מי שמכיר אותי יודע

yair24

Member
מי שמכיר אותי יודע

שכשאני מזהה הזדמנות אני לוקח אותה.

לפעמים אני מצליח יותר לפעמים פחות אבל תמיד אני לוקח אותה. (אחח דנקנר דנקנר לימדת אותי להיזהר. זה היה שיעור יקר אבל למדתי אני מבטיח... (בשבילך אלי רוזנשטיין תאמין לי אחי כל הכבוד איך זכרת אותי...) )

ועכשיו מצאתי פה משהו חדש חדש חדש שלפי דעתי הולך להיות דבר גדול.

אבל אני צריך שDW יאשר לי לפרסם אותו פה כי זה משהו שקצת דומה לפרמידה (אבל הוא לא!! ואני בדקתי את זה. עומדים מאחוריו חברה רציניים מאד שחלקם עשו לי את הכבוד והפכו להיות חברים שלי בלינקדאין ואולי בעוד כמה שנים טובות אחד החברים שלי בלינקדאין יהיה ברמה של מרק צוקרברג... חחחח)

ההרשמה לדבר הזה היא חינמית לגמרי כמו שבטח ניחשתם זה כמובן קשור איכשהו לבלוקצ'יין וביטקויין.

וכשנרשמים מקבלים 50 מטבעות קריפטוגרפיים חדשים חדשים שכמעט ולא שמעו עליהם. ועדיין לא הונפקו (למי שיודע מה זה הנפקות ICO)

ההנפקה שלהם תהיה ב12.2.18

לכל המזהירים למיניהם תודה מראש. אתם מוזמנים להתעלם מההודעה הזו הכל בסדר אבל תחסכו את האזהרות כי אני תכף אכתוב פה את הסיכונים בדבר הזה.

מי שכן רוצה להירשם אני אשמח שיירשם דרכי אבל רק אחרי שDW יאשר לי לפרסם את הלינק לדבר הזה.

תודה.

ונעבור לסיכונים:
ייתכן שההנפקה שלהם לא תצליח וכל המטבעות שקיבלתם בחינם לגמרי לא יהיו שווים כלום.

ומה הסיכוי?
הסיכוי הוא שתקום פה רשת חברתית DECENTRALIZED חדשה ברמה של פייסבוק עם מטבעות קריפטוגרפיים משלהם וחנויות וירטואליות ויכולת לקבל תשלום עבור כל פרסום ואני לא מדבר על STEEM.

אז DW מותר לפרסם פה או לא?
לא תיתן לחברה פה אפשרות לקנות את הביטקוין הבא כשהוא בשער של 2.5$ ל50 מטבעות?

מי שממש סקרן ולא יכול לחכות מוזמן לשלוח לי מסר... :)

בהצלחה.
ואמן אמן שאני צודק כי כבר יש לי די הרבה מטבעות שם. וכל המטבעות הגיעו אלי בחינם מאנשים שהפניתי לזה ונרשמו תחתיי.

אני מודה שניסיתי לקחת סיכון ענק וכן להשקיע 100$ ב2500 מטבעות כי בכל זאת אפשר להשקיע PRESALE אבל משום מה הכרטיס אשראי שלי לא עבר שם ובתמיכה אמרו לי שהם לא מקבלים כבר כרטיסי אשראי... אז אין לי איך לקנות כי הם מוכנים לקבל רק מטבעות קריפטו ולי אין שום מטבע כזה. חוץ מהמטבעות שלהם שעדיין לא ממש מטבעות.

ANZ1

New member
ומה ההבדל מ1000 "מטבעות וירטואלים אחרים" שהונפקו החודש ?

במקרה הטוב 99 אחוז מהמטבעות האלו יעלמו
במקרה הרע זה יהיה 100 אחוז
שילמת 100 דולר על מספר חסר משמעות וערך.

אתה באיחור של רק 8 שנים.
לפני הרבה שנים היה לי חבר שהתעסק עם הביטקוין כשהוא יצא,
לא הבנתי את זה, אבל הוא התעסק ברצינות, ויום אחד כשישבנו במסעדה עם הלפטופ הוא קנה לי כמה ביטוקוין, בתמורה לארוחת צהריים ששילמתי עליה,
לי זה לא היה משנה, שילמתי על ארוחת צהריים לחבר, בכל מקה הייתי עושה את זה, וקיבלתי כמה ביטקויינים, כל ביטקויין היה הרבה פחות מדולר.
אבל היום ? לחשוב שגילית משהו חדש ?
אתה קצת באיחור

אלוני.

