לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2495124,951 עוקבים אודות עסקים

פורום בורסה ושוק ההון

פורום בורסה ושוק ההון נועד לתת מענה לצורך של משקיעים להחליף דעות ולהעשיר איש את רעהו (אישה את רעותה וכיו"ב).הפורום מאפשר לשאול שאלות בנושא שוק ההון ואם מתמזל המזל גם תשובות יהיו אין להתייחס להודעות בפורום כהמלצה כלשהי ובוודאי שאין לסחור בניירות ערך לפי הודעות בפורום, זיכרו אין ארוחות חינם.מטבע (לא המלצה על TEVA ) הדברים יש בפורום "אוטוריטות" שצברו הערכה עם הזמן, למרות זאת אין להתייחס להודעות של כותבים אלה כתורה מסיני (לא המלצה על סיני).מסחר באופציות מעו"ף או עיסקאות מטבע מתוחכמות- רובן ככולן יסתיימו בהפסד למשקיע- ראו הוזהרתם.הכותבים בפורום מונעים בדרך כלל ממניעים אישיים ועשוי להיות להם, כולם או חלקם, עניין אישי במניות המוזכרות על ידם לכן זכרו שחלק מהדברים נאמרים מ"הפוזיציה".בהצלחה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בורסה ושוק ההון

פורום בורסה ושוק ההון נועד לתת מענה לצורך של משקיעים להחליף דעות ולהעשיר איש את רעהו (אישה את רעותה וכיו"ב).הפורום מאפשר לשאול שאלות בנושא שוק ההון ואם מתמזל המזל גם תשובות יהיו אין להתייחס להודעות בפורום כהמלצה כלשהי ובוודאי שאין לסחור בניירות ערך לפי הודעות בפורום, זיכרו אין ארוחות חינם.מטבע (לא המלצה על TEVA ) הדברים יש בפורום "אוטוריטות" שצברו הערכה עם הזמן, למרות זאת אין להתייחס להודעות של כותבים אלה כתורה מסיני (לא המלצה על סיני).מסחר באופציות מעו"ף או עיסקאות מטבע מתוחכמות- רובן ככולן יסתיימו בהפסד למשקיע- ראו הוזהרתם.הכותבים בפורום מונעים בדרך כלל ממניעים אישיים ועשוי להיות להם, כולם או חלקם, עניין אישי במניות המוזכרות על ידם לכן זכרו שחלק מהדברים נאמרים מ"הפוזיציה".בהצלחה
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'איך הייתם ממליצים לבן 23 להתחיל?'
איך הייתם ממליצים לבן 23 להתחיל?
10/07/2018 | 12:04
38
118
בעיקרון אני יכול לשבת ולשמוע את כל המידע שיש ביוטיוב ובאינטרנט בכלל,לנסות להשכיל כמה שאפשר אבל שזה מגיע לרצון לקנות מניה הכל הופך מסובך וכל התוצאות בגוגל מתסבכות,סך הכל רוצה להתחיל לאט לאט להשקיע במניות גלובליות כמו ספוטיפיי ולנהל את ההשקעות בעצמי,כל התוצאות שאני מקבל מגוגל זה קרנות ובנקים,למה בחול זה כלכך פשוט למצוא ברוקר ופה צריך לצאת לי המיץ בין כל המידע השגוי הזה,חברים אשמח אם תוכלו לכוון אותי,בנוסף אשמח לדעת כמה לדעתכם עלי לשים סכום מינימום על מניה,אף על פי שכבר הבנתי שלא פחות מ4000 שקל ברוב המקרים,אבל עדיין מעניין אותי לדעת
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'לא הבנתי מה אתה מחפש? ברוקר?'
לא הבנתי מה אתה מחפש? ברוקר?
10/07/2018 | 13:36
16
79
כמה כסף להשקיע במניה? תלוי בהמון גורמים- כמה כסף יש לך בכלל, כמה אתה מאמין במניה, פרופיל הסיכון, עמלות מינימום וכו'.
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'מחפש ברוקר אונליין'
מחפש ברוקר אונליין
10/07/2018 | 14:53
1
70
שאוכל לעבוד בו בצורה עצמאית לרכוש ולמכור מניות גם מחול לבד,עם כמה שפחות עמלות תיווך,יש לי כמות קטנה של כסף בכל מקרה כל חודש שנכנסת לי משכורת היא לא תגדל אם לא אשקיע אותה באיזושהיא דרך ואני רוצה לנסות את שוק המניות,אנסה לרכוש מניות של ספוטיפיי בתור התחלה
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'כל ברוקר בארץ יעשה את העבודה'
כל ברוקר בארץ יעשה את העבודה
10/07/2018 | 16:20
69
יש את IBI, אקסלנס, פסגות ומיטב.
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'אביבית נשמה—הוא צעיר! ילד. לא כמונו '
אביבית נשמה—הוא צעיר! ילד. לא כמונו
10/07/2018 | 19:22
12
99
הסיכון שהוא יכול לקחת על עצמו הוא גדול.

