מחזור מטורף MDGS

קיבו

New member
מחזור מטורף MDGS

בארהב המחזור עבר את ה -10מיליון שח
חצי מהשווי שוק....
יש למישהו הסבר?
בסיום אצלנו קפצה 40 אחוז ובסוף סגרה ב 6 אחוז

dw2322

New member
כן, זה מסוג הניירות זבל שאתה "אוהב"

ברמות האלה כבר לא הייתי מחפש אותה לשורט כי השווי כבר לא גבוה וכמו כלום יכולים למכור אותה מחר בבוקר למישהו בפרמיה משמעותית על מחיר השוק (25 מלשח). זה לא כזה מרגש כי אפשר לאמר את זה על כל נייר ביוטק.

מצד שני, קיבו מוזמן להסביר לנו מה הוא מצא בה שמעניין?
(בעיקר מההיבט הטכנולוגי, כי ברור שלא קונים אותה בהתבסס על היקף המכירות הסימלי)
יש להם מוצר אנדוסקופיה קטנטן, שמשווק בסין. השאלה אם יש פה פוטנציאל לצמיחה משמעותית או אקזיט חלומי? (כשלזכותם אפשר לאמר שלא צריך מי יודע מה חלומי, יחסית לש"ש הנוכחי)
כל פעם שמדיגוס ניגשו להנפיק בשנים האחרונות הם עשו את זה בדיסקאונט על השוק ולכן הנייר ירד וירד.

יחסית למדיגוס קולפלנט נראה לי יותר מעניין (אבל מנגד היא גם נסחרת בש"ש גבוה יותר, כ 90 מלש"ח), ואני גם יותר מתרשם מבעלי העניין ויכולתם הפיננסית לתמוך בחברה, קולפלנט הכוונה (ולאור הסחירות נראה שלא רק אני אלא גם השוק יותר מתעניין בה), אבל אני מוכן לשמוע מה לקיבו יש לאמר על מדיגוס???

בכל אופן זה בטח עדיף על מישהו שאומר שאולי פעם הוא ישקיע במשהו של ביטקוין (משאבי טבע, שנסחרת כמו קולפלנט+מדיגוס ביחד
)
זה כאילו שתגיד אני הולך להשקיע באנדוסקופיה, ויתנו לך 100 מיליון שקל. למה? ככה.

פה לפחות כבר יש מוצר. לא אומר שגם יצליח, אבל לפחות המוצר קיים. במשאבי טבע אין כלום.

קיבו

New member
שמתם לב מה היה במדיגוס אתמול

בסוף המסחר.....הנייר עלה תוך רבע שעה עד 40אחוז וסיים בעלייה של 6אחוז....מחזור 2 מיליון שח.....איך קורה דבר כזה בלי דיווח מהחברה

bogii

New member
רגע זה לא המניה שהנציב המורשע מושקע שם?

תבדוק מי מכר במחירים הגבוהים

באנליסט עשו לו אקזיט מהסרטים
לך תבדוק איזה הטבות סידר להם
בשביל תשואה מטורפת שכזו

love rain

New member
הנפיקו 820,000 מניות ביום שרוב הישראלים לא פועלים

ולא יכולים לנצל את הירידות לקניה. המניה יורדת יותר מידי לדעתי על הגיוס הלא גדול.

bogii

New member
תגיד ראית את הגרף? מלחכת תחת יות

לדעתך יורדת יותר מידי?
לך תראה כמה ירדה היום
בכללי זו יורדת סידרתית
שהערסוואת מאוד אוהבים
כרגע על 1.79
סוג של מניה שהיו לי והיום הם
בשערים של אפס נקודה כלום
גרף רב שנתי

http://bigcharts.marketwatch.com/ad...false&chartStyleToggle=false&state=15&x=0&y=0

גרף מתחילת השנה
מניה זיבלית מהזבל המשובח
עם ספליט הפוך 1:10
http://bigcharts.marketwatch.com/ad...alse&chartStyleToggle=false&state=15&x=43&y=7

לטעמי יש לבדוק את הפעילות
בזכוכית מגדלת
תחושה שלי שיש שם משהו לא כשר

bogii

New member
קיבו בדקת למי עשו חילוץ ? מי קנה ומי מכר

בשבוע שעבר חולץ "מנדהו" ביץ
והיום המניה חוטפת 17%

למעלה