יש למישהו מושג ביום של ירידות בנסדק למה טבע עולה 7%?

meir991

New member
יש למישהו מושג ביום של ירידות בנסדק למה טבע עולה 7%?

ANZ1

New member
כמה ענינים

1. המניה מדשדשת כבר כמה ימים, סביר שהיא תחפש כיוון, קצת למעלה קצת למטה,
רוב הקונים והמוכרים בזמן האחרון זה סוחרי יום, לא צריך להתרגש
2. המניה עולה בסך הכל 0.8 דולר, זה נראה הרבה כי המניה שווה רק 12 דולר,
עליה כזאת כשהמניה היתה ב72 דולר היתה רק 1 אחוז.
3. אחרי ירידות של כמעט 90 אחוז, הגיוני שיהיו תיקונים פה ושם, זה לא אומר כלום,
להזכיר לך המניה עלתה מ27 דולר ל33 דולר, כ6 דולר רק כדי להסתובב ולרדת 50 אחוז בכמה ימים
4. כרגע, לפי מה שמפורסם וידוע אין שום דבר חדש וטוב, לא צריך להתרגש,
עדיין לפי כל מה שידוע טבע צריכה להגיע לחד ספרתי.
המצחיק הוא שכל משקיעי טבע צוהלים כאילו הם לא מופסדים כבר 70 אחוז.

dw2322

New member
7% עלייה זה לא כ"כ קצת

ANZ1 בוחר לקחת את הצד הנגטיבי כל פעם, וזה בסדר, אבל לא כולם חושבים כמוהו.
למי שקנה לאחרונה, ובעצם לכל מי שמחזיק, עלייה יומית של 7% זה די הרבה. נכון, יחסית לירידה בשנה החולפת זה פחות מרשים, אבל זה חלב שנשפך. כל יום בוחנים מחדש.
מי שקנה אתמול בפתיחה ומכר בנעילה בוולסטריט עשה יופי של כסף.
&nbsp
לכן, לאור התנודה הגדולה מהרגיל ניסיתי אתמול לפשפש ולברר למה. יש מצב שההסבר הוא איזושהי התקדמות בגליבק הגנרי.
אגב, ניסיתי לחפש נתוני מכירות של המוצר (הלא הוא אושר בשנה שעברה) ולא כ"כ מצאתי. אם מישהו יצליח למצוא זה אולי יוכל לתת איזושהי הבנה לגבי שינוי עתידי בשורה של חטיבת הגנריקה בדוחות? יכול להיות, וזו רק השערה, שאנליסטים מתחילים לתקן את שיעור השחיקה במכירות החטיבה, שזה היה אחד מ"מנועי" הקריסה בנייר בשנה החולפת (לצד ירידה גבוהה מהצפוי במוצר הקופקסון ב Q4 ו 2018)

ANZ1

New member
לנידון למוות לא נשאר כלום פרט לאמונה ותפילה

אתם לא מאמינים בטבע,
פשוט לא מוכנים להכיר בעובדות,
כי הכרה בעובדות משמע שהפסדתם הרבה כסף
ויש רעיון טיפשי לחלוטין בשוק ההון שאומר
שעד שלא מכרת לא הפסדת,
אבל זה כמובן לא נכון.

DW מנהל הפורום, נשמע כמו מישהו שקנה דירה בחומס בסוריה שבוע לפני תחילת המלחמה, שילם, ועדיין מחשב שהדירה שלו שווה כמו שהוא שילם, למרות שבפועל נשאר רק קיר אחד עומד בכל הדירה.

גם כותל בודד יכול להיות אטרקציה תיירותית

אמונה היא דבר חשוב (לא היחיד כמובן).
אני מבינה את האופן בו אתה רואה את הדברים, ובכל זאת, יש מי שרואה אחרת את הדברים (אתה יכול לקרוא לזה מקווה או מאמין).

dw2322

New member
מצאתי גם כתבה על כניסת טבע לסין?

https://www.fiercepharma.com/pharma...ough-guangzhou-pharma-joint-venture-bloomberg

