השוק מתחיל לדרוש פרמיית סיכון מפירמידת בזק

dw2322

New member
סטלה כבר הלכה הביתה?

כבר החליפו לך את דירקטוריון הבובות של שאול?
&nbsp
מה כ"כ בוער לך לקנות חברה עם ממשל תאגידי כ"כ כ"כ מזעזע? חסר ניירות מעוף יותר מעניינים?
&nbsp
ראה כמה טבע חטפה וחטפה וחטפה, ורק לאחרונה הנייר מתחיל להתאושש.

הפרבולה

New member
מכיוון שהיא משלמת דיווידנדים נדיבים

ותזרים המזומנים שלה צפוי להימשך ,ויש להניח שיעשו בהנהלה סדר ( אבל אז כנראה שהמניה כבר תספיק לעלות , ואני רוצה לתפוס אותה בתחתית
)

dw2322

New member
מתחת לכל רצפה יש מקלט

הנייר נסחר בפי 7 על ההון, אז אם רוצים יש עוד מקום לרדת. גם מכפיל הרווח לא כזה נחשק (והרווח עלול לרדת כך שהמכפיל העתידי גבוה יותר), ועד שלא ישפרו, דרמטית, את הממשל התאגידי, אז סביר שמשקיע זר (ויש בבזק הרבה משקיעים זרים המומים כיום) לא יסכים להשקיע עוד כסף בצרה הזו. חסר חברות טלקו בעולם, בלי שאול והבובות?
&nbsp
בזק כרגע סכין נופלת. ברור שהיא ב watchlist שלנו, אבל כרגע יש לה עוד דרך ניהולית ארוכה לעבור.

yel5

Well-known member
היא יורדת כבר 7 ימים רצופים... אל תמהר

הדיבידנד האחרון שולם לפני חודשיים ולאור החקירות לא ברור כלל מתי ישולם הדיבידנד הבא.
לא חכם לקנות מניה בעת ירידה. עדיף לדעתי לתת לה להמשיך לרדת עקב החדשות השליליות המתפרסמות מדי יום.
אני יכול להגיד רק מתי לא לקנות (כאשר המניה לא מפסיקה לרדת), אך לא אוכל לומר מתי לקנות.

yel5

Well-known member
קבוצת אלוביץ': דוח סודי שהוגש לבימש גורם להרחקת

אלוביץ' ל- 60 יום נוספים. שימו לב, השופטת נעתרה להרחקתו ל- 60 ימים - תקופה כה ארוכה ומתריסה המעידה על פוטנציאל הפגיעה ממעשיו.

לידיעת הממתינים על הגדר (כמוני): מאז שפורסם על חקירת הרשות ב- 20.06.17, המניות בזק, בי קום ואינטרנט צנחו ב- 18%, 32% ו- 39%, בהתאמה.

המגבלות החמורות שהוטלו על שאר המעורבים מלמדת על חומרת החשדות. אני מאמין שהמומנטום למטה ימשך ביום ראשון. בינתיים, ב- 3 המניות ירידות רצופות ב- 9 ימי המסחר האחרונים.

למעלה