החברה כי עומדת כמצופה בכל ההחזרים + דיווח על מכירות של דירות בפרוייקטים שונים אשר טרם מופיעות בדוחות.
כנראה הרגיע מעט את השוק אם כי בתור חברה יזמית פרופר הסיכון בהשקעה בה גבוה יותר ,עדות לכך הקופון של 9.1% של אגח ב לאחר ההעלאה של 0.25% בשל הורדת הדירוג.
אותי הכי מדאיג שנשאר רק בעלים יחידי בחברה שקנה את יתר בעלי השליטה ולכן כנראה יכולתו לתמוך בה נמוך מבעבר.
לפני מספר חודשים חברת אזורים בדקה השקעה בה ולא הגיעה לעמק השווה עם הבעלים הנוכחי גלעד.
נקווה כי 2 ימי הנפילות יביאו את בעל השליטה להכניס שותפים שיחזקו את הגב הכלכלי שלה.

למעלה