עוד משהו זה על תוכנית לחולים הנוטלים גליבק גנרי שלהם:
http://www.businesswire.com/news/ho...es-Prescription-Copay-Savings-Program-Generic
גליבק זו תרופה יקרה לסרטן (עלתה פעם 120K$ לשנה), וכנראה שטבע משתפת פעולה עם חברות ביטוח כדי לעודדן להשתמש בגירסה שלה (כמה חברות גנריות מציעות גירסה גנרית לתרופה):
https://www.optum.com/resources/library/generic-competition-gleevac.html
https://www.medscape.com/viewarticle/867272

ולבסוף כתבה על המוצרים החדשים שלה:
http://www.barrons.com/articles/will-tevas-pipeline-lead-it-to-the-promised-land-1510776880
בכתבה מזכירים שלא מתוכננת הנפקת אקוויטי בקרוב, שזה קצת מפתיע כי אני מאמין שהשוק כן ציפה לאיזושהי הנפקה (אולי פרטית ללן בלווטניק?).
כמו כן מזכירים מספרים מפתיעים משהו בנוגע לאוסטדו: 600M$ להנטינגטון ו 1.2B$ עם דיסקינזיה. השוק היה זהיר יותר ותמחר מספרים צנועים בהרבה (השוק, לא ANZ1 שבכלל קבר אותה
)

ANZ1

New member
ראית פעם משפט פיצויים בארצות הברית לאדם שמת מתרופה ?

אני ראיתי, זה נגמר במאות מיליוני דולרים פיצויים,
עכשיו , תחשב כמה חולים זה מיליארד דולר מכירות (למרות שאין שום סיכוי כי רופאים לא נותנים את האוסתדו אלא את המתחרה).
2 אחוז מהחולים, כמה מאות אנשים יתאבדו, כל אחד , משפחתו תתבע לחוד את טבע ותקבל כמה מאות מיליוני דולרים.
20 אחוז נוספים יחלו במחלות קשות אחרות כמו דכאון, חרדה, פרקינסון ועוד הרבה מחלות אחרות, אלו הנתונים הקיימים, כל אחד יתבע את טבע ויקבל כמה עשרות מיליוני דולרים.
רק זה יכול לסגור את טבע, אתה צריך להתפלל שאף אחד לא יקנה את התרופה.
הפיצויים שטבע תשלם אם יקנו את התרופה הוא הרבה יותר גדול מהמכירות שלה.

dw2322

New member
שוב, אתה טועה ומטעה

בהנטינגטון הם תרופה יתומה. זו התרופה הכי טובה שיש והם יקחו את כל השוק.
&nbsp
בשוק הדיסקינזיה תהיה תחרות, והם אכן צפויים להיות המוצר השני ולא הראשון. מאחר והשוק גדול בהרבה משוק ההנטינגטון גם החלק הזה צפוי להיות גדול יחסית.
&nbsp
תוציא לך את הג'וקים הללו מהראש. הם כבר מוכרים את התרופה רבעון ואף אחד לא התאבד ולא תבע אותם. Q3 היה 6M$.
Q4 צפוי להיות 30M$ ובשנה הבאה 180M$ - כלומר זה הולך להיות חברת הביוטק המקומית הכי גדולה (כבר ברבעון הבא עוברים את קמהדע ובשנה הבאה עושים כפול ממנה)