ככל שאתה זקן יותר—נגיד 40 פלוס...
אתה כבר צריך ממש להיזהר ולא להשקיע בכלל
במניות בחשיפה גבוהה.

כשאתה צעיר בימים, אז יש לך עוד המון שנים
כדי להחזיר , אם חס וחלילה נפלת.

דעתי בלבד

בברכה
מטוס
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-' לא יודעת למה אתה חושב שאני 40+'
לא יודעת למה אתה חושב שאני 40+
10/07/2018 | 20:28
2
76
לצפיה ב-'בגלל היהירות וההתנשאות כלפיי...'
בגלל היהירות וההתנשאות כלפיי...
11/07/2018 | 07:51
1
71
לצפיה ב-'קיסם מבין שינך\קורה מבין עיינך....'
קיסם מבין שינך\קורה מבין עיינך....
11/07/2018 | 10:11
36
לצפיה ב-'109'
109
10/07/2018 | 21:35
21
לצפיה ב-'40 זה זקן??? '
40 זה זקן???
11/07/2018 | 17:36
7
61
הרגע קברת חצי מהפורום
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'הכל יחסי, כן?? '
הכל יחסי, כן??
11/07/2018 | 20:27
6
46
תשאל סבא בן 90 והוא יגיד לך שאתה עוד ממש צעיר.

תשאל תיכוניסטים בני 17, והם יגידו לך שאתה כבר זקן

חחחחחחח

זה מפתיע אותך?
לא הבנתי...

בברכה
מטוס
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'אני בן 93 ומרגיש'
אני בן 93 ומרגיש
12/07/2018 | 02:20
5
76
לצפיה ב-'פפפחחחחח—אתה זקן וכבר לא רלוונטי '
פפפחחחחח—אתה זקן וכבר לא רלוונטי
12/07/2018 | 06:53
4
47
מה זה בדיוק משנה,
איך אתה מרגיש חחחח

בן 45 כבר נחשב לזקן
אז 93??

פפפחחח, אתה זקן.

בברכה
מטוס
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'אתה כנראה לא מעודכן'
אתה כנראה לא מעודכן
12/07/2018 | 21:03
3
49
אומרים ש90 זה ה40 החדש אז לפי חישוב שלי אני בן 43 וזה צעיר מאוד ולבטח יותר רלוונטי ממי שמגיב בתגובה בצורה מזלזלת (מה פחחחח, אתה ילד?)
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'אומרים?? מי אומר ? הזקנים והמבוגרים עצמם? פפחחחח'
אומרים?? מי אומר ? הזקנים והמבוגרים עצמם? פפחחחח
12/07/2018 | 21:56
2
27
90 זה לא ה 40 החדש....

כמו שה 40 זה לא ה 30 חדש

זה נחמד לנחם את עצמך....אבל

תתקדם

בברכה
מטוס
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'118'
118
13/07/2018 | 15:22
1
9
לצפיה ב-'וואו איזה פדיחה'
וואו איזה פדיחה
13/07/2018 | 15:23
29
119, פספסת הודעה
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'השפעות עקב שינוי הריבית בארה"ב '
השפעות עקב שינוי הריבית בארה"ב
13/07/2018 | 14:45
42

