הצעה לכל מי שחושב שאני לא מי שאמרתי

• פותח הנושא ANZ1
  • פורסם בתאריך

ANZ1

New member
הצעה לכל מי שחושב שאני לא מי שאמרתי

אתם חושבים שאני לא גר בניו זילנד, או כל פרט אחר שכתבתי,
ניצן חוזר הביתה בוכה (שאם לא הבנתם הוא טרול בשכר, הוא כתב עד היום 500 הודעות בפורומים של ישראלים בקנדה ועוברים לקנדה, למרות שהוא לא גר בקנדה ואין לו שום קשר לקנדה, אותו הדבר הוא כתב מאות הודעות בפורומים של ארצות הברית או אוסטרליה, כנסו ותראו לבד, תעשו חיפוש עם השם שלו), הפרבולה (אותו הדבר) , ילד טוב ירושלים, רונן וכו,
כל אותם טרולים שלא כותבים כלום בפורום, לא מתעסקים בשום נושא שקשור לפורום, רק מפריעים לאחרים,
אין בעיה,
אני מוכן להצעה, מנהל הפורום יגיד לי איזה פרטים / מסמכים / תמונות שהוא רוצה
, אני אצלם ואשלח לו למייל, כמו תעודה ישראלית, תעודה ניו זילנדית, תמונה מסוימת שהוא יביים, אני אשלח אליו, עוד יומיים אני אחזור הביתה, ואצלם כל דבר שהוא יגיד,
ואם הוא יגיד ששיכנעתי אותו, שאני גר בניו זילנד, הוא יתחייב לחסום את כולכם מהפורום.
וגם אם תכנסו בכל שם אחר, גם אתכם,
אני מוכן להצעה, ואתם ?

לפחות הפורום יהיה נקי, כי ככה חבורת הטרולים שמקבלת משכורת ממדינת ישראל, כי רק ככה מנסים לשכנע אתכם שישראל היא מקום טוב.
שזה די עלוב, שזה מה שישראל צריכה כדי להשאיר את האנשים שלך , לשלם למטומטמים כמו ניצן.

ועד שמנהל הפורום לא יסכים להצעה לחסום את כולכם מהפורום, אני לא כותב כאן יותר, עברתי לפורומים אחרים, יש שורה ארוכה של פורומים של שוק ההון.