ANZ1

New member
אתה מתחיל להשמע יותר ויותר כמו המטוס

(וזה לא מחמאה),
כל הנתונים שכתבתי לקוחים מהFDA וטבע, אלו לא הנתונים שלי, אלא המציאות,
2 אחוז מכל החולים שיקחו את האוסתדו ימותו, ו20 אחוז יחלו במחלות קשות אחרות, אלא אם אתה לא מסכים עם בFDA,
בינתיים טבע כמעט ולא מוכרת, היא מכרה ברבעון 6 מיליון דולר, שזה כלום, סביר שיחדה כמה רופאים לתת את התרופה, כמו שהיא עשתה כבר שנים והיא נחקרת על זה בכל כך הרבה מקומות, חכה כמה חודשים ותתחיל לראות את הגופות.
כל ההודעות שלך משער 72 עד 12 לא השתנו, אתה נשמע אותו הדבר,
הדבר היחיד שמשתנה אצלך זה ההפסדים, ואלו כנראה מאד גדולים,
כי אתה אפילו לא מסוגל להודות בזה, עד שלא ראיתי את ההודעות שלך שאתה מחזיק משער 72 וקנית כל הדרך למטה ב60 50 והלאה למטה, חשבתי שקנית רק ב35,
אבל כנראה אתה הכנסת כבר מעל 30 אחוז מהכסף שלך לטבע וזה כנראה מאד כואב,
היחיד שטועה ומטעה לגבי טבע, זה אתה,
כל מי שהקשיב לי הרויח כסף, או לפחות לא הפסיד.
אבל לכתוב שטויות מומצאות לגבי תרופה ש80 אחוז מהרופאים אומרים שלא יתנו אותה, לא יעזור לך.
חבל, להפסיד כסף בהשקעה גרועה מילא, אבל לעשות כל טעות אפשרית ולחזור על זה פעם אחר פעם, זה כבר ממש טיפשי

בדר"כ אני מסכים אתך

אבל לא לגבי נושא התביעות. אם טבע תסתיר תופעות לוואי, אם היא תתרשל באיזשהו שלב, אם היא תצהיר על משהו אחד ותספק משהו אחר, אז כן אפשר לצפות למבול תביעות.

אבל כשיש תופעות לוואי מוצהרות, זה לא פשוט לקבל על זה פיצויים.

חברות התרופות כולל טבע בכל זאת יודעות לכסות את התחת שלהן יפה יפה.

ANZ1

New member
דווקא קל מאד

כי אין קשר לחוק או לדיווח.
זה ארצות הברית צריך לשכנע חבר מושבעים, חבורת אנשים מהרחוב בלי שום ידע או עניין בחוק , זאת לא תביעה פלילית אלא אזרחיתלא צריך להוכיח כלום רק לשכנע בנזק.

meir991

New member
על ההתנהלות האובססיבית של ANZ1 מול DW

חשבתי שהגיע כבר הזמן שתרגע קצת מול אלוני.
אתה תאורטית , אכן צדקת רוב הדרך שעשתה טבע למטה (אמנם הבטחת חד ספרתי אבל נניח לזוטות כאלו...) , לעומת גישת המיצוע של DW , אבל אתה יודע מה ההבדל הענקי ביניכם? שהוא אכן האמין וקנה, אתה שהאמנת בירידה כל הדרך משער 72.......עד 12, מה עשית בנדון? חוץ מלהיות נביא בשער? היית אמור להחזיק פוטים משערים 72, 60, 50, 40,......... 12, ואז היית מן הסתם מבלה כעת על יאכטה ומשייט בעולם.
היות ואתה לא מציין אף רכישה שלךשל פוטים , אנחנו לא יכולים להתייחס ברצינות לדבריך למרות שאסייג ואומר שניכר שאתה מתמצה יפה בחומר הנוגע לטבע. אבל גם ויגודמן שלט בחומר ובכל זאת טעה בגדול.
אז לסיכום קל מאוד "לשבת על הגדר" ולהעיר לאחרים שעושים , ובזה מתמצה התפקיד. לשבת על ההיסטוריה של המשקיעים ולבדוק איפה טעו.

אז ידידי היקר , אנא תעדכן אותנו גם בהשקעות שלך ואם אתה בטוח שמשהו ירד , יאללה קנה פוטים.
גלוי נאות : אני עצמי מושקע בסכום גדול בטבע, קניתי 11,000 יחדות בשער 30.50$.
הנזק בינתיים על הנייר הוא אדיר ,תחשב לבד , ומחכה לטוב.
אגב , לא צריך מגבית, יש לי מה לאכול...

meir991

New member
הלוואי ואלו יהיו הטעויות החמורות שלי. אתה צודק התכוונתי ל DW

a190

New member
אתה טועה

גם אני החזקתי טבע שהייתה מעל 30 דולר,וכשראיתי את ההודעות שלו
התעצבנתי יותר ממך בסופו של דבר מכרתי גם בזכותו את טבע בהפסד קטן,
לפני כמה ימים קניתי את אותה כמות בשליש כסף.
הטענות שלו מגובות בעובדות.

למעלה