יו אס אופן יום רביעי. קרוליצקי ורבעי גמר חצי תחתון

נישיקורי עם שבירה במערכה החמישית, אנחנו בדרך להפתעה ענקית..?

למרות שזה למעשה חצי סופר אכזרי.
לפחות שלושה מהשחקנים בחצי הזה בכושר נהדר (מארי, נישיקורי, דל-פוטרו), תוסיפו לזה את סטאן שהוא תמיד מסוכן ויכול להתפוצץ...
וקיבלנו חתיכת מתח.

מארי שילם את המחיר של השבועיים הרצופים אולימפיאדה וסינסינטי

חבל. היה בסך הכל בכושר מצוין בתקופה האחרונה. גם המערכה הראשונה היום הייתה מצוינת אבל מרגע שהתחיל הגשם המשחק שלו השתבש. ראיתי רק חלקים מהמשחק אבל במה שראיתי זה היה יותר מארי עייף מאשר נישיקורי נפלא שניצח את המשחק. מארי חזר שוב ושוב גם משתי שבירות בחמישית אבל בסוף הוא כבר לא סחב. לא אסון גדול אולי, לא חושב שמארי היה מנצח כאן את נובאק. אבל בזאת תמה סופית התקווה לצמצם את הפער מהמקום הראשון.

גם לי עצוב מאד על מארי, בעיקר כי הוא היחיד שיכול על נובאק

מארי נפל על צד הגרלה אכזרי, בטח מול החצי המצחיק השני.
הוא לא שיחק רע הערב, אבל נישיקורי הוא בטח לא שחקן פראייר, וכמה נקודות של חוסר ריכוז שמארי איבד, והוא עכשיו הולך הביתה.
וכן, גם כל המשחקים שהצטברו אצלו עם האולימפיאדה וסינסינטי, לא ממש עבדו לטובתו כשהמשחק הזדחל לכיוון הארבע שעות.

לנובאק לדעתי ממש לא מגיע לזכות בטורניר הזה אחרי השבוע וחצי בדיחה שהוא העביר בעיקר בצחקוקים עם בוריס בקר.
הבעיה, שכרגע קשה לי לראות מישהו גונב ממנו אפילו מערכה.
דל פוטרו וסטאן שיכולים לנצח אותו - הם צמד שחקנים שלא בנויים למרתונים ארוכים והגוף שלהם כבד, הם כבר הלילה יתישו אחד את השני, אח"כ נישיקורי יתיש את המנצח מביניהם, ככה שקשה לי להאמין שיהיה להם עוד כוח פיזי מול נובאק;
ונישקורי לא מספיק טוב כרגע בשביל לנצח את נובאק בהטוב מחמש מערכות במידה והוא זה שיגיע לגמר.
באסה.

הרקורד של מארי בסלאמים מול נובאק

בשנים האחרונות לא מדהים. לעומת זאת, סטאן ניצח אותו פעמיים, דל פוטרו ניצח אותו באולימפיאדה ונישיקורי כאן לפני שנתיים. נובאק פייבוריט מובהק נגד כל אחד מאלה אבל הוא היה גם נגד מארי.

אגב אני מנסה להזכר במשחקי חמש מערכות שמארי הפסיד ונזכר רק בהפסד לנובאק ברולאן לפני שנה.

בסטטיסטיקה לא רואים שמארי מגיע אחרי זכיה בוימבלדון+זהב בריו

לדעתי, לו הוא היה מגיע כאן לגמר מול נובאק, זה היה משחק אחר מאשר מה שמראה הסטטיסטיקה הרגילה שלו מול נובאק בסלאמים.

מאידך,
סטאן - לא עשה הרבה בשנה האחרונה,
נישיקורי - אמנם ניצח את נובאק ב- 2014, אבל אז זה היה נובאק בכושר מחריד והוא הגיע אחרי שני הפסדים מהירים במאסטרסים של קנדה וסינסינטי,
דל פוטרו - הלוואי הלוואי, זה יהיה וואחד סיפור להרבה שנים, אבל קשה לי להאמין, בעיקר כי זה הטוב מחמש מערכות.

kingRF

New member
לגבי סטאן - אני לא חושב שאפשר להסתמך על תקדימי עבר

הוא מסוג השחקנים שקשה מאוד לעצור כשהוא נכנס לזון. גם ברולאן 2015, הוא היה סביר עד לרבע הגמר ואז הוא נתן שלושה משחקים לפנתיאון. מה שגם שלזכותו יאמר שהוא לא מפחד להסתכל לנובאק ב"לבן של העיניים". יש לו חצי קשה, אם יעבור אותו, מי יודע ? אני מאמין שיש לו יותר סיכוי מאשר נישיקורי.

למעלה