העלאות הריבית האחרונות בארה"ב
מראה   שהפד' נצב לפני מגמה ברורה של אינפלציה שמתגברת ,,,
האינפלציה בארה"ב לפי המדד הגיעה לרמה של 3.27% ,
(בשיא מאז  2005. 9 ) 
"התגברות האינפלציה בארה"ב" שלילית לשאר השווקים ,,
לסיכום ,,
ארה"ב תקטין את הגרעון המסחרי שלה החל מתחילת 2018 בכ200 מיליארד $ ,
 ומנגד כל הצעדים שנוקט ממשלו של טרמפ
 עלולים לחשוף את אזרחי ארה"ב לאינפלציה לא סימפטית ,, 
 ייתכן "ומעז יצא מתוק " תחילה כלכלת ארה"ב תנוע "כספינה בים סוער " 
 ובהמשך תגיע לחוף מבטחים ,, 
 כידוע אנגליה פרשה מהאיחוד האירופאי טרמפ מנסה
לאזן את "אחוזי המכסים "מול אנגליה ובנתיים ללא הצלחה מיוחדת ,,
מאידך פרישת אנגליה מגוש האירו מקשה עליה להתנהל בשתי חזיתות ,
 מול ארה"ב מחד ומול אירופה מאידך ,,
כל התקרבות בין אנגליה לארה"ב תרגיע את השווקים \ולהפך ,, 
 לסיכום ; לדעתי הייצוא האמריקני עלול לחטוף בקטנה ,, 
               ומנגד יצירת ביקושים ממשלתיים בארה"ב
              תקל על ההתנהלות הכלכלית הפנימית ,,,
               כפי שכתבתי בפוסטים קודמים גם הבורסות בארה"ב
               יפגינו חוזק יחסי מול שאר הבורסות בעולם ,, 
              לגבי אנגליה -אם תחבור לארה"ב בהסכמי סחר
             יש מצב שהשוק האנגלי ירד קמעה אבל יישאר יחסית איתן ,,
           המזרח כולל סין ,,, הרגישות  לזעזועים גדולה ,,
             לארה"ב יש  משקל גדול בסחר איתם ,, 
           השוק האירופאי ?  בבעיה גדולה 

בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'תתחיל משנה לימודים, אחרי זה נדבר'
תתחיל משנה לימודים, אחרי זה נדבר
<< ההודעה הנוכחית
11/07/2018 | 17:51
19
65
לא בוער לך שום דבר. האמן לי שהבורסה תהיה פה גם בעוד שנה, ועוד 5 שנים ואפילו גם בעוד 20 שנה.

תתחיל מלקרוא ספר שניים, עבור על אתרים לימודיים, תשרוץ פה בפורום ותקרא ותקרא ותקרא.
בהתחלה זה יראה לך סינית אבל עם הזמן זה יהפוך ליותר ויותר ברור.

אחרי שתרגיש שנראה לך שאתה מבין? זהו. זה החלק הכי מסוכן. אתה לא.

אז תתחיל מלסחור על יבש. תתרגל, תתרגל ותתרגל על יבש עוד כמה חודשים - ואחרי שתראה שאתה לא מפסיד את המכנסיים בטריידים שלך? (וזה לגמרי בסדר חלק להפסיד חלק להרוויח, אין דבר כזה סוחר שלא הפסיד, פשוט אין) - oh, אז תתחיל לסחור עם כסף אמיתי.
היי. זה כסף שלך. לא שלי. לך צריך להיות יותר אכפת מהכסף שלך מאשר לי אכפת.

נראה לך קשה מדי? אז אל תכנס לזה. הבורסה מלאה כרישים וכולם כולם רוצים את הכסף שלך (לא מצאתי אייקון של כריש) . לא מחלקים כסף במתנה. צריך לעבוד קשה כדי להרוויח (לאורך זמן).

הכי תזהר מהמודעות של הברוקרים שמספרות לך על אנשים שמקדישים לזה 5 דקות ועושים השלמת הכנסה בקלי קלות. אין חיות כאלה.

