טבע הפסידה במשפט של Altima

ANZ1

New member
ואי אפשר לכתוב כל פעם בשם אחר עם כוכבית אדומה

ולצפות להתייחסות רצינית, אתה כל הודעה כותב בשם אחר.

ANZ1

New member
אתה רוצה שמישהו יכתוב לך את תיק ההשקעות שלו

תתחיל בלכתוב בשם אחד קבוע, ותתחיל בלכתוב את תיק ההשקעות שלך,
אתה לא יכול לבקש שום דבר ממישהו אחר לפני שאתה עושה את אותו הדבר.

ANZ1

New member
כל מה שאתה כותב עם כוכבית - לא רציני

אין טעם להגיב לך בכלל

igal2016

New member
בכל מקרה, מי שנכנס , זה לא זמן טוב למצע

יכולה לרדת עוד , המומנטום התהפך כלפי מטה מאז הציוץ של טראמפ,
כנראה שלקראת המשפט עם נוברטיס תיהיה תנודתיות ,
שבה אם שמים לימיט על מחיר נמוך כלשהו ייכול להיות שייפגע בו וייעשה מיצוע במחיר טוב שבו המחיר היה שם רק לשניות ספורות אולי

הפוזיציה בסייבר-ארק CYBR עלתה כמעט 13 אחוז , בקרוב יממש , מחיר יעד 54.5$, שזה 21 אחוז יוצא
אנליסטים חושבים שתגיע ל57-59$
נקווה לטוב

cocacola27

New member
כל הכבוד על CYBR

גם אני חושבת שצריך לחכות קצת עם לקנות טבע כרגע כי כנראה יהיה אפשר להשיג בקרוב במחיר טוב יותר.

dw2322

New member
מה לדעתך טראמפ היה מצייץ?

שופט עוכר ארה"ב, הרוצח חולי סרטן מסכנים בעזרת השטן אלי לילי, ומונע מהפיה טובה טבע להציל חיים של hard working americans

&nbsp
נ.ב. במשפט הקופקסון טבע היא השטן, וסנדוז/נוברטיס היא הפיה הטובה

&nbsp
נ.ב 2 - במשפט הקופקסון הנ"ל מדובר על דיון בקשר ל 4 מתוך 5 הפטנטים. אבל מה עם החמישי? בלי לבטל אותו עדיין אי אפשר להעתיק. בעיה
לנוברטיס הפתרונים (וקופת מזומנים גדולה מאד מאד ש-טבע תתבע, מיליארדים של דולרים, כך שכדאי מאד שהקייס של נוברטיס יהיה ממש, אבל ממש ממש טוב לפני שהם חולמים להעתיק, אפשר לגמרי לצפות שטבע לא תהיה נחמדה ותנקנק את האם-אמא של מי שיעז להעתיק את הבלוקבאסטר שלה בלי שהוא מכוסה ב 100% מכל הכיוונים, לא 99.9%, ולנוברטיס יש כיסים עמוקים עמוקים להפרע מהם
)

ANZ1

New member
זה לא משנה

הפסד במשפט = 10 אחוז ירידה במנית טבע באותו היום

dw2322

New member
יתכן, ואולי אפילו רק בשפל תוך יומי, ומנגד... זכיה, +20% ?

ANZ1

New member
לא, זכיה = פלוס 2 אחוז

כל התחזיות של טבע מסתמכות על זכייה במשפט, לכן אם יקרה והיא תזכה, שום דבר לא ישתנה, עדיין התחזיות שלה ישארו אותו הדבר, עדיין בשנה הבאה הפטנטים יבוטלו.

dw2322

New member
טבע לא קובעת את מחיר המניה, השוק קובע

והשוק, כרגע, לא סופר את התחזית של טבע ומתמחר אחוז גבוה להפסד במשפט. בגלל זה הנייר זול.
זכייה במשפט תחשב להפתעה, ולכן קידומת 4 דולרית היא הערכה סבירה לדעתי (לא שזה ינחם את מי שקנה ב 70$
, אבל מי שקנה ב 33-35$ יהיה מרוצה
)

ANZ1

New member
בסדר, ניצחון = קידומת 4 , הפסד = קידומת 2

וזה טיפשי כי כל ההבדל בן ניצחון להפסד הוא מקסימום מיליארד דולר הפרש, שזה 3 אחוז משווי החברה.

dw2322

New member
קשה לי לראות קידומת 2

כאמור ירידה של עשיריה בתוך יומי איננה תסריט בלתי סביר (אני מצפה להרבה כתבות פניקה), אם כי בסוף היום אני מעריך שהנייר יסגור בירידה מתונה יותר (5% ?
)

כאמור לא בגלל שזה לא רע אלא בגלל שהירידה בתקופה האחרונה כבר מגלמת חלק מהתרחיש הזה.

נחיה ונראה.

ANZ1

New member
לכל משקיע בטבע יהיה קשה לראות קידומת 2

אבל כל הודעה רעה, ויש כמה בצינור יכולות להמשיך להוריד את המניה.
הפסד במשפט , הוראות חדשות של טראמפ עוד כמה ימים (זה אחד הדברים העיקריים שהוא דיבר מעניני הכלכלה), משפטים על תאום מחירים, קנסות, חדשות רעות (אם יהיו) מתחום הפיתוח . וכו

למעלה