New member
כל יום, כל יום

אין יום שלא יוצא לי לפגוש ולשמוע על מישהו (אדם או חברה) שרוצה להנפיק מטבע בדרך כזו או אחרת.

אפשר גם לנסות לפתוח פרוזן יוגורט באבן גבירול.

אני מניח שאתה בסוג של אפילייט ומכל קניה תקבל מטבע/ות או תשלום.

ספר לנו את כל התמונה.

ואם זה כזה טוב תקנה ביטקוין אחד או אטריום ועם הביטקוין תוכל לקנות הרבה מטבעות שאתה ממליץ עליהם, חבל שתפספס את ההזדמנות הזו.

yair24

Member
אלוני גם אתה מנהל הרבה זמן לא ראיתי אותך.

שכחתי לציין אבל מי שיודע לקרא בין השורות הבין כשכתבתי את המשפט הבא:
&nbsp
"מי שכן רוצה להירשם אני אשמח שיירשם דרכי אבל רק אחרי שDW יאשר לי לפרסם את הלינק לדבר הזה"
&nbsp
שכמובן שאני מקבל תמורת ההרשמה (לא הקניה!!) עוד 50 מטבעות. ההרשמה היא חינמית ומזכה את הנרשם ב50 מטבעות ואם הנרשם מפנה מישהו הוא מקבל עוד 50 מטבעות.
&nbsp
אני אציין שוב שכמובן הכל יכול לא להצליח. לרגע אני לא מבטיח כלום.
&nbsp
הדבר היחיד שאני אומר זה שיש פה סיכוי.
&nbsp
אם תאשר לי לפרסם אני אתן פה לינק לעמוד בלוג שלי ששם מפורסמים עוד פרטים ושם גם יש את הלינק שלי להרשמה שאני אודה מאד למי שיירשם דרכי וגם אשמח לענות על כל שאלה למרות שממש אין צורך יש להם קבוצת טלגרם שיש שם מודרטורים שעונים על כל שאלה 24 שעות ביממה.
&nbsp
ואפשר לשאול אותם הכל הם מאד נחמדים ומשתפים פעולה ועונים על כל שאלה לא משנה כמה מפגרת היא ותאמין לי שיגעתי אותם שם עם שאלות.
&nbsp
אז אם יש אישור שלך או של dw אני אפרסם ואם לא אז לא.
&nbsp
אם צריך לספר עוד משהו אז תבקש ואני אספר מה שתרצה.

ANZ1

New member
אז זה סתם פירמידה, שבסוף תשאיר את כל השכבה האחרונה בלי כלום

צריך להזהיר אנשים מרמאות כזאת,
זה הרמאות הכי נמוכה ובזויה.

yair24

Member
יש רק 2 שכבות.

מי שאני מפנה מביא לי 50 מטבעות ומקבל בעצמו 50 מטבעות.
&nbsp
אבל אם זה שהוא הפנה מפנה גם מישהו אז אני כבר לא מקבל כלום.
&nbsp
ואגב יש שם רשת חברתית נרשמתי אליה ויש שם אנשים שמדברים והציעו לי חברות. אם אתה שואל אותי הרשת החברתית שיש שם היא עדיין לא פייסבוק אבל היא ברמה לא רעה בכלל.
&nbsp
אם יש עוד שאלות בכיף.
&nbsp
ושוב אני לא יכול להבטיח כלום.
בהחלט יכול להיות שאני טועה...
במקרה כזה אתם חא חייבים להשקיע שם כסף. אפשר רק להירשם לקבל את ה50 מטבעות ולקוות לטוב.
&nbsp
אני עושה קצת יותר מזה.
&nbsp
יש לי בלוג ורשמתי בו רשומה.
&nbsp
על רשומת בלוג אגב הם נותנים בין 700 ל6000 מטבעות תלוי באיכות הרשומה. לי הם עוד לא נתנו כלום אבל בקבוצת טלגרם אמרו לי שביום שני הם בודקים בלוגים חדשים כי יש מלא רשומות עליהם. וזה לוקח להם זמן לבדוק את זה.
&nbsp
הcto שלהם חבר שלי בלינקדאין חחח..
אני מקווה שהמנכל גם יאשר לי חברות.

yair24

Member
סליחה תיקון

אם אתה נרשם דרכי אני מקבל 50 וגם אתה מקבל 50
ונניח אתה מפנה את dw אני כבר לא מקבל. רק אתה וdw