מה מעניין לדעתך ב SPOT ? הנייר בשיא היסטורי ב 180$. העסק הזה נסחר לפי 32B$ ומפסיד כסף.
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'הם העתיד של שוק המוזיקה '
הם העתיד של שוק המוזיקה
11/07/2018 | 18:30
18
45
והם עדיין לא התחילו לחדש בפלטפורמה שהם יצרו,אני מאמין פשוט שהמניות שלהם יהיו שוות בטווח הארוך,אבל אתה צודק אני עוד צריך ללמוד ולהבין קונספטים כאלה ואחרים לגבי המניה,מההכאות שלי עם העסק אני יכול לומר שיש להם עתיד מטורף
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'עדיף לקנות ולמכור על יבש'
עדיף לקנות ולמכור על יבש
11/07/2018 | 20:17
1
40
השוק לא קל ורוב הסיכויים שתפסיד.
תכין אקסל או מחברת ותבצע הוראות..כל שבוע תעשה בדיקה..
אחרי חודשיים אם תהיה בכיוון תפתח חשבון
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'מסכים לחלוטין, אם כי חודשיים זו תקופה קצרה מדי, לא?'
מסכים לחלוטין, אם כי חודשיים זו תקופה קצרה מדי, לא?
13/07/2018 | 15:39
7
לצפיה ב-'ספוטיפיי שווים היום 32B$'
ספוטיפיי שווים היום 32B$
12/07/2018 | 11:54
15
51
זה יותר מ-טבע או צ'קפוינט למשל, כן?

מה מיוחד בספוטיפיי למול שירותי מוסיקה מתחרים? מה מונע ממתחרה חדש לקום בחודש הבא ולקחת ליבחוש הצעיר הזה את השוק? מתי להערכתך ספוטיפיי יתחילו להרוויח, והרבה, כדי להצדיק ש"ש של 32 מיליארד דולר? עסק שמפסיד כסף, כן?

למה אתה חושב שגוגל תתנחמד עוד הרבה זמן לבחור החדש בבלוק ולא תנסה לשחוט את המתחרה הקטן והחצוף שדופק לה את הביזנס של יוטיוב שלה (אותה רכשה ב 1.6B$, שזה 1/20 ממה שספוטיפיי שווה היום)
גוגל הם לא יצור קטן ונחמד. גם אפל לא.

נראה כי המודל העיסקי של SPOT דומה למודל של WIX הישראלית. מוצר חינמי למנויי בייסיק ובתשלום למנויי פרימיום.

אתה בחור צעיר ולכן מן הסתם מעורה טוב יותר ממבוגרים כמונו בעסקים חדשניים כגון אלה, אבל השאלות שהעליתי למעלה הן שאלות חשובות ומהותיות, כי לא מדובר פה באהדה למוצר אלא בהשקעה כספית. בורסה זה לא קבוצת כדורגל. משקיעים בעסק שחושבים שערכו יעלה בעתיד יחסית לשוויו הנוכחי.

לטובת מי שלא מכיר את ספוטיפיי: https://www.youtube.com/watch?v=jSrckknI__s
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'אענה בקצרה :)'
אענה בקצרה :)
12/07/2018 | 12:51
14
54
ספוטיפי הפכו מותג והם ישמרו על שמם ויהפכו להיות הגוגל/קולה/נייקי הבאים בתחומם,המתחרים לא עומדים בתחרות אף על פי שניסו עם הוצאת אלבומים אקסקלוסיביים לפטלטפורמות שלהן,בכל זאת ספוטיפי מתעלה והצרכן מעדיף ללכת לשם,כנראה בגלל הממשק הנוח והקטלוג העצום,לא יודע מי מכם שמע אך דרייק הראפר הוציא לפני כמה ימים אלבום,בתוך יומיים הוא עקף את מיליארד ההשמעות בספוטיפי(או שזה הייה בסטרימינג ככלל) בכל מקרה זה רק מראה לכם שהעתיד זה זה,כל הוצאת אלבום של אמן גדול או סינגל היא פוטנציאל לספוטיפי למשוך עוד מנוי אליה,כיום המנויים הם כמעט חינמיים אך בעתיד אני בטוח שתהייה להם דרך חכמה להגדיל את הכנסתם,בין אם זה דילים עם לייבלים ובין אם זה העלאת המחירים,בכל מקרה היא אפילו לא קרובה להיות בשיא שלה ויש פוטנציאל עצום לממש איתה.
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'שאפו מה שבטוח הפוטנציאל שלך נראה לי מבטיח'
שאפו מה שבטוח הפוטנציאל שלך נראה לי מבטיח
12/07/2018 | 22:55
1
39

רק תיזהר מכל מיני מאחזי עיניים ושרלטנים

לשאלתך
אם אתה לא מתכוון לעשות הרבה פעולות?
אתה יכול לסחור מול הברוקרים בארץ
אם אתה מתכוון להתמקצע ולהיות בשוק
ההון כדרך חיים? אתה יכול לפתוח חשבון
ב-IB אינטר אקטיב ויש גם את אמריטרייד  
אלה הוותיקים שיש לי שאני מכיר והם טובים

