הסכם פשרה באינוונטק

dw2322

New member
לא יודע, נשמע מחר

בכל מקרה טוב משמעותית מהציפיות של החברים כאן (אני, שמעון ריטבליט ו yel5 ).
ברור שבסה"כ הפסדתי, אבל יתכן שהרבה פחות משחששתי.

&nbsp
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/29/181437893/שוק_ההון/בורסה_ושוק_ההון
&nbsp
מזמין גם את הסקאוטר ו richy9 להגיע. אם הצלחתם ללקט סחורה באגורות בודדות ליחידה אז יש מצב שעשיתם homerun מדהים! (פי 10 על הכסף? ) שאפו

אקזיט של פעם בכמה שנים טובות.
בגלל דברים כאלה ריצ'י ואחרים מחפשים אגחי זבל מחוץ לבורסה.
&nbsp
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/29/176586863/שוק_ההון/בורסה_ושוק_ההון

ל- DW עם כל הכבוד בוא נעמיד דברים על דיוקם

א. גובה התביעה
לידיעתי התביעה ע"ס 16 מ' ש"ח
עם הצמדות ריביות ושאר ירקות
קרוב יותר ל- 20 מ' ש"ח מאשר ל- 15
שאתה רשמת
&nbsp
ב. עוכרי הדין
לגיא נאמן מגיע 20%
לעדי פיגל " ע"פ התקנות "
זה תיק לפנסיה והוא ידע
לדאוג לעצמו . . .
בוא נניח 12% בכדי שתהיה
אפשרות שנופתע לטובה . . .
&nbsp
ג. מס הכנסה
25% מהיתרה . . .
&nbsp
ד. עסקה מחוץ לבורסה
יוק - לא ניתן נמחק מהמיסלקה
&nbsp
סיכום
דעתי אכזבה
מדוע ? כנראה שאיש
לא "יוציא" את קרן ההשקעה.
וסליחה שהשבתתי שמחות
&nbsp
אחרון
מחר 18/9/2017 לא מגיע לאסיפה
עקב התחיבויות קודמות
תדווח לנו DW בבקשה
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

dw2322

New member
הסכם פשרה באינוונטק

יש!
עיזבון יולי עופר ישלם 11.5 מלש"ח כפשרה בגין התביעה שלנו בסך 15.
סוף סוף אפשר יהיה לפרוע את האגחים (עם תספורת, אבל סבירה)
http://docs.wixstatic.com/ugd/949bbf_543e4dacb1694e63898a782e4c9d8186.pdf

האגח כבר לא סחיר יותר מאז 12.11.2014.

מחר, יום שני, בשעה 17:00, תתקיים אסיפה אצל רזניק, יד חרוצים 14 ת"א.
http://docs.wixstatic.com/ugd/949bbf_fd738c65b0fe43cc912ea5cd8e680eec.pdf

yel5

Well-known member
dw - חדשות מרעישות ותודה על העדכון. רצתי לאקסל

לחשב את ההחזר המשוער, ואם ההערכות שלי נכונות, מדובר על החזר
סביב 60 אג'. החזר נדיב במיוחד.
בהחלט חדשות שעושות לי את היום.

dw2322

New member
יותר שבוע או חודש מיום, אולי אפילו מהלך של פעם בשנה

כל יום יוצא לך לשפשף את העיניים עם עלייה של מאות אחוזים מעל מה שחשבת בנייר מסויים?
&nbsp
מי שהצליח לאסוף סחורה בחד ספרתי נמוך עשה פה homerun !

yel5

Well-known member
אני יכול להעיד ש - 36 אג' הוא שער הרכישה

המינימלי שלי.
ל- dw: אם אתה הולך לאסיפה ולא איכפת לך, אנא בדוק אם הפשרה בענין מניות של חברת אקסלייט מומשה. כלומר, האם התקבל בקופת הפרוק 3.5M ₪ (בגין 55% מניות בשווי 1.66M$). בתודה מראש.

