דלק"ד ונובל קונות את emg ?

dw2322

New member
דלק"ד ונובל קונות את emg ?

בשורה ליוסי מימן ומשקיעי אמפל החבוטים: דלק"ד ונובל עשויות לקנות את emg, תמורת 200M$.

מבחינת משקיעי לוייתן זה דיל מצויין. במחיר בדיחה של 200M$ מקבלים תשתית הולכה ישר למתקן הנזלה ויצוא ממצרים ומשם אפשר לייצא סחורה לכל העולם.
עם טורקיה וארדואן יהיה קשה לעשות עסקים בשנים הקרובות וצינור לאירופה יעלה מיליארדים אז אם אפשר לסגור עניין תמורת 200M$? לגמרי שווה.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001240759

Roaicc

New member
וואוו— אז בגלל זה רציו עולה 2 אחוז? פפחחחח

באמת התפלאתי מדוע חחחח

נו.....
הייתה כבר 265 לפני שבוע...
בסהכ מחזירה בקושי 2 אחוז אחרי צלילה של
7 אחוז בחודש וחצי האחרון

מחר תחזור לקבל בראש— זו הערכתי

ועוד יש כאלה שנתלים על ״טופס 4״

פפחחחח

פשוט בדיחה

בברכה
מטוס

dw2322

New member
גם דלק"ד ודלק קבוצה עולות

לא אישי נגד רציו.
&nbsp
אישור הרכישה מעלה את סיכויי היצוא ובפרט ללוייתן שלב ב', שכיום עדיין איננו מגולם בניירות הגז.

dw2322

New member
צריך לקבל גם את אישור הרגולטור

כי דה מרקר טוענים ש EMG מתחרה בלוייתן.
https://www.themarker.com/dynamo/1.6163641
&nbsp
מה??? נושי אמפל משפשפים את עיניהם בתדהמה.

אם מישהו חושב ש EMG הולכת להתחרות בתשובה אז בבקשה שישים כסף ויציע הצעת רכש לאגחים המחוקים שלנו. במחיר מספיק גבוה אני מוכר עכשיו. מתחרה עאלק.
אומרים יפה תודה שמישהו מחלץ לנו איזשהו ריקוברי על נכס שנמחק.

Roaicc

New member
אתה מתעסק בשטויות , מנהל פורום

עדיין ממתין לטופס 4??

פפפחחחחחחחחח

בברכה
מטוס

dw2322

New member
הצינור הוא לא שטויות בכלל בכלל

זה ככל הנראה הידיעה הכי חשובה בסקטור ב 2018, בהנחה שלא יודיעו כ"כ מהר על קידוח נפט.
&nbsp
משמעות הידיעה היא שעוברים מנפנופי ידיים ומצגות פאואר-פוינט על יצוא להתכנות ממשית, וזה דרמטי. עם EMG אפשר יהיה לספק סחורה למתקן ההנזלה ומשם לייצא לכל העולם.
בלי הצינור אפשר בעיקר לדבר על יצוא. לא שלדבר זה רע אבל זה לא מייצר $.

&nbsp
מאחר וממילא לוייתן הולך לקבל טופס 4 בעוד שנה וחצי אז העלות השולית לדחוף עוד סחורה החוצה היא שום כלום ואם בשביל 20M$ שנתי (בהנחת יצוא למשך 20 שנה) אפשר להכפיל את המכירות? הרי שזה דיל מצוין ואני לגמרי הולך להצביע בעד באסיפת בעלי המניות בחודש הבא.
&nbsp
מבחינתי גז קבור בים = 0.
גז שעובר דרך צינור EMG לפתח מתקן ההנזלה המצרי ומשם ללקוח בכל מקום בעולם שווה המון כסף.
&nbsp
לא רק אני חושב ככה. גם השוק. לראייה גם היום הסקטור עולה בעקבות הידיעה.
אני מצפה לעידכון אנליסטי והעלאת מחירי יעד בהמשך הדרך, אחרי שהעיסקה תאושר ע"י בעלי המניות בחודש הבא.

bogii

New member
מטוס מי מתעסק עם שטויות?

זה הבדיחה הכי מצחיקה ששמעתי לאחרונה

pompompom1

New member
סוף סוף אנחנו מסכימים, זו התעסקות בשטויות

מה שחשוב באמת זה שהגעת ל - 26 הודעות!

dw2322

New member
המחיר הוא בעצם 400M$

העירו לי שה 200M$ זה מה שדלק"ד תשלם עבור החלק שלה, ולא המחיר עבור כל EMG, ומאחר ודלק"ד היא חצי מהפרוייקט בערך אז זה כנראה אומר ש EMG כולה תמכר לפי 400M$ לערך.

זה כבר פחות בוננזה ממה שחשבתי אתמול (אם נגיד מתכננים להשתמש בצינור לאורך 20 שנה אז לפי 200M$ זה היה אומר שתמורת 10M$ שנתי מקבלים אפשרות יצוא, וזה חיניי חינם, ולכן אפשר להבין מדוע הניירות עלו אתמול). גם לפי 400M$ זה משתלם, אבל צריך יהיה לשאול אותם מה צפי המכירות דרך הצינור, כדי להעריך טוב יותר, אבל כאמור גם ב 400M$ זה מחיר כנראה די טוב.

למותר לציין שעבור נושי אמפל זה עדיף, אבל גם ככה נחטוף תספורת. לאמפל יש שמינית מ EMG (כ 12.5%) וזה אומר בסה"כ 50M$ על הנכס, כלומר עדיין נחטוף תספורת, אלא אם כן יצא משהו מהתביעות מול מצרים. בנוסף יש את ה 20M$ מיוסי מימן.

טשאפק 2

New member
כמה ייצא לאמפל אם זה יתממש במחיר הזה

נניח אם לא רואים גרוש מהתביעות, 70 מיליון אמורים לכסות כמה חוב?

לגבי המהלך כולו, יש עדיין את הבעיה הקטנה של הטרור בצפון סיני, גם בימי הזוהר של הצינור הוא הושבת על בסיס שבועי. למרות מאמץ מצרי אדיר האיזור עדיין רחוק משליטה.

dw2322

New member
70M$ זה 250 מלשח

גובה החוב כמדומני היה 900. זה אומר 27 אגורות. richy9 ודומיו שקנו בחד ספרתי יעשו קופה יפה. אנחנו שמחזיקים את השקית מפעם נחטוף תספורת הגונה

עדיין. עדיף 27 אגורות על 0.

אם יצא עוד משהו מהתביעות? אינשאללה.

למעלה