יש כמובן עוד כמה אבל אני לא יכול להמליץ לך
כי אני לא מכיר

ואל תתעסק עם ברוקר ללא ביטוח פדרלי
קח בחשבון שיש לא מעט שרלטנים
רק לאחרונה נסגרו ברמיה  כמה דריקרים
ולאנשים הלך הכסף

אז דיר באלק
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'בגלל הפחד שלי ליפול לחרטטנים אני שואל'
בגלל הפחד שלי ליפול לחרטטנים אני שואל
13/07/2018 | 00:26
34
תודה על המידע,האמת שאני עוד לא סגור על הכיוון שלי לגבי המניות,אין לי ראש מתמטי חזק ובכלליות אני רוצה להתעסק בחיי עם משהו אחר,זה יותר כלי להשיג כסף גדול בצורה (מהירה?) אני פשוט עדיין בתהליכי חקירה,כרגע מסתכל יותר לעומק על short selling וקורא את מילניאל מאני למי שמכיר,מקווה לקבל כיוון עד המשכורת הבאה ולהתחיל כבר :)
תודה לכם על העזרה
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'שמעת על AOL? נטסקייפ? אהה, תפוז?'
שמעת על AOL? נטסקייפ? אהה, תפוז?
13/07/2018 | 14:37
11
45
כן כן, תפוז היו פלטפורמה די חזקה בפורומים לפני עשור, אבל אז הגיע פייסבוק ולקח חלק גדול מהטרפיק. היה גם רעיון בשם פליקס, שזה youtube ישראלי.
למה ש SPOT תהיה פה בעוד 5 שנים? אולי בשנה הבאה גוגל/יוטיוב או אפל יוציאו פיצ'ר חדש שיחסל אותם? או סתם יגיע מתחרה חדש, צעיר וחצוף ואז פוף, הלכה ספוטיפיי?

קצת יותר כבוד לקוקה קולה, שזה מותג שמצליח לשרוד 100 שנה ולקבל פרמיה הרבה הרבה מלפני עידן ההייטק (וקמו לו מתחרים, והוא ניצח אותם, הבעיה שלהם זה שינוי טעמי ציבור שמתחיל להיות מודע לבריאותו ועשוי לעבור מסירופ ממותק עם המון סוכר וגזים למשקאות אחרים).
גם נייקי זה מותג חזק שקיים כבר כמה עשרות שנים, ומתחרה ראש בראש מול אדידס. פעם פעם היה la.gear בנעליים, גם ריבוק. לא בטוח אם אתה כצעיר מכיר את השמות הללו.

גוגל זו חברה שכבר מראה פז"מ נאה, ומצליחה לחסל די בהצלחה את המתחרים שלה. פעם מיקרוסופט (גורילה של פעם) ניסתה להתחרות מול גוגל עם מנוע חיפוש, ונכשלה.
פעם NOK הפינית היתה שם דבר בסלולרי. ואז באה אפל (ואחריה סמסונג). לא בטוח אם אתה כצעיר השתמשת בטלפונים של נוקיה, אבל זה היה שם נרדף לסלולר. פעם. בעזרתם אלוביץ' הפך להיות טייקון בישראל.

לכן השקעה ב SPOT לפי 32B$ (סכום אסטרונומי), שזו חברה די צעירה בסה"כ, ומפסידה כסף, לא נראית, לטעמי, כמו הנייר הראשון שהייתי מכניס לתיק, אבל אני מודה שאני שמרן וזהיר יחסית. הנייר הזה יכול להשחט כמו כלום. לא 10%. 99%.
זה משהו אחד לחלק סחורה בחינם, ואז יש לך הרבה קליינטים, ומשהו אחר לגמרי להצליח למכור בכסף סחורה לקליינטים ולהרוויח, והרבה. בשביל להצדיק ש"ש של 32B$ , לאורך זמן, צריך להרוויח יפה. SPOT לא שם. האם תהיה? אולי.
סיפורים יש כמו חול, אבל רווחים? אין מה לאכול.