תראה,אני מעריך את הידע הפיננסי שלך,מצד שני

מפריע לי ויתכן לגולשים נוספים בפורום שאתה מנסה להכניס לפורום כלכלי ,ביקורת פוליטית אישית חריפה על מדינת ישראל ומוסדותיה שמגיעה לעיתים ממש לניאוץ.
לפעמים יש קשר בין מהלכים פוליטיים לכלכלה ,אבל עושה רושם כי אתה מקדם אגנדה קיצונית ביותר מבחינה פוליטית ומדינית נגד מוסדות המדינה .
עם כל הכבוד והערכה לידע הכלכלי שלך שתרם מאוד להפריית הדיונים בפורום,הניסיון להכניס אגנדה מדינית נגד מדינת ישראל היא מקוממת.
זכותך לגור בכל מקום בעולם הגדול ולהשתמש באיזה כינוי שאתה רוצה בפורום.באופן אישי לא הטלתי ספק במקום מגוריך וגם אינני טרול.
מאוד מטריד אותי ,בלשון המעטה,שאתה גר בחו"ל ומעביר כזו ביקורת על המדינה.
לא מעט אנשים שחיים בישראל ,יש להם ביקורת ברמה כזו או אחרת על מוסדות השילטון,הצבא והמפלגות בישראל.
אך בניגוד אליך ,רובנו חיים בישראל ,מקבלים את ההליך הדמוקרטי במדינה,ואם מי בינינו שרוצה לשנות מהלכים,הדרך לכך היא תוך כדי ניהול החיים בארץ והתמודדות במסגרות שונות,חוקיות,של הפגנות,מפלגות וכדומה.
לחיות במדינה זרה ו"לשפוך" כך על מדינת ישראל כמו שאתה התבטאת "ביוב" ,ממש צורמת בעיני.
איני יודע את הרקע שלך ומתי ירדת מישראל ,אך אני בתור אדם ששירת בצבא ואחר כך 20 שנים במילואים והשתתף במלחמות ונקרע מהבית פעמים אין ספור בשל צווי 8 ,קשה לי לקבל את הביקורת שלך במיוחד כאשר נכון להיום אינך שותף במתן כתף לנשיאה בעול.
יתכן והביקורת שלך נובעת כפי שכתבת מכך שאתה השתייכת למשפחה אורתודוכסית קיצונית .אינני יודע.
מה שאני יודע שדבריך צורמים ,אינם ראויים בפורום כלכלי,והרלוונטיות של ביקורת זו אינה במקום בשל אי מגוריך כאן.
אתה רוצה לשנות,לבקר,לנאץ,תפאדל.....אבל רק אם נשאת או נושא בנטל החיים בישראל.
לסיום ,לא היה לי שום תאקל איתך בעבר,למעט פוסט תגובה אחד על השתלחות פוליטית שלך במוסדות מדינת ישראל.גם איני חושב כי לצורך הבעת דעות כלכליות ,עקרוני היכן אתה גר או הרקע האישי שלך.
למרות הכל אצטער לראות אותך עוזב כי הידע הפיננסי שלך מעשיר את הדיונים בפורום.וכמו שיש מקום לדעת חלק מחברי הפורום למטוס יש כאן מקום מכובד גם לך במידה ולא תקדם אגנדה שמקומה אינו פה.
אגב ראיתי שבדקת את הפוסטים של כותבים שונים בפורום והתנצחת איתם.אתה יותר ממוזמן לבדוק את כל הפוסטים שלי כאן.
מילה אחרונה,אתה נושא בחלק מהאחריות של תקיפת עמדותיך המדיניות בפורום זה והפוסטים הנזעמים שקיבלת.סיגנונך ׁ (גם כאשר אתה מעלה פוסטים בתחום הכלכלי בו אתה בקיא) לעיתים רבות משתלח ופוגעני ובהתאם גם התגובות שאתה מקבל ,כך שאין לך להלין עליהם הרבה.

naftul21

Member
תיקון ,אם אפשר

"כך שאין לך להלין עליהם הרבה."= אין לך להלין אלא על עצמך

מקבל באהבה כנראה קשור לשעת כתיבת הפוסט

dw2322

New member
מצטרף

אשמח אם ANZ1 ימשיך להשתתף בדיונים בפורום הודות לאיכות ההודעות אולם מי שבוחר להביע דעות לא פשוטות (וזה לגיטימי) צריך לקבל בהבנה ביקורת, כשאלה גם אלה פחות מתאימים בפורום כלכלי מקצועי.

Roni381

New member
היי אנז

תוכל לעדכן איפה אתה כותב? שאני גם אעבור לשם.

עמו9

New member
קח איתך גם את החסיד השני שלו BGW

וכדי שיהיה לכם על מה לריב, אז גם את Roaicc

Roni381

New member
ומה תעשה פה לבד?

עד שצצת עם התגובה המטופשת הזאת לא שמענו ממך כלום. לא ניתוחים כלכליים, לא המלצות למניות. כלום.

אתה מועיל במשהו?

חסר דעת

New member
יש! עכשיו רק נותר לך לקיים וללכת מכאן.

רק שקשה להאמין למי שכבר הוכיח שהוא שקרן!

naftul21

Member
לא אכפת לי איפה אתה גר ,וגם לא מעניין אותי

בחיים למדתי גם לא לאיים.
לקחת משהו מהימין כאן (לאייםםםם)

יעקב ו

New member
ברוך שנפטרנו ממך ומגסות הרוח שלך

מקווה שתעמוד בדיבורך ולא תחזור לכתוב כאן.
באמת מוזר שאדם שלכאורה גר בחו"ל מבלה את זמנו בפורום הזה במקום להתרועע עם כבשים בניו זילנד

זה פורום פיננסי וירטואלי ונראה שאצלך זה מרכז החיים...

