anz1 שלום. מהי הפוזיציה שלך היום בשוק ההון והאג"ח הקונצרני

ANZ1

New member
לפני שלומדים שעור בסיכונים אתה צריך לקחת שעור מבוא להשקעות

אל תדבר על דברים שאין לך קצה של מושג לגביהם

Ronen1101

New member
אני לא היחיד בשרשור שכתב שאתה לא מבין בסיכונים...

תסתכל למעלה על התגובות...

אני חייב להודות ש- ANZ1 מבלבל אותי

מצד אחד הוא מגלה בקיאות מרשימה ביותר בשוק ההון (ובהרבה נושאים נוספים). כולנו ראינו זאת לאחרונה בניתוחים שלו על טבע שהתממשו במלואם. וגם בניתוחים על רציו
...

מצד שני התאוריות שלו סותרות את כל מה שקראתי בספרי ההשקעות:
- חברה יכולה לחלק דיבידנד של 10% ולא להיות מסוכנת
- ניהול אקטיבי יכול בקלות להכות את השוק
- עדיף לפעמים להיות במזומן מאשר להיות כל הזמן בשוק

עדיין לא הצלחתי לגבש עמדה בנושא... בינתיים אני ממצע בין ההמלצות שלו לבין ההמלצות שבמחקרים האקדמיים.

Ronen1101

New member
לפי הדיון פה מדובר במישהו שהצליח עם שורט על טבע

אבל יש לו הנחות שגויות לגבי השקעות, אני לא הייתי נוגע במניה עם 10% דיבידנד...

3718

Member
אתם מתבלבלים בין תשואה להון לבין דיבידנד, זה לא אותו הדבר

חברה יכולה די בקלות לעשות 10% על ההון המושקע, אך לא לחלק סנט אחד של דיבידנד, כי שומרת את הכסף להשקעות עתידיות (או סתם כדי לחלק צ'ופרים למנהלים).
&nbsp
לעומת זאת, חברה יכולה לעשות 5% על ההון ולחלק 10% דיבידנד, על חשבון הלוואות והפחתות הון.
&nbsp
במילים אחרות, צריך לבחון כל מקרה לגופו, ביחוד כשמדובר בחברות רחוקות מהשוק האמריקני.

ANZ1 אתה טרול - מגיב בגסות ולא עונה לשאלה בדיון

דיברו איתך על סיכון ובמקום לענות אתה מנבל את פיך
&nbsp
ואם אתה כל כך מרוצה שם בניו זילנד למה אתה נכנס לפורום ישראלי? או שאולי אתה בעצם יושב בפתח תקוה?
&nbsp
לקרוא לגולש אחר מטומטם זה משהו שמנהל הפורום לא צריך להרשות, אני הייתי חוסם אותך על זה

naftul21

Member
ANZ1....

אני לומד ממך המון ממה שאתה כותב בפורום.נראה שאתה מאוד קצועי.

אבל מטומטם הייתי שומר למקרה קיצון.וזה לא המקרה אפילו לא קרוב.בסהכ הטענהשלו הגיונית דיבידנד של 10 אחוז מבטא סיכון בהרבה מקומות.

חוץ מזה .מה בדיוק עושה מנהל סיכונים ביום יום? זה לא משעמם?

ANZ1

New member
כמה פעמים אתה אמרת השבוע מטומטם או אידיוט ?

1. הרבה ישראלים שגרים מחוץ לישראל נכנסים לפורומים / קבוצות פייסבוק / כתבות בישראל ומגיבים, כי זה הדרך שלנו לשחרר את האנרגיות,
מחוץ לישראל לא נהוג לקלל ולהיות אגרסיבי, אז אנחנו נכנסים לכאן ולשם כדי לשחרר את האנרגיות ולהיות ישראלי,
ושוב, כמה פעמים אתה קיללת השבוע ?
2. יש לי כמובן עוד תפקיד רישמי, למרות שבפועל אני בזמן האחרון בעיקר מנהל לילה,
בחברה שלנו צריך להיות מנהל אחד אחראי שישאר וידאג לכל הפעילות בלילה, בעיקר אם תהיה תקלה, במשך שנים זה היה תורנות , אבל כולם שנאו את זה,
אז הגיעו לפשרה, השבוע יחולק ל4 ימים ול3 ימים ומי שיסכים להיות אחראי תורן בלילה, יעבוד רק 3 ימים בשבוע אחד ובשבוע אחרי זה 4 ימים,
ככה בלילה כמעט ואין עבודה, אני עובד רק 3 ימים, יש לי זמן לדבר עם ישראל, ולכתוב ולקרוא בפורומים לפי שעון ישראל, ועדיין לקבל משכורת מלאה ו 4 ימי חופש בשבוע.
ולפעמים ,אנחנו עושים שבוע שבוע, כמו טבחים בצבא.

3718

Member
גם בארץ לא נהוג לקלל ולהיות אגרסיבי.

אני מבין שאתה חי בחו"ל ולכן מרגיש צורך לעשות דמוניזציה לארץ, ורוב המידע שלך על הארץ מגיע מצהובונים שעסוקים ביאיר נתניהו, אבל במציאות זה לא כך גם בארץ.

ראה לדוגמא את הפורום הזה, אתה מהכי אגרסיבים פה, למרות שיש לך תרומה עניינית נאה, העטיפה לעיתים לא נאה.

מנהל סיכונים בלילה??? סיפורי פוגי...

איזה סיכונים יש בלילה? ובכלל מנהל סיכונים לא עובד משמרות....וממש לא אכפת לי מה אתה כותב שאתה רק שתדע שאנחנו לא אידיוטים לגמרי..

למעלה