נ.ב. אין לי מושג מי זה הדרייק הזה.
פה בדיוק מגיע היתרון שלך, שאתה צעיר ויותר מחובר למה שהצעירים היום רוצים. אממה? קח בחשבון שיש עוד מיליונים כמוך בנאסדק, כך שאין פה סוד מיוחד, ובגלל זה SPOT הגיע לש"ש אסטרונומי של 32B$. הכל מבוסס על חלומות. אולי יצליח אבל אם לא? YYY, זה בדיוק מה ש bogii מחפש לשרטט. יש הרבה בשר בש"ש של 32B$ לחברה שמפסידה כסף.
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'סליחה שאני יוצא טאמבל אבל'
סליחה שאני יוצא טאמבל אבל
13/07/2018 | 14:53
8
28
מה הכוונה בש"ש? מה אתם בעצם מתכוונים כשאתם מציגים לי את הנתון הזה של ה32b? זה משהו טוב זה משהו רע?
אני אומר לך לגבי ספוטיפיי שהיא תהייה מותג ותזכרו את המילים שלי,הציבור מכיר משהו כלכך טוב הוא לא משחרר מימנו לא משנה מה,כרגע הציבור מכיר את ספוטיפיי בעולם בצורה מפגרת ולא צפויה בעליל ומפה יוצאת התיאוריה שלי שלא משנה כמעט מה החברה תעשה (קחו לדוגמה את הטעויות של קולה בעבר עם טעמים כאלה ואחרים וכו') הם תמיד יצליחו לשרוד בגלל היותם מותג,בטח ובטח בתעשיית המוזיקה שתחשבו שכבר היום יש לה מתחרים מפגרים בסדר גודל שלהם,יש את גוגל מיוזיק ששוה לתחת ןאני בשוק אם היא מייצרת רווחים,יש את אפל מיוזיק שאחראית על אייטונס ויש את טיידל החברה של גיזי הראפר שכושלת כרגע,אבל למרות כל התחרות הקשה ספוטיפי מקום ראשון בבחירת הלקוחות.
Its a done deal ספוטיפי פה להשאר,אם מישהו יחדש משהו ספוטיפי יקנו את החידוש או שיעבדו עם אותם מפתחים אבל הם יהיו הפייסבוק של תחום הסטרימינג שהוא תחום מ פ ו צ ץ בכסף!!!
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'השווי שוק של החברה גבוה מאוד'
השווי שוק של החברה גבוה מאוד
13/07/2018 | 15:38
7
25
גם אם אתה חושב שהונדה סיוויק זה הרכב המשפחתי הכי טוב (או כל רכב אחר) לא היית משלם על הרכב הזה 2 מיליון שקל, נכון?

השוק של המוזיקה הוא מאוד מסובך, האם ספוטיפי יחזיקו מעמד? אי אפשר לדעת, מה שחשוב לזכור בהשקעה כזו הוא שהכל יכול לקרות.

היתרונות שיש לגוגל ולאפל הם Siri, Google Assitant והמוצרים שלהם לרכב (CarPlay, Android Auto). בסופו של דבר גם אם Spotify יהיה מוצר טוב יותר, יש סיכוי שאנשים יעדיפו את המוצרים של אפל וגוגל בגלל הנוחות.

גם לאמזון יש יתרון והוא שהם מוכרים את הפתרון שלהם לטלויזיה ואת אמזון פריים ביחד עם המוזיקה (אם אני לא טועה). אם אתה מנוי של Amazon Prime אתה כבר נהנה משירות מוזיקה.
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'ובכל זאת'
ובכל זאת
13/07/2018 | 15:45
6
22
אני חושב שאתה מפספס את הנקודה שאני מנסה להבהיר לך שהיא בעצם שספוטיפיי היא בעצם העדיפה על הצרכנים,יותר מגוגל מיוזיק ויותר מאפל מיוזיק העצומות.
היופי האמיתי בספוטיפי זה שלא צריך לדחוף לצרכן אותה לגרון,הם רצים על פירסום מינימלי לעומת אפל מיוזיק כדוגמה ובכל זאת מייצרים את ההיפ הראוי להם,זה logevity (אם ככה רושמים) בעיניי ואני חושב שזה מתבטא במחיר המניה שרק עולה בשבוע האחרון ושובר שיאים מאז הוצאת האלבום של דרייק
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'אני מבין את זה לחלוטין,'
אני מבין את זה לחלוטין,
13/07/2018 | 16:15
5
32
אבל לצערינו לפעמים לדחוף משהו לגרון מצליח להשפיע יותר ממוצר טוב. אם לקוח אמריקאי משלם בכל מקרה על אמזון פריים, לא תמיד הוא ירצה להשקיע עוד כסף בשירות מוזיקה. אני מקווה שבמקרה של ספוטיפי לא נראה את זה, אבל באמת שאין לדעת.