dw2322

New member
סיקור האסיפה

שורה תחתונה? אפשר לצפות ל 30-40 אגורות ב 2018, ואח"כ אולי עוד משהו.
&nbsp
באסיפה נכחו הגר שאול (נציגת הנאמן, יוסי רזניק נכח דרך שיחת ועידה), עו"ד עדי פיגל (זה שמנהל עבורנו את פירוק החברה), עופר (פרטי גדול), ג'רי (פרטי גדול), נציג הראל ונציג אנטרופי.
&nbsp
עדי: בהמשך להסכם גישור שני, נחתם הסכם ב 7.9, הכפוף לאישור בית משפט לענייני משפחה ובית המשפט של הפירוק. מחכים לתשובת הכנ"ר עד ה 15.10 כשבהתחשב בחגים מנסים להקדים.
אחרי 2 האישורים נגיש בקשה פורמלית לאישור הסכם הגישור.
המגשרת השופטת הילה גרסטל מאד סייעה.
&nbsp
לגבי עלויות שכ"ט של עורכי הדין מתוך תביעת העיזבון. בהתחלה זה היה 18%+מע"מ אולם בעקבות בקשת אודי קושל ממגדל ויוסי רזניק עדי הסכים להפחית ל 15%+מע"מ, כשמתוכם עו"ד גיא נאמן מקבל 3%. החמאנו לעדי על העבודה הטובה שהם עשו וניסינו לברר אם אפשר לקזז את המע"מ, וכנראה שאי אפשר, מכיוון שזו חברה נשלטת זרה. סוגיית המע"מ נבדקה ע"י 2 משרדים: בייקר טילי ועו"ד רמי יולוס שהוא מומחה בדיני פירעון.
במסגרת הפשרה אמורים לקבל מהעיזבון 11.5 מלש"ח (ברוטו, לפני שכ"ט) שיתקבלו עד 10 ימים אחרי שבית המשפט שדן בעיזבון יאשר את הפשרה. בגדול, כנראה ייקח בין שבועיים לחודש וחצי מהיום.
יגיעו עוד 300 אלש"ח.
אנחנו לא נקבל את הכסף כ"כ מהר כי זו בעצם חברה הולנדית וצריך לסגור את כל הפינות, ולכן בגדול אפשר לצפות לחלוקה משמעותית ב 2018 (כנראה יותר בהתחלה מאשר בסוף).
אחרי החגים ידונו בכל תביעות הנושים (אנחנו בערך 98% מהם). יש 45 יום אח"כ להפוך אותן לחלוטות.
בייקר טילי מטפלים בדוחות וזה בשלב מתקדם.
&nbsp
כל ההוצאות בתיק שולמו ובקופת הפירוק יש כיום כ 5.5 מלש"ח. סכום זה הגיע ממימושי הנדלן (נאדור, מרצלי, עתיד), מאקסלייט (900K$) ומכירת השלד הבורסאי ב 2.25
נשאר עוד תשלום לדירקטורים ההולנדים, כ 800 אלש"ח, בייקר טילי, רמי יולוס, אגרת השגחה לכנ"ר ועוד כל מיני ולכן עופר הסביר שלפי חישוב שלו יצא כנראה 9.87 מהעיזבון + 5.5 ובסה"כ סדר גודל של כ 15 מלש"ח. עדי לא רצה להתחייב אבל זה כנראה הסדר גודל.
בסידרה היו כ 34M ע.נ., עשו buyback של 4 ולכן זה סדר גודל של 30M ע.נ. ולכן בתיאוריה זה חצי פארי, אבל צריך להשאיר משהו לתביעה שעדי פיגל אולי ינהל מול נושאי מישרה. בנוסף, ישנה גם התביעה הנגזרת של אילן יצחקי, שבה כבר אין לנו הוצאות ואם יצליח נקבל ממנה משהו (25-30%)
&nbsp
בסה"כ תהיה כאן תספורת משמעותית, ורובנו נצא מופסדים מכל העסק, אבל טוב שזה לפחות מגיע לקראת סיום.
השער הכי נמוך שהאגח נסחר בזמנו אכן היה סדר גודל של 36 אגורות, ומאחר ואח"כ השלד נמכר והאגח נמחק ממסלקת הבורסה הרי שלא ניתן היה לבצע מסחר מחוץ לבורסה, ולכן אף אחד לא יכול היה לקנות בחד ספרתי ולהרוויח פה המון. מי שקנה לקראת הסוף, בשערי 3X, כנראה כן ירוויח משהו אבל רובנו קנינו ביותר גבוה (אני למשל קניתי ב 63 ו 53).
עופר אמר שכבר יצא לו להיות בדברים כאלה (אגחים שכבר לא נמצאים במסלקה) והכסף מועבר ישירות לחשבון הבנק או הברוקר.

yel5

Well-known member
תודה על המאמץ. 3 הערות:

1. אם אני מתעלם מפשרת עזבון יולי עופר, שווי הנכסים ממכירת השלד, נאדור, מרצלי, עתיד, אקסלייט ופקדון לה מרידיאן היו 12M ₪ לעומת 5.5M ₪ בדווח הנ"ל. ככה התנדפו להם 6.5M ₪. הידד לפושטי העור בחסות בית המשפט.

2. בסוף 2013 היו 34.2M ע.נ. בניכוי 2.3M ע.נ שהחברה בת (אינוונטק ניהול) החזיקה נשארנו עם 31.9M. לא היתה רכישה עצמית של 4M, כפי שהוצג באסיפה אלא רק 2.3M.

3. לפי הסקירה הכספית של dw עם ע.נ מתוקן אצלי, ההחזר הוא סביב 40 אג' (לא כולל תביעת בעלי שליטה ונושאי משרה).

למעלה