ANZ1

New member
אז זאת פירמידה רגילה שתתפוצץ בסוף

פעם עוד היו מחלקים מוצרים זולים,
היום לא מקבלים כלום,
רק מספר חסר ערך

yair24

Member
אז אם יאשרו לי לפרסם את הלינק לבלוג שלי שאגב לא נמצא בתפוז

אז אתה אל תירשם.
או שתירשם לא דרכי ככה אני לא אקבל ממך את ה50 מטבעות.
או שתירשם דרכי וככה אני גם אקבל 50 מטבעות.
&nbsp
מה שבא לך תעשה ושתצליח בכיף.

די

יש עוד 1000 כאלה רק מה שנראה לך שונה פה זה שהציעו לך חברות בלינקדאין אז אתה מתלהב.

אם באמת היית מאמין בזה אז היית עושה את המאמץ לקנות ב-Presale לא ב-100 דולר (סיכון ענק?!) אלא באלפי דולרים או בפי כמה וכמה מזה, עם איזשהו קריפטו אחר. נו, היה לוקח לך חצי שעה לברר איך לקנות ביטקוין נגיד ועוד טיפ טיפה זמן לבצע את הקנייה, והיית עושה עוד צעד לקראת שותפות עם מארק צוקרברג.

אם גם את זה יותר מדי קשה לך לעשות...

וזה שהם "כבר לא מקבלים כרטיסי אשראי" זה לא כי לא בז' שלהם לקבל אלא כנראה כי חברות האשראי כבר נתנו להם בעיטה, זה לא בדיוק מחמאה.

די לא מתאים לך.

yair24

Member
אחי אני מחבב אותך.

אתה יודע למה אני מחבב אותך?
&nbsp
כי בדומה לי יש לך זיכרון טוב. הרגת אותי שזכרת שהפסדתי אז ים של כסף אצל דנקנר...
איך זכרת את זה תגיד לי??
&nbsp
אבל יש עוד סיבה שאני מחבב אותך.
כי אתה די דומה לי. יש לך סיפורים הזויים. וגם לי יש סיפורים הזויים.
כמו הסיפור שהשקעתי כמו מטורף באגחים של דנקנר והפסדתי שם ים של כסף. ואני אומר לך ממש ים של כסף.
&nbsp
אבל לי יש עוד מלא סיפורים מטורפים. ואני יודע שגם לך יש.
&nbsp
עכשיו אני נותן לך צ'אנס אחרון מה איכפת לך? אין לך מה להפסיד.
אם תרשה לי לשלוח לך מסר פרטי אני אתן לך לינק לבלוג שלי ושם אתה תראה שני פוסטים ותבין גם למה אני כותב את הפוסטים האלה באובססיביות כל כך גדולה.
&nbsp
עכשיו אולי!!
רק אולי!!
&nbsp
אתה תהיה מספיק חכם בשביל להבין שאולי!! רק אולי !!! יש פה משהו שיכול להיות מטורף ולהירשם דרכי ולקבל את ה50 מטבעות האלה
&nbsp
אבל אם תהיה ממש חכם אתה תבין שהזמן אוזל ושחלון ההזדמנויות הזה עומד להיסגר.
ואז אתה תתחיל לעשות מאמצים להשיג יותר מ50 מטבעות.
&nbsp
כי ב12.2.18 לך תדע מה יקרה... יש סיכוי מסוים שאני לא יודע להעריך אותו שהמאמצים שאני עושה עכשיו ישתלמו ויניבו לי רווח עצום.
&nbsp
ואתה יודע מה הסיכוי הזה?
&nbsp
הוא בדיוק אותו סיכוי שהיה בשנת 2010 לכל מי שקנה ביטקוין. או קיבל ביטקוין בחינם תמורת איזה פיצה שהוא נתן למישהו שהיו לו 10,000 ביטקוינים (שמעת את הסיפור הזה? אשכרה הפיצה היקרה בעולם )
&nbsp
אבל הוא גם בדיוק אותו סיכוי שהיה למי שקנה את האגחים של דנקנר כשהייתי כל כך משוכנע שאני צודק... :( וטעיתי.
&nbsp
ואם תרצה, אתה גם תקבל הוכחה בפוסט הפרטי הזה שאני אשלח לך שאני ממש עושה מאמצים כדי איכשהו להעביר 100$ לאיזשהו מטבע מסוים שהם מקבלים אותו ונותנים תמורתו 2500 מטבעות שלהם. ולמה רק 100$ ולא אלפי דולרים כמו שכתבת?
כי את הלקח שלי למדתי ממקרה דנקנר. את הסכומים שהשקעתי אצלו אני לא הולך להשקיע בשום דבר לא משנה כמה אני חושב שאני צודק. כי אני יודע שיש סיכוי שאני טועה.
&nbsp
ואני רק מבקש ממך דבר אחד
&nbsp
תאחל לי בהצלחה מה איכפת לך? עולה לך כסף? אם תאחל לי בהצלחה אז אם הסיפור הזה יצליח אני אעביר לך פעם 20 מטבעות כאלה לך תדע כמה הם יהיו שווים...
&nbsp
לאחל בהצלחה אתה יכול? :)
&nbsp
אז רק תאחל בהצלחה ואני מתחייב לך שאם צדקתי אני אעביר לך פעם 20 מטבעות כאלה. אין לך מה להפסיד.
&nbsp
אין באמור פה המלצה לשום השקעה בשום מטבע קריפטו
וכל השקעה מעבר ל50 מטבעות שמקבלים בחינם היא על אחריות המשקיע בלבד.
&nbsp
בהצלחה לכולם.
&nbsp
(DW אם חרגתי מנהלי הפורום אתה מוזמן למחוק את ההודעה הזו אני גם ככה עסוק בלהפנות כמה שיותר אנשים ולכתוב כמה שיותר פוסטים בבלוג שלי כי מסתבר שפוסטים בבלוג מזכים אותך בהרבה יותר מטבעות מאשר הפניה רגילה וכמו שאתה רואה יש לי כישורי כתיבה די טובים אז למה לא לקבל עליהם קצת כסף? אפילו שהוא לא ווה כמעט כלום ויש סיכוי שהוא גם לא יהיה שווה כלום...)

