‫צמידי כוח - Power Balance. עכשיו דגמי - 2011

Skyheartblue

New member
‫צמידי כוח - Power Balance. עכשיו דגמי - 2011

שלום, חברת SPORTi אשר משווקת מוצרי ספורט בארץ ובעולם משווקת גם את צמידי הפלא - Power Balance. מי לא שמע על צמידי האנרגיה.... להיט עולמי!!! www.powerbalance.com חברת SPORTi מוכרת צמידים ליחידים ובעיקר לחנויות ספורט. אנו מחפשים מאמני כושר אשר יהיו מעוניינים למכור את צמידי הפלא המקוריים במסגרת חדרי כושר וחוגים אחרים במחירים מוזלים. למעוניינים אנא לפנות: שחר [email protected] 052-6020029

R O N M

New member
באמא שלי שאתה פאקין הומו

גם בסיפור הקודם אתה יצאת טמבל ופחדן הומו שמישהו שאל אותך תשם שלך ולא אמרת לו ועכשיו ואתה ממשיך שאף אחד לא יודע מי אתה סתם אתה צוחק על אחרים ואתה סתם טמבל שלא מוכן לגלות איך קוראים לו ואתה סתם הומו קוקסינל

123456141

New member
יאללה סתום יא הומו

רון מי אתה חושב שאתה יא פאקינג טמבל סתום תפה וזהו... פורום של אכולי סרטטט

R O N M

New member
אעלק אני אכול סרט

למה כי דיברתי לא יפה לאיזה פאקין הומו אחד שלא אומר איך קוראים לו לא שלי אכפת מי הוא פשוט פעם קודמת אמרו לו להגיד איך קוראים לו והוא שתק אחרי שהוא צחק וקילל פה את כולם

R O N M

New member
אעלק אני אכול סרט

למה כי דיברתי לא יפה לאיזה פאקין הומו אחד שלא אומר איך קוראים לו לא שלי אכפת מי הוא פשוט פעם קודמת אמרו לו להגיד איך קוראים לו והוא שתק אחרי שהוא צחק וקילל פה את כולם כל הזמן שאתה לא אומר איך קוראים לך אין לך זכות לדבר בכלל

חחחחחחחחחחחחח רוןןןןןןןן!!!

רון יחסית לילד כאפות אשכנזי מרמת אביב יש לך הרבה ביצים לדבר איך שאתה מדבר פה...אתה דוגמא קלאסית לעבריין מקלדת אחויה!

R O N M

New member
נכון אני עבריין מקלדת

אתם שלוש אנשים מסטלבטים וצוחקים פה על מישהו אחד מישהו אחר בא אומר לכם עם אתם גברים בואו תגידו מי אתם ואתם שותקים ולא עונים לו ובוא תגיד לי למה אני עבריין מקלדת מה קראתי לו הומו אז מה אתם עפים פה על אנשים כמו לא יודע מה מתחילים לצאת עליו אומרים לו שתזיינו אותו ולא אומרים לו איך קוראים לכם אז תסביר לי איך אני פה העבריין מקלדת

123456141

New member
די עם הפאקינג פורום הזה...

פעם היה פה צחוקים... עכשיו כל מה שיש פה זה אנשים מפגרים שחושבים שהם גברים יאללה תשתחררו מה אתם באים לזיין תמוח... כל מה שנשאר בפורום הזה זה דיסים...

Niiz

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יווווו פיפי במחתונים

shdematiSM

New member
וואלה רון אתה לא מבין שזה מה שהם מחפשים

שתתעצבן ואשכרה תגיב להם אז די אל תתייחס וזהו יעלמו מפה עוד כמה זמן מתי שלאף אחד לא יהיה אכפת ממה שהם רושמים פה

orbas

New member
אני לא מבין

למה כולם פה צועקים כל הזמן תיהיו קצת בשקט לפני שדור הכושי יבוא עם טאי הכלב המסתורי מיייייי יותררר גבבבבבבבררררררר אווווושריייייייזזזזז אוווווו גיליייייייזזזזזז

למעלה