באמת לא אכפת לי איפה שאתה גר ומה אתה עושה. שומעים פה דעות פיננסיות להשקעות. ניכר מכתיבתך שיש לך בעיות פסיכולוגיות כגון הרבה כעס ומרירות שמתבטאת גם באגרסיביות יתר כנגד מי שיש לו דעה אחרת . העלבות וכינויים לא הולמים לחברים אחרים פה וחיפוש אובססיבי מה פירסם ומתי (למי יש זמן לזה??) ,יאלללה שחרר...תתעשת...כולו פורום להחלפת דעות...חיה ותן לחיות...כבד דעות אחרות כי בהרבה מקרים הם גם צודקים ובכל מקרה זו דעתם. תכתוב בכף ..תהנה...צא מהאובססיביות והדיכאוניות ותתחיל להנות ולחשוב חיובית ותתרכז בפיננסים . שמחים לראות את מה שאתה כותב גם אם לא תמיד מסכימים.

pompompom1

New member
אני חושב שאתה לוקח את העניין קשה מדי

תמצא לך איזה תחביב, להטיס טיסנים, כדורגל, טניס, ריקוד, ציור. יש הרבה דברים שאפשר לעשות במקום לשלוח תמונות למנהל הפורום.

TomerD41

New member
עכשיו אחרי שסערת אנז נרגעה

אני נמצא פה אומנם מעט זמן אבל קיבלתי בינתיים קצת תמונה.

תסבירו לי בבקשה איך הפורום הזה יתקדם כשיש בו או הודעות שגרתיות כאלה או שאלות שלרובן אין תשובות.

מנהל הפורום לא באמת נמצא פה וחוץ מאנז שעונה לעניין ורוני שפה ושם משתף כתבות נחמדות אין פה כלום.

אז או שיצוץ פה מישהו עם ניתוחים כמו שצריך או שזה יהפוך לפורום מת. אין הרבה אפשרויות אחרות.

ugu1211

New member
יש דווקא

שכחת את מטוס. הוא המושיע של הפורום!
רק לא לשכוח לעשות הפוך ממה שהוא צועק גיוולט.

ובהקשר לאנז - לו היה פחות יורד על ישראל בפורום בורסה! היה זוכה כאן לתהילת עולם.

TomerD41

New member
אני לא מבין, אז מטוס ידבר עם עצמו?

איזה מין פורום זה?

ugu1211

New member
למה עם עצמו?

ראה כמה תגובות יש רק בשרשור הזה. נו לא למטוס, אז מה? גם הוא זכה להרבה תגובות.
ואנחנו עוד נעשה ממטוס מנהל הפורום! זה יהיה מאוד מעניין.

אז בוא ניקח את הדברים בקלות.

pompompom1

New member
אם חסר לך הטרלות, אתה מוזמן להצטרף לטרולים

אני מניח שיש הרבה אנשים שנכנסים לפורום רואים פה הודעות על כמה גרוע בישראל ובניו זילנד, רואים שרשורים שאנשים פותחים על Roaicc ועל משתמשים אחרים, מבינים מהר מאוד שזה לא מה שהם חיפשו וכנראה מתעופפים מבלי לכתוב אפילו הודעה אחת.
&nbsp
אפשר לשנות את שם הפורום לישראל, ניו זילנד ומטוסים, כי זה העיקר פה.
&nbsp
השיטה הכי טובה להעיף טרולים דרך אגב, היא להתעלם מהם. גם כשחוסמים אותם, הם חוזרים עם שמות משתמש חדשים ומנסים טקטיקות חדשות עד שחוסמים אותם שוב, וחוזר חלילה. אבל כמו שאמרתי בעבר, הדבר היחיד בפורום שגרוע מטרולים הוא משתמשים שמגיבים להם.
&nbsp
פותח השרשור הזה הוא אחד הגורמים לאיך שהפורום הזה נראה ביחד עם עוד כמה משתמשים רעשניים שעושים יותר נזק מתועלת.
&nbsp
אם אני אחזור למה שכתבתי בתחילת ההודעה, אם ההודעות הטיפשיות האלו יפסקו, כנראה שמשתמשים חדשים יצטרפו לרשימת הכותבים ואז יהיה סיכוי לפורום הזה להתפתח.

TomerD41

New member
אף אחד לא מתייחס להטרלות האלה

מה שמעניין באמת זה ניתוחים כלכליים, וכל היתר זה סתם בידור ולא מעבר.

ממה שבדקתי אחורה ראיתי את אנז ודודו עם ניתוחים מרשימים. אנז עלול שלא לכתוב פה יותר, ודודו לא כותב בתדירות כזאת גבוהה.

אני שואל ברצינות - מי ידחף את הפורום הזה קדימה?

למעלה