יו אס אופן גברים, יום רביעי, רבעי גמר חצי עליון, מונפיס בחצי

יו אס אופן גברים, יום רביעי, רבעי גמר חצי עליון, מונפיס בחצי

גבא על פואיל בשלוש מערכות. בעקבות ההשג הזה מונפיס עולה למקום השמיני בדירוג והחמישי ברייס ללונדון.
אפרופו הרייס, נובאק ומארי כבר בלונדון כמובן. נישיקורי יהיה שם רשמית אם הוא יזכה כאן אבל גם אם לא, הוא וראוניץ' מעשית די נמצאים שם. כרגע סוגרים את השמיניה ת'יים, נדאל וסטאן בסדר הזה, אבל סטאן ידלג למקום החמישי בעצמו אם ינצח ברבע מחר. צ'יליץ' וגופן שבמקום העשירי והאחד עשר יכולים להיות אופטימיים לאו דווקא מבחינת הפער ביניהם למקום השמיני אלא בעיקר מבחינת העובדה שברדיך (תשיעי) ות'יים פצועים ולא ברור מתי יחזרו לפעילות. השחקן היחיד שיכול עוד לעשות גיחה לאזור המירוץ (או לפחות להגיע כמחליף) הוא צונגה אם יעשה את הלא ייאמן וידיח את נובאק הלילה.

מעניין יהיה לבדוק אחרי החצי אם מישהו פעם הגיע לגמר סלאם

כשהוא בילה פחות זמן מנובאק על המגרש. אולי בשנים הראשונות בוימבלדון בסוף המאה התשע עשרה כשהמנצח בשנה הקודמת היה מגיע ישירות לגמר בשנה הבאה והשאר היו רק נלחמים על הזכות לנסות להדיח אותו.

דנה1982

New member
אני לא מאמינה שככה תיראה הרשימה ללונדון

מעבר לזה שרוג'ר לא שם, שזה כשלעצמו בלתי נתפס מבחינתי (אני עדיין לא מאמינה שאני כבר שבוע וחצי בארתור אש ולא ראיתי דקה של רוג'ר), הרשימה הזו פשוט לא מסתדרת לי. תים כנראה בפנים, סיכוי אפילו לגופן... זה הזוי.
&nbsp
מצד שני, אולי סופסוף מארי יזכה בלונדון. אם יש שנה שבה זה יכול לקרות, זו השנה.

למעלה