yair24

Member
וסתם עוד 2 דעות

1. הם לא הציעו לי חברות בלינקדאין אני הצעתי להם. ו2 מהם אישרו לי.
הCTO ואחד היועצים.
&nbsp
2. זה שהם לא מקבלים כרטיסי אשראי זה כי חברות כרטיסי האשראי הבינו כבר שהמטבעות האלה מסכנים אותם ובגלל זה הם לא מאפשרים לכל אחד לקנות מטבעות כאלה עם כרטיס אשראי.
&nbsp
שזה שיא החוצפה אם אתה חושב על זה... זה כסף שלי אתם תגידו לי מה לקנות איתו?? מי אתם בכלל חוצפנים!!
&nbsp
&nbsp

זו בכלל לא חוצפה

והסיבה היא שחוקי הגנת הצרכן וחוקים קשורים מחייבים את החברות האלה לבטל במקרים מסוימים עסקאות שנעשות טלפונית או אינטרנטית כאשר הלקוח דורש, ובתחום הזה קל מאוד לכסף להתאייד ויש לחברות האשראי סיכון שהם לא מעוניינות לקחת.

לגבי כל הנאום שכתבת בתגובה הקודמת - די, אנחנו לא ילדים. כל הז'רגון הזה של "הזדמנות בלתי חוזרת" הוא שחוק ושומעים אותו תמיד, אבל תמיד, אצל אלה שמנסים בכוח למכור חלומות. די, אכלנו את זה כל כך הרבה פעמים, שמענו את זה ממשווקי שר"ש למיניהם, מוכרי נדל"ן חקלאי שתכף תכף יופשר וממי לא. קח לעצמך טיפ קטן לחיים יאיר - ברגע שמישהו ממקד אותך שוב ושוב במילה "הזדמנות" זה נעשה במקום להתמקד בתכונות המוצר / שירות ואתה צריך לעשות דבר אחד - להסתובב ולברוח.

אז לא, אל תשלח לי מסרים ואל תתן לי מתנות. בהצלחה אני מוכן לאחל לך, למה לא, רק תזכור, במקרים האלה של פירמידות, הנזק הכלכלי אמנם בדרך כלל לא מאוד גדול כי המודל הוא לגייס אנשים שישקיעו כל אחד סכום קטן (זה קל יותר) אבל המשתתפים הנלהבים סופגים נזק אחר, של התרחקות כל אלה שהכניסו והפילו יחד אתם - חברים וקרובי משפחה. ראיתי את זה קורה וזה עצוב.

למעלה