אגח זבל חדש? גינדי השקעות ד'

dw2322

New member
אני חושב שההופעה היום בערב

הייתי בהופעה של עברי לידר בלילה לבן, ואז היו אנשים.
מאחר והלכתי עם חברים אז לא יכולתי לבצע dd (לטייל בין החנויות ולעשות שופינג
) לפני כן כדי לראות אם אנשים מגיעים רק להופעה או גם פותחים את הארנק קודם (עד כדי דוכן השתייה שעבד היטב)
&nbsp
בכל אופן טוב שהם מתחילים לעבוד כדי להרים את הקניון, בכך שהם מציעים חניה חינם והופעות. החניה יכולה למשוך טרפיק מכל גוש דן, מה שכמובן יעצבן קלות את עזריאלי, כי כרגע קניון tlv ממוקם ראש בראש מולו, ועזריאלי גם צריכים להתחיל לאכלס את שרונה.
&nbsp
לדעתי זה לא תרחיש בלתי סביר שהשכ"ד בקניון tlv בעדכוני החוזים ירד למטה. גם אצל עזריאלי קשה לראות איך הם מצליחים להעלות שכ"ד וגם שמירה על סטטוס קוו יחשב להישג.
&nbsp
אצל מירלנד, כאשר הרובל קרס, ה NOI הדולרי ב 2 הקניונים שלהם עשה בנג'י, כי הסוחרים לא מתנדבים להתאבד ואם החנות לא מוכרת (אצלם ברמה הדולרית, ברמה הרובלית לא היתה בעיה) אז גם בעל הקניון מרגיש את זה.

dw2322

New member
יש זבל ויש זבל

גם האגח של אורתם סהר, החברים של גינדי, היה אגח זבל, כאשר עד שהתחילו לצאת הג'וקים הכל היה בסדר, אבל אחרי שיצא ג'וק אחד?

אהה. רגע. אולי לא כדאי להזכיר את חבל התלייה בבית הנידון?

לכן אפשר להבין מוסדיים שמתחילים לצמצם חשיפה בגינדי. עדיף להחלץ ב 99 מאשר ב... 14

&nbsp
אם החוב לבנקים הוא חוב בכיר, והם יעשו בעיות עם המיחזור, אז Houston, we have a problem... והולכת להיות אסיפת אגחים עצבנית בקרוב...
&nbsp
מימוש הנכס ב firesale מהיר יתקשה להביא 1.8 מיליארד כך שמבחינת נושי האגח, הנכס, כרגע, כנראה מתחת למים. בנקים הם לא יצור חביב

&nbsp
בוא נגיד שכרגע אני מרגיש יותר נוח עם אגח מירלנד מאשר אגח גינדי, ואגח מירלנד מציע לי, בלי טובות, 7%, ושם יש לי כרית הון עצמי שמנה בהרבה.
באורתם סהר בשנה שעברה זה היה כואב. מאד כואב. מאד מאד כואב
דפקו לי ת'תשואה הכוללת של 2016

dw2322

New member
ואכן יש אסיפה בקרוב, ב 19.7

אבל הנושא טכני - האם יוסי רזניק ימשיך להיות הנאמן או לא.

&nbsp
אם יוסיפו נושא לגבי מה קורה עם הקניון והמימון מחדש אז חדר הישיבות הקטן של יוסי כבר לא יספיק לכולם.
רגע - יש לי רעיון - אם הקניון ריק אז אפשר לכנס את האסיפה... בקניון!

לבקש מהחנויות שישאילו כמה כסאות, להביא כיבוד מהמסעדות, והנה אסיפה

aeonf

New member
ברור שחוב לבנק הוא בכיר

אתה חושב שהבנק מטומטם? תבין כמעט כל האג"חים בארץ הם נחותים לחוב הבנקאי וזה חוב שהבנק לא מוכן לממן בכלל.
תחשוב מה יקרה לאג"חים של חברות הנדל"ן אם יהיה ירידה קטנה של 5% במחירי הדירות או סתם תקופת קיפאון בהם אין הכנסות אבל הוצאות המימון דופקות.

למעלה