ולגבי השווי שוק, גם אם ספוטיפי תחזיק מעמד, לא בטוח שהיא מצדיקה את מחיר המניה, במיוחד עכשיו כשהנסדאק נוסק כמו רקטה. תיאורטית יכול להיות שספוטיפי תתחזק ותגדל תוך כדי שמחיר המניה יורד לאורך זמן. בשביל להבין את זה צריך לעשות ניתוח מעמיק, ואם אתה מתכנן להשקיע בה שווה לך לנסות להעריך את זה בעצמך כך גם תוכל ללמוד על שוק ההון.
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'תודה חבר'
תודה חבר
13/07/2018 | 19:14
4
21
מידע חשוב,אנסה לבדוק יותר לעומק לגבי ניתוח מעמיק 
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'בכיף, תחפש כמה ספרים ואתרים בנושא'
בכיף, תחפש כמה ספרים ואתרים בנושא
15/07/2018 | 12:09
3
11
שמסבירים את כל העניין. יש באינטרנט את התמונה הגדולה והסולידית ששופכים הרבה אור על הנושא. קח בחשבון שלכל אחד יש את האסטרטגיה והאמונות שלו אז אל תיקח שום דבר כתורה מסיני, תנסה להוציא משם בעיקר את ההסברים על הכלים השונים ויכולות הניתוח.
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'יש המלצות מסוימות?'
יש המלצות מסוימות?
15/07/2018 | 13:05
2
7
יש לך או לכם המלצות לספרים מסוימים? אני קורא כרגע את millennial money

בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'תתחיל בבלוג התמונה הגדולה'
תתחיל בבלוג התמונה הגדולה
17/07/2018 | 12:38
1
2
זו סידרת המאמרים שכדאי מאוד שתבין לעומק.

אם אחר כך אתה רוצה ספרים אז הייתי קורא את שני אלו בסדר הזה:
  • המשקיע הנבון
  • The Single Best Investment

בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'חבל שהשאלה והתגובה שלך מתחבאות...'
חבל שהשאלה והתגובה שלך מתחבאות...
18/07/2018 | 15:36
1
בין כל הזבל שיש פה בפורום.
בורסה ושוק ההון >>
לצפיה ב-'העולם אכן שייך לצעירים....Dw'
העולם אכן שייך לצעירים....Dw
13/07/2018 | 15:56
1
8
לצפיה ב-'120'
120
13/07/2018 | 16:08
6
לצפיה ב-'התחלתי בגילך.. תלך על מניות שאתה מאמין בחברה שתשגשג'
התחלתי בגילך.. תלך על מניות שאתה מאמין בחברה שתשגשג
13/07/2018 | 08:39
40
זה לא חייב להיות משהו חדש כמו ספוטיפי או הייטק אפילו חברות רגילות  - חברת מחשבים או ציפים שאתה מאמין בה, חברת נפט אם אתה חושב שהם יעשו הרבה כסף, בתחום הבריאות יש הררי כסף, בתחום הפנאי נופש -מלונות או קרוזים וכדומה. מיש אתה מאמין שיעשה כסף תשקיע בו. הכוונה להשקעה לא למסחר. במקביל תשכלל ותלמד כמה כסף הם בדיוק עושים--  יחס P/E למשל , מחלקים דיבידנד ואיזה אחוז מהרווח וכדומה. בהצלחה. ותלמד גם כלים פיננסים אחרים כמו אגחים ולא רק מניות , וקרנות שיפתרו לך את הצורך לבחור ויקטינו את הסיכון.
בורסה ושוק ההון >>

הודעות אחרונות

22:44 | 18.07.18 יוסי אבא של רז
21:28 | 17.07.18 טכניקום
15:39 | 17.07.18 איציק קופלוב
12:56 | 17.07.18 אנליסט חוב
01:21 | 17.07.18 bogii
16:44 | 16.07.18 עניי עירך קודמים
10:24 | 16.07.18 dw

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