בקשה ממנהל הפורום

eranno

New member
בקשה ממנהל הפורום

DW היקר,
אני אמנם לא פעיל מאוד בכתיבת הודעות בפורום, אך מבקר וקורא בו כל יום כבר מספר שנים. לאחרונה, המצב עם אדון מטוס יצא מכלל שליטה. פשוט לא נעים לקרוא ולעיין בפורום. ניתוחים מצויינים של hayek למשל, נדחקים לעמודים שוליים לכל הפחות, וגם כאשר נכתבים הם לא מקבלים התייחסות מאחר ונוצרה כאן מין בועה, תחרות בין אותו מטוס לכותבים אחרים, שפשוט חוטאת לחלוטין למטרת הפורום.

אני יודע שאכפת לך מהפורום באופן אישי, ואני לא מבקש ממך לגרש אף אחד, אלא להגדיר מספר תנאים: שפה נקייה, התייחסות מקצועית, וכן - אולי גם להגביל את מספר הדיונים בנייר ספציפי. כשם שאף אחד מאיתנו לא מפמפם הודעות בנוגע לניירות שהוא לונג בהם, כך גם פרסום חוזר ונשנה של הודעות שורט איננו לעניין לדעתי.

אני מודע לכך שאדון מטוס ככל הנראה ישמיץ אותי, יקלל או פשוט יכתוב מלא הודעות. מבחינתי הוא פרש מהפורום לפני כמה שבועות, ואני לא מתכוון לכבד בתגובה. מציע לכולם לנהוג באותו האופן, ואולי ניפטר מהרעה החולה.

ugu1211

New member
זה לא ישנה הרבה

מה שמגעיל אצלו זה צורת כתיבתו ואי עמידה במילה.
תת רמה.

ומשהו מעניין:
רציו תירד מחר - הוא יוצאה צודק ורוקד על עצמות.
רציו תעלה מחר - הוא יוצאה שוב צודק ומבטיח להפגש בעוד שבוע.
ולא משנה מה יקרה בעוד שבוע - הוא שוב צודק.
נו, זה אדם נורמלי?

לגמרי נכון. מציע לך פתרון מעולה שמצאתי...

גם אני כבר מזמן לא מוצא בפורום שום דבר מעניין מעבר לניתוחים של hayek, ולכן במקום להסתכל בפורום, הכנתי לי לינק שמביא אותי ישירות אך ורק להודעות של hayek בלבד, וככה חוסך לעצמי את כל השאר.

DW – מודה שאני אומר את זה קצת בצער, אבל באמת נהיה בלתי אפשרי למצוא איזשהיא מחט בערימת השחת הזאתי... ☹
פעם זה לא היה ככה, וחבל.
התוצאה היא שפשוט זורקים את כל ערימת השחת בלי להסתכל בה בכלל, וזאת בטח לא כוונתכם, וככה כולם יוצאים מופסדים.

BGW

New member
יש רק פתרון אחד שכבר עובד בשני אתרים אחרים וזה להעיף מכאן את

הטרול הידוע לשמצה Roaicc לאלתר
אל תסמכו על המילה שלו כי אין לו מילה כמו שאין לו בושה
גם אם ייעלם ליום או יומיים הוא תמיד יחזור לרסס את הרעל שלו
כך עשה בעבר תמיד פעם אחר פעם
עד שמנהלי הפורום לא יחסמו אותו מצב הפורום יילך וידרדר הוא יכרסם בפורום יהרוס אותו כפי שעשה בשני פורמים אחרים, הם כבר ניצלו
השאלה מה יקרה לפורום שלכם תזהרו שלא יהיה מאוחר מידי כי את הנזק שהוא עושה יהיה בלתי אפשרי לתקן

BGW

New member
אני כמובן שלא אנקוב בשמות, חלק כאן יודעים באיזה פורמים

מדובר ששם הטרול עשה נזקים ונחסם מלהופיע שם
כמובן שניסה ללקק למנהלים עד שגם להם נמאס ממנו

aeonf

New member
אז שלח בפרטי, לא מכיר פורומים בארץ שלא של "אינדיאנים".

משתמש122

New member
מה ההגדרה של "אינדיאנים" ?

הנחתי ש"אינדיאנים" כוונתו לפורום העוסק בשוק ההון האמריקאי.
&nbsp

aeonf

New member
כנסי לפורומים האלה תראי מה זה אינדיאנים

המטוס מפה הוא דוגמא קיצונית לאחד כזה.

Ronen1101

New member
פורום לא מומלץ

התרשמתי שהרוב שם נוטים להשקיע בדברים ממונפים מסוכנים. תיקו של מנהל הפורום שם קרס בגלל שורט על ויקס. אחרים בונים תיקים עם מיליון ניירות במטרה להכות או לתזמן שוק.
לא מומלץ למשקיע מתחיל שמחפש השקעה סולידית.

נראה לי שהרושם שלך סופר-מוטעה

תסתכל בגלריית התיקים - כמעט כולם שם משקיעי מדדים.

Ronen1101

New member
תקראי שוב

משקיעי מדדים לא אמורים לדון כל יום בפורום על ההשקעות שלהם - הם מחזיקים קרנות ושוכחים מהתיק.
ככל שבן אדם כותב יותר, פירוש הדבר שהוא מחפש סיכונים, או לא שלם עם ההחזקה שלו במדדים (ולכן משתתף בדיונים על קריפטו/שורט ממונף על ויקס/הרפתקת נדל"ן בארה"ב/חיפוש הלוואות חברתיות/אופציות).

Ronen1101

New member
פורום צריך להיות מקצועי

לא להכיל בלי סוף ריבים (כמו כאן)
ולא בלי סוף ספקולנטים (כמו בסולידית)

למעלה