שאלה על "שחקן מעוף"

dumuzi

New member
תעשה קורס אסטרטגיות באופציות ותבין

לדעתי חשוב מאוד לכל סוחר או משקיע ללמוד את התחום של נגזרים גם אם הרמה בסיסית וגם להתנסות באסטרטגיות לא מורכבות
&nbsp
להבדיל ממשה אני בהחלט פעיל באופציות רק בארהב ולא כאן ובהחלט אפשר להרוויח (כאן הרווחתי יפה במשך שנתיים ואז ב 3 חודשים הפסדתי הכל פלוס וזה פחות או יותר הסיפור של כל סוחרי האסטרטגיות של כתיבה בתנודתיות נמוכה והתנודתיות בשוק היא נמוכה כבר שנים רבות)
&nbsp
הסיבה שאני פעיל בארהב שמרגע שהבנתי שמה שמסכם זה תנודתיות נמוכה וכאן אפשר בעצם לפעול באופציות רק על נכס אחד שזה המעוף, עברתי לפעול במניות בארהב שיש להן תנודתיות גבוהה עד גבוהה מאוד ואז האסטרטגיות עובדות הרבה יותר טוב
&nbsp
בארץ אפשר לפעול על נכס אחד בארהב יש אלפים ואפשר לבחור להתמקד באוכלוסיה הכי מתאימה וברגע שעושים את זה אפשר להרוויח לא מעט ובסיכון הרבה יותר נמוך (מחושב מראש) ממה שהרוב מניחים
&nbsp
אם משלבים עם זה ניתוח טכני טוב ותוכנית עבודה מסודרת וגם ניתוח פונדמנטלי (כי לבחור מניות שיש להן תנודתיות גבוהה זו חוכמה קטנה אם מדובר במניות זבל שמחר יכולות להימחק מהמסחר או ללכת לפשיטת רגל) בהחלט אפשר להרוויח מאסטרטגיות באופציות
&nbsp
בסופו של דבר אופציות זה משחק סכום אפס - מה שאחד מרוויח השני מפסיד
&nbsp
אז אם אתה מפסיד מישהו אחר הרוויח בדיוק את מה שאתה הפסדת ולכן צריך ללמוד להיות בצד המרוויח וזה אפשרי מאוד

aeonf

New member
זה שפלוני מבין בקומבינטוריקה

מכיר את כל המינוחים והו' לא אומר שהוא יצליח יותר מההדיוט הממוצע בשולחן הרולטה. החכם יודע שעדיף לא להמר ברולטה.

dumuzi

New member
שניכם טועים בגדול אני אתן דוגמא

פייסבוק נסחרת ב 180 דולר למניה
&nbsp
אנחנו מאמינים שבטווח הארוך היא תהיה שווה כפול לכל הפחות
&nbsp
אבל כרגע היא לטעמנו יקרה וגם יש שם בלגן אז לדעתנו 180 דולר למניה זה יקר
&nbsp
אבל ב 120 דולר נשמח לקנות את המניה בכל זאת 33% הנחה
&nbsp
ואתם יודעים מה יש פראיירים שמוכנים לשלם לנו כסף מזומן כאן ועכשיו כדי שנוכל לקנות את המניה ב 120 דולר כשהמחיר בשוק 180 !
&nbsp
ולא כ"כ מעט כסף בשביל שהיה מוכנים לקנות מהם 100 מניות של פייסבוק ב 120 דולר (כלומר ב 12000 דולר) הם מוכנים לשלם לנו 650 דולר כאן ועכשיו
&nbsp
כי זה המחיר של אופציה פוט 120 דולר ליולי 2020 על פייסבוק
&nbsp
וגם על אפל וגוגל ואמזון וכל המניות האלה יש פראיירים שמוכנים לשלם לנו קש מאני כדי שנקנה אותן מהן עוד שנתיים בעשרות אחוזים פחות ממחיר השוק
&nbsp
אז כותבים את הפוטים האלה כנגד מזומן והולכים לישון שנתיים
&nbsp
נתחיל בזה שבגלל שאלה אופציות בדלתא 10 יש 90% סיכוי שנישאר עם הכסף בכיס ו 10% סיכוי שנקנה באמת את המניות
&nbsp
אם אנחנו באמת חמים על הנייר אפשר לקנות בכסף שאנחנו מקבלים תמורת הפוט אופציה קול באותו סכום למשל אותה תקופה ואם הנייר יעלה נרוויח בלי להוציא אגורה מהכיס ונתחיל להפסיד רק אם הנייר ירד עשרות אחוזים
&nbsp
זה אסטרטגיות באופציות
&nbsp
לא רולטה

dumuzi

New member
אתה משווה בין פייסבוק לתעודת סל שורט ממונפת ?

הפער ביננו גדול מדי מבחינת ידע באופציות

אני מציע לך ללכת לקורס

זה עולה כמה אלפי שח וגם אם לא תעשה עם זה כלום לפחות תוכל לתקשר עם מי שיודע מה זה אופציות ולא רק חושב שהוא יודע

וזה בלי כוונה לפגוע

freedompriest

New member
זו חוכמה קטנה מאוד לקרוא למשהו שאתה לא מבין בן רולטה

רק כי הוא קשור לבורסה
אופציות הן כלי, וכמו כל כלי בעיקר תלוי באיך משתמשים בו
גם פטיש הוא כלי די תמים עד שמחליטים לזרוק אותו על הראש מגובה רב :)
&nbsp
dumuzi
תיקון קל: אופציות הן לא תמיד משחק סכום אפס
רק לדוגמא, יש שכותבים פוטים ככלי להגנה על התיק מפני נפילות, והם למעשה "שמחים" להפסיד את ה"ביטוח" שרכשו

aeonf

New member
יפה לך להחליט שאני מבין בו

ידידי אני מבין בו עוד לפני שאתה יודע מה זה שוק ההון בכלל.
גם קזינו הוא כלי אגב.
וכן, אופציות הוא באמת לא משחק סכום אפס כיוון שאתה משלם עמלות אז הוא משחק עם תוחלת רווח שלילית (בדיוק כמו קזינו).

freedompriest

New member
תגובת פורום אנונימי קלאסית

מעליב את המגיב מבלי לדעת דבר וחצי אודותיו
ולא מגיב כלל לעניין
לא נורא...עזבתי

bogii

New member
כבר בתוך המלל יש שיבוש

&nbsp
כי אם אני כותב פוטים זה לא הגנה על התיק
נהפוך הוא אני מעדיף שיכתבו קולים על פוזיציות